CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

mufinka0
7. led 2011

@vodni no jo kdoví... Jo,doufám, že už ty čárky budem mít prostě všechny!!! 🙂

vodni
7. led 2011

@mufinka0 jednou to přijít musí - viz já 😉

mufinka0
7. led 2011

@pampeliska36 Máš IP 🙂 Já teď na chvilku mizím si číst, tak mi pak napiš. 😉 😉 😉 😉

pampeliska36
7. led 2011

@vodni jojo ja to mela prvne tak, ze budu mit KET nativni, ale pri kontrole jsem nemela sliznici OK, takze by to nemelo vubec cenu a neklaplo by to. takze mi predepsali marvelon. jenze pak se to zkomplikovala tema vanocema a ze meli zavreno pres svatky, takze mi nakonec dali noretistheron na upraveni cyklu a bylo to 🙂 ... proc to mit jednoduche, kdyz to jde slozite 😀 😀 😀 takze jsem tentokrat rekla, ze KET nativni ani zkouset nechci, ze chci jit rovnou do toho s tim marvelonem 😀 😀 😀

mufinka0
7. led 2011

@vodni No jóó,..ale tobě se to "povedlo" hned podruhý. A Teď zasejc. Mě se to ani neuchytlo,... 😒 Ale co,..jak jsi to včera psala??? Koukat dopředu, nikoliv dozadu??? PROVEDU! 😉 😉 😀 😀 😀

vodni
7. led 2011

@mufinka0 no správně píšeš, že podruhý se to "povedlo" v uvozovkách, to bych ti opravdu nepřála, to raději negativní test 😔 (ale ten ti samosebou nepřeju 😉) Ono i teď jsem hodně opatrná - při tom našem spg embryjka zase tak silná nebývají... 😔

pampeliska36
7. led 2011

@mufinka0 taky mas IP 😉

pampeliska36
7. led 2011

@vodni ja vim, ze je to hodne spatny! kdyz se to uchyti a pak z toho nic neni!!! ani si to nedovedu predstavit a nechtela bych to zazit a nikomu bych to v zadnem pripade neprala. vsak vis!!!!!!!!! 😉 jenze
@mufinka0 to myslela tak, ze doktori rikaji, ze kdyz se to uchyti, je to na lepsi ceste, nez kdyz se to ani nepovede... ja tomu taky nerozumim, ale uz jsem to prave slysela od hodne holek, kterym se toto taky stalo!

vodni
7. led 2011

@pampeliska36 jj, v tom s váma oběma naprosto souhlasím 🙂

pampeliska36
7. led 2011

@vodni to jsem rada 😀 ja jen, ze jsem presne vedela, co tim nada mysli 😉

pampeliska36
7. led 2011

@vodni a co jinak delas? koukas na TV? ctes si? relaxujes? pracujes do prace? 😉

vodni
7. led 2011

@pampeliska36 já pracuju "z domu", tj. sedím u komplu a buším do něj 😝 Ale jsem taková strašně roztěkaná, nic mi nejde, nemůžu se soustředit 😝 no a tak 😀

pampeliska36
7. led 2011

@vodni 😀 😀 😀 to chapu!!! a myslela jsem si to 😉 a bude huuuuuuuuuuuuur 😉 cim vic poroste brisko, budes jeste vic roztekanejsi.... ale to rikam jen tak POTICHOUNKU... zatim jakoby nic 😀

vodni
7. led 2011

@pampeliska36 jj, já se taky zatím velmi urputně snažím dělat jako že nic 😀 😀 😀

ami33
7. led 2011

@vodni nekecej takový zpoždění? no říkali mi, že mám volat kdyby nedošla,ale já s tím popravdě moc nepočítám,ale asi to to stát může no uvidíme. Naplánovanou ji mám také brzy...dneska večer beru poslední marvelon a v pondělí by měla mrška dorazit, tak uvidíme...to se bere když dojde do 14 :00 hodin, že?

ami33
7. led 2011

@croyance no jasně já sem takovej tvůj předvoj,ale ještě se uvidí jak nám dojdou menzes, abys ještě nebyla ty můj průzkumník...i to se dost dobře může stát

vodni
7. led 2011

@ami33 Mi připadá, že ona ta mrcha vždycky když na ni člověk čeká nedojde jak má 😝 Já jsem si nikdy vlastně nebyla moc jistá, jak se to s mrchou bere (ale myslím do 18h?), protože já mám takovou minimrchu, která trvá 2 dny, a vlastně je to spíš takové špinění... 😅 Takže když mi sestra řekla, že musí být jasná červená krev, tak to u mě je dost problematický určit... 😀 Takže jsem to řešila tak, že jsem prostě následující den poté, co se něco objevilo zavolala, popsala v kolik hodin co dorazilo, a IVF asistentka mi řekla datum, kdy mám začít 😉

ivetule
7. led 2011

@mufinka0 já jsem vás četla už když jste tady byli s holkama,ale nic se u mě nedělo tak jsem nepsala až ted když už jsem zase v tom kolotoči. Děkuju moc snad to dobře dopadne. 🙂 A samozřejmě že tobě taky moc přeju at se nanučci potom drží. Náš malej je taky s KETU takže tomu věřím. Pa

ami33
7. led 2011

no já právě měla vždycky pravidelnou i po vysazení třeba norethisteronu vždycky přišla na čas a sem si myslela, že právě ten marvelon je hlavně kvůli tomu aby to přišlo načas....no uvidíme a když dojde načas tak volat nnemusím ne?
hele ten injekci co se píchá v 23 hodin před tou punkcí si budu píchat sama nebo to mě píchne kdo?

ivetule
7. led 2011

@pampeliska36 dneska se dr.F docela divil jak moje tělo tentokrát reaguje. 🙂 Tak jsem dostala nový injekce a v úterý se uvidí. Už by se další neměli dělat a zrát jenom ty největší. Tak uvidíme v úterý jak to bude a kolik jich teda vůbec bude. 😉

ami33
7. led 2011

tak teď čtu něco o estradiolu, sem ho měla nějaký nízký a vzpoměla si na to až teď a koukám, že to asi nebude tak špatné jak jsem si myslela....píšou : Hladiny na dolním konci mají tendenci být lepší pro stimulaci. Abnormálně vysoké úrovně na 3. den mohou naznačovat existenci funkční cysty nebo se zmenšil ovariální rezervu.

ivetule
7. led 2011

@ami33 radši na to moc nemyslet a ona dojde. Ale je pravda,že když to člověk nejvíc potřebuje tak nic. Držím palečky at dojde tak jak má. 🙂

vodni
7. led 2011

@ami33 jo, když přijde v den, který máš v tabulce, tak nevoláš a pícháš podle rozpisu 😉
Pregnyl, který se píchá před punkcí v 23h si píchneš sama (manžel) - je to do bříška a úplně stejně malinká jehlička jako v peru Puregonu. Stejně jak menopur se míchá z prášku a rozpouštědla... U Pregnylu mi u prvního ivf bylo nějak mdlo po píchnutí, u druhých dvou ale v pohodě.

croyance
7. led 2011

@ami33 to je pravda, uvidíme jak se nám ty mršky domluví 😀 @vodni 😕 takže to znamená, že když se mrška opozdí nic se neděje, jen se přepíšou datumy?! rozumím tomu správně 😅

ami33
7. led 2011

@ivetule myslím že by to byla ta nejmenší komplikace, kdyby všechno ostatní vyšlo, tohle bych ještě snesla.
Ty jsi dneska byla na druhém utz? a to ti už řekli přesný datum OPU?

vodni
7. led 2011

@ami33 teď už nic nečti 😉 Zbytečně tě to znervozni, i když je to třeba všechno jak má... Je to prostě vždycky hodně individuální, a první IVF je opravdu třeba brát trochu jako test, tak tělo reaguje... 😉

ami33
7. led 2011

@croyance jojo tak jak říká vodní, tak mi to říkala i sestřička, jak nedojde do druhého dne volat, všechno se to předělá a pojede se dle nového plánu

vodni
7. led 2011

@croyance přesně tak, nic se neděje, jen se tabulka posune 😉 Je tam teda asi nějaký limit do kdy přijít musí, ale to si nejsem jistá... Prostě když nedorazí, tak další den zavoláš asistentce, že nedorazila, a ona ti řekne co a jak dál (resp. řekne ti, že máš zavolat jakmile dorazí 😉)

ami33
7. led 2011

@vodni jo taky mi to říkál dr. že první je spíš zkušební, aby se vědělo jak tělo na co reaguje a tak no...každej začátek je potřeba, i když jsem koukala do té tvojí tabulky, že je tam hodně holčin co jim ICSI vyšlo na poprvé,ale je jasné, že to je indiviuální no

ivetule
7. led 2011

@ami33 přesně tak dneska druhý UTZ a v úterý mám OPU. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru