CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
11. únor 2011

@ivetule už aby to bylo, taky už aby za mnou byla první větší vyšetření, z výsledků mám přece jen trochu strach, ale věřím, že je to všechno na dobré cestě 😉

kveta
11. únor 2011

@vodni Mňa ten pocit, že to nie je pravda, že sa mi podarilo otehotnieť a vynosiť dieťa, neopúšťa doteraz...

Zaujímavé čítanie:
http://www.najmama.sk/clanok/226323/prelom-v-um...

misha83
12. únor 2011

@ami33 Hned další cyklus nasazuji Divinu a dozvíme se podrobnější data, ale transfer bude vycházet cca na konec března. Mohlo by to být už tento cyklus, ale já teď měla divinu vysazenou.

ami33
12. únor 2011

@misha83 no to je pěkný, pěkně s jarem do toho, to je pěknej čas, budu držet palečky 😉

jezulicka
12. únor 2011

@ami33 zítra ti držím pěstíky at tam jsou 2// 😉 hned napiš budeme tu jak na trní...tak držím moc... 🙂 jiank hezký víkend všem holkám páá 😉 🙂

misha83
12. únor 2011

@ami33 Moc děkuji, no já držím pěsti teď hlavně Tobě na zítřek!

ami33
12. únor 2011

@jezulicka @misha83 holky díky díky moc, zejtra den D....mám docela strach, nezbývá než si zejtra užít moment překvapení.

evakim
12. únor 2011

@ami33 taky moc moc drzim palce

evakim
12. únor 2011

dneska mi volala embryolozka a rikala, ze se zatim vyviji vsechny tri, embryjka jsou 3 a 4-bunecne, na transfer mame prijet v pondeli na 9h, tak doufam, ze budou vsechny tak krasne pokracovat, zitra si volat nemam
holky mam si v pondeli pychat Pregnyl jako 4den po OPU myslite, ze muzu rano pred ET nebo mam pockat az po ET, to mi nikdo nerekl a zrovna ten 4den vychazi na den ET diky

mufinka0
12. únor 2011

@ami33 Ahoj, my se sice moc neznáme, ale občas sem chodím!! Jen Ti chci napsat, že i já Ti budu zítra držet pěsti pro štěstí!!!!!!!!! 😵 😵 😵

vodni
12. únor 2011

@ami33 Ahoj ami, tak na zítra posílám velký těhuplivanec pro to tvoje pendolíno 😉

jezulicka
12. únor 2011

@evakim Evi ten pregnyl si normálně můžeš píchnout můžeš i normálně jíst na et už je to pohoda tak at se drží embryjka.. 😉

vodni
12. únor 2011

@evakim Ahoj kočko! Tak to je skvělá zpráva! Vypadá to skvěle, dokonce máš ET o den později než já, takže se ti embryjka vyvíjí líp než ty moje, že jim dávají o den kultivace dýl 😵 Mně i přes objednanou PK doporučili transferovat o den dřív než tobě (mezi OPU a ET jsem měla 2 dny) 😵
Zítra ti embryoložka volat nebude? Mně volali i v neděli...
Před OPU normálně píchej a polykej vše, co máš na ten den v rozpisu. My taky píchali ráno, takže jsme píchali než jsme vyrazili 😉

ami33
12. únor 2011

Holky děkuji moc všem za podporu 😉
@evakim no vidíš to jak jedou embroušci a v pondělí už je budeš mít u sebe, držte se.

evakim
12. únor 2011

@vodni no ja nevim, ja mam spis pocit, ze tam snad zitra nikdo nebude🙂 proto nemam ani volat ani oni mi nebudou volat a mozna i proto ET v pondeli🙂 i dneska jsem nemela volat ja ale cekat az na telefon az se ozvou sami, ok tak si pichnu pregnyl nez pojedem diky moc hezky vecer🙂

evakim
12. únor 2011

@ami33 dekuji a ty taky zitra rano 🙂

vodni
13. únor 2011

@ami33 ami, kdepak jsi s výsledkem? Ani jsem nemohla dospat...

evakim
13. únor 2011

@ami33 taky cekam cekam 🙂

ami33
13. únor 2011

Holky moje, sem tu už ráno byla,ale čekala jsem až vstane manžel aby to věděl jako první, dvě čárky jsou tam a pěkně tlustý, najelo to strašně rychle, pak dám fotečku, děkuji Vám moc za podporu a za rady, vím že to není šťastný konec, spíš šťastný začátek,ale pořád tomu nemůžu uvěřit, že to třeba na poprvé všechno vyjde. 😀

vodni
13. únor 2011

@ami33 wow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratulkáááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Už se těším na fotečku 😵 Teď jen hladit bříško, být šťastná, usmívat se a těšit se - Pendolínku se to bude určitě líbit 😉 Nebo... mám takové tuchy, že by pendolína mohla být dvě 😉 Mně začaly druhá čárka najíždět rychleji až po pár dnech... 😉

ami33
13. únor 2011

@vodni Díky, no jsem zvědavá jestli budou dvě, ani by mi to nevadilo,ale i jedno by mi bohatě stačilo, nic nechám to osudu. No najelo to strašně rychle a je úplně stejně silná jak ta kontrolní ale taky už je to 16.den od ET. HLavně mě řekněte, že už to nemůže být pregnyl.

ivetule
13. únor 2011

@ami33 moc moc gratulka radši zatím jenom potichoučku at se mimísci neleknou. 😅 To budou dvojčátka jak vyšitá. Pregnyl už to určitě není neboj.

ami33
13. únor 2011

@ivetule díky, no ať se neleknout, jak sem psala vím , že je to terpv začátek a může se stát ledacos,ale aspoň vím , že můžu být těhotná. Se mi zdálo o testování celou noc a furt tam byli // ve tři ráno jsem dělala test a pak čekala do 8 hodin až se vzbudí manžel.

vodni
13. únor 2011

@ami33 Kdepak, pregnyl to stoprocentně být nemůže 😉 Mrkni ke mně do fotoblogu, testovala jsem taky až 15.den, a stejně tlusté byly až později 😉

vodni
13. únor 2011

@ami33 ve tři ráno 😀 😀 😀 já to říkala, že člověk těžko dospí 😉

ami33
13. únor 2011

@vodni před chvílí jsem u tebe v blogu byla to okouknout, mě přijdou stejně silné, třeba budou fakt dvě, uvidíme.
No jenže já teď vstávám každej den ve 3 ráno už skoro 14dní a pak bývám u navená přes den, budu muset začít přes den spávat.

misha83
13. únor 2011

@ami33 Jééééééé, hurááááááá, obrovská gratulace!!! Prskám spoustu štěstí i do dalších d nů!!!

jimmy1
13. únor 2011

@ami33 veliká gratulka 😵 mám vždycky radost, když se tu daří 😵
na podzim se pravděpodobně přidáme, budeme chtít pro Martínka brášku nebo ségru 😉

@misha83 je paráda, že máte dárkyni 😉 držím moc pěsti, aby to vyšlo!!!

evakim
13. únor 2011

@ami33 strasne moc moc gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moc ti to preju 🙂
my jsme se dneska uz presunuli k rodine do Olomouce at to mame zitra bliz do Brna na ET a hnedka jak jsme tedka dojeli tak jsem si od tchyne zapla pc a musela jsem se kouknout 🙂 to je fakt super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jezulicka
13. únor 2011

@ami33 jéé tak velká gratulka to je super hurá další těhulka... 😉 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru