CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
5. led 2011

@rubi15 A ještě máš IP

rubi15
5. led 2011

Ahoj vodni, dakujem za rychku odpoved. Sedim za pocitacom uz asi tyzden a zistujem, no stale sa neviem rozhodnut. A co je to IP 🙂 sorac, ale fak neviem 🙂)) stale som rozmyslala nad CAR vo FN Brno a prof. Ventruba.

vodni
5. led 2011

@rubi15 IP je interní pošta - když chceš s někým komunikovat mimo diskuzi, můžeš kliknout na obálku, která se objeví, když najedeš na jeho příspěvek. To jsem udělala já, takže nahoře na monitoru v řádku vedle tvého loginu, nápisu Můj fotoblog a Můj bazar je 4. v pořadí "interní pošta" (tedy IP)
Já bych na Obilňák asi nešla, ale říkám, je to osobní názor...

pampeliska36
5. led 2011

@vodni ty blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaho... malem mi oci vypadly 😵 😵 😵 TO JE PARADA!!! moc ti to preju a budu DOUFAT, ze to vsechno klapne az do konce!!!! 🙂 krasna zpravicka a krasny testik a krasne hcg... proste SUPER!

vodni
5. led 2011

@pampeliska36 pampeliško, já zatím jen potichoučku doufám, prostě mi to nedá nemyslet na to co bylo, ale ne ve špatný, jsem prostě připravená 😉 A jestli to klapne, tak to znamená, že ty to už - stejně jako já - napotřetí prostě taky MUSÍŠ dát 😉

pampeliska36
5. led 2011

@vodni ja vim ja vim ja vim ja vim ja vim... vsechno je to zatim POTICHOUCKU!!! 😉

vodni
5. led 2011
vodni
5. led 2011

@pampeliska36 Hele, pampelko, včera jsi avízovala nějakou IP, a kde nic tu nic 😕

lenceslava
5. led 2011

Čau babuleny moje. @vodni No tfujtfujtfuj at je vše ok(a ono bude.) Moc gratuluju. @rubi15 pokud zvolíš Unicu určitě nebudeš litovat.Z doslechu vím že v soukromém Car mají lepší přístup. @drndapetka Hrošíku doufám že vám řeknou jen dobré zprávy a vy zase začnete bojovat.

vodni
5. led 2011

@lenceslava Ahoj kočko! Já si právě říkala jak budeme mít taky dlouhou dovolenou a pak na to vlítnu s tebou, a ono to zatím tak nějak vypadá... no... jsem zatím opatrná v odhadech co bude nebo nebude 😉

pampeliska36
5. led 2011

@vodni ja nejak nestiham... ☹ klasika!!! a navic jsem porad silene nachcipla... takze ve volnu lezim a potim se 😅 ale urco napisu 😉 🙂

pampeliska36
5. led 2011

@lenceslava CaO lasko 😀

pampeliska36
5. led 2011

@drndapetka no peti!!! drzim MOC pesticky at je vsechno tak, jak ma byt a uz zadna vetsi komplikace!!! myslim na tebe a pak pisni co a jak... 😀

lenceslava
5. led 2011

@vodni na mě nečekej !!!!pěkně šupky do jináče.(přeju ti at je ti zle,pálí tě žáha a máš chutě(a 20 kg navíc)) 😀 😀 😀 😀 @pampeliska36 hey baby jak je??krom toho že máš moribundus??

pampeliska36
5. led 2011

@lenceslava 🙂 jsem nachcipana jak svina... DES!!! a u tebe? mas se takhle po vanocich jak? 😉

vodni
5. led 2011

Kočky jdu do hajan, nějak mě to dnes zmohlo 😝

lenceslava
5. led 2011

No jinak děvčata já o vánocích zažila takovou nepříjemnost.Babička(o kterou se starala moje sestra) umřela 25. prosince. takže nálada na h....Ale bylo to pro ni vysvobození a pro sestru taky,no a moje segra mi 2 ledna (na moje narozeniny) oznámila že je těhotná. Musela jet na pohotovost protože jí bolelo břicho a tam se jí to potvrdilo.Má na pravé straně cystu tak proto ta bolest,ale nemělo by to být nic závažného. Samozřejmně jsem moc ráda a moc jí to přeju ale samo že jsem to ořvala.

lenceslava
5. led 2011

@pampeliska36 jinak dobrý,v práci pohoda,v únoru jdem platit letní dovolenou(mocinky se těším) a pak hurá do boje.Jinak jsem na 1 února objednaná na Oční( tak říká moje kolegyně gynekologii 😀 ) tak jsem zvědavá co mudra vymudruje 🙂 Taky mě v po čeká endokrinologie tak doufám že mám štítku v pořádku.

1tralala
5. led 2011

holky taky jste vysazovali utrogestan a estrofen po potvrzujicim ultrazvuku?

pampeliska36
5. led 2011

@lenceslava no kocko... co na to rict... ☹ 😅 😔 😖 😢 😠 😨

lenceslava
5. led 2011

@pampeliska36 přesně jak říkáš. dokonce jsem kvůli té segře začala přemýšlet nad tí že bysme se na to letos vykašlali,ale néne když tak budou v rodině míma dvě,nebo tři.

lenceslava
5. led 2011

@1tralala určitě,myslím že se to vysazuje postupně.

1tralala
5. led 2011

@lenceslava me dnes Gogela rekl ze prednison uz nebrat,a utros snizovat dnes misto 6ks5,zitra4az do nule.vsude ctu ze utros maji do 12 tydne tak nevim esi sem to pochopila spravne

1tralala
5. led 2011

@vodni gratuluju

lenceslava
5. led 2011

@1tralala Jaj kolik toho utroše bereš? já jestli se dobře pamatuju měla třikrát denně jeden,nebo dva?já už vlastně pořádně nevím. 😅

mufinka0
5. led 2011

@vodni 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Gratuluju!!!!
Hlavně se šetři, žádná práce,..prostě jen klid na lůžku a hezký starání se o Tvoje vodníčky/vodníčka 🙂 Jsem opravdu šťastná i za Tebe!!!!! 😉

1tralala
5. led 2011

@lenceslava 3krat po2 a mela sem to tak i posledne

lenceslava
5. led 2011

@1tralala Asi máš pravdu.Já už se v tom fakt nevyznám. Ted mě třeba začal bolet zadek po agolutinu. po víc jak třech měsících.Asi už se nemuže dočkat dalších dávek či co? 😀

pampeliska36
5. led 2011

@lenceslava no je to boj... leni, drzim MOC pesticky! at se zadari!!! dovedu si predstavit, jak se asi citis... a to asi my tady vsechny 😉 vsak vis jak... ona se ta smula prece musi jednou unavit 😉

lenceslava
5. led 2011

@pampeliska36 děkuju denisko. Jen že má ta smůla takovou výdž mrška jedna. Ted už to beru ale úplně jinak,prostě to zkusím a když nic tak nic no.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru