CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

mufinka0
26. zář 2010

@raduza2 Fakt?? No...naštěstí léky od bolesti moc nepotřebuju,..jen vyjímečně. Uff,... 🙂 Zítra jdu poprvé ven,.. 😀 Na kontrolu s palcem a koupit si boty,..možná se stavíme i v hypru,..když nebudu unavená. 😉 Se tááák těším... 😅

raduza2
26. zář 2010

@mufinka0 tak si nezapomeň koupit něco na šteklách 😀 😀 samozřejmě si dělám srandu

raduza2
26. zář 2010

@mufinka0 nedivám se že se těšiš já byla štastná jak blecha když jsme včera vypadli na chvíli z baráku ,je to pořád do kola ,nákupy s pesanem ,uavřit a je večer

mufinka0
26. zář 2010

@raduza2 Hele hele,..podpadky mi nevadí,..to jen ta špičatá špička,..a tu už si rozhodně nekoupím!!! To raději budu chodit bosa 😀

raduza2
26. zář 2010

@mufinka0 😀 😀

mufinka0
26. zář 2010

@raduza2 jj,..těším se. Ikdyž asi počasí moc ideální nebude,.ale oblíknu se a hlavně budu na čerstvým vzduchu!!!! Přes to otevřený okno to je o ničem... 😖 Hip Hip Hurá... 😝 😝

raduza2
26. zář 2010

@mufinka0 tady taky tak chčije je to hnus 😠

mufinka0
26. zář 2010

@raduza2 No já nemůžu mít boty bez podpatku,..to nejde. Mám krátký nohy,..jsem malá,... 😅 A přiznám se, že na rovné podrážce už ani neumím chodit 😀 Jsem si koupila do práce pantofle na přezutí,..hahah musela jsem koupit jiný,..aspoň s malým podpatkem. 😝

mufinka0
26. zář 2010

@raduza2 No u nás už néé,..ale je zataženo..

jezulicka
26. zář 2010

tak snažím se to vydržet bez léku, ale možná zítra si předepíšu ten algifen kapky...uvidím jak to bude dále pokračovat-..minule jsme neměla takové tlaky šílené,,,to ted čučím.. 😒 😠 snad to bude mít aspon dobrý konec... 😲

mufinka0
26. zář 2010

@raduza2 Jdu se věnovat manželovi pááá

jezulicka
26. zář 2010

@raduza2 a jaká byla včera večeře s manželem?? 😉

raduza2
26. zář 2010

@mufinka0 tak ja mam taky krátký nohy ,ale na potpatkách moc nechodím jen když musím

raduza2
26. zář 2010

@jezulicka ahojky jj užili jsme si to a bylo to fajn

raduza2
26. zář 2010

@jezulicka určo ted bude lepčí úrodička uvidíš 😅

jezulicka
26. zář 2010

@raduza2 a co jste si dali dobrého???

raduza2
26. zář 2010

@jezulicka tak já měla kuřecí medailonky se zeleninovým salatem a táta si dával stejk

raduza2
26. zář 2010

Kočky já se ted loučím jedeme k našim ,tak zatím pa pa

teckovanaorchidej
26. zář 2010

ahoj mufi, pořád Petka NIc? Tak to znamená, že je ok 🙂 🙂 🙂

mufinka0
26. zář 2010

@teckovanaorchidej Ne nic. Psala jsem jí, ale asi má návštěvu, tak nedává vědět. Zatím páá

teckovanaorchidej
26. zář 2010

@mufinka0 tak to je určo všechno ok, doufám...

mufinka0
26. zář 2010

Tááákže,..Peťa se konečně ozvala. 🙂 Je myslím trochu smutná,..nechávají ji podle mě moc dlouho čekat. Ale snad ví co dělají. Psala, že špiní jen když jde na WC a že ji krev a UTZ udělají až v úterý. 😕 Sakra,..copak neví co si ta holka musí vytrpět tím čekáním??? 😖 Možná do ní nechtějí zbytečně rýpat,..těžko říct. Nejsem doktor, ale dovedu si představit jaký to musí být to čekání co se tam dole děje.. ☹ Víceméně sama to prožívám.. 😒 Jinak že ji bříško sem tam zabolí, jakoby píchne,...tak snad to je dobré znamení!!!! Musí být!!! 🙂

Tak to je všechno do Peti,..jinak pozdravy jsem samozřejmě vyřídila!!!

pampeliska36
26. zář 2010

@mufinka0 ahoj nadi... diky moc za zpravicky od peti! snad to bude vsechno dobre!!!!!!!!!! ach jo ☹ je mi lito, ze si tim vsim musi projit.. kor co uz vsechno zleho v te nemocnici zazila... ale verim, ze budou vsichni OK!

mufinka0
26. zář 2010

@pampeliska36 No jo,..je to strašný!!! Já pevně doufám, že za tím vším ji bude čekat dobrý konec!!! Sakra přeci už musí!!! 😠 Nechápu, že si ten osud s náma tak zahrává! ☹

mufinka0
26. zář 2010

Já se zase loučím,..jen jsem došla podat info.. a zase mizím. 😒 Doufám, že příště už budu mít lepší zprávy!!! 😔

jezulicka
26. zář 2010

@mufinka0 tak at se drží petka...je to čekání nejhorší...ale určitě to bude dobré...musí už...páááááááá

raduza2
26. zář 2010

@lenceslava Leňulí na zitra držím palečky at vše je jak má být 😉

stazina
26. zář 2010

Ahoj Holky, četla jsem , že Peta je v nemocnici ☹
bude to uričtě v pohodě, taky jsem to zažila a jak píše mufinka , že bude utz až v uterý, tak to je asi fakt tím, že jí nechtějí nějak dráždit...a rýapt...mě takhle nechali v klidu ležet v nemocnii týden a až potom mi dělali utz.....držím moc moc palečky, další špatné zprávy už nechceme slyšet..... 😠
Opatrujte se
@jezulicka taky sem měla hrozné tlaky a bolení...jsou to holt pěkný dávky...vydrž
opatrujte se, pa

jezulicka
27. zář 2010

čaute holky,zdravím vás....přeji pěkný propršený den,...

jezulicka
27. zář 2010

@stazina díky snad to vydržím...musím...ale je to síla od 5 vzhůru už nemůžu spát nevím jak si lehnout tlaky všude..
zítra jedu na utz tak sem zvědavá jak to bude vypadat... 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru