CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
14. pro 2010

já myslím asi takhle, jasné, že krev, bolest, nahota atd. k porodu patří, jsou to věci přirozené, ale myslím si, že na veřejný web to prostě nepatří 😎

pampeliska36
14. pro 2010

@vodni 😀 😀 😀

pampeliska36
14. pro 2010

@vodni jojo souhlasim s tebou! 😉

pampeliska36
14. pro 2010

@vodni a jak je? udelalo se ti lepe?

vodni
14. pro 2010

@pampeliska36 Jo, už jsem fit. To ten čajík s medíkem 😀 Ale taky to možná bylo tím, já když přišla z unicy, tak jsem si dala kamna na plné kule 😀 no a pak na to zapomněla. Tak jsem si tak celé odpolko seděla nebo ležela pěkně v teplíčku... Jak jsem přišla pak z kuchyně s tím čajem, tak mi svitlo, že jsem to trochu s tím teplíčkem přepískla, a že jsem si možná málem v té ukrutné zimě co je venku doma uhnala úpal (nebo úžeh nebo co to je) 😀

pampeliska36
14. pro 2010

@vodni ty jsi teda cislo 😀 o upalu nebo uzehu tedka v zime jsem jeste neslysela 😀 😀 😀 ale bylo by to teda dost vtipny! 😉

vodni
14. pro 2010

@pampeliska36 no tak mi to k tomu všechno nasvědčovalo 😀 😀 😀 Ale ne, je mi sice líp, ale jsem furt taková trochu divná - holt kůň v bytě, a ještě sedí u počítače, to přece prostě není normální 😎

pampeliska36
14. pro 2010

@vodni 🙂 🙂 😀

vodni
14. pro 2010

Tak zatím pa, pa, jdu udělat večeři, pak kouknu na prostřeno, pak večeři sníme a pak půjdu do postele těšit se na poslední ranní dávky 😝

pampeliska36
14. pro 2010

@vodni ahoooooooooooj 😉 at rostou!!!

pampeliska36
15. pro 2010

breeeeeeeeeee ranko holky 😀

ivetule
15. pro 2010

@pampeliska36 dobré ráno.

ivetule
15. pro 2010

@vodni teda včera jsem se dostala domů až pozdě. Vyzvedávali jsme ještě manžu a jel na chvilku domů. Ale určitě je to na dobré cestě. Bude to velkej bojovníček a nevzdá to. 🙂 Moc ti to přeju.

ivetule
15. pro 2010

@vodni a máš pravdu byla tam sestřička Zuzana. Měla jsem štěstí ,že jsem trefila na ní tak jsme si krásně pokecaly. Má půlroční holčičku a říkala,že bude úterky chodit vypomáhat. 😉 Už je jediná která tam zůstala s mojí sestavy když jsem tam chodila. 😅

pampeliska36
15. pro 2010

@ivetule 🙂

pampeliska36
15. pro 2010

holky ja si zuzanku nepamatuju ☹ ja zacala chodit do unicy pred rokem 🙂

vodni
15. pro 2010

@ivetule Ahoj, taky jsem si myslela, že asi chodí jen na nějaký zkrácený úvazek - já ji zažila v lednu až březnu, a v březnu už měla pořádné bříško 🙂 Byla to taková milá motivace... A Zuzanka sama byla moc milá, měla jsem ji moc ráda, i když na mě vždycky nevyšla...
A děkuji za přání, snad...
A jak ty?

vodni
15. pro 2010

@pampeliska36 Čau, samurají mamčo 😉

vodni
15. pro 2010

@ivetule Jééé, úterky? Když budu mít OPU v sobotu, tak ET vychází na úterý. Tak to ji možná uvidím, jak půjdu na ET - teda doufám, doufám, doufám, že na něj půjdu... 😅

pampeliska36
15. pro 2010

@vodni 🙂 jak je? 😉

vodni
15. pro 2010

@pampeliska36 nooo, je to cítit... dneska přiběhl poslední kůň, zítra Pregnyl...

pampeliska36
15. pro 2010

@vodni UF a kdy jdes na OPU? o vikendu?

ivetule
15. pro 2010

@vodni já jsem včera vyfasovala léky a začala si píchat diphereline. Do pátku beru antiko potom bych to měla dostat. Od 29 puregon. Kontrola 4 ledna a opu přibližně 12-13. a KET říkala Zuzanka že by měl vyjít na víkend. Tak uvidíme jak bude reagovat moje tělo. A tentokrát jedu od začátku hned 225jednotek.

ivetule
15. pro 2010

@vodni já tomu prostě věřím že KET u tebe bude. Moc ti to přeju. 🙂 Držím co jde a budu napnutá na výsledky.

ivetule
15. pro 2010

@pampeliska36 a jak se cítí maminka s miminkama v bříšku?

pampeliska36
15. pro 2010

@ivetule 🙂 dneska mne trosku pobolivaji vajecniky... jako kdyby nachlazene nebo jak to mam rict 😨

pampeliska36
15. pro 2010

@ivetule jeeeeeeeeeeee UZ v lednu 🙂 bude tu dalsi maminka 😀

andinecka
15. pro 2010

ahoj holky, přeji Vám pěkný zimní den 🙂 🙂

@pampelisko - tak už to Brno mám za sebou, ráno jsem vyjela v 7.15 od nás a zpět domů jsem jela v 8.10 hod.
Sestra mě rychle vysála krev a mám přijít příští týden.
Můžu se tě zeptat, co bereš? Já Euthyrox 50 - půl tabl.denně.
jak píšeš o pocitech bříška - já to mám taky tak nějak - takovej pocit, jako nastuzení, prochlazení.

pampeliska36
15. pro 2010

@andinecka ahoj 😉 ja beru 70 a kazdy den rano... takze vyssi davky 😉

vodni
15. pro 2010

@ivetule Díky, je to teda u mě ET (ne KET), ale to je jedno 😉 Taky budu držet co můžu, ať dobře reaguješ...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru