CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
2. říj 2010

@drndapetka peti clovece nevim.... ale uz jsem ti to psala ve tve situaci je dost tezke takhle o tom sefovi dopredu rikat, ze jsi tehotna. uprimnost je dobra vec! jenze to jsou pro tebe uplne cizi lidi a navic je to vztah zamestnavatel / zamestnanec... at chces nebo nechces pri zavaznem rozhodnuti se k tobe postavi jako zamestnavatel a ne jako kamarad! nevim... nezmam ho a neznam presne tvou situaci, ale porad si myslim, ze kazdymu je po tom prd... jestli chces, muzu se zeptat kolegyne v praci, jak to je s tou neschopenkou a vypovedi... ?

drndapetka
2. říj 2010

@pampeliska36 no je to tak, že když se do 4.11. do práce nevrátím, tak jsem bez práce, protože i když jsem na neschopence, tak smlouvu mi neprodlouží....ale já hlavně nevím, jestli by nebylo lepší najít si úplně novou práci a začít někde jinde od začátku....i když mě tato práce baví, peníze mám pěkné a vztahy jsou taky super, je pár věcí, co mi vadí a to zrovna to, že hned o začátku věděli, že chci dítě a furt se vyptávaly, co a jak a jestli se nám podařilo, pak taky ten psychický stres při kterém bych asdi normálně neotěhotněla a tak dále

pampeliska36
2. říj 2010

@drndapetka cerne myslenky o praci tedka vyzen z hlavy!!! na tu tvou hlavinku je toho berusko az moc! takze prozatim neres praci... ted neschopenku mas a jeste stale ti davaji doktori nadeje... takze tento problem s praci odsun na chvilku stranou... ja vim, ze se ti toho hlavou mele vsechno! ale trosku si ulev od starosti aspon timto problemem, ze ho na chvilku odsunes... ted resime neco jineho a dulezitejsiho, jo?

kdy mas ten dalsi ultrazvuk?

pampeliska36
2. říj 2010

@lenceslava leni... myslim, ze v praci prijdes trosku na jine myslenky... a to nekdy dost pomuze. vim, ze dovedou byt lidi zli a funguje to vsude! a bohuzel i v praci, kde clovek travi vetsinu sveho casu pres den 😒 moc bych ti prala, aby byli v praci alespon trosku citlivi... nerikam, aby te litovali, ale aby ti nedavali tak zabrat!

kdy ze pujdes do prace? jeste budes nejakou chvili doma?

drndapetka
2. říj 2010

@pampeliska36 mám dojít na OBI ve středu.....asi to nevydržím ☹

pampeliska36
2. říj 2010

@drndapetka peti MUSÍŠ!!! ☹

jimmy1
2. říj 2010

Ahojte holky 😉
@drndapetka určitě nezatracuj mražáčky... nám se rovnou z čerstvejch taky nepovedlo, zamražený jsme měli 2 embryjka, z toho 1 to vzdalo druhý den po rozmražení. Ale to jedno bojovný embryjko mi tady zrovna teď dělá binec na puzzlích uprostřed obýváku 😵 😵 😵

Na středu držím pěstičky, do té doby nezbývá nic jinýho než čekat... 😉

pampeliska36
2. říj 2010

@drndapetka peti oni rikaji, ze KET ma sice mensi uspesnost a je to tim, ze se zamrazuji ty mene kvalitnejsi embryjka... ty nejkalitnejsi do tebe daji hned pri ET... ale jak pise jimmy... pokud ty embryjka preziji to rozmrazeni - jsou uz silna!

ale ty zatim berusko musis BOHUŽEL cekat az do stredy!!!

lenceslava
2. říj 2010

@pampeliska36 já si koupím nový sluchátka do mobilu a nebudu je slyšet,jsem totiž zvyklá poslouchat v práci rádio.S tou prací nevím,za ut jdu na vytáhnutí stehů,pak za čtrnác dní mám jít na kontrolu.Domluvím se s mudrou jestli by mě nechala domá až do konce října.Říkám si že bych mohlu napéct cukroví,aspon by se pěkně uleželo. 😀

pampeliska36
2. říj 2010

@lenceslava 😀 leni ohledne sluchatek = doooooost dobrej napad!!! to bych mohla uplatnit i u nas v praci... je tam tedka nejak DOST dusno 😨

lenceslava
2. říj 2010

@pampeliska36 já říkám celou dobu že pláničkova metoda je dobrej nápad. Dá se to aplikovat na jakejkoliv živočišnej druh. Ale je pravdou že u nás v práci se vyskytuje dost krav

pampeliska36
2. říj 2010

@drndapetka Peti, přečti si ságu Twilight....... vtáhne tě to do děje 😉 a nebo ti můžu půjčit trilogii od Larssona... to tě zaručeně bude bavit!!! Do středy ti to tak uběhne...

pampeliska36
2. říj 2010

@lenceslava to je desny ☹

lenceslava
2. říj 2010

@pampeliska36 se stmívkem máš pravdu. Já začala číst rozbřesk a můžu říct že jsem nadšená,ty tři před tím jsem tak nehltala protože jsem je před tím viděla v kině,ale ta čtyřka je boží.už se těším na film.

pampeliska36
2. říj 2010

@lenceslava 😉 joooooooo tak to ti doporucim i tyto knihy:
http://www.stieg-larsson.cz/

prectes to jednim dechem 🙂 je to neco uplne jineho nez stmivani, ale je to SUPER!!! hrozne ctive a hrozne dobre!

drndapetka
2. říj 2010

@pampeliska36 já jsem stmívání dočetla cca před třemi měsíci, nevím jestli bych ho teˇˇd znovu chtěla číst....a hlavně-není chuť na NIC ☹

pampeliska36
2. říj 2010

@drndapetka peti... zkus prijit na jine myslenky! je to tezke, ale prosim ZKUS TO!

drndapetka
2. říj 2010

@pampeliska36 jak jsem doma sama, tak mi hrabe 😒 nakonec v tom špitále bylo líp, když jsem byla mezi lidma

pampeliska36
2. říj 2010

@drndapetka aaaaaaaaaaaaaaale peti! to neeeeeeeeeeeeeeeee!!!! doma je doma 😉 tak zavolej kamosce a nebo mamce a nebo segre at za tebou prijedou!!!

elllenka
2. říj 2010

@drndapetka : drž se. Vím jak ti je. Také jsem teď přes víkend sama doma a to jsem se těšila jak si s manželem užijeme dva dny :( Včera přišel domů a smutně mi říká, že má špatnou zprávu ... musí do práce oba dva dny na celý den :(

pampeliska36
2. říj 2010

jsem nejaka nachcipana nebo co.... 😢

lenceslava
2. říj 2010

@pampeliska36 Bioparox si dej. Mě taky v bolelo v krku a po dvou stříknutích to bylo dobrý.Deni myslíš že mám nárok dostat zápis z té mojí operace? Nebo třeba kdyby si to mudra vyžádala tak jí to v nemocnici dají?.V propouštěcí zprávě ta operace moc popsaná není.

mufinka0
2. říj 2010

@drndapetka Čauky,..jen tě chci potěšit, že primář gynekologie Ventruba PRACUJE a zabývá se aktivně asistovanou reprodukcí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Já ho měla přímo na jedné konzultaci a musím říct že tomu opravdu rozumí!!!!! A navíc, viděla jsem ho před týdnem v TV a dost precizně to tam vysvětloval atd... 🙂 Jen škoda, že jsem ho měla jen 1x 🙄

mufinka0
2. říj 2010

@lenceslava To je blbý,...já měla z OBI zprávu perfektně rozepsanou. Ikdyž,..moc jsem jí nerozumněla 😀 Ale myslím že pokud je požádáš o nějaký podrobný výpis,..nebo i gynekoložka tak jí ho určitě vyhotoví 🙂

drndapetka
2. říj 2010

@mufinka0 bohužel Ventrubu bych poznala, to je přednosta, když jsem psala o primáři myslela jsem pana doktora Hudečka, takový mladý doktor, Ventrubu jsem celý týden, co jsem strávila v nemocnici neviděla

pampeliska36
2. říj 2010

@lenceslava leni myslim, ze na pozadani by ti mohli dat tu propousteci zpravu... ted jsi me docela zaskocila... myslela jsem si, ze to pro obvodaky a pripadne jine doktory davaji automaticky... 😨 takze bych je urcite poprosila a nebo i tvuj doktor si tu zpravu muze vyzadat... tak si aspon myslim 😉

pampeliska36
2. říj 2010

@lenceslava diky za radu 😉 dneska celej den odpocivam a lecim se... caje a neoangin a kapky do nosu... ted je siiiiiilene moc lidi nachlazenych... ikdyz o tom tak premyslim tak jsem vlastne dneska byla nakoupit, uvarila jsem, zehlila a jeste i uklizela... takze o odpocivani se asi moc mluvit neda 😀 😨 😵

lenceslava
3. říj 2010

Ahoj. @pampeliska36 já prpouštěcí zprávy mám. Ale právě bych chtěla i zápis z operace. Já bych chtěla vědět jestli mi kontrolovali i pravou stranu.Právě že jsem četla před vizitou v kartě a bylo tam psanýněco o pravým vaječníku ale prd jsem tomu rozuměla,tak právě bych chtěla aby mi to dr vysvětlila.Jinka mě včera dost bolelo břicho,úplně jsem měla strach jestli mi v tom břiše zase něco neprsklo.

pampeliska36
3. říj 2010

@lenceslava ahoj leni... tak to nevim 😨 ale muzes se zkusit domluvit se svou doktorkou a treba se ona s nima domluvi. ohledne boleni briska... to nevim 🤐 treba ti napisou holky, co a jak 😉

lenceslava
3. říj 2010

@pampeliska36 já to právě včera asi přehnala.Pekla jsem,trošku uklízela..Dr říkala at radší ještě celej víkend ležím,ale já se spíš snažím nějak zaměstnat at namám moc čas na špatný myšlenky,i když se mi to moc nedaří.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru