CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

teckovanaorchidej
23. zář 2010

@drndapetka ale né, já myslím
http://www.ivf.ca/duedate.php#
podle toho bych se řídila, tam dáš datum OPU a fertig

teckovanaorchidej
23. zář 2010

@mufinka0 oki, díky dám vědět

teckovanaorchidej
23. zář 2010

pravda je, že tu píšou, že srdeční činnost na utz 28.9. tak uvidíme

mufinka0
23. zář 2010

@teckovanaorchidej A vám řekli, že už by měli zítra vidět srdíčko???

raduza2
23. zář 2010

Holky kydž vás tak sleduji tak je vas lepší šatit než živit 😀 😀 😀

drndapetka
23. zář 2010

@teckovanaorchidej hm ale na stránkách Unicy se řídí podle data ET, dívej....

http://www.unica.cz/cs/vyhodnoceni-lecby.html

mufinka0
23. zář 2010

@raduza2 jj že jo... 😀 Ale tak každej jsme nějakej že.

raduza2
23. zář 2010

@mufinka0 jasný že jo 😀

raduza2
23. zář 2010

@mufinka0 jasný že jo 😀

raduza2
23. zář 2010

proč se mě zdvojují odpovědi ??

drndapetka
23. zář 2010

@teckovanaorchidej tak třeba Léňa jde dobře, tak jde po 16 dnech od těhu testu, ale já po 12 dnech od těhu testu, ty vlastně taky....mě by podle té tabulky mělo být vidět srdíčko až v pondělí, ale na druhou stranu jsem někde četla, že jde na utz vidět po 28 dnech od oplodnění, což zítra obě budeme, ale taky jsou jsou holky, co mají srdíčko až v 8tt, tak nechápu, proč si nás zvou tak brzo, já myslím, že se srdcem počítají 😒 holky z jiných CARů chodí třeba na utz až 3 týdny od testu a mají srdíčka už všechny, a co jsem se tak ptala těhulek z Unicy, tak byli většinou taky až 7+0tt a více......

drndapetka
23. zář 2010

@raduza2 protože jsi kouzelník 😀

raduza2
23. zář 2010

@drndapetka hmmmm nebylo by to špatný být kouzelník 😉

teckovanaorchidej
23. zář 2010

@drndapetka no co už, třeba mají nějaký megaultrasuperutz přístroj nebo nás objednali blbě. Já jdu hned v po ke svému gyndr, tak se bude vidět

mufinka0
23. zář 2010

Holky,..tak jsem si teď přečetla že definitivně zrušili porodné... ☹ Dají ho jen těm, jejichž příjem společně nepřesáhne 17tisíc ☹ A i těm ho dají jen na jedno dítě...To je bordel co???

jezulicka
23. zář 2010

holki a co říkáte na porodné?jak to zrušili?to je síla co?

jezulicka
23. zář 2010

@mufinka0 tak jsme se shodli na otázce ve stejnou dobu dobrý...

drndapetka
23. zář 2010

@teckovanaorchidej tak já jdu ke svému gynekologovi 30.9. No spíš se bojím toho, že nebude srdce, pni mi řeknou, že by mělo být a hnali by mě na revizi.Já si ale furt říkám, že kdyby nebylo něco o.k., tak bych krvácela, bolelo by mě břicho a neměla bych tak mega tlusté // na testech, tak snad bude zítra úspěch, uf 😝

drndapetka
23. zář 2010

@mufinka0 nooo, na to došáhnou jen cikáni 😠 hajzli jsou v té politice....13 tisíc by se hodilo na kočár, no co už 🙄

jezulicka
23. zář 2010

@drndapetka neboj všechno bude tak jak má být bud v pohodě vím, že je to těžké ale bude to ok..měla by jsi příznaky jsi v poho je ti zle to jsou příznaky ty dobré.... 😉

mufinka0
23. zář 2010

@jezulicka 😀 To je mazec!!! Telepatie...

mufinka0
23. zář 2010

@drndapetka jj,..no oni i ti cikáni mají víc,...ale nějak se to zase zaonačí, nebo si to na úřadech vyřvou a vyhádají 😠 😠

jezulicka
23. zář 2010

@mufinka0 jsme nějak spolu propojeni....

mufinka0
23. zář 2010

@drndapetka Peti,..musí to být dobrý, uvidíš!!! Já tě chápu,..uplně jo. Taky bych měla už strach, že mě poženou na další revizi. A přesně jak píšeš,..něco by se už projevilo, kdyby to nebylo v pořádku!!! 😉

mufinka0
23. zář 2010

@jezulicka Ještě mi řekni že jsi to četla na Atlase a já se asi picnu 😀

raduza2
23. zář 2010

drndapetka @mufinka0 není to tak dlouho co jsme se o tom bavili

mufinka0
23. zář 2010

Manžel se mi vrátil,..kooonečněěě 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Jdu ho obskakovat. Je mi po něm vždycky takový smutno... 😅

jezulicka
23. zář 2010

@mufinka0 tak to ne to jsem slyšela ve zprávách... 😀

mufinka0
23. zář 2010

@raduza2 to jo, ale nebylo to jistý,...schválili to včera! 😠

mufinka0
23. zář 2010

@jezulicka o.k. 😀

lenceslava
23. zář 2010

Čau kočky. S tím porodným je to na p....Mateřská na prd,rodičák na prd,tak proč by nám i to porodně nekrouhli že? A jak píše @drndapetka jenom naši opálení spoluobčané ho dostanou. U nás je to tak že manžův plat stačí akorát na všechny splátky a platby a z mého jsem žili.A ted když jsem doma,no to bude bída.Asi budem ujídat minoušovi granule 😀 Pořád je všude slyše jak je nízká porodnost,že na naše důchody nebude mít kdo dělat. Vždyt se není čemu divit že někteří lidi hodně přemýšlí jestli si pořídít dítě, nebo pak druhé.V tomhle si myslím že byl lepší komunismus. Bylo bydlení,byla práce a lidé měli sociální jistotu.Ted je jenom nejistota.Zase jsem se naštvala.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru