CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenceslava
5. říj 2010

Ahoj. @jezulicka nepřestávej doufat. Moc ti držím palce. Já se zrovna vrátila z navštěvy nové pyní gynekoložky.Moc milá paní. Trošku mi zvedla náladu tím že mi řekla že se po novém roce domluvíme a ona nám se snažením pomůže( protože jsme se s manžou domluvili že si od unici na chvíli odpočinem)Jen tedy doufám že bude v pořádku ten pravý vejcovod, musím si zajet do nemocnice vyzvednout zápis z operace aby paní dr věděla jestli mi zkontrolovali i všechno ostatní. Tak mám trošku lepší náladu.Nakoupíme nějaké vitamínky pro mě i pro manžu a budem to zkoušet přirozeně.Moc nám všem tady přeju aby všechno dobře dopadlo a aby jsme se všechny dočkali našich vytoužených drobečků.

pampeliska36
5. říj 2010

@lenceslava ahoj leni. je dobre, ze mas z dnesni navstevy dobry pocit a ze vas tak pani doktorka nakopla!!! jsem moc rada 😉 a jake budes brat ty vitaminky? nejake doporuceni? ja porad zvazuju ten wobenzyn... a porad nevim 😨

lenceslava
5. říj 2010

@pampeliska36 na vit jsem se s ní nedomlouvala. Já budu sama zobat listovku, s manžou potom užívame ten mladý zelený ječmen,a ješte jsem uvažovala o eregmě max a nebo přípravku MACA (http://www.celostnimedicina.cz/maca-studie.htm) obě by byli pro něj vhodné i kvůli jiné nemoci( a já bych je zobala taky abych měla větší chut na sex 😉 Paní doktorka právě mluvila o kontrole ovulace případně i o nějaké podpoře k ní.To se mnou nikdo nikdy neřešil.

luciiiie
5. říj 2010

@lenceslava Leni je dobře, že tě paní doktorka trošku nakopla a že vám chce pomoct...každá taková není 😉 Vaječník bude v pořádku, uvidíš... vitamínky papejte, tím nic nezkazíte (Macu jsme brali taky), DRŽTE SE!

pampeliska36
5. říj 2010

@lenceslava o te MACA uz jsem slysela jen sama pozitiva 🙂 no ja jsem jeste pred podstupovanim IVF mela jeste primo na unice jednu ovulaci tzv. rizenou... ze jsem brala tabletky clostylbegitu a pak sla na UTZ, kdy mi jeste pak i pichli pregnyl a pak doporucili sex 😀
nebrala jsem to nejak dlouhodobe! byl to fakt jen jeden cyklus... navic mi mame spatne spermio... takze pro nas to nebylo a navic ja mam ovulku dobrou... tento tyden mi dokonce rekla na gynde, ze takovou ovulaci jakou prave vidi, by mi mnoooooohe zeny zavidely 😀 😀 😀 pri brani toho clostylbegitu (nebo jak se to pise) se mi dokonce urodili dve vajucha 🙂
o podpore k ovulaci si urcite neco i precti 😉 i tady na konikovi jsou prave ruzne temata 😉

lenceslava
5. říj 2010

@pampeliska36 mi ten spg právě nemáme nic moc,ale paní dr říkala že i přes to nědy stačí podpořit tu ovulaci a ono to vyjde.Uvidíme.

pampeliska36
5. říj 2010

@lenceslava jojo souhlasim! psychika je potvora ☹ takze nekdy staci fakt jen malo!!! 😉

raduza2
5. říj 2010

@lenceslava ahojky ,Lenčo jsme moc ráda že tě paní dr. nakopla a byla jsi v BK?? Jinak Maca je opravdu dobrá a určitě najdeš hodně článků i na internetu . 😉

lenceslava
5. říj 2010

@raduza2 jj byla jsem v bk,ale neměla bych problém jet i do boskovic.Manža by tam prý dojel i poslepu.Je moc příjemná.

raduza2
5. říj 2010

@lenceslava tak je fajn že toi padla do oka 😉 ,ty dr. tam jsou příjemný všechny co zasutovali mou gynd.

lenceslava
5. říj 2010

Zítra ještě musím zavolat na unicu,abych se domluvila na poslední návštěvě a taky jak s neschopenkou.

raduza2
5. říj 2010

@lenceslava našly jste to v pohodě ?? tam to teď vypadá strašně

lenceslava
5. říj 2010

@raduza2 jj manža říkal že je to tam rozkopaný víc jak v brně. Ordinaci má takovou malinkou,nic moc zaříšnou,ale ultr tam má a to je hlavní.Ale já k ní klidně pojedu i do boskovic.

raduza2
5. říj 2010

@lenceslava je to tam opravdu chvili takže navšechno příjde 😉

pampeliska36
5. říj 2010

a co jinak noveho??? krome toho, ze ma
@raduza2 narozeniny 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenceslava
5. říj 2010

Tak jsme si s manžou dali po dvou měsících lahvinku dobrého vínka tak si radši podložte skříně 😀

raduza2
5. říj 2010

@pampeliska36 😀 😀 😀 😀 😀

raduza2
5. říj 2010

@lenceslava to bude zemětřesení 😉 😀 😀

stazina
5. říj 2010

Ahoj holky,
@jezulicka držím palce, at vám alespon ty tři vydrží....a to co se stalo tý holce, asi taky nepřidá na pohodě, vid? ale snd i ona bude v pořádku..takže jdete na et ve čtvrtek?

@hhaanka uvidíme , jak to dopadne...holčičku bych brala, ale manžílek holky asi neumí🙂)
Tak to sem zvědavá, co Ti dr. dá.....halvně, kdyby to zabralo...to by bylo super, kdybyste nemuseli do 2IVf...
My jsme se dneska bavili a R by šel do 2IVf třeba za tři roky, až našetříme a tak jsem muříkala, že bychom pak mohli jít taky do Jihlavy, že to je kousek...tak říkál, že to teda né, že se mu v Unice líbí, dr, jsou příjemný a mají tam všechny naše papíry...to mě teda ale překvapilo, protože jsem opět dneska zabloudili a přijeli o půl hodiny dýl 😠jsem se viděla v prr......

Jiank jsme se domluvili na nativním Ketu a to už 19.10...dostal jsem rozpi s a dokonce i léky, protože mi dr. dělal utz a 6DC mám sliznici 7mm, takže už mě honit na dlaší utz nebude...přijedu až na transfer...teda poku embrijka vydrží, alepson jedno.. 😔

tak jo , zatím, pa..

stazina
5. říj 2010

@raduza2 tak tedy vše nej🙂)

stazina
5. říj 2010

@pampeliska36 a na kdy to tedy vychází tobě?

raduza2
5. říj 2010

@stazina 😉 kují

pampeliska36
5. říj 2010

@stazina ahoj 🙂 no tak to je super! ja mam dostat mrchu neco kolem 13 az 19 a tak podle toho teprve na UTZ a pak KET... pocitam nekdy koncem rijna 😉

jezulicka
6. říj 2010

☹ ☹ holki ahoj...já nevím jsem na nerva..dnes ráno jde ze mě takový růžovo bílý výtok nevím ale asi to není normální to začalo po opu...mohl tam něco udělat blbě že se tam dostala infekce??? ☹ já nevím co dělat..v pátek bych měla jít na et...co ted?

jezulicka
6. říj 2010

☹ ☹ holki ahoj...já nevím jsem na nerva..dnes ráno jde ze mě takový růžovo bílý výtok nevím ale asi to není normální to začalo po opu...mohl tam něco udělat blbě že se tam dostala infekce??? ☹ já nevím co dělat..v pátek bych měla jít na et...co ted?

pampeliska36
6. říj 2010

@jezulicka ahoj 😉 ja jsem po OPU mela takovy jakoby vytok... vzali mi hodne vajuch... takze jsem trosku krvacela - takova jakoby cerstva krev a pak se mi to jeste stalo i po tom, co mi delal po OPU doktor i UTZ kvuli hyperstimulaku. takze si myslim, ze se to stat muze... vem si, ze ti napichaji vajecniky nekolikrat.

jezulicka
6. říj 2010

no volala jsem do brna a říkali že jsem asi chytla infekci tak jdu ke svému gyndaři at se na to podívá a něco mi dá..at se to zklidní...já těch vajíček neměla moc a ani jsem nekrvácela jen mě to ☹ tam dost pálí a výtok mám dost silný...tak raději si to ošetřím ...nebo mě trefí šlak... ☹ ☹

lenceslava
6. říj 2010

Ahoj. @jezulicka jejda ještě toto. Snad to nebude nic závažnýho. Já se zrovna objednala ne uniku. Na příští čtvrtek. Musela jsem sestru přemlouvat aby mě objedala k panu dr Frgalovi(přitom je on spadáme pod něj).Tak jsem zvědavá co nám řekne,i když vlastně asi nebude moc co povídat. Jen doufám že mi nechá nesch ještě aspon ten další týden protože mě připadá že to břicho mě bolí čím dál tím víc,a to nic nedělám,a vzhledem k tomu že mě v práci čeká 9 hodin stání na nohách tak nevím. No uvidíme.

drndapetka
6. říj 2010

Ahojky,

tak nemám ani dobré zprávy, ani špatné, spíše víc pozitivní, ale zase budeme týden čekat 😒 Miminko i gestační váček od pátku povyrostlo přesně jak mělo o 5 dní, takže doktoři to vidí jako o.k. a dávají mi šance. Takže dnes podle UTZ 6+3tt, za týden zase kontrola. Plod roste, to je důležité, za týden by mělo být už srdíčko, pokud bude tak doktoři na mém vývoji těhu nevidí absolutně nic špatného. Byla bych pozadu jen týden, což se u dlouhého protokolu klidně stát může, a navíc prý je dost možné, že se ze začátku mohl zpomalit vývoj, teďka se zase ustálil- doonce i když mi transferovali blastocysty....Nezávisle na sobě mi dva doktoři řekli, že to být může, navíc prý když nekrvácím, nešpiním a nemám bolesti, tak by to mohlo znamenat dobře....No já pořád nějak pochybuju, ale asi jsem holt jen divný tvor a příroda je velká čarodějka, která mě napíná 😝

drndapetka
6. říj 2010

trošinku se mi ulevilo 😉

lenceslava
6. říj 2010

@drndapetka Fůj to se mi moc ulevilo. BUDE TO DOBRÝ. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru