CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jeany
20. únor 2009

Ahoj holky,
tak dnes už mám lepší náladu. 🙂 Doma s manžou jsme něco probrali a tak je to lepší. Říkala jsem mu, že vesměs jsou holky doma a jen málokdo chodí do práce. Řekl mi, ať jsem tedy taky doma, ale to nejde. Bez mého platu bychom neutahli veškeré měsíční platby. Já mám výplatu skoro jednou takovou jak on. Kdybych teď zůstala doma, absolutně bychom to neutáhli, nevím z čeho bychom žili. Ale mě by stačilo, když už chodím do práce, kdyby mi aspoň teď víc pomáhali doma. Tak uvidím, snad jim to doma trklo a budou se víc snažit.
Jinak ode dneška píchám Puregon 175 jednotek.
Zuzy a kdy jdeš na další kontrolu? Jak to zvládáš?
Luci a co ty? Jak se cítíš ty?
Jary a jsem ráda, že vím, že jen já to tak nemám, že i někdo jiný. Už bych si myslela, že jsem divná. Já jsem taky spíš silná, ale teď mi stačí něco blbě říct a je mi do řvaní. Sama sebe tím štvu, ale co dělat, že. Rozhodla jsem se, že si budu dělat radost sama a míním to dodržet. Dnes půjdu dřív z práce, sice musím do školy pro zápisový lístek k těm přihláškám, ale pak se půjdu mrknout do města a mám tam vyhlídnutý svetřík. Líbili se mi tedy dva, tak to půjdu vyzkoušet a pěkně si to koupím.
Jsem ráda, že mě holky povzbuzujete. Díky. 😉

lucifirek
20. únor 2009

Ahoj Holky,
Ahoj Jeany,mám se dobře včera mi bylo trošku špatně od žaludku,ale jinak je to přád stejnýobčas cítím břčíško a bolí mě prsa. Hrozně pomalu to utíká. Ale už budu mít za sebou týden. Ale bude to asi každým dnem horší. čím víc se bude ten termín blížit.
To je dobře,že jste si doma udělali jasno a hlavně v klidu. Každý máme nárok na odpočinek a pohodu. 😉

jeany
20. únor 2009

Luci, věřím, že to bude těžké vydržet do testování. Vždyť právě na to čekáme. Věř, že to bude dobré a objevíš na testíku 2 //. Ještě máš do testování 10 dní. Ty se ti asi budou zdát nejdelší. Ale výsledek bude stát za to, ne?

lucifirek
20. únor 2009

Jeany no kéž by to tak bylo. Ale dneska jsem pro změnu trošku pesimista já. Tak si musím vymyslet nějaký program,abych na to nemyslela.
To je super,že už pícháš Puregon,to už teď bude opravdu frčák,m,ě to uběhlo tak strašně rychle. A za chvíli budeš taky čekat na //. Už by mohlo být lepší počasí,abychom mohli naplánovat ten srazík. Včera večer mi manža vyházel auto a zase tu celou noc sněžilo. Já nevím,kolik toho chce ještě napadnout.

jeany
20. únor 2009

Jo, já vím, že nálady se nám mění jak počasí. Luci, zkus si taky udělat radost něčím, co by ti zlepšilo náladu. Nevím, co děláš ráda nebo si zajdi něco koupit, stačí maličkost pro radost. Já moc ráda chodím do obchodů s doplňkama do domácnosti. V tom si vyloženě libuji. Pořád něco vylepšuji. Nedávno jsem si koupila takovou pěknou girlandu, mám to pověšeno vedle dveří. Jsou to taková žlutá sluníčka olemovaná zeleně. Je to veselé a připomíná to jaro. A stálo to jen 49,- kč u nás v květinovce.
My bychom to jaro už potřebovali, že. Hned by to zlepšilo náladu. Tady u nás je pod mrakem a značně neveselo, hodně pochmurno.

lucifirek
20. únor 2009

No to bych se mohla podívat do města, beztak už mají všude jarní věci a výzdobu. Ani nevím,jestli sis vybrala nějaký ten svetřík,jak jsi plánovala. To jaro bychom potřebovali jako sůl. Vůbec se mi do téhle zimy ven nechce.
Až bude lépe,chtěla bych chodit víc na vycházky,teda pokud to dopadne,protože jinak už budu asi chodit do práce ☹ . Kouknu do jedné květinky,mají tam moc hezké věci. Na sebe si nic kupovat zatím nechci.

bajik
20. únor 2009

Dobre ráno,

Jeany koupit si něco proradost je nejlepšší lék na depku 😀 . Tak jen do toho!A budeš chodit do práce i po ET?

Luci ty příznaky co popisuješ jsem měla taky.To je dobré znamení.Čekaní do testíku je hruza,ale pak příjde sladká odměna,uvidiš!!!

Luciiie jsem zvědavá na tvoje mimiška kolik bude mražáčku,když jste takové šikulky 🙂 .

Bydlíme v domku a tak manža musí každe ráno před prací odhrabat cestičku,protože by jsme se nedostali ani na cestu.Zima je fajn,ale už je jí MOC!

lucifirek
20. únor 2009

ahoj Bajik,moooc tomu věřím,ale bohužel takové příznaky mají i ty,které těhu nejsou. Dneska mám fakt nějakou blbou náladu. Občas nakouknu na ještě jednu diskuzi a tam,z té hromady holek,otěhotněli jen dvě ☹
NO radší na to nebudu myslet a budu věřit,že ty naši kulíšci se tam už zavrtali a nevzdali to.
Ta odměna by byla hoooodně sladká,asi bych se z toho zbláznila. 🙂
Takže u vás je taky tolik sněhu,to je děs,už je toho moc,kdyby bylo aspoň hezky,ale pořád strašně fičí a sněží. Nejhezčí zima je,když je sníh,něco málo pod nulou a svítí slunko,to jsou krásné procházky,ale takhle ☹
D¨ám na vaši radu a půjdu se podívat na něco pro radost.Koupím si možná nějaký masážní olejíček na mazání. A nějakou dekoraci na jaro. Na stole mám takovou ošatku s jarníma kytkama,primule,tulipány,krokusy. Ale nic to nevydrží.

lucifirek
20. únor 2009

Bajik,a co ty? Je ti dnes lépe? UPlně si představuji,jaké to museli být krásné pocity,když jste viděli miminko. Pro ženu,to musí být to nejhezčí,co zažije. Ségra říkala,že si to nikdy nedokázala představit,že se jí něco bude hýbat v bříšku. Ale až to budeš cítit i ty,určitě je to pro maminku to nejhezčí.

bajik
20. únor 2009

Jo jo sluničko chybí nám všem 😎!
Já jsem při prvním pokusu neměla žádné příznaky a při druhém to bylo uplně jiné.Takže to mu prostě věř!!!
Myslím že depka je v našem případě omluvitelná.Kdoby jí neměl při takových dávkách hormonku,ale holky hlavu vzhuru 🙂 .Všechno bude dobrý.

jeany
20. únor 2009

Luci, jak jsem si tenkrát chtěla koupit ten svetřík, tak jsem si ho nekoupila. Jen jsem si vybrala pár bavlněných halenek, ale jen od stánkařů. I když ty halenky jsou pěkné a hlavně měly pěknou cenu, byly ve slevě, jedna za 59,- a druhá za 79,-. Ale dnes jdu na ten svetřík a hotovo. Pořád o tom básním. Líbí se mi dva, jeden je svěle modrý na rozepíníní a jeden je zelenkavý do véčka ana zip. Oba jsou za 350,- Ale ty bych mohla nosit i jako těhu. Jinak si Luci taky nechci teď nic na sebe kupovat, protože kdybych byla těhu, třeba bych to neunosila. Rozhodně si nebudu kupovat žádné kalhoty, asi až pak těhukalhoty. No, to ale až bych nezapla, to co nosím běžně.
Luci, jo kup si něco veselého do bytečku. 😉

lucifirek
20. únor 2009

Bajik,tak tomu budu věřit.
Jeany,tak to jsi udělala super kup. Určitě si kup svetřík,když po něm tak toužíš,udělá ti to obrouvskou radost. Ten zelenkavý je takový jarní.
Tak za chvíli vyrazím ven. Odpoledne se ozvu.
Luciiiie a co ty,zachvíli budeš zase volat. Jsem moc zvědavá,kolik budete mít bojovníčků.

luciiiie
20. únor 2009

Ahoj holky,
Luci na jiný diskuze se radši ani nedívej. Mě taky vždycky připadlo, že to tam nikomu nevyšlo. Určitě těm, kterým to vyšlo se o tom samým štěstím zapomněli zmínit a už tam ani nechodí, hm? Tady to je přece mnohem hezčí, ne? Navzájem se podporujem a přejem si to 😉
Jo jo, za chvilku budu volat...dneska ani nemám obavy, tak aby to nebylo špatný znamení ☹

lucifirek
20. únor 2009

LUciii,maš pravdu,tady je to opravdu lepší. PRotože tam nakouknu a jsem z toho vyřízená. Tydy jsou super holky,vždycky člověka podrží a rozhodně jsou pozitivněji naladě´ý
Já teď už musím jí,ale těším se na dobrý zprávičky,až si je tu budu potom číst.

luciiiie
20. únor 2009

Tak už jsem tam volala. Tak je všechno v pořádku, je jich pořád 11 a zítra o půl deváté je ET. 😀

lenpes
20. únor 2009

Ahojky holky, teď sem moc nepíšu, ale poctivě vás čtu. Všem přeji, ať vše dopadne dobře a výsledkem jsou // 😉 Luciiiiiii, zítra držím moc pěsti. Lucifiirku, tak už jsi těhulka, jen hezky relaxuj. Všem hezký víkend.

luciiiie
20. únor 2009

Lenpes díky...já jsem ani nečekala, že jich bude tolik 🙂 Máme takovou malou fotbalovou jedenáctku 😀

bajik
20. únor 2009

Luciiie tak super a v jakém je máš dneska stádiu vyvoje?

luciiiie
20. únor 2009

To mi paní neřekla a já byla tak štěstím bez sebe, že jsem se zapomněla zeptat ☹ Sakriš, až teď mě to došlo 😒

jarkabilik
20. únor 2009

ahojky holky zdravím všechny
jeany ono vždy promluva a probrání problémů každopádně uleví a pročistí vzduch a pokud se člověk nebrání a dělá že se nic neděje vede to jen k tomu že tak nanejvíš zkolabuješ proto je dobře že jsi si o tom promluvila aby věděĺi že to nemáš jednoduché a že potřebuješ pomoci alespon doma. U nas to bylo tak že jak jsem přišla o vejcovody můj šel říci že s tou druhou prací končím protože jsme věděli že se bude řešit umělé při kterém bych měla byt v klidu,majitelka diskotéky mi pak volala že jestli to není unáhlené známe se od 94 což je rok od kdy tam dělám s přestávkami a že určitě peníze budem potřebovat atd. a tak nakonec protože manžel chodil na každou noční semnou naučil se to a začal to dělat on abych já byla v klidu a peníze nějaky navíc do rozpočtu byli.

jarkabilik
20. únor 2009

jeany tehdy se mi moc ulevilo protože jsem od 2004/12 až do 2008/4 dělala obě práce najednou a už jsem byla na dně 🙂

bajik
20. únor 2009

To nevadí 🙂 .Zítra se všechno dozvíš,ale určitě jsou tak akorát.Ja jsem byla na transféru taky v sobotu.Tak držím palce 😉 !

jarkabilik
20. únor 2009

lucifirek neboj budou tam dvě bud v klidečku jako do ted 😉 taky už mě to sněžení štve pak je ve městě břečka

jarkabilik
20. únor 2009

jeany nevahej a kup si ten svetřík pak ho třeba už mít nebudou a pak tě to bude mrzet že jsi si ho nekoupila 😀

jarkabilik
20. únor 2009

luciiiiie tak to je paráda budu na tebe zítra myslet 😉

luciiiie
20. únor 2009

Díky Jari 🙂 Dneska jsem píchání Agolutinu přerušila jen jednou 😀 Natáhla jsem gaťky s tím, že až za chvilku, že cítím, že mám staženou prcku 😀

zuzuza
20. únor 2009

Ahoooj holky, nejprve zodpovím dotázky🙂

Jary, sliznice mi narostla sama, ale ted jsem na ni neměla žádné prášky, beru jen tu listovku, prednison.....

Teri, tak to bude taky možná můj případ, tak jako ty, že mi stopnou ty malé a ty větší vyrostou, doufejme!!!

Jinak zdravím ostatní holky🙂

Lucii, ty jo tak ty budeš mět ještě takovou spoustu mrazáčků, ty se máš!!!!!

Holky, do spolubojovnic už vážně nejdu, dnes měla jet na krev martek a taky není v tom, takže tam už kočím, jsem z toho pak vždy na nervy. Jinak já jsem dneska zase OK, nic mě nebolí, ani nepíchá, doufám, že to není špatné znamení, že se folíci už nevyvíjejí:(, takže ještě přežít zítřek a pak už zase budu v nedělu moudřejší🙂

jeany
20. únor 2009

Jary, tak to jsi dobrá, že jsi to tak zvládala. Klobouk dolů. Věřím, že tě to muselo zmáhat, ale když člověk peníze potřebuje, že. A noční jsou náročné. Taky to nemáš jednoduché. Taky by ti měla dopadnout dobře kontrola v nemocnici, abys už patřila mezi snažilky - stimulantky. 😉

Luciiiie, tak to máš krásný počet. Tak ať ti zítra ten ET vyjde dobře a mimi se dobře uhnízdí. Budeš si nechávat zavádět 2 embryjka?

Zuzy, kde lítáš? Jak je dnes?

Luci a co bylo dnes na oběd? Já měla v práci čočku. Zítra chci vařit hrachovou kaši a v neděli kuřesí prsa s nivou a brambora a oblohu.

Lenpesku, taky ti přeji krásný a pohodový víkend i všem ostatním - bajik, lenulinka a všem co to čtou. 😀

zuzuza
20. únor 2009

jeany ahujky, no já pořád někde lítám s kamoškou dopoledne a pak odpo jdu vyzvednout mati z práce a zase lítám s ní po městě, tak mě to aspoň utíká, teď jdu hodit záda na gauč, vyluštit si pár osmisměrek, schrupnout si a pak na 3. zase pro máti🙂

luciiiie
20. únor 2009

Jeany ano 2 embryjka...jen pořád přemýšlíme kolik si jich necháme zamrazit jestli si nějaký necháme. Já bych chtěla, když se všechny tak krásně drží. Nechci přemýšlet nad tím, že by se to nepovedlo, ale aspoň by měl člověk něco v záloze. Teď je to špatný, v práci se propouští, přítel dostal k poslednímu výpověď, ale i když už má něco novýho, každá kačka dobrá. Na druhou stranu si zas říkám, vždyť jde o budoucí rodinu.. Rozhodně nezmrazíme všechny. Né, že bysme strádali, ale víte jak to je ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru