CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
3. led 2011

@tevi nene to neni potreba

tevi
3. led 2011

@pampeliska36 aha.
Holky, mám nervy úplně v prdeli. Dneska už to tu vypínám a zítra vám napíšu. 😖
Třeba se přece jenom stane zázrak...

pampeliska36
3. led 2011

@tevi drzim pesticky na zitra!

tevi
3. led 2011

@pampeliska36 díky. Budou fakt potřeba.

jezulicka
3. led 2011

@tevi držím ti moc pěstíky na zítra at jsou tammmm... 😉

jezulicka
3. led 2011

@andinecka ahojky,
mám se fajn, dnes je mi dobře,vše ok....ještě abych už mohla chodit ven na procházky a budu v klidu..
doufám, že ty jsi taky ok a zítra jdeš na unicu že?tak mi pak napiš co ti řekl... 😉

andinecka
3. led 2011

@jezulicka
ahoj, zítra tam jedu až na 3 hodku. Pak písnu. 🙂

andinecka
3. led 2011

@tevi
zítra moooooc štěstí 🙂 🙂

andinecka
3. led 2011

@pampeliska36
prosím tě, odkud ti tu krev brali? Nebylo ti potom špatně?
ty jsi byla domluvená s naší doktorkou?
Já tam jedu koncem ledna.
je mi líto, že to nedopadlo,,,ale máš mrazáčky 🙂 🙂 🙂 🙂 a nemusíš znovu ten kolotoč injekcí 😝

tevi
3. led 2011

@pampeliska36 prosím tě? Jak dlouho jsi čekala na výsledky z krve?

pampeliska36
3. led 2011

@tevi vysledky jsou v 9:30 hod.

drndapetka
3. led 2011

@vodni No spermio manžílek špatný nemá, teda až na morfologii ( 19%) a na rychlý progresivní spermie (29%) - to v normě ( podle tabulek ) není. Navíc se mu to střídá podle období - jednou mu vyjde hrozně, po 3 měsících je to zas na přirozené otěhotnění.... 😕 Asi ho mít tak špatné nebude, když jsem už 2x přirozeně otěhotněla. A navíc na to, že je kuřák ( byl - doufám) a řidič z povolání, tak děkuju za to co je 😉 Nasadila jsem mu teď i vitamíny, i sobě, tak snad se třeba povede i na potřetí přirozeně a hrošíci zůstanou pěkně v mražáčku na horší časy 😀 I když....s mýma srůstama a pravým neprůchodným vejcovodem je to vlastně o hubu se snažžit přirozeně - hrozí mimoděložní - tak nevím jestli se raději na to nevykašlat, nepokoušet štěstí a nepočkat na ten KET....ale zase na druhou stranu šance, že oplodněné vajíčko půjde tou levou ( dobrou) stranou je 50%, což je dost....tak Ti teď nevím 😅

tevi
4. led 2011

Negativní... Tak zase někdy příště.
Na Unice už asi měli koncem roku splněno... ☹ 😢

ivetule
4. led 2011

@tevi tevi ahoj to je mi moc líto. Moc jsem ti držela palečky. Drž se. ☹

ivetule
4. led 2011

@drndapetka co já bych za to dala kdyby manža přestal kouřit. 50% je dost takže velká šance na hrošíky normálně. Moc ti to přeju už jsi si taky vytrpěla taky svý. 🙂

ivetule
4. led 2011

@vodni držím všechno co mám na zítra. Tak co půjdeš na krev nebo přeci jenom počůráš papírek?
Holky já po osmý vyrážím směr unica tak uvidíme jak to vypadá. 😉

nali1
4. led 2011

@vodni Vidím,že jsme na tom stejně,já ještě taky nevěděla jak to dopadne a už přemyšlela,kde seženu penízky na další pokus.Bohužel u nás jsou všechny pokusy plně hrazené,takže půjčka v plné výši. ☹ Ale co už. 🙂

jezulicka
4. led 2011

@tevi ahoj tak to je mi moc líto ach jo...příště už to musí vyjít věřím tomu...drž se holka..

andinecka
4. led 2011

@tevi
ahoj, je mi to moc líto.

drndapetka
4. led 2011

Dobré ranko, tak já zase v práci 😝 Sama celý den ☹ Navíc je mi nějak špatně od žaludku 🙄

drndapetka
4. led 2011

@tevi Neházej flintu do žita, podaří se příště 😉 Drž se!

vodni
4. led 2011

Ahoj kočky,
@pampeliska36 ☹ kočko, co říct, nabrali ti litry krve, tak ti třeba pozjišťují co ještě podpořit, aby ti poslední samurajové už dorazili kam mají 😉
@tevi ☹ tevinko, máš krásného klučíka, tak neboj, bráška bude, je to jen otázka času 😉
@ivetule díky, pořád nevím, jestli budu čůrat nebo hned pojedu 😝 (mám to kousek). Jsem z toho taková rozpolcená 😀 Pampelka sice psala, ať tak dopředu nemyslím, a já to obvykle ani nedělám, ale tentokrát mám od začátku stimulace prostě nějak takové ty pocity jako že ne..., takže mi to vlastně nějak ani nepřijde 😎

vodni
4. led 2011

@drndapetka čau ségra, včera jsem viděla něco, co jsem ti v rámci motivace málem hned objednala 😀, ale měli vyprodáno 😝
http://www.kuchyne-domacnost.cz/detska-souprava...

carunicabrno
4. led 2011

Aktualizace tabulky.

jezulicka
4. led 2011

@vodni ahojky tak zítra ti budu moc držet pěstí at už ti to vyjde už ted musí..at nás tu už konečně přibývá...budu na tebe myslet... 😉

jezulicka
4. led 2011

@drndapetka ahojky píšeš špatně od žaludku?a nejsi náhodou těhu??, 🙂

vodni
4. led 2011

@jezulicka díky, no život je boj, takže uvidíme 😉

jezulicka
4. led 2011

@vodni a co budeš testit testíkem moči nebo jdeš rovnou na krev??

jezulicka
4. led 2011

@vodni a jak se jinak cítíš?MÁŠ NĚJAKÉ CHUTĚ?vidíš nějaké změny?? 😉

vodni
4. led 2011

@jezulicka cítím se naprosto netěhotně, narozdíl od minula nemám vůůůůbec nic (žádné pálení žáhy, žádné chutě, žádné dloubání...), takže tak... 😝 Zítřek jak jsem psala pořád ještě nevím, vzhledem k tomu, že s tím moc nepočítám čůrat možná půjdu 😀 😀 😀 a kdyby snad přece jen, tak hned ráno i zajdu na krev...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru