CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
27. zář 2010

ahoj holky, co noveho?

pampeliska36
27. zář 2010

@raduza2 rady... pane boze, cooooooooze??????? no tak to je mi lenci lito ☹ 😢

pampeliska36
27. zář 2010

@mufinka0 dobre zpravicky od peti... to je pozitivni! 🙂

pampeliska36
27. zář 2010

@mufinka0 nadi ahoj... copak kocko? nejak se necitis? 😨 nebo copak?

pampeliska36
27. zář 2010

@raduza2 prosim te.... jestli budes lenci psat... MOC JI POZDRAVUJ!

raduza2
27. zář 2010

@pampeliska36 samozřejmě vyřídím

pampeliska36
27. zář 2010

@teckovanaorchidej paninko 😀 a tobe moooooooooooooooooooooooooc gratuluju k TĚHOTENSKÉ PRŮKAJDĚ!!!!! 😀 😀 😀

stazina
27. zář 2010

Ahoj Holky, tak jsem nakoukla a smutné zprávičky... ☹ moc mě to mrzí...teda spíš sere....když už si lověk myslí, že to vyjde...achjo ...
Alespon dobré zprávy od Peti a Orchidejce velká gratulace!!A proč musíš na amnio?

@jezulicka držímplalce, at to zítra dopadne co nejlépe...

@mufinka0 ješět neházej flintu do žita....a seš dobrá , ež vydržíš do soboty..já doufám, že pro nás pak budeš mít super zprávičku!!
pa

lukza
27. zář 2010

Ahojky holky chodím vás pročítat a je mě moc líto že tu jsou právě špatné zprávičky je to nespravedlivé

jinak všem posílám hodně sil do boje a hlavně mooooc štěstíčka a věřím že tu budete brzo všechny těhulky a pak jak se miminka rozhodnou na svět tak budete užasné maminky

mufinka0
28. zář 2010

Ahoj holky,..takže testovat už nebudu. Dnes jsem "ji" dostala... 😒 Nechtěla jsem ji a došla přesně v termínu 28DC. Klasika... 😖 Zatím nevím jestli sem budu chodit,..potřebuju oddech a čas na strávení.. 😔

Mějte se moc pěkně a všem přeju hooodně štěstíčka!!! 🙂

pampeliska36
28. zář 2010

@mufinka0 😢 😢 😢 😢 😢 😢 Naděnko, máš IP

vodni
28. zář 2010

☹ ☹ ☹ Ach jo kočky, včera jsem už ani nezašla, protože jak mi Radúzka napsala do IP o Leničce, tak jsem byla tak strašně smutná, že jsem fakt nemohla ☹ Moc na ni myslím...
A teď ještě ty mufinečko... ☹ ☹ ☹ Vím, že falešné naděje jsou k ničemu, ale přece jen, pár koček tu krvácelo proudem a těhu nakonec byly... Tak moc bych ti to přála, aby to tak bylo... Kdy půjdeš na krev?
Ach jo, do prdele, co to má být tady ten život? Proč je to všechno tak smutný? ☹ Aspoň máme Orchidejku a Peťulku, to nám musí dávat síly. Kočenky, nevzdáme to, nesmíme!!!!!!!!

raduza2
28. zář 2010

Ahojky holky lenci jsem pozdravy vzkázala

raduza2
28. zář 2010

@mufinka0 moc moc mě to mrzí ☹

raduza2
28. zář 2010

@vodni Ahojyk

vodni
28. zář 2010

@raduza2 ahojky! Takový smutný věci na tom světě, ach jo ☹ Musíme se držet, nic jinýho nám nezbývá 😔

raduza2
28. zář 2010

@vodni příroda si protě zahrává 😒

jezulicka
28. zář 2010

ahojte holky, tak jak to tu čtu to je fakt v.....nadi to je mi mooc lít to není možný..drž se beruško...je mi smutno s tebou vím co to je... ☹ ale třeba to není ještě ztracené..já říkám ten svět je fakt nespravedlivý... já dnes byla na prvním utz-no tak mám na levém vaječníku 8folikulů velikosti 12,13,15mm,pravý vaječník neviděl někde se prý schoval mám ho jen půlku ale stává se to takže v pátek jedeme na druhý utz tak uvidím snad to bude lepší..sliznice je zatím taky jen 6mm,ale to prý ještě poroste,,,jinak ode dneška píchám ještě puregon,menopur a cetrotide tři injekce hrůza, už mám na břichu modřinu...tak tot vše a musím doufat že v pátek se ukáže i ten druhý vaječník a bude více folikulů... 😠 ☹

raduza2
28. zář 2010

@jezulicka ahojky to je překvápko,já myslela že jdeš až zítra tak to gratuluji 😉 .a ted mě napadlo oni fungují i když je svátek to je dobré

jezulicka
28. zář 2010

@raduza2 no fungují...hold kdyžn to tak vychází...ale nevím jestli je to dobrý?myslíš že ještě dorostou jako počtově?a ten druhý vaj.se neukázal jsem z toho na nerva...a tak mě furt bolí břicho...ale to je prý normální..

raduza2
28. zář 2010

@jezulicka dorostou určitě ja ti říkala že budou mezi 10-13 mm,myslim ze je to akorat ,hele spočítej si to jeden folik dorusta za den 2-3 mm

jezulicka
28. zář 2010

@raduza2 no tak snad jo a myslíš že i počtově jako že jich může být i více?třeba příště už jich bude 12?ještě ten druhý snad něco bude mít,,,

raduza2
28. zář 2010

@jezulicka myslim ze i pocet se jeste muze zmenit ,ale reknu ti jedno 8 je krasnej počet a nemusíš mit kvantitu,ale kvalitu 🙂

jezulicka
28. zář 2010

@raduza2 já vím ale to se ted nedovíme až po opu..ale bojím se že už ten druhý vaj.moc nedá...je jenom poloviční...

raduza2
28. zář 2010

@jezulicka tak uvidis ,ale 8 stačí 😀

teckovanaorchidej
28. zář 2010

ahojky holky, mufi je mi líto, nezbývá než bojovat dál, ani nevím, jestli máš mražáčky asi ano. Hodně sil a odhodlání až to přebolí.
Lenceslávka se snad brzy uzdraví a budeme s ní v dalším kole bojovat.
Jsou to samé smutné zprávy.
Jezulicko - může se počet změnit, buď v klidu a 8 kvalitních je super, já měla 14 a k oplodnění jen 8 a zůstali k transferu 2

jezulicka
28. zář 2010

@raduza2 jo to by stačilo kdyby jich bylo 8 ale ví šjak folikulů je 8 ale z toho vajíček může být jen 3

teckovanaorchidej
28. zář 2010

a kdo tam dnes byl?

jezulicka
28. zář 2010

@teckovanaorchidej no to je taky síla...kdyby aspo jedno bylo na mrazák zůstal..minule mi taky zůstali 2 a nic na zamražení...

teckovanaorchidej
28. zář 2010

@jezulicka chci říct, lepší menší počet kvalitních než víc a půlka prázdných. Neboj, určitě to bude ok, máš pěknou velikost

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru