CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

ami33
11. led 2011

@croyance no +- 1 den taky tak...já taky měla za to že mezi 2utz a opu je více dnů,ale ono to bude asi individuální podle velikosti folíků a tak mě naznačila sestřička předběžně dny kdy to nejspíš bude a dala to v rozmezí tří dnů 3-5 den po 2 utz.

ami33
11. led 2011

@jezulicka no právě sem tu taky četla nějaký příspěvky že to snad dělají i bez narkózy při menších množství vajíček. To si jako nemůžu říct, že tu narkózu prostě chci a basta? 😀

misha83
11. led 2011

@ami33 Tak se zkus na to zeptat, mně se zas nikdo neptal jestli jí chci a měla jsem ji i při malém počtu🙂.

ami33
11. led 2011

@misha83 no to se zeptám, páč já se ptám i zubařky jestli mi dá injekci ,když mi jde vrtat, takže bez narkózy ani ránu, sice to bude premiéra,ale co už.

croyance
11. led 2011

@jezulicka 🙂 no já narkózu snáším zatím dobře (ťuk,ťuk), tak snad to bude bez komplikací a s výborným koncem(začátkem) 😎
@ami33 ty jsi brzy zpátky z lékárny 🙂 sehnala si polštářky?

jezulicka
11. led 2011

@ami33 ty já nevím mně se nikdo neptal a byla to jistá věc že bude narkoza...já myksím, že jen kdyby jsi nechtěla tak jim řekneš...

misha83
11. led 2011

😅 . Nemusíš se bát, to není silná narkóza tím, že není na dlouhou dobu. Oproti normální narkóze nejsi ani tolik mimo po probuzení.

ami33
11. led 2011

@croyance jo to mám za rohem...polštářky neměli absolutně žádný,ale jsem jí řekla název co mi tu poradili holky a ona mi to objednala a zejtra si pro ně mám jít. Já ještě narkózu nikdy neměla, tak nevím...a myslíš že můžu po narkóze řídit auto, třeba večer nebo na druhej den?

ami33
11. led 2011

@misha83 mě je to fuk, já vydržím všechno, hlavní je se probudit 😀 😀

misha83
11. led 2011

@ami33 Obecně se doporučuje dalších 24 hodin neřídit, nedělat zásadní rozhodnutí atd. Na každého to může působit jinak.

jezulicka
11. led 2011

@ami33 ty tak řídit auto bych nedoporučovala oni ti to taky řeknou...měla by jsi být v klidu do dalšího dne...

misha83
11. led 2011

@ami33 Neboj, probudíš 😀 . Já byla uspaná víckrát a tohle fakt není žádná pecka.

croyance
11. led 2011

@ami33 tak než jsem stihla napsat, tak holky ti už odpověděly, taky bych neřídila, myslím, že budeme rády, že se povezeme 🙂
@misha83 a ty jdeš teď na jaký ultrazvuk?

misha83
11. led 2011

@croyance Ano jdu v pátek. Beru teď Divinu na růst sliznice, tak se uvidí. Ale doufám, že to bude ok, páč jsem ji měla dobrou i bez těch prášků.

ami33
11. led 2011

no jasně holky...z OPU se povezu,ale na druhej den odpoledne nebo v podvečer by to šlo..jasně když mě budu blbě tak budu ležet jak lazar.

ami33
11. led 2011

@misha83 to oni asi pro jistotu...ty prášky na sliznici...já ani nevím jaká má kdy být...ale v polovině cyklu jsem jí měla 9 mm a dr. nic neříkal, tak asi dobrý.

croyance
11. led 2011

@misha83 tak přeji, ať je to OK 😉

misha83
11. led 2011

@ami33 jj, to já ji taky tak měla. Ty prášky beru asi hlavně proto, že vlastně nebudu mít tu stimulaci, tedy, tak si to vysvětluju🙂.

misha83
11. led 2011

@croyance Děkuji🙂.

ami33
11. led 2011

@misha83 jo to asi ano, to jdeš jako na KET?

vodni
11. led 2011

@ami33 Já dala na rady zkušených, takže beru Femibion 800 + tu listovku na předpis 😉

misha83
11. led 2011

@ami33 Nn, ale budeme mít cyklus dárkyní, takže vlastně něco jak KET, ale jsou to čerstvá vajíčka, ne zmražená.

misha83
11. led 2011

@vodni Taky jsem už slyšela rady na ten Femibion, teď ještě beru wobenzym, ale pak si ho asi nasadím.

ami33
11. led 2011

@misha83 tak hlavně aby to vyšlo, budu držet palečky 🙂

ami33
11. led 2011

@vodni najdu si to, počtu, nastuduju...ten Femibion

misha83
11. led 2011

@ami33 jj, jsem optimistka🙂.

drndapetka
11. led 2011

@vodni no jooo, tak plomiň 🙂 hrošíci už na mě taky čekají 😵 snad, doufám, že ten čtvrtý pokus o to být těhule už bude s uřvaným výsledkem 😀

vodni
11. led 2011

@croyance Ještě dočítám dnešní příspěvky (v práci jsem nestíhala), a s tím termínem od posledního ultrazvuku k OPU je to různé - záleží na reakci, já třeba potřebovala, aby folíci ještě kousek dorostli, tak jsem byla na utr v úterý a OPU byla v sobotu. U předchozího pokusu ale rostly líp, tak OPU byla dřív. To je individuální. Ale myslím ten můj první příklad je maximum...

vodni
11. led 2011

@drndapetka neboj, teď už je to všechno nachystané, tělíčko si to pěkně nacvičilo a teď se pojede na ostro 😉 Aspoň já si to tak říkala u sebe 😉

vodni
11. led 2011

@misha83 Miško, já myslím, že ten Wobenzym není při IVF nejlepší nápad... Ten totiž posiluje imunitu. A my teď naopak bereme Prednison, abychom tu imunitu snížily. Je to proto, aby tělo neodmítlo embryjko třeba jako nějakého "infekčního vetřelce" velmi zjednodušeně řečeno... Tak to zvaž, já bych ho při IVF ale nebrala...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru