CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

boba245
5. kvě 2016

@erijan ano, dnes je treti den kultivacie 🙂

erijan
5. kvě 2016

@boba245 no super tak este aby to zvladli dnes 3.den do zajtra a zo 4.dna do 5.dna... tie su najrizikovejsie...drzim palce 🙂

erijan
5. kvě 2016

@boba245 a kto ti robil odber? 🙂

boba245
5. kvě 2016

@erijan odber robil dr. Matena a na zle veci nemyslim. beriem to tak, ze budu v poriadku.

erijan
5. kvě 2016

@boba245 mne robil ten dr.vklad 🙂 zajtra nas informuj, verim ze vsetky to dotiahnu do 5.dna 😉

erijan
6. kvě 2016

@boba245 tak ako dnes? 🙂 zajtra mas o ktorej vklad?

boba245
7. kvě 2016

@erijan ahoj. vcera cize v piatok boli stale 4 🙂...prave cestujeme do Brna. Máme tam byť o 7:45

hanulkasa
7. kvě 2016

@boba245 hodně štěstí! 😊

lnk
7. kvě 2016

@boba245 tak už máš drobečka u sebe. tak tfuj tfuj tfuj. kolik jich zbylo ke zmražení?

boba245
7. kvě 2016

@hanulkasa ďakujeme krásne 🙂

boba245
7. kvě 2016

@lnk mám ich u seba 2 🙂...a dvaja maličkí nám ostali na zmrazenie. Az je pre mňa neuveriteľné že do piateho dňa ostali všetci 4 🙂. Ako poďakovanie za starostlivosť moja mama pre celý tím Unica upiekla tortu 🙂

hanulkasa
7. kvě 2016

Ten dort je nádherný @boba245 😀 🙂 😉 Jinak holky, my si jedeme v pátek pro dvě zmrzlinky, byla jsem na klinice včera a vše jak má být 🙂 Už se těším.

lnk
7. kvě 2016

@boba245 no dort je teda překrásný, věřím, že z něho v Unice měli radost a snažili se co nejvíce to šlo 😀 moc moc moc držím pěstičky, aby to vyšlo, drž se!

lnk
7. kvě 2016

@hanulkasa super, tak hodně štěstí!

hanulkasa
7. kvě 2016

Děkuji @ink 😊

boba245
7. kvě 2016

@hanulkasa dakujeme, mama ma radosť 🙂. Drzim vám v piatok veľa šťastia 🙂. Vy už nejaké detičky máte ?

hanulkasa
7. kvě 2016

@boba245 Nemáme ještě děti, tak věřím že nám to tentokrát vyjde. Nic jiného si nepřipouštím. Brala bych i dvojčátka.. 😊

andela01
7. kvě 2016

@boba245 dort je nádherný wow 🙂 Moc držím palečky. Taky jsme dvě zavedli a dvě zamrazili 😉

andela01
7. kvě 2016

@hanulkasa tfuj tfuj tfuj, budu držet palečky 😉

hanulkasa
7. kvě 2016

@andela01 děkuji moc 🙂

erijan
7. kvě 2016

@boba245 jeeej super, tak nech sa len pekne drzia 🙂 a super ze ostali vsetky 4... vy ste mali zly alebo dobry spermiogram? A torta je krasna 😀 perfektna, museli sa potesit 🙂

erijan
7. kvě 2016

@boba245 jaj uz si spominam, manzel mal 2%norm.spermii tak podobne ako moj.. uz som si spomenula 😉 nechapem preco nam sa nevyvijali vsetky embryjka do 5.dna ako vase ☹ ty mas endometriozu a aj ja, manzel podobny spermiogram ako tvoj muz...nechapem to. Drzim palceky 🙂

boba245
8. kvě 2016

@lnk dakujeme, verime, ze vsetko bude ok 🙂

boba245
8. kvě 2016

@andela01 velmi pekne dakujem a tiez zelam hodne stesti 🙂

boba245
8. kvě 2016

@erijan dr. aj sestricky co tam boli vyzerali ze maju radost a paci sa im tak verim, ze im aj chutila 🙂.
ano, priatel mal 2% normo dokonca pri odbere len 1% ...co nechapem, kedze poctivo od konzultacie vo februari do seba pchal rozne vitaminy, selen, zinok, tribulus terrestis , dokonca aj maca prasok tak sme dufali, ze to bude aspon o nieco lepsie a nakoniec to bolo horsie. este i pohyblivost mal horsiu. jedine co sa zlepsilo bola patologia hlaviciek. ale verim aspon v to, ze tie vitaminy a dalsie doplnky dopomohli aspon tomu, ze tie normo co boli boli silnejsie a mozno preto ked vybrali tie ktorymi oplodnili vajicka pomohli tomu, ze sa udrazli vsetky tie 4 dni. hold priroda je asi silnejsia ako vsetci doktori sveta a prekvapi nas. ktovie preco sa vase nedrzali :( ... dakujeme a tiez vam drzim palce 🙂. skusite dat vysetrit aj genetiku ? alebo neviem co by mohlo pomoct.

erijan
8. kvě 2016

@boba245 no s tymi vitaminmi to bolo aj u nas tak,manzel bral Tribulus,maca,zinok a este aj od nich z Unicy nejake vit.sme kupili a mal horsi spermiogram co sa tyka pohyblivosti, morfologia ostala rovnaka 1%norma... tak neviem naozaj preco to u nas bolo tak... aku genetiku myslis dat vysetrit?

boba245
8. kvě 2016

@erijan juuuj nie genetiku som myslela, ale skor ci tvoje telo neodmieta jeho bunky. ci to ste uz testovali ?

janaplt
9. kvě 2016

Ahojte dievčatá nemáte niektorá prosím Vás cenník? Ďakujem 🙂

andela01
9. kvě 2016

@hanulkasa ahojky, kolik jsi prosím tě absolvovala návštěv na klinice ohledně KETu? Díky

hanulkasa
9. kvě 2016

@andela01 ahojky. Zatím dvě, jednu kontrolu před začátkem, kde jsme se domluvili a teď v pátek kontrolní ultrazvuk. Ale to bude záležet jestli půjdeš do nativ nebo s hormony. Já mám hormony, bylo mi to doporučeno.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru