CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
25. lis 2010

@jezulicka zdarec prťavec 😀 😀 😀

teckovanaorchidej
25. lis 2010

ahoj holky, kde jste někdo? 🙂 🙂

pampeliska36
25. lis 2010
andinecka
26. lis 2010

ahoj holky,
jsem od půl 4 vzhůru - už 3. den nemůžu spát. A to jsem šla spát v 23.45 hod. S tělem se něco děje -štítná žláza o sobě dává vědět - mám návaly horka/zimy a tak sedím u netu a čtu si vše možný i nemožný.
Myslíte, že je možný, že by tak tělo reagovalo na případné těhu? To bušení srdce stojí fakt za to. ☹ ☹

Jinak Vám přeji krásný den. 🙂

jezulicka
26. lis 2010

@andinecka ahojky,
Já měla podobné příznaky v začátku jako ty...to je normálka spala jsem málo, furt vzhůru,
bušení srdce,návaly,,,to je normálka...klid to přejde tak v tom 7tt...a který si ted den,? 🙂

vodni
26. lis 2010

@pampeliska36 Ahooooj a gratuluju, tak to budem mít prcky od sebe jen několik týdnu 😀 😎 😵

vodni
26. lis 2010

@raduza2 Čau kočko, no jo, včera jsem měla honičku, ale dnes mě chvíli nechají sedět u komplu... 😉 Jinak pořád něco, otravný dotazy, řešení nečekaných problémů, papírování atd. 😎

vodni
26. lis 2010

@drndapetka čau ségra, do pytle, my se tady vždycky nějak míjíme 😠 No, až budu zas v čekárně, tak tu budu trčet nonstop 😝

vodni
26. lis 2010

@luciiiie jo to jsou noviny, kontyš za 37 korun, a do něj se hází jen jehly a ampule 😠 Stříkačky se musí házet zase jinam 😝 (tady jim stačí PETka jako vždycky). Jako kdybych doma neměla plnou lednici různých patáků, všude v poličkách nějaký injekce a tablety... a teď se mi tam ještě budou válet nádoby 2 a ne jedna... Navíc je ten kontyš celkem velkej - rozhodně teda celkem dost pro krátký protokol (tam jsem si vystačila i s agoušem s 2 malými petkami...)

vodni
26. lis 2010

jééé, já jsem tu sama samotinká ?😕

jezulicka
26. lis 2010

@vodni jak sama?já jsem tady já jsem vosk?ty mě nějak přehlížíš poslední dobou.. 😒 ahooojky

andinecka
26. lis 2010

@jezulicka
Ahoj, dnes je to týden od Et, a fakt je to divný. Tělo se chová jinak. Ale může to být i tím nevyspáním. Protože mě to na netu nebavilo, začala jsem uklízet byt a docela jsem tím vyděsila přítele. Jsem už dost utahaná, 3. den nespím a přes den se mi spát chce - ale ta představa, co zase bude v noci - takže nespím. Včara jsem měla poslední pregnyla a už mám jen 15 agolutinů 🙂

Test si mám dělat až 5.12.

vodni
26. lis 2010

@jezulicka neeeee, to nééééééééééééé, nepřehlížím, jen jsem koukala na těch svých 5 příspěvků pod sebou, tak mi přišlo, že asi nikdo není na příjmu 😉

jezulicka
26. lis 2010

@andinecka no vidíš jak ti to utíká...tak už za týden můžeš testit?už se těšíš?zkusíš to dříve? 😉

jezulicka
26. lis 2010

@vodni no jo špatně koukáš, víš jak já jsem ted hodně citlivá... 😲 už at jdete i vy na ty stimulky a je tu někdo tu je tak pusto a prázdno já kecám jen s radúz... 😉

jezulicka
26. lis 2010

@vodni a odkdy půjdeš na nemocenskou at vím, kdy konečně tu někdo bude na pokec... 😀

vodni
26. lis 2010

@jezulicka já vím, "citlivko" 😝 No jo, chodila bych častěji, ale musím se teď hodně otáčet v práci, abych naddělala co se dá... Protože penízky došly, a během a po stimulce se chci tuze šetřit 😉

vodni
26. lis 2010

@jezulicka já si nebudu dávat neschopenku, ale vyberu si "práci z domu" - máme tu možnost... Ale tak od 15.12. počítám už budu doma až do testu, ten vyjde tak na Nový rok... A pokud budou // tak budu doma víc i pak

andinecka
26. lis 2010

@jezulicka
pokud to té doby vydržím, tak ano. Zkusím to někdy příští týden.

jezulicka
26. lis 2010

@vodni aha tak to máš dobré, že můžeš pracovat z domu... 😉 ale snad tu budeš více s námi komunikovat...je to tu nějaké mrtvé.. 😠

vodni
26. lis 2010

@andinecka vydrž co nejdýl 😎 schválně, kdo vydrží dýl 😉 Já mám poslední rekord 17 dnů 😀

jezulicka
26. lis 2010

@andinecka no už se těším konečně zase někdo bude testit a přibude ... 🙂 předpoklady na to máš...

andinecka
26. lis 2010

@vodni
ahoj vodní, ty žiješ?

vodni
26. lis 2010

@jezulicka jůůůů, nová fotka, kočka jsi to teda joooo 😵

vodni
26. lis 2010

@andinecka tsss, měla jsem výpadek 1 den a vy toho naděláte 😝

jezulicka
26. lis 2010

@vodni no já testila 14den..

jezulicka
26. lis 2010

@vodni ale ale,pořád ted něco měním mám měnící období 😀 😀

andinecka
26. lis 2010

@jezulicka
to jo, předpoklady pro to mám - hlavně ty vizuální. 🙂

andinecka
26. lis 2010

@vodni
vzpomeň si na pohádku Sůl nad zlato
a my tě máme rádi jako ......

Jinak končím, jdu dělat hladovému dítěti jídlo.

jezulicka
26. lis 2010

@andinecka 😀 😀 😀 to je normálka u mě to samé... 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru