CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
8. pro 2010

@teckovanaorchidej Hlavně, že jsou pryč ty teploty, i když, ty jsou blbé hlavně na začátku, a ty už jsi v půlce mamino 😀

pampeliska36
8. pro 2010

@teckovanaorchidej
@vodni holky pregnyl picham dneska 5000 a az pak picham ty 1500 IU. jinak si planuju ze JAKOZE budu mit strevni chripku od pondelka tak zhruba do ctvrtka a pak uz musim bohuzel do prace ☹
takze nic moc velky odpocinek.
orchidejko... je dobre, ze se cititte s gabcou o malicko lepe 😉

vodni
8. pro 2010

@pampeliska36 střevní chřipka to je prevít 😀 Já mám obavy, že ji od tebe chytnu 😝 😎

teckovanaorchidej
8. pro 2010

@pampeliska36 no, mohla bys mít i salmonelu, ta se léčí docela dlouho 🙂 🙂

pampeliska36
8. pro 2010

@vodni
@teckovanaorchidej 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 navic mame ted na firme jen jeden zachod 😨 😨 😨

pampeliska36
8. pro 2010

holky zase padiiiiiiiiiiiiiiiiim jdeme nakupovat s manzou nejake vanocni darecky 🙂

vodni
8. pro 2010

@pampeliska36 já taky pádím, musím nakoupit jídlo 😝

andinecka
8. pro 2010

@pampeliska36
jéééééé, to jsi mě pobavila. My teď řešíme, jak jsem narostla v horní části těla a ty píšeš, že by dvojky?

@děkuji všem holkám za gratulace a těším se, až Vám to budu moci oplatit 🙂 🙂 🙂

andinecka
8. pro 2010

@teckovanaorchidej
ahoj orchidejko, já se už nevlezu vůbec do ničeho (a to jsem si včera koupila v tescu úžasný tepláčky Adidas). Jsou černý a měly mě zúžovat 🙂 🙂 Bohužel, někde je chyba!! 😒 😒
Prosím tě, za jak dlouho jsi na sobě začala pozorovat nějaký změny růstu bříška? Já jsem tak velký břicho, co mám ted, neměla ani když jsem jela do porodnice s dcerou. Ale to bylo v minulým století. 🙂

andinecka
8. pro 2010

@teckovanaorchidej
mooooooc ti děkuji za přání.
Jsem ráda, že už je ti lépe. 🙂 🙂
Pokud bude moje dítě po tatínkovi - tak mu bude stačit pusti telku se Simpsonama a mám na celý den vystaráno. 😠

pampeliska36
8. pro 2010

@andinecka hele ja si myslim, ze to bricho narostlo i po tom umelem oplodneni... ja to vim podle sebe. byla jsem silene zavodnena 😨 takze se neni cemu divit 😉

vodni
9. pro 2010

Kočky, dnes mi MK furt nefunguje ☹

vodni
9. pro 2010

Ach jo, hlavně že tam píšou, že přes den budou výpadky "occasionally" Ha, ha, nejede to pořád ☹ A já bych tak potřebovala s váma blábolit o ničem 😎 Vaječníky se mi totiž dnes ozývají nějak méně než včera, tak začínám trojčit!!!!!!! 😅

teckovanaorchidej
9. pro 2010

@vodni hééééj čau, nejde kůň a nejde...
netrojči, nemusí ti vyrůst tenisáky s nezralým vejcem uvnitř, přece, nebo ne?
Ještě by praskly a co pak. Klid, holka, rostou pomalu, ale jistě.

teckovanaorchidej
9. pro 2010

Já byla dnes u doky a zvuky z mého hrudního koše doktoru úplně vyděsily. Výsledky z krve taky tragédie, zánět průdušek. Dostala jsem atb a ležet. ☹ ☹

vodni
9. pro 2010

@teckovanaorchidej juj ☹ tak to je mi líto ☹ Jasně, že tenisáky nechci 😝, v sobotu bych chtěla jako minule nějaké 14tky aspoň tak 4 prosííííím 😵 😵 😵

vodni
9. pro 2010

s tím koněm je to fakt na pytel. Když už se mi podaří přihlásit, tak se to všechno odesílá hodiny... 😠

teckovanaorchidej
9. pro 2010

ty, vodni, seš nějaká do modra....to máš schválně? 🙂 🙂

vodni
9. pro 2010

@teckovanaorchidej no vodní ne? 😀 se jim furt nelíbí moje fotky... 😠

vodni
9. pro 2010

Ha, odpověď se odeslala normálně a ne za 15minut 🙂 Že by se kůň zotavit? 😝

teckovanaorchidej
9. pro 2010

@vodni už to tak vypadá, že se bráborá....
hele, co máš pro manžela k Ježíšku? Potřebuju nějakou inspiracičku....

vodni
9. pro 2010

@teckovanaorchidej já pro něj budu mít přece vodníky 🙂 Na víc nezbyly peníze... A aby toho nebylo teda málo, tak ještě velkou pusu pod stromečkem 😎
(hmmm, asi teda vyměknu a koupím ještě nějaké termoprádlo - ponožky, nátělník - trencle ne, ty termo být nesmí 😀, ale jinak fakt nemám šajnu co bych měla kupovat - a hlavně kdy - musela bych tento týden, od příštího chci být už hodně v klidu, což předvánoční nákupy nezaručují ani v nejmenším 😝 )

vodni
9. pro 2010

@teckovanaorchidej A co ty? Gábi by k Ježíšku nestačila?

vodni
9. pro 2010

jéééj, volal manža, tak už musím vařit večeři. Doufám, že až zkusím zas zapnout stroj, že kůň už pokluše v normálním tempu... 😝 Zatím pa!

andinecka
9. pro 2010

@vodni
ahoj, já přemýšlela, co že ti nefunguje. Už vím. 🙂

andinecka
9. pro 2010

@teckovanaorchidej
holky, opatrujte se.
Kde jsi k tomu prosím tě přišla?

teckovanaorchidej
9. pro 2010

@andinecka ahoj, asi mi synek přinesl bacila ze školy už to bylo ☹

raduza2
9. pro 2010

Ahojky holky 😉

@vodni tobě přeji na sobotu krásnou úrodičku ,nevím jestli se sem zítra dostanu ,tak musím s předstihem 😅

Jinak všem krásný víkend

pampeliska36
10. pro 2010

ahojte holky 🙂
@vodni hele kocko! JSOU TAM!!! neboj se niceho nic... a budou kraaaaaaaasne narostly 😀 😀 😀 v sobotu na tebe budu MOC myslet a urcite napis, jak to vypada 🙂

jinak ja si dneska budu volat na rozmrazeni 🙂 🙂 🙂 jupiiiiiiiiiiii. holky urcite vam napisu, ale az navecer. pres den budu mit srumec a nebudu moct na konika ☹

tak se mejte zatim kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne 😀

1tralala
10. pro 2010

ahoj holky,jsem 6 den po et,mam zavedeny 2 moruly,chtela bych se zeptat jak ste se citili a zda ste meli nejake priznaky?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru