CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
29. zář 2010

@simpatica jeeeeeeeeeeeeeee ja mam taky pred KETem 😀 to je rozhodne pozitivni slyset!!! DEKUJI 😉 nas ceka KET v prelomu rijna / listopadu.

pampeliska36
29. zář 2010

@simpatica a mela jsi ten nativni KET?

mufinka0
29. zář 2010

@pampeliska36 No já tam chtěla jet ale...celý tento týden nemají volnou ani 10ti minutovku.. ☹ Tak paní doktorka mi volala asi v 5h odpoledne. 🙂 Mluvili jsem spolu po tel. Zítra jdu ke svojí gyndařce, s tou se domluvím co se dá ještě udělat za vyšetření a pak se objednám do Repromedy a tam taky budeme řešit nějaká vyšetření... 😝 😝 Ale musím říct, že z toho mám dobrý pocit,,..ikdyž se to nepovedlo, můžu říct, že jsem přesvědčená že dělali co mohli a dostali ze mě maximum. 😉 To jsem bohužel v prvním CARu neměla..

raduza2
29. zář 2010

@mufinka0 a co paní dr. ??

mufinka0
29. zář 2010

@simpatica 🙂 No uvidíme,..na KET se těším,..ale nejdřív jak po Novém roce asi nééé 😝 😝 Psychicky bych na to asi neměla.. 😔

raduza2
29. zář 2010

@mufinka0 určitě to úspěch byl i když s jiným koncem než jsme všechny chtěli 😉 😵

jezulicka
29. zář 2010

@pampeliska36 jo jsem...ted jak mám ty bolesti tlaky v břichu nedovedu si představit že bych chodila do práce radši doma v klidu než se nervovat v práci...a oni to i doporučují od píchání doma...sice mám práci pěknou ale i tak tam se nervuji a roštiluji a právě s dětmi..

pampeliska36
29. zář 2010

@mufinka0 to je dobre nadi!!! a urcite je to pozitivni do dalsiho boje... a mas KET pred sebou 😉 😀
jsem rada, ze mas dobry pocit!!! vsak sis ten CAR dobre a spravne zvolila... takze UF!!! ted je to tehotenstvi jen otazka casu a ten cas brzo prijde!!! 😉

mufinka0
29. zář 2010

@raduza2 🙂 No tak samozřejmě že ji to mrzí,..ale že se dívala do mé karty a absolutně nechápe důvod PROČ. A na ten důvod že musíme přijít. Tak uvidíme..🙂

raduza2
29. zář 2010

@mufinka0 tak to je dobře a bude 😀

simpatica
29. zář 2010

@pampeliska36

Myslis, jestli jsem mnela KET v nativnim cykle? Nemnela, protoze ziju v Nemecku, do IVF dochazim do Plzne, takze by se to hur planovalo, ale verim tomu, ze v nativnim cykle to musi byt opravdu dobre, pokud tedy nema zena problem s delozni sliznicou. Pri Ketu sice clovek do sebe nemusi ladovat vsechny ty injekce a leky jako u IVF, ale stejne je toho dost.

pampeliska36
29. zář 2010

@jezulicka to je jasne!!! ja taky byla doma! hlavne od OPU si vuuuuuuuubec nedovedu predstavit, ze bych sla do hokny 😒

mufinka0
29. zář 2010

@jezulicka 🙂 jj věřím,..tky jsem tady byla občas sama 😀 Já jen potřebovala být chvilku sama s manželem,..moc mi to pomohlo 🙂 Cítím se líp.

pampeliska36
29. zář 2010

@simpatica jojo ja prave problemy se sliznici nemam a na vsechno jsem reagovala dobre, takze pan doktor naplanoval KET v nativnim cyklu... ze je to sice pro CAR komplikovanejsi v tom, ze to nemaji tak uplne presne naplanovane, ale v mem pripade je to vhodne a doporucuje ho! takze budu mit bez hormonu 🙂 tak uvidime!

.... dekuji!!! dodala jsi tu pro nas "ketacky" trosku pozitiva 😀

pampeliska36
29. zář 2010

@mufinka0 nadi fandim v prvni rade a nahlas 😀 😀 😀 😀 😀 😀 bude to dobre a chce to jen cas!!!

jezulicka
29. zář 2010

@mufinka0 tak to jsem moc ráda...bála jsem se že už tu nedojdeš ted tak 14dní..najednou všichni odešli tak sem se bála at nestresuji tu sama...ted to začne...ale ty tlaky už jsou lepší už to není tak hrozné...asi ten začátek je nejhorší..

jezulicka
29. zář 2010

@pampeliska36 ale z druhé strany mi práce trochu chybí mám takovou atypickou a chybí mi ty děti...ale snad se dočkám konečně svého dítěte... ☹

pampeliska36
29. zář 2010

@jezulicka a jsi z brna?

pampeliska36
29. zář 2010

holky vypada to, ze pujdu do vany 😀 manzel sel na pivko... tak mam doma uuuuuuuplnej veget 😀 😀 😀

raduza2
29. zář 2010

@pampeliska36 to jsi měla vytáhnout manžela a ne jít sama do vany 😀 😝

pampeliska36
29. zář 2010

@raduza2 😀 😀 😀

mufinka0
29. zář 2010

@pampeliska36 😀 Ještě nefandi...mám spoustu času,.. Tak ať se moc neunavíš... 😅

pampeliska36
29. zář 2010

@mufinka0 😀 😉

mufinka0
29. zář 2010

@jezulicka 🙂 No taky jsem si to v ten první den myslela. Ale byl to jen první den 🙂 Asi už sem nebudu chodit tak často jako dřív, protože v práci nemůžu, víš.. V pondělí bych chtěla nastoupit,..peněženka volá 😀 😀

mufinka0
29. zář 2010

Holky tak já zase mizím,..🙂 Jdu se vykoupat a pak mi začíná Dokonalý svět.. 😀 To nesmím propásnout. 😅 Tak se mějte a pááá

raduza2
29. zář 2010

@mufinka0 pa pa beruško 😵

jezulicka
29. zář 2010

@pampeliska36 ne nejsem jsem z ostravy...

jezulicka
29. zář 2010

@mufinka0 už ti taky chybí práce??páááá

pampeliska36
29. zář 2010

@mufinka0 jojo nadi ja jsem na to stejne! v praci nemuzu na konika chodit ☹ takze az vzdycky prijdu domu 🙂

jezulicka
29. zář 2010

tak holki pááá dobrou zase zítra snad tu někdo bude.... 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru