CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
5. zář 2010

@kveta no to je právě to...někomu hcg stoupá pomaleji, někomurychleji, je to individuální....já třeba u sebe vím,že 2x mi test ukázal // už 10 dní po styku, ale znám i slečny( dámy), který neměli // ani v 7 týdnu těhu 😲 Záleží opravdu na těle a za to test nemůže, krev je nejspolehlivější 😉

drndapetka
5. zář 2010

Přeji také krásné podzimní ránečko 🙂

luciiiie
5. zář 2010

Ahoj holky,

@pampeliska36 dívám se, že jsi se ptala na těhulích na KET. Tak já brala taky Marvelon měsíc před, pak prednison, kyselina listová. Poslední piluli jsem brala 23.7., 26.7. tu mám červený políčko (to jsem to asi měla dostat), 28.7. první pilule Estrofemu (ráno), za 3 dny další pilule Estrofemu i večer, za další 3 dny další pilule Estrofemu i odpoledne (takže jsem jej brala 1-1-1) , zhruba za necelý týden 8.8. injekce Pregnylu 5000, další den 9.8. jsem začala s Agolutinem, další den si volala jak to vypadá s mražoněma (kolik jich přežilo rozmrzažení) a za 2 dny 13. 8. transfééér. Takže Ket je celkem fičák!

luciiiie
5. zář 2010

@pampeliska36 a po ET klasika - prednison, kyselina listová, Agolutin, Estrofem (ráno,odpo,večer) a 3x jsem píchala Pregnyl 1500
Tak snad jsem ti trochu pomohla 😉

luciiiie
5. zář 2010

@pampeliska36 joo a na ultrazvuku jsem byla jen jednou a to když jsem brala poslední piluli toho Marvelonu, (díval se, jestli tam není žádná cysta) nedělali mi pak už nikdy ani tu průchodnost děložní čípku. Tak snad je to vše 🙂

luciiiie
5. zář 2010

Holky a s tím testováním....zkuste to fakt vydržet, máte ještě celý týden před sebou. Možná bych to prubla tak 2 dny před oficiálním testováním, ale teď ne. Já jsem teda nikdy zkušenost s falešným výsledkem neměla, ale v případě negativního testu a pozitivní krve je to určo milé překvapení..v opačným případě naopak ☹ Jinak taky jsem měla mamatest a stejně jsem si pak ráno jela na Unicu na krev zkrs hodnotu 😉

drndapetka
5. zář 2010

@luciiiie a pamatuješ si kolik jsi měla tu hodnotu? A jaký to byl den od ET? 🙂 Já myslela, že na Unice krev neberou, že jen zavoláš výsledek a podle toho Ti řeknou, ale při poz. výsledku, že jen čekáš do UTZ...takže se na krev můžu vnutit? 😀

luciiiie
5. zář 2010

@drndapetka Ty já jsem se zeptala, jestli i přesto můžu přijet, že bych chtěla vědět tu hodnotu a ona, že jo. To ti může určitě nabrat i tvůj gynekolog 😉 Hodnotu teď napsanou nikde nenacházím, ale měla jsem tuším něco kolem 6000 (taky jsem čekala trojčata) a bylo to cca 18 den po ET, vždycky jsem měla testovat až 17.den.

lenceslava
5. zář 2010

ahoj holky. @luciiiie a kdy jsi potom šla prosím tě na ultr?

pampeliska36
5. zář 2010

@luciiiie dekuji lucko za info. ja ten mesic marvelon brat nebudu... frgala mi rikal, ze nemusim. a cekam na ms a pak se mam objednat na ultrazvuk. to teda asi ty leky zacnu brat od ultrazvuku, ze?

natalka28
5. zář 2010

Tak koukám, že se bavíte o testování. Já testovala dřív než jsem měla a mamatestem a koukněte na výsledky....

luciiiie
5. zář 2010

@lenceslava oni mě pak objednali normálka za těch 14 dní... 😉

pampeliska36
5. zář 2010

ja jsem sla hnedka v ted den, co jsem mela oficialni den testovani na krev... nevydrzela bych cekat do druheho dne. takze jsem rano brzo vstala a hned 7:15 hod. jsem byla na unice v den sveho oficialniho testovani....... ale ja mela negativni test - takze mi brali krev......... jinak jak pise petka. zavolas vysledek a oni te objednaji rovnou na UTZ.

pampeliska36
5. zář 2010

holky my mame v pondeli s manzou dvoulete vyroci svatby 😀 😀 😀

luciiiie
5. zář 2010

@pampeliska36 tak tak, zavolat a oni objednají na ultrazvuk za 14 dní, kdy budete vlastně holky v 7tt 😉
A to mi ta sestra tam nemohla najít žílu, takže jsem měla rozpíchaný obě ruce, i hřbety, no to jsem si v duchu nadávala, že jsem do řiti vůbec někam jezdila 😀 Že mi ten test mohl stačit. 😝

luciiiie
5. zář 2010

@pampeliska36 jéé gratulačka 😉 Tak ještě aspoň 30x tolik, ne? 😉

pampeliska36
5. zář 2010

@luciiiie 😀 😀 😀 doufam!

drndapetka
5. zář 2010

@pampeliska36 my máme dvouleté výročí svatby 11. října 😀 Jak budete slavit? Máš nějaký plán? 😵

anielik84
5. zář 2010

Zdravím vás holky, hledám nějaké CAR v Brně, jaké máte zlušenosti s Unicou?? KOlik asi stojí IUI a IVF?? Děkuji

vodni
5. zář 2010

@anielik84 ahoj, my co jsme tu teď mezi "aktuálními" jsme spokojené. IUI nevím, ale u IVF záleží na tom, jak vysoké dávky musíš píchat a jaké výkony navíc chcete. Já měla řekla bych tu nejdrašší variantu - potřebuji vysoké dávky a taky jsem zaplatila všechny výkony navíc (ICSI - bez toho bychom neměli šanci, asistovaný hatching, prodloužená kultivace), a zaplatila jsem něco přes 30tis. Pokud se chceš podívat na výsledky (např. kolik pokusů atd.), mrkni na naši tabulku - https://www.modrykonik.cz/fotoblog/carunicabrno/ Příležitostně tam hodím ještě ceník výkonů, ale moc se to v jednotlivých carech neliší

vodni
5. zář 2010

Čau kočky, jsem včera už nějak nestíhala.. 😉 @teckovanaorchidej já tušila, že plánuješ něco takového jako koupit testy 😠 My tě varovaly 😎
S tou krví - já si na unicu po pozitivním testu den potom, co jsem začala špinit prostě ráno na 7 zajela. Na recepci jsem jen nahlásila, že sice mám pozitivní test, ale že jak jsem začala špinit, tak že se bojím... (nabízela jsem se, že jestli je to nadstandard, že klidně zaplatím, ale bylo to v pohodě, jen se smály, že to určitě nadstandard není...). Obě sestřičky, se kterýma jsem mluvila, řekly, že jsem dobře udělala, že ty testovací papírky nejsou moc spolehlivý, a že je lepší udělat test z krve než se stresovat až do UTZ, jestli je to ok...
@pampeliska36 jeee, výročí - gratuluji!!!

pampeliska36
5. zář 2010

@drndapetka no vypada to, ze dostanu nejakej darecek 😀 manzel byl cele dopoledne pryc 🙂 no a jinak klasicka pozvanka na veceri 🙂 joooooooooooooo a o vikendu se chystame na znojemske vinobrani... protoze mam navic o vikendu i svatecek 😀 😀 😀

drndapetka
5. zář 2010

@pampeliska36 no vidííš, ještě, že jsi to napsala, moje nejmladší sestřička je Deniska, málem bych ji zapoměla popřát 😅 Teeeeda, to vinobraní bych si taky nechala říct, ale ráda velice ráda bez vína vydržím dalších 9 měsíců 😀 Večeři si pěkně užijte-jdete do La-Patas? 😀 A já mám vycházky, tak teď valím na prochajdu 😉

pampeliska36
5. zář 2010

@drndapetka 🙂 🙂 🙂 nevim, co manza vymysli kam pujdeme na veceri... to nechavam na neho 😀 no to je jasny! ty 9 mesicu NIC!!!!!! ja se taaaaaaaak tesim!!! dobrej burcak mam MOC rada 🙂
tak peti peknou prochajdu! 😉

anielik84
5. zář 2010

@vodni díky moc za stránky, koukla jsemi na ty protokoly a ta tabulka je krásná ale u některých holek.. to byla tedy síla číst.....co my ženy musíme vydržet...

vodni
5. zář 2010

@anielik84 protokoly jsem tam dala jen orientační - jsou to obrázky z GESTu, každé centrum je má trochu jiné... Věřím tomu, že dřív nebo později se dočkáme... 😉 Přeji dobrou ruku při vybírání, nejdůležitější je asi osobní pocit, jinak to je v centrech asi plus mínus stejné (to je můj osobní názor nesetkala jsem se totiž osobně s nějakým problémem jako špatný přístup doktora, nějaké pochybení apod.)

anielik84
5. zář 2010

@vodni o.k. děkuji, no mě to táhne do reprofitu a nebo Unici.. ale asi vyhraje reprofit

pampeliska36
5. zář 2010

@vodni teda kocko musim rict, ze jsi ten fotoblog udelala uplne paradne a prehledne!!! no parada! 😉

pampeliska36
5. zář 2010

@anielik84 hodne holek, co chodi i do naseho tematu se rozhodovalo mezi unicou a repromedou

anielik84
5. zář 2010

@pampeliska36 ahoj, na repromedu jsem moc dobrou chválu neslyšela... údajně špatný přístup, jako nejdřív zapla´t a my to pak nějak pošolícháme a třeba otěhotníš...tak to alespoň jedna holčina popisovala tadyna mk.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru