CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

teckovanaorchidej
21. říj 2010

ahoj holky,
jezuli držím palečky, aby všechno bylo v nejlepším pořádku 🙂 🙂

luciiiie
21. říj 2010

@elllenka mám ho ve fotoblogu. Přes poštu jde, ale my ji máme hned naproti, tak tam manžel frnkne autem, mám spíš strach, aby ho tam někde nerozbili. Magor, no. 😝

teckovanaorchidej
21. říj 2010

jezuli, koukni mi do fotoblogu, tak uvidíš, co najdou na unice na utz, to je ten poslední utz obrázek - gestační váček, embryo a najdou srdeční činnost. Pak tě pošlou ke svýmu gyndaři do péče. 😅 😅 😅

elllenka
21. říj 2010

@luciiiie : Pěkný, těším se s tebou až ho budeš mít doma. Máš super, že máš poštu kousek, já ji mám ve vedlejším městě a toto chování mi už hodně vadí :( Když jsem pracovala tak mi balíky vůbec nevozili a lístek s tím, že musím na poštu mi házela s 2dením zpožděním. Takže jsem vždy chtěla vědět, kdy balíček odesílají a i bez lístku jsem si šla na poštu. No a jí se teď nelíbí, že jsem doma a musí mi balíčky donést :(

jezulicka
21. říj 2010

@teckovanaorchidej mně se to zdá být nějak hodně brzo to se počítá od et?jsem asi mago..píše se že srdíčko jde vidět tak od 6týdne jak u koho...

vodni
21. říj 2010

@jezulicka já teda mám dojem, že se to nepočítá od ET, mi doktor říkal, že si udělám test, a pokud bude pozitivní, že to budu v 5tt, takže nejspíš se to počítá jakoby od MS, nebo ne? 😕 holky těhule, pomoc 😉

luciiiie
21. říj 2010

holky tady to je: http://www.unica.cz/cs/vyhodnoceni-lecby.html V den transferu už jste v 3 týdnu. To je mazec 😅

jezulicka
21. říj 2010

@luciiiie tak to je teda fakt mazec... 😀

vodni
21. říj 2010

@luciiiie 😀 díky 🙂 já si to myslela, že tak nějak to bude 😉

jezulicka
21. říj 2010

@luciiiie jo a tady v papírech píšou že pak přejdeš z agolutinu na utroges.nebo duphaston tak co je lepší??

jezulicka
21. říj 2010

@vodni jsi šikulka vše víš... 😉

vodni
21. říj 2010

Kočky, včera jsem opět ovulovala 😎 je to teda taky mazec, že mi ty ivf tak skvěle navozují ovulku 😀 Ne, že by ze snažení něco mohlo být, ale huráááá, mrchu můžu očekávat 3.-4.11. (luteální fázi mám vždycky stejnou), takže na vánoce už bude hotovo 😉

vodni
21. říj 2010

@jezulicka prdlajs vím, jen jsem si pamatovala, jak jsem valila oči, když mi řekl, že v den testu budu v 5tt, mi to taky nesedělo 😉

vodni
21. říj 2010

@jezulicka myslím, že se preferuje ten utrogestan. Já jsem teda byla nestandardní, já chtěla nechat agolutin 😉 Ale nepamatuju si, že by nějaká kočka měla ten duphaston...

raduza2
21. říj 2010

@vodni ahojky tak to já začnu stimulovat 😀

luciiiie
21. říj 2010

@jezulicka jak píše vodni, taky nepamatuju, že by měl někdo duphaston 😒

raduza2
21. říj 2010

@luciiiie luci krásnej kočárek 😉

stazina
21. říj 2010

Ahoj Holky,

@jezulicka super, super, super!!!!Držím palce ,a t i nadále je vše ok!!§neboj, to uteče a uvidíš brzo srdíčko🙂

@hhaanka jojo , včera jsme pro ně byli...tak sem si právě te d říkala, že to absolutně nemůže vyjít, jen za dnešní dopoledne, jsem je tolikrát musela zvednout, občas i oba a tolikrát jsem udělala prudký pohyb, že by to byl dvojitej zázrak, opravdu...já vím,že ženský ostatní dělaj všechno , ale u ěm tomu teda moc nevěřím,a le co ,nechám tomu volný průběh...

jo a chtěla jsem se zeptat. kdo .berete( brali jste) ten Estrofem - berete ho nějak dohromady s jídlem, nebo po jídle, před? Nebo kdy sio vzpomenete prostě jen 3 krát denně?
díky, pa

vodni
21. říj 2010

@raduza2 Kočkoooo, čau! 😀 jsi mě předběhla, no... já byla zas minule dřív, holt si to prostřádáme 😉 Už se těšíš? Já už doma zálibně koukala na puregonový pero, co mi zbylo z 1.IVF 😎 Myslím, že už jsem snad zase konečně ve fázi hurá jdueme na to 😅

vodni
21. říj 2010

@stazina já ho brala ráno po snídani, v poledne jak jsem si vzpomněla, a večer tak nějak po večeři, takže plus mínus v přibližně stejnou dobu. Vždycky jsem si potáhla to kolečko dopředu o jedno, abych věděla, že na ten den mám ještě nějaký pilule...

raduza2
21. říj 2010

@vodni no ja nevim jestli jsem tě přesběhla,ale minule jsem měla opu 6.8 ,už si nepamatuju kdy ty 😝 ,to víš že se těším už aby to bylo zamnou a věděli by jmse jak na tom jsme ,třeba budou krásný vánoce 😅

raduza2
21. říj 2010

@stazina ahojky ,mylsím že když to bude mět vyjít tak to vyjde i tak 😀 😉

vodni
21. říj 2010

@raduza2 já byla na transferu v den, kdy tys šla na punkci přece 😝 Jj, snad se budou nadělovat ježíšci 😅

raduza2
21. říj 2010

@vodni aha no vidíš úplně mě to vypadlo z té mé dubové palice 😀 ježíšci budou uvidíš ,věřím TOMU 😀

raduza2
21. říj 2010

😀 @vodni blik cvak stačilo se podívat do tabulky 😀 😀 😀 😀

vodni
21. říj 2010

@raduza2 😀 a jak je jinak? Já jsem v práci a trochu to tu teď flákám 😝

luciiiie
21. říj 2010

@raduza2 děkuju 🙂

elllenka
21. říj 2010

Já měla duphaston, brala jsem ho i před Unicou, tak jsem zůstala věrná 🙂

raduza2
21. říj 2010

@vodni no jinak mě z toho už hrabe ,ale jinak to jde 😀

pampeliska36
21. říj 2010

@jezulicka jeeeeeeeeeeeeee tak super, ze carka sili!!! mam radost! ted uz budu drzet pesticky na prvni ultrazvuk 😉

raduza2
21. říj 2010

@pampeliska36 taky zachvíli budeš testit ,máš to za pár 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru