CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jezulicka
8. říj 2010

@teckovanaorchidej : nemáš v rodině nějakého lékaře?????
Každopádně ti moooc děkuji za informace,tak večer si dám večeři a kyšku .....
Jinak mažu tím VitaGyn C - dal mi to gynekolg i v Unice mi to schválili .... mažu to jen na noc ..... přes den mě to pálí ... ale nechci to mazat,chodím často na wc tak bych to akorát pořád stírala .... nemáš nějakou radu na den 😉 děkuji ....

teckovanaorchidej
8. říj 2010

@jezulicka máš IP

mufinka0
8. říj 2010

Ahoj holky,.. 😵 Nějak to tady vázne,...a jak jsem četla, nezdá se to jen mě..😨

mufinka0
8. říj 2010

@jezulicka 🙂 Kvasinky jsou potvůrky, dokážou pozlobit. Mě žaludek taky bolel,..jakože spíš teda tlačil. Ale není divu,..cpeme se různýma práškama, takže tělo má nárok trochu protestovat 🙂 😉 Přeju // !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vydržíš do termínu??

luciiiie
8. říj 2010

Holky a co ta Drnpetka? Nedala někomu vědět?

jezulicka
8. říj 2010

@mufinka0 no zkusím vydržet...zatím nic necítím jen mě bolí zadek z píchání,atd..ale to je asi brzo na nějaké příznaky...jen mě štve to pálení ty kvasiny snad to nijak neohrozí ve vývinu ☹ ☹

mufinka0
8. říj 2010

@jezulicka Já myslím že ne! Kvasinky mívají ženy v počátku a na konci těhotenství často, tak se neboj 🙂 Na příznaky je ještě opravdu brzo 🙂 A hlavně ani žádné mít nemusíš!!! 🙂 Takže ikdyž nic nepocítíš, tak se nestresuj,..každá ženská je jiná. 😵 Držím pěstičky,..moc!!!!!

mufinka0
8. říj 2010

@luciiiie Ahojky,..Peťa si dává od koníka pauzu. Jen jí to ubližovalo. 😒 Ani se nedivím,..už tak je to psycho a ještě když sem člověk denně chodí, což ho v tom přemýšlení nad danou věcí jen podporuje... Myslím, že nakonec půjde na UTZ až v to úterý. Takže určitě nám podá informace, až bude mít něco novýho. 🙂 určitě je zatím všechno v pořádku, věřím, že by mi napsala. 😉

teckovanaorchidej
8. říj 2010

@mufinka0 ahoj mufi, tak ať je Petka co nejdřív zase v pořádku, v úterý ať má samé skvělé zprávy, přeju.

jezulicka
8. říj 2010

@mufinka0 díky moc...snad kvas.brzo přejdou.... 😲

luciiiie
8. říj 2010

@mufinka0 díky za odpověď 😉 nevím, proč jsem si myslela, že byla toto úterý nebo středu na Unice. Kdyžtak ji pozdravuj a ať má v úterý samé dobré zprávičky 😵

pampeliska36
8. říj 2010

ahojte holky... myslim, ze kdyz napisete zpravicku peti treba na FB urcite vam napise 😉 dneska jsem si s ni taky psala a pujde na UTZ az pristi tyden (jak psala nadenka). moc ji pomaha, ze na ni myslime a ze ji tak podporujeme!!!!!! 😉

stazina
8. říj 2010

AhojHolky...
@jezulicka já si taky myslím,že jogurty určitě můžeš, jen bych si nedával ty , co obsahují hodně cukru..ty to apk zbytečně zase podporujou....a jestli tě to řpes den svědí a necheš mazat tím krémém fakt si dej na vložku ten jogurt a lehni do postele...krásně to chladí a fakt to pomáhá...skoukni jeden film a fakt se ti uleví..
A opravdu se neboj, že to mimi ohrozí ve vývinu..je to blbost, FAKT!Věšak ono to brzo přejde a pak budeš víc v klidu..

jezulicka
9. říj 2010

ahoj holky ,všechny vás zdravím...přeji pěknou sobotu..dala jsem si na vložku ten jogurt hollandiu bílou a fakt to pomohlo zchladilo a přestalo pálit..super...doufám, že už to přejde brzy...tak díky za rady.. 😉 🙂

pampeliska36
9. říj 2010

dobre ranko holky... snad bude dneska kraaaaaaaaasne 🙂

@jezulicka je dobre, ze to pomohlo... tak pekne tehulkovani 😉 ja budu za chvilku taky 😀

jezulicka
9. říj 2010

@pampeliska36 tak to je super. 😉 ..já mám jen obavy aby to vyšlo...nějaké příznaky na to je ještě asi brzo že?zatím teda nic nepocituji... 😒

pampeliska36
9. říj 2010

@jezulicka ja myslim, ze je brzo... ale nevim, ja se v tom moc nevyznam.... ☹ a navic, ja zadne priznaky taky nemela 😅 🤐 a tehotna jsem vlastne taky nikdy nebyla... takze v tom ti asi neporadim 😒

raduza2
9. říj 2010

Ahojyk kočky 😉
@jezulicka na příznaky je opravdu brzy A ani mít žádný nemusíš 😉 ,Takže klid ať se u tebe miminku daří dobře 🙂

mufinka0
9. říj 2010

@jezulicka Ahoj 🙂 Embryjko jaké jsi měla se ještě nemohlo ani zakousnout, takže ani nemůžeš nic cítit. Zahnizďuje se hned jen hatch. blastocysta, ale ostatní potřebují cca 3-4 dny na zakousnutí. Neboj,..všechno přijde. 🙂 Já jsem těhotná teda už jednou byla a do 8tt a nic jsem necítila,..teda kromě toho že nedošla MS. Jinak absolutně nic! Žádné bolení břicha, žádný pnutí prsou,..prostě nic!

mufinka0
9. říj 2010

@raduza2 Čauky 🙂 Jen nakukuju a pádím zase vařit.. 😝 Přeju hezký den!!!! Ale to vlastně všem... 😀

vodni
9. říj 2010

ahoj kočky! Jsem tu 😉

vodni
9. říj 2010

@jezulicka Jezulinko, jůůů, jsi v čekárně, super! Tak teď hodně časáků, romantických filmů, hlazení bříška a hodně těšení!!!

raduza2
9. říj 2010

@mufinka0 ahojky Mufinko

jezulicka
9. říj 2010

@vodni jojo jen ležím odpočívám, čtu si, dívám na dvd,pohoda...hodně piju, čůrám co půl hod.jinak zatím klid...jen ty kvas..ale ten jogurt pomohl tak odpol si ho zase dám...a mastičku mažu na noc...zadek už mám opíchaný bolí ale přežívám ještě 2x musím píchnout pregnyl... 😉 už sem si na to zvykla i že mě z těch prášků bolí žaludek... ☹ musím vydržet...

jezulicka
9. říj 2010

@mufinka0 tak to jo..to jsem nevěděla...tak snad se mimišku bude u mě líbit... 😉 děkuji za tvé info... 🙂

vodni
9. říj 2010

@jezulicka jasně že vydržíš, je to otrava, ale já si vždycky říkala, že polykám nebo píchám potravu pro embryjko, tak to jsem to všechno přetrpěla ráda 😉

jezulicka
9. říj 2010

@vodni no přesně tak taky si to říkám i manža říkla že jsem statečná a on taky hezky mi píchá injekce jde mu to... 🙂 🙂

mufinka0
9. říj 2010

@jezulicka Nemáš vůbec za co!!!! Mimča potřebují čas na zahnízdění,..až potom Ti budou vysílat signály... 😅 😅 A hele,..nevylučuj dvojčátka!!! Ony totiž klidně i z toho jednoho emrbyjka můžou být. 😉 Jen se pěkně šetři, papej na co budeš mít chuť, hlaď si bříško a uvidíš že za chvilku na ty signály tam "zdola" přijde. 😉 😉 😉 😉

teckovanaorchidej
10. říj 2010

ahoj kočeny, zase je tady prázdno ☹ ☹ ☹
Jezuli, já příznaky měla asi takové - lehce mě bolelo břicho na MS, 6. den po ET jsem dělala test - byl tam duch, až test uschl, duch zmizel, 7.den po ET mám ve fotoblogu. Ten 7. den mi biyo nanic, nechutˇ k jídlu a pak už jsem si obnovila pocity při ostatních těhu a vzpomněla si, jaké to bylo. Ale čekám 3 dítě, takže se se mnou moc nesrovnávej 😀 😀 😀 😀 😀
Hlavně ještě máš dooooooooooooost času, tak ať ti to hezky utíká, plivu pro štěstí 😅 😅 😅 😅 😅
Co tvoje kvasinky? Už odešly? Jo, a taky jsem hysterčila, že mám slabé čárky na TT, málo hCG, dvojčata, atd. 😀 😀

stazina
10. říj 2010

Ahoj Holky...
@teckovanaorchidej tak to si tedy měla hodně brzo příznaky..mě jen hrozně bolela hlava...a oto až do 12tt, ale to prý taky mohlo být po utrouši...
@jezulicka to víš, ež seš statečná...tak se drž a kdy tedy máš testit?
Opatrujte se,pa

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru