CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

croyance
19. led 2011

@vodni 😀 to budou puboši u vytržení 😀 😀

ami33
19. led 2011

@vodni nemůžuuuuuuuu 😀 se tu válím smíchy, to si ze mě dělal prdel brácha, když jsem mu psala že začínáme píchat, tak prej ségra konečně jste na to došli jo? a jak jsem mu psala že ty injece jsou ok, že pak bude manžel píchat ten agolutin...do zadku, ...tak to už málem nerozchodil 😀 člověk do toho fakt musí ten humor trochu zapojit jinak to holt nejde.

vodni
19. led 2011

@ami33 😀 😀 😀 jj, my teď taky ještě pořád pícháme jenom do zadku, žádnej jinej sex prostě teď pro nás není 😀 😀 😀

croyance
19. led 2011

@ami33 já taky myslela, že to bude v poho, vždyť na první návštěvě jsem měla 7 foliklů a největší asi 12 a teď je jich míň a menší, no doktoři asi ví, co a jak, já jim taky důvěřuji 😉 a ty nadšená buď ! vždyť máš super úrodičku 😎

ami33
19. led 2011

no jo to jsou teď všude orgie koukám 😀 😀 všude se válej injekce hehe

croyance
19. led 2011

@ami33 😀 😀 😀

ami33
19. led 2011

@croyance vidíš taky sem měla víc i vodní měla víc, asi to tak je oni totiž si myslím já tu stimulaci chtějí mít takovou aby těch vajíček bylo kolik potřebují, když jich je zbytečně moc taky to není dobré, prostě musej najít co na koho jak funguje, to se všechno poddá.

vodni
19. led 2011

@croyance já už to psala, když je nějaký problém (anovulace, fsh), tak v těch "přirozených folikulech obvykle nic není. Teď jich je tam málo, ale budou všechny plný 😉 Musíš tomu věřit 😵 😵 😵
Doktoři musí nejdřív zjistit co a jak, nejsou to bozi a něco té přírodě holt nechat musíme 😅 (ale nakonec ji přece trochu "očůráme" 😝)

ami33
19. led 2011

@vodni hele to fakt je v každým vajíčko? já myslela že v každým ne? 😲

vodni
19. led 2011

@ami33 no, asi nemusí, i když spíš myslím, že je, ale nemusí být všechny zralé, ale to rozhodně nebude případ ani jedné z vás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vodni
19. led 2011

@ami33 já měla vždycky všechny folikuly s vajíčkem, akorát vždycky jedno nebylo zralé (nebo prostě nešlo použít)

ami33
19. led 2011

no já spíš abych jeneměla přezrálé, když mi jezdí pendolínem mršky 😀 😀

ami33
19. led 2011

@vodni aha, tak to já počítala, že třeba z těch 9 folíků..vytáhnou 4 -6 vajíček, že všude nebudou...tak to by bylo super kdyby bylo víc

vodni
19. led 2011

@ami33 ty pendolíno 😀 od toho ti snížili dávky 😉 Taky pícháš cetrotide, aby nepraskly a držely se v dobré kvalitě až do OPU 😉 Každopádně už moc neskotač, ať je bříško už pěkně v klidu 😉
Radúzka měla taky problém s tím, že jí rostly moc rychle, ale u ní byl problém i v tom, že měly hodně velký rozdíl ve velikostech - viď Radu @raduza2

croyance
19. led 2011

@ami 😀 😀 čm je dopuješ ?? 😉 to bude to bezkofeinový kafe, určitě 😀 😀 poraď jaký, já s tou meltou moc neuspěla 😀 😀 😀

vodni
19. led 2011

@ami33 záleží na té velikosti - třeba ty osmičky asi budou nějaký zpomalený osobák... takže u nich se může stát, že je nebudou ani punktovat, kdyby nedorostly... Na druhou stranu ALE: jsou tu i kočky, které měly na ultrazvuku třeba nějakých 19 kousků, a nakonec při punkci získali 23 😉 Takže ony ty folíci můžou i přibýt a záleží na tom, jestli jsou to taky pendolína 😉

vodni
19. led 2011

Kočenky, vypínám, musím jít nakrmit tu svou vodní bublinu 😝 Pá!

ami33
19. led 2011

@vodni no jo...to už se mám jako nějak více opatrovat? ani nic netahat?
@croyance no nejdřív sem koupila to modry nescafe, myslím je nějaký nový, bezkofeinový, moc mi nechutnalo, nebylo nejhorší,ale i tak jsem ho odvezla k tchýni, né že bych jí ho přála,ale když tam přijedu, abych tam prostě měla a pak jako čumím v Lidlu akce 40 Kč bezkofeinový kafe, tak hned lup dvě do košíku, sice sem se podívala blbě na cenovku takže sem za ně platila 150Kč ale neva, protože je moc dobrý a jedno mám doma a jedno v práci, Gold něco tam je napsaný, jiný bezkofeinový tam ani neměli. jo a kávou to fakt nebude, ale měla sem sem tam i kofeinový.

ami33
19. led 2011

@vodni pá pá a opatruj se 🙂

croyance
19. led 2011

@vodni tak pa vodníčci 😉 já taky mizím už mě bolí oči ještě jednou vám VŠEM holky děkuji za podporu 😔 papa

ami33
19. led 2011

@croyance pápá holka a drž se, folíci ještě porostou

raduza2
19. led 2011

ahojky ,
@ami33 ami opravdu opatrně at neprdnou 😉 ,já jsem byla zdárný příklad,mě bohužel pordaly 😠

ami33
19. led 2011

@raduza2 to jako fakt? i přes injekce? ty jo a opatrně to jako co? že se mám šetřit? jak moc šetřit?

raduza2
19. led 2011

@ami33 jo jo opravdu i přes ty corticoidy ,ale klid ja mela na 1 utz 19-17-15 a osmicky no a bohuzel 😠

raduza2
19. led 2011

@vodni moooooc gratuluji a přeji aby to šlo jen a jen ku předu ..... 😵

ami33
19. led 2011

@raduza2 no tak to já sem na tom úplně stejně...1.utz a 17-16-14 a osmičky

raduza2
19. led 2011

@ami33 no nic netahat ,neskákat a podobně ,prostě ty břišní svaly šetřit ,ale nevím no já jsem se nijak nenamáhala a stejně popraskaly ,ale co pan dr. F naznal tak že prostě muj mozek tu bokalci nějak nevnímal a prostě ještě ty hormony nějaký vypustil a tím to prasklo ,ale nikdo ti neřekně proč se tak stalo .Můj první pokus byl ten že nebyli dost zralý a to jsme honily na poslední chvíly že zvedali dávky a prodlužovaly stimulku u 2 pokusu daly dávky konský a dopadlo to tak jak to dopadlo

ami33
19. led 2011

@raduza2 no tak to je mazec, ono to taky není jednoduchý odhadnout, stejně jsou to machři. Šetřit se budu v každým případě, tím nic nepokazím. No jasně ne všechno se dá osvětlit proč to tak bylo. Holt těch faktorů, který tam hrajou roli je hodně. Tak já už taky půjdu, pápá

raduza2
19. led 2011

@ami33 pa pa a držte se VŠECHNY 😉

ivetule
19. led 2011

@croyance ahoj neboj ještě může být všechno jinak. A počet máš dobrej. Když je jich víc tak jsou s tím spíš problémy. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru