CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jezulicka
12. pro 2010

všichni kolem říkají jak to letí , ale mně se to táhne... 😀

jezulicka
12. pro 2010

@vodni jako myslíš, že by se mohlo ještě něco stát?ikdyž ono se může stát kdykoli i později že,?,

vodni
12. pro 2010

@jezulicka jj, ale 12tt ti řekne každej doktor, že je to nejdůležitější... A kuš babo - NIC se nestane!!!! 😉

jezulicka
12. pro 2010

@vodni jak nejdůležitější?jako tento týden je nejvíce citlivý nebo jak?už jsem z toho jelen..

pampeliska36
12. pro 2010

@vodni
@jezulicka diky holky... ja prave byla taky tesne pred ET curat a pak jsem to nekde cetla... tak jsem nevedela, jestli jsem udelala dobre 😵

jezulicka
12. pro 2010

@vodni mně doktor říkal, že všechny ted týdny byli hodně důležité jak se to tam vše vyvíjí týden po týdnu,a že do konce 11tt je to tak nejvíc citlivé i na ty vady ...to řekl mně...ale samozřejmě to bude stres celé těhotenství..

andinecka
12. pro 2010

@pampeliska36
ahoj, já si taky někde vyčetla, že je lepší mít plnej močový měchýř
(ale to jsem si přečetla doma až po mým ET!!!!!!!), takže jsem si předtím v pohodě odskočila na WC a to se mi ani moc nechtělo!!!! Prostě zmatkař 😀 😀
Ale mimíšek se mi chytil a zítra jdeme do 6 týdne. Juchů 😀 😀

Jinak držím palečky při rozmrazování. 😝
Mě pan doktor F. řekl - když jsem se ho na KET ptala, že zná případy, kdy ET nevyšlo, ale KET ano a to dokonce z 1 embryjka 🙂 a vy jich máte víc 😝 😝

andinecka
12. pro 2010

@jezulicka
ahoj jezulicko, přeji ti krásný den

vodni
12. pro 2010

@jezulicka hele, já nejsem doktor, a taky jsem se nikdy dál nedostala 😔 Prostě třeba zamlklý těhotenství je třeba většinou tak kolem 8tt, v této době máš první vyšetření atd. Po těch 12tt už (jistě se taky může leccos přihodit) to už je prostě o něčem jiném - když překonáš 12tt bez úhony, tak je to na nejlepší cestě až do kočáru 😉 Ale jinak se zeptej těhulí nebo maminek, já jsem teoretik 😝
A myslela jsem celý období od 0 do 12tt, nejen ten 12. týden...

jezulicka
12. pro 2010

@andinecka ahojky andy tobě také.. 😉 🙂 at žijí lední medvídci 😀 😀

pampeliska36
12. pro 2010

@andinecka diky moc!!! to je vzdycky povzbuzujici cist 😉 😀 UF!

... no ja nevim, ja byla pri ET jeste takova z toho OHSS rozbolavela... ted do toho jdu s urcite lepsim pocitem 🙂 tak uvidime!!!

jezulicka
12. pro 2010

@vodni já se stresuji stále aby bylo vše ok na každém utz...v pátek jdu na poradnu tak doufám, že bude mimi v pořádku 😎 😉

jezulicka
12. pro 2010

@pampeliska36 a kdy budeš vědět jak jsou na tom mrazáčci?jsem zvědavá?a kdy ti je teda dají?už dneska?já nevím vůbec jak ket probíhá nikdy jsem na tom nebyla..

vodni
12. pro 2010

@pampeliska36 Já jsem zase někde četla (tady?), že když embryjka projdou tím mražením a rozmrazováním, tak jsou mnohem silnější, atkže jestli to zvládnou, tak je u KET větší šance než při ET, protože k ET jdou embryjka bez takové zatěžkávací zkoušky 😉

vodni
12. pro 2010

@jezulicka BUDE!!!! 😵 😵 😵

pampeliska36
12. pro 2010

@jezulicka no dneska mi zavolaji tak zhruba kolem poledne, jak to s nima vypada 🙂 dneska rano se zacinaji rozmrazovat. taky mi dneska reknou, kdy bude ZITRA rano presne KET 🙂 ... takze tak!
a jinak mam rozpis pripravy uplne stejne jako je pri IVF... presne po dnu rozepsano co kdy a jak brat a pichat 🙂

jezulicka
12. pro 2010

@pampeliska36 aha 🙂 🙂 tak už jsem chytřejší 😀 😀

pampeliska36
12. pro 2010

@vodni taky mi to jedna kocka psala... ze jsou ty embryjka silnejsi kdyz vydrzi rozmrazeni... ale do telefonu mi to ta embryolozka rikala spis opacne... je to asi spis o tom, v jake kvalite se ty embryjka zamrazuji... jestli zamrazi ve vyssim stadiu a nebo jsou to nejake mene bunecne... proto je ta uspesnost mensi... tj. 20 az 30%

andinecka
12. pro 2010

zdravím všechny 🙂 🙂
já se od rána (9,30), kdy jsem vstala se na vás tak těšila, že až teď jsem si z hrůzou uvědomila, že jsem si ještě nevzala žádný léky 😠 😠 . Tak jsem ted letěla do kuchyně abych to napravila. A to jsem doma. Chodit do práce, tak to nedám.
Taky se vám stává, že nějak pozapomenete?
Jinak, co děláte dobrého na oběd? Já řízky naruby- je to hned.

pampeliska36
12. pro 2010

@jezulicka 😉

pampeliska36
12. pro 2010

@andinecka my budeme mit gulasek 😝

jezulicka
12. pro 2010

@andinecka to já mám dnes svíčkovou od maminky.. 😀

vodni
12. pro 2010

@pampeliska36 Aha, to je taky možné. Ale víš ty co, já myslím, že když ten mráz "přežijí", tak to bude tak nějak stejná šance... A navíc jsi teď víc v pohodě, žádný ohss dozvuky... Věřím tomu, že to bude OK 😉

vodni
12. pro 2010

Jo a kočky, já nemám k jidlu nic ☹ Musím něco pohledat v mražáku... Jsem sama doma - manžel jel v pátek na nějaké školení a přijede až dnes večer, no a je mi tak nějak divně (že by ty dávky? 😕), tak se mi nikam nechce na nákup 😅 Tak mi tu nedělejte chutě!!!!! 😠

pampeliska36
12. pro 2010

@vodni jojo vim 😉 diky diky diky diky diky diky 😀
hele to je z toho vseho kolotoce a z tech konskych davek 😉 na chvilku si lehni a rozdychej to... a bude zase dobre 😉

vodni
12. pro 2010

@pampeliska36 jj, je mi to jasný, akorát jsem to nějak podcenila a nenakoupila si pořádný jídlo dopředu do zásoby... Sice ani díky tomu nemám hlad, ale bez jídla bych umřela 😝 Navíc ten váš gulášek a svíčková - slintám jako pes jen to čtu 😀

raduza2
12. pro 2010

Ahojky holčiny ,tak u nás teda prší od vřerejška a ze snehu je velký kulový 😝 ,jinak všem krásnou neděli

raduza2
12. pro 2010

@vodni tak se mi to líbí pacošská disciplína 😀

vodni
12. pro 2010

@raduza2 Čau, tady taky, přes noc to všechno roztálo, jako ty pampeliščini samurajové 😝

vodni
12. pro 2010

@raduza2 😉 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru