CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

apolla
13. kvě 2015

ahoj, holky, co je nového???
@kloki
@maattes
@lnk

maattes
13. kvě 2015

@apolla ahoj 😲 no vcera jsem byla na prvni genetice a miminko je v poradku a dr rikal,ze to vypada na holcicku 🙂 a co ty?volala jsi na vysledky hcg?a jak jsi na tom?mas tehotenske nevolnosti nebo je ti dobre? 🙂

apolla
13. kvě 2015

@maattes jsem na tom dobře. Minulé úterý hcg 57, za dva dny ve čtvrtek 119 a včera už 816 🙂 zítra jdu na utz a snad už nějakou dutinku uvidím. A na srdíčko jedeme do Unicy 25.5. No nemůžu se dočkat a asi začnu stříhat metr 😝

apolla
13. kvě 2015

@maattes jo a nevolnosti mám ráno i večer a bolí prsa jako blázen. Ale aspoň vím, že jsem těhotná 😀

maattes
13. kvě 2015

@apolla tak to uz zitra urcite pujde neco videt,jestli si 6 tyden 🙂 ja mam fotku z utz z 6tydne a slo tam videt i srdicko,byl to krasnej pocit 🙂

lnk
13. kvě 2015

@apolla tak to je nádherné HCG a opravdu už možná zítra uvidíš srdíčko. já se synem už v 6 tt měla 🙂 nevolnosti jsou hodně nepříjemná záležitost. v prvním těhu jsem měla 8-16tt celodenně a nejhůř večer. teď?? 6-22tt nonostop, v noci mi přestalo být blbě asi před 14 dny, mazec...

@maattes tak to je super zprávička, že miminko je v pořádku. toho jsem se vždycky strašně bála, aby nebyl problém, srdíčko ještě bilo a žádné anomálie... tak jen tak dál! 🙂

maattes
14. kvě 2015

@lnk presne 😀 ja vzdycky prvni na utz hledam srdicko,jestli bije 🙂 protoze nemam zadny tehotensky priznaky,ani si nepripadam jako tehotna,jen to pribirani,to me zabiji 😒

apolla
14. kvě 2015

tak holky, čekáme jedno malé uničátko

maattes
14. kvě 2015

@apolla jééééé gratuluju 🙂

kloki
14. kvě 2015

@apolla Krásné, první foto miminka.Gratulace veliká a držím dál palce😉

andela01
14. kvě 2015

@apolla supéééééér. Zatím pořád potichounku, ale gratuluju. Jen tak dál celých 9 měsíců 😉

lnk
15. kvě 2015

@apolla no to je kráááása!!! hlavně, ať tam vydrží celých 9měsíců!!!

iponek
15. kvě 2015

Nevím co si mám o tom myslet ?

apolla
15. kvě 2015

@iponek no třeba že jsi možná těhotná 😉

iponek
15. kvě 2015

@apolla Tak to mě napadlo taky 🙂 ale dr.Frgala říkal, ze se mám smířit, že to nejde.A já to už oplakala a pomalu se smirovala,že nikdy nebudeme s mým rodina,ale jen pár.

apolla
15. kvě 2015

@iponek no ale všechny přece víme, že zázraky se dějí 😉 tak se těším na průběžné zprávy. Dělala jsi jen ten jeden test? Budeš i zítra? Frgala není Bůh, je to jen doktor 😎

iponek
15. kvě 2015

@apolla Já ho měla ráda .Jo jen ten jeden a je udělaný odpoledne jen tak.

jimmy1
15. kvě 2015

@iponek i zázraky se dějí 😉 držím pěsti!

apolla
15. kvě 2015

@iponek jj, já tam mám ráda všechny, fakt!!! Ale tak jsme jenom lidi a člověk míní, pán Bůh mění 😎 kdy budeš dělat další?

lnk
15. kvě 2015

@iponek beruškooooo!!!! že by ta kupa srdíček, který jsem ti posílala přeci jen zabrala??? strašně strašně strašně moc bych ti to přála. tolik let trápení a že by se stal přeci jen zázrak?? udělej testík zítra ráno a hoď ho sem. jsem strašně zvědavá. moc ti držím pěstičky, a pro jistotu posílám další srdíčko!!! 🙂

iponek
15. kvě 2015

@apolla bud zítra nebo v neděli a v pondělí zajdu na krev.

iponek
15. kvě 2015

@lnk Ty jsi zlatíčko, tolik se bojím tomu uvěřit.Moc jsem to vše už oplakala.

apolla
15. kvě 2015

@iponek už se nemůžu dočkat zázračných dobrých zpráv!!!

lnk
15. kvě 2015

@iponek já vím, zlatíčko moje. drž se! kdy máš dostat MS?

iponek
15. kvě 2015

@lnk Řekla bych, že už jí mám mít. Ve středu to už vypadalo ,že mrcha dorazila ,ale jak to přišlo tak to odešlo a nic.Od úterý se trapim s průjmem a to je vše. Poslední MS jsem měla 14.4.

m_o
15. kvě 2015

@iponek muzu se zeptat, co je to za doktora, ze ti rekl, ze nebudes mit deti? I kdyby jsi mela mit darovane vajicka nebo spermie, nebo nahradni matku, tak by to prece slo..

andela01
15. kvě 2015

@iponek beru, to by bylo supeeeer. Znám ten pocit, když ti dr.Frgala toto řekne 😉

maattes
15. kvě 2015

@iponek jeee vidim carecku 🙂 drzim pesti a posilam srdicko pro stesti 🙂

iponek
15. kvě 2015

@m_o Víš , já to nemám tak jednoduché , mám nádorové onemocnění a léky co beru prostě dělají své. A proč se hnát do darcovstvi, když to není třeba. Prostě moje tělo si dělá co chce.

iponek
15. kvě 2015

@maattes děkuji

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru