CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jezulicka
24. zář 2010

@mufinka0 no tak já hned psala tobě..a říklaa rychle at mi napíše at mě uklidní... 😝 naštěstí si byla rychlá takže díky...jsem myslela jestli nejsi ryba...já jsem a oni jsou takové ty ryby , že hodně s jinýma lidma jsou spojení... 😅

jezulicka
24. zář 2010

@mufinka0 a co si děláš dneska na oběd?já mám jahodové knedlíky... 😀

luciiiie
24. zář 2010

Ahoj,
@teckovanaorchidej
@drndapetka holky moc vám držím pěstičky, aby na monitoru blikaly srdíčka a všechno bylo v pořádku 😉 Budu se těšit na dobré zprávičky 🙂

mufinka0
24. zář 2010

@jezulicka Já jsem si vařila včera na dnešek lečo.. 🙂 Je to zdravé a hlavně ho mám ráda. Tak se na něj moooc těším 🙂

jezulicka
24. zář 2010

@mufinka0 tak to jo...já myslela že jsi ho měla včera?já moc lečo nemusím...ale je zdravé...já mám raději dušenou mrkvičku...ale ty knedlíky už musím dojíst?to nemáš ráda?

drndapetka
24. zář 2010

Ahojky holky, tak jsem zpět.....

V děloze je jedno miminko-jeden statečnej hrošík 😀 Akorát pan doktor si nebyl ještě jistej úplně srdíčkem - jako když se soustředil, tak viděl něco pulzovat, i můj manžel to viděl ( ten má oči jako ostříž ), ale pro jistotu si mě pan doktor pozval ještě jednou na kontrolu příští čtvrtek 30.9. , takže jdu nejdřív na kliniku a hned ke svýmu gynekologovi. Když manža říkal, že srdíčko viděl, tak mu věřím 😉 No uf holky, já byla tak strašně nervozní, chudák hrošík, co si asi v bříšku musel zažít 😝 Jo, a fotečku nemám, sice jsme si za ni zaplatili 30,- Kč na recepci, ale v tom stresu a pak nadšení jsem na ni úplně zapoměla, ale příští čtvrtek mi ji určitě už dají, to bude embrijko i větší a bude líp vidět - manžel říkal, že teď bylo tak 2mm veliké....


mufinka0
24. zář 2010

@jezulicka Já nejsem na jídlo moc náročná 🙂 Chutná mi celkem všechno,..teda jsou jídla které si dám častěji, to je jasný, ale vybíravá nejsem. Jen nesním tlusté a tučné maso.. 😝
Jahodové knedlíky mám ráda,..moc 🙂
Včera jsem měla na oběd bramborovou kaši a pečené maso,..lečo jsem vařila až na dnešek,..noo ale dala jsem si ho už i včera 😅 😅 Prasátko,..noo 😀 😀 😀

jezulicka
24. zář 2010

@drndapetka no tak sláva super gratuluji...takže jedno mimi...tak to už můžeš být v klidečku...příští týden se to dopotvrdí ale jak to manžel viděl tak to je... 🙂 🙂

mufinka0
24. zář 2010

@drndapetka jéééé ahoj 🙂 Tak to je super!!! Taťka ho přeci musel vidět, ne?? 😉 😉 😉 😉 😉 😉 2mm,..ty jo, ten teda roste 🙂

nali1
24. zář 2010

@drndapetka gratuluju. 🙂 Kterého doktora si měla?Já při mém těhu to měla přesně tak,doktor neviděl srdíčko,pak i jo a za týden jsem se měla vrátit na potvrzení.Sice mi to nedopadlo,ale moooooc držím palce.Bude to dobré,uvidíš.

raduza2
24. zář 2010

@drndapetka no supééééér ,tak to velikananánská gratulace ,věděla jsem že to bude OK 😉 😅

drndapetka
24. zář 2010

@mufinka0 Tak taťka musí mít na to čuch přece 😀 Celou cestu pak v autě dokola opakoval: Já viděl svýho hrošíka 😵

raduza2
24. zář 2010

@mufinka0 večer byl v pohodě 😉

raduza2
24. zář 2010

a jinak dobré ráno nějak jsem zapoměla pozdravit 😀

drndapetka
24. zář 2010

@raduza2 děkuji moc 🙂 ......byl tam pan doktor G. nejdřív říká, že srdeční akci nevidí a pak počkat počkat - ted jsem viděl něco pulzovat...a manžel říiká, že to taky vidí, a to seděl o metr od monitoru dál než pan doktor.....

jezulicka
24. zář 2010

@drndapetka to je jistý...on vás jen napíná to bude klučina ti to rádi dělají že? 😉 😉

raduza2
24. zář 2010

@drndapetka je mi jasné koho mylslíš 😀 hned jsem si vzpoměla ,jééé já mám takovou radost i slzička ukápla 😵

raduza2
24. zář 2010

@jezulicka z bubliny si nic nedělej nepícháš to do žíly 😉 ,to by bylo rozhodně horší

luciiiie
24. zář 2010

@drndapetka super! jak to viděl manžel, tak je to jasný a příští čtvrtek už to bude bouchat a mímo bude větší a budeš mít krásnou fotečku, uvidíš 😉

drndapetka
24. zář 2010

@raduza2 a chápeš? já měla takovou radost, skoro jsem se tam rozbulela a on mi ke konci začne povídat, že prý 10% těhotenství v tomto stadiu bohužel končí, fakt potěšil 😠 jako vím, že se má počítat se vším, ale moc se to na závěr na rozloučení nehodilo 😒

drndapetka
24. zář 2010

@luciiiie děkuji, no já doufám, že už to bude dobrý, když mimís tam fakt je 😵

raduza2
24. zář 2010

@drndapetka hmmmm tak to teda nebylo asi moc příjemné 😖 ,ale já věřím že to bude v pohodě přeci musí když se o mimíska tak dobře staráš 😉 ,ale věřila jsme teda že tam budou 2 mimísci 😀

drndapetka
24. zář 2010

@raduza2 tak to já jsem si od začátku byla jistá, že bude jeden statečnej hroch 😀

raduza2
24. zář 2010

@drndapetka a ono je nakonec jedno jestli jeden nebo dva hlavně že bude zdravej / vá 😵

drndapetka
24. zář 2010

@raduza2 jojo, přesně tak 🙂 ještě jednou moc děkuju kočenko za včerejší uklidňování, jsem fakt děsnej stresnem, já vím 😝

raduza2
24. zář 2010

@drndapetka hele nic si z toho nedělej taky budu uvidíš 😝 😀 ,kdo by nebyl stresmen

raduza2
24. zář 2010

@drndapetka viděla jsi Orchidejku ??

mufinka0
24. zář 2010

Tak jsem zpět,..měla jsem tady návštěvu. Hochy z EOnu,...
@raduza2 A co myslíš že děal náš pes???????????????????????? Myslíš že je normální, že někdo přijede, dělá burg, bouchá dveřma a ona na dvorku spí jak mimino?? 😕 😕 Na co ji tam sakra máme? Snad na hlídání né? 😠 😠 Teď jsem na ni fakt naštvaná.

raduza2
24. zář 2010

@mufinka0 no to je obranář jak ten náš 😀 😀 😀 😀 😀

drndapetka
24. zář 2010

@raduza2 jojo, byla vysmátá jako sluníčko-ostatně jako vždy 🙂 srazily jsme se ve dveřích, já jí v rychlovce řekla, jak jsem dopadla, řekla, který je tam doktor a to je vše

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru