CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lena5
13. říj 2010

@raduza2 jj to máš pravdu 😀

raduza2
13. říj 2010

@lena5 pro dnešek se loučím zatím ahoj

teckovanaorchidej
13. říj 2010

holky, dobrou 🙂 noc

raduza2
13. říj 2010

@teckovanaorchidej doubrou mamino

lena5
13. říj 2010

@raduza2 holky mějte se dobrou

jezulicka
14. říj 2010

ahojte holky...všechny vás moc zdravím....a prosím už žádné špatné zprávy jen ty dobré ju??? 😲

raduza2
14. říj 2010

Ahote holky 😉

jezulicka
14. říj 2010

no zdravíme holky a jsme tu zase jen my dvě.... ☹ a co ty jak to s tebou vypadá???

raduza2
14. říj 2010

@jezulicka ahojky no samozřejmě nic 😀 ,ale vůbec nic

jezulicka
14. říj 2010

@raduza2 jako vůbec nic ms nic a test taky nic???

jezulicka
14. říj 2010

@raduza2 a co si dneska vaříš??

raduza2
14. říj 2010

@jezulicka ne ani ms ani test .Budu dělat játra na roštu

jezulicka
14. říj 2010

@raduza2 mnam ty by ch si taky dala...tak to budeš mít zpožděné nervama...to dělá hodně...ne??

raduza2
14. říj 2010

@jezulicka taky si mylslím ,jestli do zítra nic tak si zajdu ještě na krev a bude to

jezulicka
14. říj 2010

@raduza2 no to bude nejlepší...měla jsi jít už dneska to bych asi tak dlouho nevydržela jsi dobrá...

raduza2
14. říj 2010

@jezulicka to se ti zdá akorát nechci jančit 😀

vodni
14. říj 2010

Ahoj kočky, tak nakukuju napjatá jak kšandy jak Radúzka, a ono furt nic 😎 Jezulko a jak se cítíš? Už tě opustily ty problémy s kvasinkami?

vodni
14. říj 2010

@lena5 ahoj Leni, ráda slyším, že 4. pokus při biochemickém těhu není problém 😝 Mám za sebou dlouhý neg., a pak krátký antagonist biochem. Taď čekám na další pokus. Jo a hele, ty taky nemusíš marvelon? To bych taky moc chtěla nemít... to ti závidím. Já takhle s marcelonem mám strach, že nám to vyjde na vánoce a oni to pak kvůli svátkům budou protahovat... No ale bez marvelonu bych asi pak nedodržela tu dobu mezi pokusy, takže co už 😒

jezulicka
14. říj 2010

@vodni ahojky..jo kvasinky už odezněly už je to dobré...ted mívám jen občas tlaky v podbřišku pak to zase přejde..tak mám strach at nepříjde ms... 😠 snad ty tlaky jsou z jiného důvodu.. 😉

lenceslava
14. říj 2010

Ahoj. holky.Tak jsme dneska absolvovali návštěvu unici.Sice jsme byli objednaný k Frgalovi,ale bohužel tam nebyl,že je v rakousku. Ale byli jsme u Otevřela.Ale v pohodě.Řekl že bohužel to dopadlo tak jak to dopadlo.Řekl,že další pokus určitě vyjde,ale namáme čekat dýl jak rok.Že bohužel moje vaječníky stárnou. Takže červenec to jistí.Mezi tím to budem zkoušet přirozeně,s pomoci paní doktorky.Nechám si zkontrolovat pravý vejcovod aby byla jistota že je vše ok.Díky dnešku mám zase o trošku víc chuti do dalšího boje.

raduza2
14. říj 2010

@lenceslava Ahojky Leni a co mámeříkat my starší ročníky 😀 .je dobrý že ti doadl chut do dalšého boje 😵

raduza2
14. říj 2010

@vodni ne pořád nic ani tak ani tak a už mě to nebaví pořád čekat 😠 😎

jezulicka
14. říj 2010

@lenceslava ahoj leni tak to je super, že jsi dostala novou chut do dalšího boje to je správné...ted si odpočin a pak to už určitě vyjde... 😉

lena5
14. říj 2010

@vodni marvelon nemám protože ten se používá k nakopnutí vaječníků na ivf a já mám nadměrnou reakci takže to není potřeba.Já měla loni transfer den před vánocemi a nebyl to problém.takže tam určitě vždycky někdo bude.toho bych se nebála.
@lenceslava já byla dneska taky na unice.S otevřelem mluvím ráda-vše řekne narovinu.
@raduza2 já bych zkusila píchnout agolutin,těhu by neublížil a kdyžtak ti navodí ms

raduza2
14. říj 2010

@lena5 už jsem nad tím přemýšlím

lena5
14. říj 2010

@raduza2 po agolutinu by měla dojít asi do 10 dnů

jezulicka
15. říj 2010

ahojky holky...dnes mě bolí hlava...ach jo... ☹

raduza2
15. říj 2010

Dobré ráno ,tak kočky krev negativní 😝 😀 .Jdu dospávat ,nejak se mi špatně spalo

jezulicka
15. říj 2010

@raduza2 tak to je zajímavý...ty hormony jsou ale prevít ...tak lež odpočívej... 😲

vodni
15. říj 2010

@raduza2 :-/ no ale zas máš aspoń nějakou jistotu 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru