CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
20. bře 2011

@drndapetka no ahoj ahoj ahoj... vitam te z lyzovacky 🙂 a na zitra MOC drzim pesticky!!! at je vsechno na UTZ v poradku a muzete v pohode zahajit 🙂 no a co ja?... co ti budu povidat... uz se tesime!!! 😀 😀 😀 v utery mi budou volat co a jak 🙂

vodni
20. bře 2011

@pampeliska36 a já vím, co a jak už teď 😉 - samurajka se samurajíkem budou krásně připravení a nebudou se moct dočkat k mamce do bříška 😉

drndapetka
20. bře 2011

@vodni že vodníčkovi děkuju a jsem ráda, že jste v pořádku 😵

@pampeliska36 kočenko, doufám, že mě zítra nic nepřekvapí a půjde vše jak má.....až půjdeš ve středu pro samuraje pozdravuj moje hrošíky, že si pro ně za chvilku taky přijdu 😉

ami33
21. bře 2011

@pampeliska36 Ahoj, miminko je OK...musím tu jeste vydrzet do patku a pak se uvidi podle utz, ale jelikoz spinim, tak by konecne mohl byt hematom pryc. Strasne prckovi verime, je to bojovnik od zacatku. 😉

drndapetka
21. bře 2011

ahooooj, hlásím, že na UTZ dělohy a vaječníků vše o.k. a od dneška už papám Prednison a listovku a začínáme boj 😀

drndapetka
21. bře 2011

@vodni sestřičko, prosím Tě, budu Tě prudit 😀 Ty máš zkušenost s Femibionem, že jo? Já ho totiž už měsíc beru, a dnes jsem vyfasovala listovku z Unicy a nevím, zda mám brát jen ji a nebo jen Femibion a nebo jestli můžu oboje zaráz? 😕 Femibion beru, že je tam vit.E, jod ( na tu mojí štítku) a další vitamínky, které normálně mou nezdravou stravou nemám šanci v takových dávkách přijmout, tak mám trochu dilema 😒 Co poradíš? 😀

drndapetka
21. bře 2011

@vodni jééé a zjistila jsem, že mám trošku jiný rozpis KETu než co máš od pampel 😅 Mám tam nakreslený telefonek (v tento den potvrdit rozmražení embryí) 😀 Pak tam mám místo UTZ vaječníků tak UTZ dělohy 😕 No a celkově ho mám nějaký barevnější 😵 Asi speciální verze upravená přímo pro hrošíky 😀 😀 😀 😝

jezulicka
22. bře 2011

ahojte holky všechny vás moc zdravím,všem držím pěstí kdo jde ted do toho a kdo už čeká na výsledky at dopadne vše na výbornou...Máme tu jaro teploučko tak to půjde jedna báseń.... 😉

vodni
22. bře 2011

@drndapetka Čau a gratuluji k začátku 🙂 Femibion jsme tu řešily asi před jednou nebo dvěma stránkami. Se štítkou ti ale neporadím, s tím problém nemám, takže ani nemám nastudováno 😅 Asi bych někde zkonzultovala u doktora s tím jódem to může udělat paseku...
Já jsem ten rozpis vytvořila podle svého na ivf, takže o telefonku jsem nic nevěděla 😀

vodni
22. bře 2011

@pampeliska36 Pampelko, na zítra posílám velkou vodníčkovu pusu pro samurajíčky, aby věděli co a jak 😵 😵 😵

pampeliska36
22. bře 2011

@drndapetka peti ahoj... ja se tudle sve doktorky ptala, jestli tu funkci stitky muzu zlepsit i nejakymi dalsimi doplnujicimi lekami a nebo necim dalsim, nez beru ten letrox nebo eutyrox a ona mi rikala, ze to nema vubec cenu... ze i kdybych brala nejake dalsi doplnkove vitaminky a jody atd. atd. tak to moje stitka neumi zpracovat. ze jediny, co muzu delat, tak je brat ty predepsane leky v predepsanych davkach... takze tak!

pampeliska36
22. bře 2011

@vodni jeeeeeeeeeeeeeee jsi zlata!!! dekuju moc!!! 🙂

pampeliska36
22. bře 2011

@jezulicka do teto skupinky patrim i ja 😀 😀 😀 😀 zitra si jdu pro samuraje 😉

teckovanaorchidej
22. bře 2011

Baffffffff
čau
@pampeliska36 zítra spoustu štěstí pro tvé samuraje, aby se zahnízdily nebo i 🙂
a příští rok nebo za dva si hráli nebo y s vodníkem a Gábinkou 🙂 🙂 🙂

vodni
22. bře 2011

@teckovanaorchidej ale Gábinku má vodníček už zamluvenou, ne že si budeš ženichy vybírat, když jich tu teď bude tolik (=samurajové, hrošíci, jája a pája) 😉

kac3nka
22. bře 2011

Ahoj holky, tak jsem po dnešku lehčí o všech svých 12 vajec 😉 Dneska jsem tam byla jediná 🙂

teckovanaorchidej
22. bře 2011

@vodni jj zamluvenou, ale pohrát si můžou, ne? 🙂 🙂 🙂

kac3nka
23. bře 2011

Táák, první den po OPU jsem volala, jak to vypadá. Z 12 vajíček jich bylo schopných oplodnění 9 a dneska jich je 6...Na ET to zatím vypadá v sobotu, zítra mám zase zavolat, ale už teď mám hrůzu z toho aby se neopakovalo to, co minule 😒

vodni
23. bře 2011

@kac3nka Jůůůů, blahopřeji! Krásná úroda, a ty k ET budou ti nejlepší favoriti, uvidíš 😵 😵 😵

vodni
23. bře 2011

@pampeliska36 Ahoj čekatelko 😉 Posíláme s vodníčkem pohlazení pro bříško 😵 Pěkně se natáhni a pár dní jenom odpočívej 😉 Ať samurajíčci vidí, že se o ně budeš pěkně starat 😉

kac3nka
23. bře 2011

@vodni Děkuji 😉 A je normální, že za ten den jich z 9 zůstalo 6? 😕 Minule jsem to měla podobně...

jezulicka
23. bře 2011

@pampeliska36 ahojky držím moc pěstíky at ti dnes samurajci udělají velkou radost a líbí se jim u tebe...hýčkej si je.. 😉

jezulicka
23. bře 2011

@kac3nka blahopřeji pěkná úrodička jen tak dál drž se... 🙂

vodni
23. bře 2011

@kac3nka Neboj, to bude určitě ok. Co jsem tak viděla, tak když je jich nad 10, tak kočkám většinou k ET zůstal nižší počet. Věř těm favoritům, určitě to zvládnou!!! Já mohla věřit jen jedinému a on se mnou zůstal 😉 Teda embryjka byla 2, ale to druhé se nevyvíjelo dobře. Sice jsem ho nechala transferovat, ale měl jen 5 buněk (vodníček měl 8), takže asi měl malou šanci...

vodni
23. bře 2011

@jezulicka Tedááá, tobě už ty týdny naskočily 😅

kac3nka
23. bře 2011

@jezulicka Děkuji, dívám se, že tobě to docela rychle utíká, tak ať je vše stále v pořádku 😉
@vodni Já jsem minule měla 22, vytáhli 16, schopných bylo 11, druhý den jich bylo 7 a třetí den nic ☹ tak se bojím, ale musím jim věřit, nemůže to přece zase tak blbě dopadnout 😉 😉

jezulicka
23. bře 2011

@vodni a tobě ani nemluvím nedávno si šla na et a už si tak daleko... 🙂

vodni
23. bře 2011

@jezulicka no já jsem stále jak Alenka v říši divů... 😀 je to neuvěřitelný, vůbec nechápu, jak je možný, že už jsem tak daleko 😅

vodni
23. bře 2011

@kac3nka Strašně moc ti s vodníčkem přejeme, aby vydrželi! Na ET jsem šla vždy ob dva dny (tj. u tebe by to bylo v pátek), třeba bys taky mohla dřív. Je to jen jedna z teorií (kdo ví jestli správná), ale třeba v přirozeném prostředí mají větší šanci i ti, kteří by třeba v misce nevydrželi... Tak uvidíš, jak to bude zítra vypadat, budeme ti moc držet palečky 😵

pampeliska36
23. bře 2011

ahojte zeny 🙂 uz jsem doma a mame opet oba bojovnicky 🙂 jedno poskocila zase ve vyvoji, takze mame blasticku a hatchujici blasticku 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru