CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

hanulinecka
8. říj 2009

to první bylo opravdu takové poznávací měla jsme asi 6 zralých vajíček za toho asi 5 embryjek na transfer 2 nic moc po druhé už to bylo asi 17 zralých vajec z toho asi 12 miminek a do mražáku zbyly 4 takže věř že to druhé bude lepší i pro mě to bylo lepší že jsem věděla že máme mražáčky tak jsme byla klidnější že mužeme jít pak do ketu 😵

jarkabilik
8. říj 2009

ahojky zdravím všechny
jeany jj tento týden mám víkend pracovní mám noční 12 a budu končit až v pondělí ráno,vidím že hrajete doma bojovku 😀 tak třeba už to dceři doklaplo 😉

prcekpet
8. říj 2009

jj Jani, tady mas dan za chytre dite 😀
hezky vecer vsem, ja se psychicky chystam na malovani, to bude akce kulovy blesk, mam docela obavy jestli jsem vybrala dobre...no premalovat se to da vzdycky ze jo 🙂

jeany
9. říj 2009

Dobré ráno
Prcekpet, my jsme malovali vloni ceký dům a říkala jsem si, že to za týden vymalujeme a uklidíme a ejhle, nestíhalo se. Naplánovala jsem to hned po naší dovolené a oba s manžou jsme měli ještě další týden dovču. Kdepak za týden, my to dělali nakonec 14 dní. Manža maloval sám a já jen uklízela. Počítám, že pár let máme klid a malovat nebudeme.Ale zase ten výsledek stál za to. My jsme měli předtím hodně světlé pastelové barvy a nově jsme malovali a dali už výraznější.
Jary, takže teď to budeš mít náročnější, ještě 12 a noční.
Dcerka zase včera měla dotazy jako, že kdy jedeme na Uniku apod. Tak jsem jí řekla co jsi vyčmuchala a ona, že nic. Nevím, myslím, že ty testy asi našla, ale nepřiznala se. Asi vyčkává až s čím přijdu, ale já to neřeknu do utz. Takže tak.

betys
9. říj 2009

Dobré ráno holky.Mám za sebou hroznou noc.Večer jsem se překonala a provzovali jsme s manželem něco jako sex.Ne kasický styk ale jen takové drážděni.A přitom menžal zjistil že krvácím.Myslela jsem že zešílím.Hned jsem si volala do nemocnice k Milosrd.bratřím a řekli že mám přijet.Byla to ta nejdelší cesta do Brna.Pak byl výborný příjem u sestřiček.Strašně důležitá je adresa zaměstnavatele a podobný kraviny.Pak se konečně dostalo na řadu vyšetření.Službu měla taková celkem přijemná mladá doktorka.Jméno mi fakt uniklo.Prohlídla mě a udělala ultrazvuk.Naštěstí všechno dobrý,srdíčko bije a bublinka se drží.Bylo to jen nějaký vnější poranění,asi prasklá žilka.Oba jsme to s manželem obrečeli.Samozřejmě nás sprdla že by jsme do 12.týdne měli mít "půst".Po týhle zkušenosti to klidně vydržíme celých 9 měsíců.
Byla to hrozná noc.Doufám že Vás nic takového nepotká.Dávejte na sebe pozor.Já seještě teď klepu. 😒

jeany
9. říj 2009

Betys tak to se ti nedivím.Já se taky bojím, abych nezačala třeba i z ničeho nic krvácet, nikdy nevíš co tě potká. Sestra minule jak byla těhotná, tak jí to kolem 7 tt odešlo, ale doktor jí říkal, že to odešlo proto, že by to mimi nebylo v pořádku, tak to pak brala dobře, už jedno dítě má. Na další se pomalu chystá. Jenže ona má čas, je mladší. Já si říkám, že kdyby se mi to stalo, já už tolik času nemám. Jí pak řekli, že tak půl roku až rok nedoporučují mít další dítě. To ybch zbláznila.
Betys tvoje obavy dovedu pochopit, já jsem na tom stejně. Já už budu po tvé zkušenosti taky opatrnější. Věřím, že to byla pro tebe ta nejhorší noc. Opatruj se, myslím na tebe. 😉

jeany
9. říj 2009

Jinak holky občas už mi bývá divně, tak špatně od žaludku, ale pak to přejde. Tak snad je to dobré znamení. 🙂
Ještě, že už je pátek, já se tak neskutečně těším na víkend. V sobotu v klídku uklidím, navařím, operu a odpoledne budu trávit u tv. Mám tam několik filmů na dvd, tak to asi zkouknu. Plánuji, že v sobotu toho uvařím víc a v neděli to jen ohřeju, abych mohla lenošit. 😀
Budu vařit čočkovou polévku a pečené brambory a zapečené kuře s omáčkou z Vitany na kuře - bylinky a česnek. Už jste ty omáčky někdo dělali? Jsou výborné, tato je nejlepší.

Betys, odpočíváš?

jarkabilik
9. říj 2009

Dobré ráno všem holky vidím že už dnes první nebudu 😀
jeany po pravdě mám raději ty noční než denní,ráno se hůře vstává 🙂 tak uvidíš jestli ti prozradí že něco našla

jarkabilik
9. říj 2009

betys ty jsi mě ted pěkně vylekala,je fajn že jsi v pořádku 😉 po této zkušenosti se ani nebudu divit když na sexík pomyšlení ani nebude

jarkabilik
9. říj 2009

jeany my máme oblíbeno z Magi nápadů kuřecí smetana ke šlehání a žampiony sice mám doma koupené i jiné Magi nápady ale stejně skončíme vždy u toho 😀 protože je to fakt moc dobrý.

betys
9. říj 2009

Dneska mám odpočinkový den.Odpoledne se zajedu mrknout do porodnice za kámoškou.Má to chudák těžký.Měla blbý porod a mlý Honzík špatně dýchá tak je v dětský nemocnici.Tak ji chci trochu podpořit.
Máte pravdu že na sex už ani nepomyslíme.Kdyby jste viděli ten manželům výraz,nevěděla jsem jeslti se zhroutím dřív já nebo on.Vyčítal si že za to může.
Je u nás hnusně.Tak se budu povalovat. 😉

jeany
9. říj 2009

I když betys ono to nakonec nemuselo být ani tím sexíkem, ale třeba by se to stalo i tak, ale věřím, že chuť na to už vás asi přešla.
Jary tak se žampiony jsem to ještě nekoupila, ale měli jsme šunkové rolky plněné sekanou a na to byla taky nějaká speciální omáčka a taky to bylo dobré, ještě jsme měli nějakou omáčku se sýrem, ale nejvíc jim doma chutná to kuře na bylinkách a česneku. I když jinak všechny ostatní omáčky dělám sama, tyto jediné občas koupím, chce to změnu jídelníčku.

hanulinecka
9. říj 2009

kráásné ráno

Betys jéé co jsi musela prožít hruza mě se naštětstí nic takového nepřihodilo nekrávacela sjme nikdy,ale až asi v 35tt po prohlídce,ale jak normálně jsme slezla z lužka po kontrola a taková kaluž krve myslela jsme že se zhroutím naštěstí jsme byla u dr tak to bylo jen asi prasklá cevka,ale měla jsme být v klidu a když hned jet do porodnice toto se opakovalo po každé kontrole,ale až ke konci těhu,ale v klidu jsme vubec nebyla
betys ono kdyby by se nedej bože něco stalo tak by to nebylo zase až tak tím sexíkem ono opravdu pokud je miminko špatně založený od začátku tak bohužel stím nic nikdo neudělá jak už jsme psala já neměla sex 9 měsicu a vlstně víc 😀 😀 😀 😀po porodu traky ne 😀 😀

tak juá maluju každou chvilku 😀 o víkendu se chystám na marečkuv pokojíček se mooc těším mám nakoupenou postel lampičky baldachýn povlečení s mašinkou tomášem tak se šíleně těším co na to bude říkat je to dáreček k narozeninám rušíme postýlklu už mě tam připadá jak tygr v kleci a stejně spí snám,ale už spí celou noc tak pujde do pokojíčku

jeany a uplně cítím ten tvuj víkend u uklidu se budeš usmívat mít dobrou náladu 😵 😵 😵 uplně vidím sebe když jsme našla // sice jsme se bála,ale tím začátkem si musí projít každá tak už jsme si říkala co se má stát to se bohužel stane se usmivej a bude krásně

jeany
9. říj 2009

Hanuli, to víš, že se usmívám, někdy i jen tak, třeba na zastávce. Jsem spokojená, jen mám pořád obavy, ale tím jste prošli všechny těhulinky, že. Ten strach je normální. Taky se snažím si říkat, že co se má stát, stane se.
A ty si maluješ sama? Jakou barvu chceš dát Marečkovi do pokojíčku? Dcerka měla dříve světle fialkovou a pak jsme přitvrdili a dali daleko tmavší fialkovou a je to krásné. Ona má v pokoji střešní okna a tak tam má i dost světla, mohli jsme si dovolit jít i do tmavší barvy. My už na našem domečku budeme letos páté vánoce. Malovali jsme po 4 letech, ale teď počítám, že nám to už vydrží déle. Ona ta nová omítka nám ty barvy vyžrala, prostě se barvy ztratili a vznikla z nich nepěkná světlá barva. Teď už je to pěkné, tyto barvy nám hned tak nevyblednou.

jarkabilik
9. říj 2009

jeany tak to moje dcera ma meruňkovou barvu v pokojíčku a vypadá to jako by tam stále svítila 😀 a my máme pokoj na modro moji mamce se to nelíbí ale my jsme spokojení

jeany
9. říj 2009

Já mám modrou moc ráda, ložnici máme vymalovanou na světle modro a všechny doplňky světle modré. V obýváku máme tmavě modrou sedačku a tmavě modré doplňky, jinak chodbu máme oranžovou, ale tmavou.
A ty máš ten pokoj vymalován tmavší modrou nebo světlejší?

jarkabilik
9. říj 2009

jeany já se ani nedivím že se usmíváš 😉 je to určitě moc hezký pocit najít dvě // a nemuset do Brna už se těším na tvůj snímeček z ultrazvuku

hanulinecka
9. říj 2009

jeany jo maluju si sama mareček ted má pokojíček merunkovej,ale to mu zbylo když jsme tam měli ložnici když jsme mu dělali pokojíček neměli jsme čas na vymalovaní tak tok má tu merunkovou a chci mu vymalovat zelenou ,ale takovou tu ostrou svitívou zelenou nebo jak to mám napsat

místo obýváku máme ložnici a tu ted máme modrou a je teda krásně teplá ta modrá moc ráda se ráno probouzím do té modré 😀 a kuchyn máme žluto zelenopu takovou normální zelenou ,ale taky budu muset přemalovat je to už všude špinavé atd tak uvidím na jak,ale to až časem
tomu marečkovi vlastně musím celé na bílo a pak tou zelenou asi do metru a nahoru 3 pruhy jěště nevím jak to vyjde,ale jen pulku pokojíku druhou pulku budu malovat až se nám narodí ta princezna at ji to vymaluju na holčičku 😀 😀 😀 😀

hanulinecka
9. říj 2009

máme vlastně jen 2+1 zrušili jsme obývák a udělali si jen ložnici a pokojíček máme velkou šatnu v bytě takže z kuchyně šla lednička a spíž do komory tím se nám zvětšila kuchyn máme velkou rohovou koženou sedačku tak posezení je v kuchyni myslím že jsme to v rámci možností super vymysleli na 3+1 nemáme peníze i když byli,ale koupili jsme za to větší chatu ze zahradou tenkrát jsme hodně rozmyšleli jestli většáí byt nebo zahradu vyhrála to zahrada že z dětma tam mužu celé léto být co ve městě takže u nás je situace taková
stejně MM je pořád v práci a jsme tady sama tak nám to stačí

hanulinecka
9. říj 2009

ted jsme si jěště koupili sušičku protože v tom malém bytě fakt není kde sušit a jěště na tom sušáku jsme to musela 2 krát prát že to smrdělo a neuschlo pořádne tak to bylo poslední volné místo v našem bytě na tu sušičku už nemužu nic koupit není to kam dát každé místečko zaplněno 😀 😀 😀 😀 😀

jeany
9. říj 2009

Ještě se mi Hanuli líbí dětský pokojíček tak, že třeba do metru je nějaká barvy, pak je nějaká pěkná obrázková tapeta a nahoru do stropu je jiná barva, ale už světlejší. tak bych to asi pak udělal do nového pokojíčku našemu mimískovi. Klobouk dolů před tebou, to jsi teda šikovná, když to zvládáš sama. A maluješ i strop? To se dělá dost těžko. My, když jsme poprvé malovali, to bylo všechno ještě bez nábytku a dobře se to dělalo, chtěla jsem manžovi pomoct a on když mě viděl, tak mi řekl, že si to raději udělá sám. 😀 A to si nemyslím, že bych byla nemehlo, ale napoprvé mi to nějak nešlo.

hanulinecka
9. říj 2009

jeany strop jsme malovali jen taky když jsme se stěhovali když tady nic nebylo ted už ne no ono na tom nic moc neni na tom malovaní vezmeš váleček a jedeš 😀

no třeba segra si nechal malovat celý byt má taky 2+1 a zaplatila asi 12 tisic to mě odradilo si zvat malíře sice to měla prcizní kráně,ale nedala bych to 😝

lucifirek
9. říj 2009

Ahoj holky,koukám,vy jste tady rozjely,vám musím dočíst. 🙂

jeany
9. říj 2009

Ahoj Luci, no mně to dnes v práci neba, tak si tady dopisuju 😀 Už, abych šla domů. Co domů, rovnou jdu na babinec.
Jo, ještě jsem vám chtěla napsat: Manža se mě včera ptal, jestli malinkatý dítě může v kočárku i ven, že by vozil. Já mu říkám, proč by nemohlo, jen když mrzne nějak moc, tak bych to nedoporučovala a ptám se, že proč se mě na to ptá. A on, že by vozil a já mu říkám, ale vždyť nám by se to narodilo až v květnu a to už je teplo. On v tom těšení zapoměl, že to celkem trvá 9 měsíců. 😀 Tak jsem se nad tím i pobavila. No rozesmál mě. 😀

hanulinecka
9. říj 2009

Jeany 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 týý jo manža je natěšenej myslím že se muže do minus 5,ale já chodila pořád mareček byl kočárkovej spací tip tak jsme kočárkovali za každého počasi
a představ si přišla jsme z porodnice v pondělí dr.přišla v uterý bylo 21.listopadu byl už sníh chumelenice a ona ho prohlídla a říká tak ted běžte na 15 minut ven 😝 😀 já jěště nemohla moc chodit nic jsme neoblíkla boty mě byli malé tak si dokážeš představit jak jsme šla 😀 😀 😀
mohl jít chlap sám,ale první vycházku jsme nemohla vynechat 😀 😀 😀

hanulinecka
9. říj 2009

myslím,že každá mamina se těší na to kočárkování taky jsme se těšila jak malá holka pak to pomine a hádáme se kdo sním pujde ven 😀 😀 😀 😀 😀
ted zase je to o něčem jiném chodíme nakoupit povídáme si tak je veseleji

lucifirek
9. říj 2009

Hanuli,tak ten pocit bezmoci,beznaděje,naštvanosti a náladě na bodu mrazu si tu všechny zažijeme. Je to na prd. Můžu se zeptat,jaký jste měli spermio? Musíme věřit,že to i tak dopadne. My chceme svoje mimi a ne od dárce. Já věřím pořád,že to snad dopadne a nebudeme muset zase zažívat to zklamáni.
Máte super,že máte mrazáčky,to je budeš mít taky brzo u sebe v bříšku 😉

Prcek,uvidíš,že malovaní dopadne a bude to změna,barvičky se mi líbí. My máme všude barvičky.

jani ty máš doma čmuchalku,se nezdá,že 🙂

Hanuli tak ta su¨šička by se mi taky hodila,nemáme balkon a v koupelně taky nesuším,tam by to ani neuschlo,ale ani tu sučku nemám kam dát. Ale prý je to dobrá věc.
Já si doma taky všechno vymalovala,docela mě to bavilo,to bylo tak všechno,co jsem v bytě udělala,jinak všechno dělal manža. my máme jenom malý 2+1 52m2
Kamarádce jsem malovala celý byt. Dětem jsem dělala část pokoje modrá,pak nepravidelně rozdělit a zbytek oranžovou a na oranžové byli modrý motýli a na modré oranžové měsíce,podél toho předělu,od stropu po zem.

lucifirek
9. říj 2009

Jani,tak to jsou typický chlapi. By to nejradši všechno přeskočili 😀

lucifirek
9. říj 2009

No zani dneska to v práci nebaví asi nikoho. mě trošku bolí hlava a něco se na mě sápe,tak piju čaje a snažím se být v teple,abych to zavčas zažehnala,to je to,jak jsou tu všichni nachr¨mlaný a chodí do práce,pak to chytnou všichni.

jeany
9. říj 2009

Luci, tak to jsi taky šikovná s tím malováním. A jak to popisuješ ten pokojíček, tak to mohlo být krásný. Už, aby jsme tu řešili takové věci, že. Plánovali bychom koupi postýlky, vymalování, kočárek atd, ale to brzo přijde. Teď Luci budeš těhu ty a pak už zanedlouho i Hanuli, že jo.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru