CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jarkabilik
2. zář 2009

betys je to hrozné vše hlídat aby člověk něco nepokazil 😒

lukza
2. zář 2009

Ahojky holky
Betys mě tenkrát řekly že týden pust a pak jen tak zvolna ale já stejnak měla strach.ale vím že v jiných CARECH třeba nedoporučují celé první tři měsíce.ale na Unice mi vždy řekly jen týden nic.
jak se jinak máte holky?

jeany
3. zář 2009

Dobré ránko holky 😵
Tak a zítra je už pátek, mě se holky nějak špatně vstává a to chodím docela brzy spát. Ráno vstávám v 5.45 a absolutně se mi nechce, jak vstanu tak pak už se to dá, to už se nějak proberu. To už je asi tím, že ráno se pěkně ochladilo a už nesvítí sluníčko.
Betys taky se mi zdá, že nám říkali týden.

lucifirek
3. zář 2009

Dobré ránko.
Ahoj Jani. No fakt se ráno špatně vstává,je tma a zima. ☹ A bude hůř. Já vstávám ve 4.30 a do práce odcházím v 5.30.

jarkabilik
3. zář 2009

ahojky holky zdravím všechny 😉
jeany tak to tě plně chápu s tím vstáváním 😉 já vstávám na denní 4:50 a to se přepravuji sama autem jinak bych musela vstávat i dříve 😀 a je to vražda napsala mám raději noční směny
lukza já si nebyla týdnem jista ale můj stejně nechtěl že aby něco provedl mimišům 😀

jeany
3. zář 2009

Luci a Jary, tak to vám to vstávání ještě dřív nezávidím. 😀
Luci co nového v práci?
Jary a ty máš teď volno?

betys
3. zář 2009

Ahoj holky.Vzhledem k tomu že jsem pracovala v zemědělství-u kraviček tak jsem vstávala 3.15-4.00 podle potřeby.Moji podřízení to měli horší,museli být 3.20 už na pracovišti.Jednou za měsíc jsem sloužila víkend,Velikonoce,Vánoce,silvestr byl pro nás běžný pracovní den. ☹
Naštěstí jsem měla dobré kolegy takže jsme se vždycky nějak podělili. 😎

luciiiie
3. zář 2009

Betys kolikati buněčný ti vůbec zaváděli?

betys
3. zář 2009

Embryoložka mi říkala že jsou to pěkné morulky-přiměřeně k délce oplození.Ty co měly 6 tak byly zpomalené.Škoda.Ze 12 odebraných,jich 8 oplodnili a zůstaly jen ty 2 co mám u sebe. ☹

luciiiie
3. zář 2009

To jsou dva bojovníci - vydrží, uvidíš 😉

lucifirek
3. zář 2009

holky, já duofám,že tentoktár se mimi budou vyvíjet lépe neže minule.
Manža má brzo narozeni a já vůbec nevím,co mu koupit.

betys
3. zář 2009

Já jsem tomu mému koupila hodinky.Od našich dostane naviják od jeho rodiny peníze na autoradio.

jarkabilik
3. zář 2009

jeany já ráno přišla po noční a dnes jdu ještě na jednu a do konce týdne mám volno 🙂
betys tak to tě obdivuji ja bych ani snad nedokázala vstát,vidím že tvůj taky rád rybaří 😀

betys
3. zář 2009

Jarkabilik-Jo rád rybaří ale ryba žádná.Nějak nemá štěstí.Ale já jsem ráda že má nějaký koníček.Lepší než kdyby chodil po hospodách a když nemůžu vymylset dárek tak na ryby vždycky něco potřebuje 😉
A stím vstáváním-končila jsem 11.30,domů jsem to měla na kole 7 minutek takže jsem si mohla zdřímnout.Vždycky jsem takhle vstávala 14 dní a pak jsem měla odpolení.

vysocanka
3. zář 2009

ahoj prosim napiště mi jak jste v unice spokojene a pokud máte někdo tak i ceník bych ráda zkoukla, na stránkách jej nemají přemýšlím že bychom zkusili jezdit do Brna. Děkuji moc holky.

betys
3. zář 2009

Já v Unice spokojená jsem.Mám za sebou 1. ICSI.Zatím nevím jestli úspěšně.Personál je příjemný nebo aspoň na mě vždycky byl.
Ceník- ICSI základní počet 1 do 8 ocytů 9 900,-
ICSI za další ocyt 1 100,-
PK-prodl.kultivace 4 400,-
AH -asist.hatching 4 400,-
Zmrazení 1 až 8 embryí 4 400,-
KET-rozmrazení a příprava 2 200,-
-transfer 1 650,-
AH při KET 3 300,-
Já jsem platila 19 300 za ICSI a asi 4500Kč za léky. 😖

prcekpet
3. zář 2009

betys a pri KETu platis pripravu + transfer? Myslela jsem, ze to hradi pojistovna 😒

luciiiie
3. zář 2009

Prcekpet při Ketu platíš rozmrazení, přípravu a transfer. Platíš 3850 korun.

betys
3. zář 2009

To já nevím.Takhle jsem to opsala z papírů.To Ti musí říct někdo kdo to má za sebou. 😎

vysocanka
3. zář 2009

Bet a cim jsi stimulovala..

luciiiie
3. zář 2009

plus doplatek za léty ještě...cca 600

vysocanka
3. zář 2009

ja myslim ze rozmrazeni se dycky plati ale transfer by mela platit pojištovna..

luciiiie
3. zář 2009

Takže celkovej Ket tě vyjde kolem 4500,- kaček.

luciiiie
3. zář 2009

Já jsem na Ketu teď byla, proto to sem píšu..mějte se, pa pa

betys
3. zář 2009

Začalo se Prednison,kys.listová a dipherelin,pak se přidal Puregon-ten je nejdražší,těsně před punkcí Menopur a Pregnyl.
Teď po ET mám Prednison,kys.list.,Agolutin a Estrofem.Jdu vyzvednout manžela od hokeje a jeden Agolutin si nechám vpravit.Moc se těším 😠

vysocanka
3. zář 2009

tak to je takovy kombinovany.. jak dlouho jsi po ET?

betys
3. zář 2009

Et jsem měla v pátek 28.8. takže skoro týden.

vysocanka
3. zář 2009

já jsem měla mít dneska ET ale rano mi rekli ze se emb. prestala vyvijet
:(

betys
3. zář 2009

Tak to je smutný.Mě z 8 dali 2 a nic víc nezůstalo.A kam chodíš?

vysocanka
3. zář 2009

chodim práve do sanusu v jihlave cela komunikace byla docela stroha furt to bylo v pohode, a najednou dneska mi reknou ze konec vymalováno jsem z toho v soku. ja mela 5 foliků jenom a 3 zrala vejce ta se oplodnila.. sem z toho fakt rozsekaná. Už k nim nemam moc důveru i ten styl jakym mi to dneska oznamili.. des mam sto chuti se rozjet jinam

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru