CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
6. říj 2010

@jezulicka jejda tak to je teda ,zkus si tam zavolat a domluvit se s nějakým doktorem

luciiiie
6. říj 2010

@jezulicka Ty jsi neměla prodlouženou kultivaci? Radši si tam zavolej...na transfer nesmíš být ani ničím nasprejovaná se mi zdá....

jezulicka
6. říj 2010

@luciiiie já jsem tam volala a dneska si to můžu ještě namazat ale zítra už asi ne..kultivace asi není když už to budou zítra zavádět...nevím...jsem z toho jelen,...to co mi řekli tak to dělám..ale jsem z toho špatná...a bojím se aby zto nemělo vliv na embrija..zítra se ještě poptáme...

luciiiie
6. říj 2010

@jezulicka neboj, když ti to tak řekli, tak na tom něco bude 😉 😉 😉 a nestresuj, všechno bude OK.

stazina
6. říj 2010

Ahoj holky..
@jezulicka já měla přesně to samé...po opu mě to začalo svědit a pálit, takže jsem pak používal docela čatso Lactacyd Femina myscí gel, fakt dobře uklidní( jestli ho nemáš, fakt si ho kup, stojí to za to..)..bylo mě trapný jim to před Etem říkat, takže jsem jim nici neřekla a jen co jsem přijeli po etu, tak strašný bolesti, svědění , pálení a zánět jak prase...takže jsem hledala vše možné na netu a nakonec mi kamarádka poradila, at si dám tvaroh a nebo bílý jogurt na vložkua i dovnitř.....a to bylo jako balázám, přestalo to svědit a za pár dní to bylo dobrý...a taky jsem si hned říkal,a že embrijka jsou v háji, pěkně jsem to obrečela...a podívej, ted mi ty emrijka pěkně vyrostla a dneska jdeme na očkování v 15 měsících🙂)takže to nevzdávej, vím že je toho na tebe moc , všechno se ser...ale máte pěkný dva bojovníčky a ty vydrží a poperou se i s těma kvasinkama..nebo čím..
@drndetka....tak to je odbře, že to zatím vypadá nadějně... 😉 mě to taky napadlo, jestli si nemohla otěhotnět nějak potom...ale jak píšeš, orálním sexem se to asi ještě moc lidem nepodařilo..... 😀 tak hlavně, že tam hrošík je a vyvíjí se...držím palce...

pampeliska36
6. říj 2010

@jezulicka no hele!!!! nam embryolozka docela podrobne vysvetlovala, ze embryjkum je nejlepe v prostredi do ktereho ti je zavadeji!!! takze u tebe. prodlouzena kultivace je dobra pro ty embryjka, ze se ukaze, ktere z tech vsech embryji je nejsilnejsi a to ti tam pak daji! jenze kdyz uz se v prubehu ukazuje, ze nejake dve embryjka jsou silna a silnejsi nez ostatni (a to u tebe jsou ty dve zbyvajici!), neni potreba na nic cekat a rovnou ti je tam daji!!!!!!!

jezulicka
6. říj 2010

@stazina no dnes si dám bílý jogurt tu hollandiu tam je je ten bifidus potřu a snad to pomůže četla jsem že ty kvasinky jsou běžné i v těhotenství a nevadí to miminkům tak snad to bude dobré...mám intimní mýdlo sabi to používám už dlouho je s kontryhelem,měsíčkem,tak to může být taky ne?a sand zítra budou oba bojovníčci v plné síle a bude jim u mě dobře...

jezulicka
6. říj 2010

@pampeliska36 já si taky myslím čím dříve je tam už ted dají tak to pro ně snad bude lepší...

pampeliska36
6. říj 2010

@jezulicka neboj! jen musis v ty svoje dva bojovnicky verit 😉

jezulicka
6. říj 2010

@pampeliska36 já vím...já jim věřím že to zvládnou...moc je prosím... 😲

stazina
6. říj 2010

@jezulicka to víš, že to zvládnou!! 😉
jj, ten jogurt bude dobrej, já tam taky dával aactivii a dobré je i jogurty jíst...ono by to taky mohlo pomoct, četla jsem, že to má vliv ..a vyvarovat se sladkému ...kvasinky po sladkém přímo šílý....
a to mýdlo od sabi by snad taky mohlo být, i když řekla bych že Lactacyd je ze všech nej...

drndapetka
6. říj 2010

@lenceslava tak jsme nakonec zavolala i do Unicy, mám dojít zítra na 9 hod. , no to jsme zvědavá, co mi řeknou, když srdíčko neuvidí, asi je nebude zajímat, že by mohlo být těhotenství mladší 😒 tak snad mi ještě dají šanci jako na OBI

lenceslava
6. říj 2010

@drndapetka no uvidíš,rozhodně si nenech nic namluvit a počkej až co ti řeknou v obi. A nevíš ke komu jsi objednaná?Určitě to bude G.

luciiiie
6. říj 2010

@drndapetka držím pěsti! a jak píše Lenceslava, nenech si nic namluvit kdyby nic neviděl a počkej si na obi.

teckovanaorchidej
6. říj 2010

ahoj holky,
Petulko, hodně štěstí, držím pěsti a posílám pořádný těhu plivanec pro štěstí 🙂 🙂
Jezulicko - držím palečky, ať jsi brzo bez kvasin, vynechala bych sladké a jogurt na vložku. Je to fuj, ale pomáhá to.
Leni, tobě přeju, abys byla brzy fit a začalo se zase něco dít, snažení, byliny nebo něco, aby ti bylo už dobře na duši a měla jsi chuť do dalších bojů.
Pampeli a vodni, už se těším na nové pokusy, taky stazi, pak Raduzka, zase to začne být napínavý 🙂 🙂 🙂

mufinka0
6. říj 2010

@jezulicka Ahojky 🙂 Chci ti pogratulovat!!! Už to máš za sebou a teď jen ty pěkný věci. 🙂 Našli ti u OPU ten vaječník??? Mě se při stimulce taky schoval a bylo mi řečeno, že ho nenašli ani u OPU.. 😲 😲 😲 Jsem z toho docela špatná, vím že ho tam mám! Jak je sakra možný že se schoval,..ale na takovou dobu?? 😕 Bojím se aby nebyl někde kde nemá a nepůsobil mi nějaký potíže,.. To už by mi chybělo! 😔

lenceslava
6. říj 2010

Jak se může ztratit vaječník?

jezulicka
7. říj 2010

ahoj holki, tak dnes jedu do unicy pro naše miminka doufám, že to bude už vše dobré ikdyž mám ty kvasiny a furt mě bolí žaludek...jsem z toho neštastná..ale myslím si že my to dělají některé léky...ještě se tam s doktorem pobavím nerada bych celou dobu byla v bolesti žaludku...jsem tak naštvaná...snad to vše dopadne dobře...držte pěstí..pááááá 😲

raduza2
7. říj 2010

@jezulicka držím pěsti aby bylo vše OK 😉

raduza2
7. říj 2010

@drndapetka myslím na tebe a doufám že tě dr. potěšil 😉

luciiiie
7. říj 2010

Holky -
@drndapetka a
@jezulicka - přeju vám oboum, aby bylo vše v pořádku...

teckovanaorchidej
7. říj 2010

ahoj holky,
jezuli, Petko, tak hodně štěstí, ať je všechno v nejlepším pořádku. 🙂 🙂

kveta
7. říj 2010

@jezulicka Skús hneď po Prednisone jesť tvaroh, aj ochuteny.. mne to pomáhalo proti bolesti žalúdku.Držím palce.

@drndapetka Držím palce.

vodni
7. říj 2010

@jezulicka ahoj Jezulicko, urcite to bude OK. Mne taky zbyla jen dve embryjka a uchytla se. Davali mi je treti den, myslela jsem, ze prodlouzena kultivace teda nebyla (aspon podle papiru to tak melo byt, ze v teto dobe se o PK nejedna), ale rikali mi, ze kdyz je vajicek vice, kdyz se vybira, tak to jako PK berou. A kdyz jsem mela dve dobra a jedno co se den predtim opozdilo, tak vybrali ty dve dobry... no a tak udajne PK byla. Ale je dobre, ze se embryjka co nejdriv dostanou do delohy. Tam totiz maji vetsi sanci, je to pro ne prirozenejsi prostredi nez nejaka miska. Moc na tebe myslim a zase mrknu, jak pokracujes 😉

jezulicka
7. říj 2010

Ahoj holky ... tak s doktorem jsem mluvila,bolesti žaludku budou asi z těch léků co beru. Kvasinky tomu prý nevadí (musím tomu věřit,no)
Jinak zbylo už jen jedno embrijko .... to nám zavedly .... tak snad vydrží!!!!!! Bylo osmibuněčné .... embriložka říkala,že je to velmi pěkné embrijko 😀
Tak zatím papa,jdu si lehnout .....

teckovanaorchidej
7. říj 2010

Petulko, tak co je nového?
Jezuli, držím malé osmičce palečky, aby byla brzy plod a pak děťátko.
Holky, kde jste všechny? Nějak je tu prázdno.....

mufinka0
7. říj 2010

@kveta Ahoj,..Gratuluju k miminku! 😉 teď už jen přeji zdraví a ať roste....a pak moc nezlobí. 😉

mufinka0
7. říj 2010

@lenceslava ☹ Tak to bych taky strašně ráda věděla... Jak se sakra může ztratit vaječník. Ale...moc dobrý pocit z toho nemám. Nikdo to nechápe,..prý kdyby jen na nějakou dobu, ale už je to měsíc a hlavně prý při stimulce se zvětšuje ikdyž nefunguje tak by ho měli vidět...a neviděli.. 😔 Navíc teda nevíme jestli funguje nebo né, protože ho nikdo neviděl,..tak teď se modlím aby na něm nebyly cysty a nějak to neprasklo. 😢 Ani nevím jestli to bude moje gyndra řešit nebo ne.. 😖

lenceslava
7. říj 2010

@mufinka0 je to opravdu zajímavý. Nějak nám to tu vázne holky. Ani @drndapetka nám nenapsala jak dneska dopadla. Neutekli jste náhodou do jiných diskuzí? ☹ ☹

stazina
7. říj 2010

Ahoj Holky...

@jezulicka tak držím palečky, at se tam emrijko pěkně zavrtá a pustí se až za necelých devět měsíců...mysli pozitivně, kvasinky tomu fakt nevadí, já to měla opravdu na chlup stjený...a pěkně odpočívej ...

@mufinka0 bylo by dobré, kdyby to tvá gynd. chtěla řešit..přece se neztratil..

chtěl ajsem se holky optat, jak moc vám říkali, že máte dodržovat po Et, KET klidový režim? LežetXneležet?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru