CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
26. říj 2009

Jeany,člověk má někdy různé sny že?

lukza
26. říj 2009

Lucifirku určitě budou lepší mě tenkrát doktor říkal že dobré na zavádění jsou moruly že když už to jsou blastocysty tak jsou sice ve vývinu dopředu ale zase více nachylnější.to mě říkal frgala.už se těšíš na transfer?a je dobře že jsi doma aspon bude vše v klídečku.

jeany
26. říj 2009

Lukzo, toho 16.11. jedu do Brna na veveří na Centrum prenatální diagnostiky. Budou mi tam brát krev a na utz budou srovnávat velikosti, zda je všechno v pořádku. Z utz mi prý hned dají do ruky papír s výsledky a krev mi zavolají ještě ten dne.
Jinak zrovna jdu na kontrolu i k nám na utz, takže tento den budu mít 2 kontroly. Moje dr mi sice říkala, že ona si myslí, že ty testy nejsou důležité, že se stejně pak chodí na testy v 16 tt, ale já si to radši zaplatím a budu klidnější. Už jsme dali tolik peněz, že nějakých 1450,- kč mi přijde jako nic.

jeany
26. říj 2009

Lukzo, já netuším nic. Čtu teď knížku aa je tam psáno, že žena instinktem pozná, že už je těhotná, ale u mě to tak nebylo. Už jsem si předtím po pokusech dvakrát myslela, že jsem a tak teď jsem tomu vůbec nevěřila, takže jaké instinkty u mě. 😀
Já si myslím, že to bude kluk, protože už mi to mockrát vyšlo s prstýnkem. vždy mi to vychází stejně, první holka, pak kluk a pak už se prstýnek přestane točit. Manža sice říká, že by chtěl holčičku, ale je nám to úplně jedno co to bude. On se o miminku vyjadřuje jako o Verunce a dcerka zase mluví o Martínkovi, takže se občas dohadují o tom co to bude.
Já si to asi nechám říct a manža to bude chtít taky vědět, ale jinak to nikomu neřekneme. Jestli to budete chtít vědět vy tady, tak vám to napíšu, ale ostatním v rodině a známým nic neřekneme. 😀

lucifirek
26. říj 2009

Jani já myslím,že ty testy v Brně jsou podrobnější a přesnější a že to stojí za to,tak jít.
No a s těma instinktama jsme na tom stejně. PRotože to tělo je takové rozhozené,že fakt nevím,mě už bolí prsa třeba teď a dost. A Někdy mě bolely,někdy ne. Fakt si nejsem jistá,jestli bych to poznala.
Přijde mi to vtipný,jak se dohaduje dcerka s Martinem. 😀 mě je to určitě jedno,co to bude. Hlavně at to je zdravé. manža by chtěl aspoň jednoho kluka.

lucifirek
26. říj 2009

Holky,mám endometrium jen 8mm, to je dost málo ne? Ale nic mi neříkali.

lukza
26. říj 2009

Jeany testy v první trimestu jsou přesnější jak v II trimestru ty bývají falešné a dokonce jsou doktoři kteří pokud jdeš na tu první genetiku a je negativní tak už žadné tripp testy nedělají mě je udělal a pak jsem se měsíc stresovala a plakala.jo a mě prstýnek taky říkal kluka🙂))
Lucifirku mě tenkrát když jsem měla sliznici 8mm doktor řekl že to stačí že když je třeba otehotnění mimoděložní tak že ve vejcovodu je tak 1mm a stejnak se tam mimi usadí,takže těch 8 stačí mohlo by být víc ,ale stačí to neboj.holky zatím papa jdu se natáhnout

lucifirek
26. říj 2009

lukza tak ona může ještě nějaká dorůst ne? Jdu si uvařit hnusnej kontryhelovej čaj.

jeany
26. říj 2009

Luci, myslím, že těch 8 mm stačí. Mně se zdá, že jsem měla ještě míň, buď 6 nebo 7 mm a nikdo mi nic neříkal. Vím, jen, že někdo tu psal, že to má být vyšší, ale asi to není až zas tak důležité. Já se tenkrát na to ptala, že se mi to zdálo málo a Dr. mi řekl, že je to v pořádku. Tak vidíš.

jeany
26. říj 2009

Luci, určitě ještě může dorůst. Tak si dej ten čaj a když se u toho budeš šklebit, tak si říkej, že je to zdravé. 😀
Já jsem žádný čaj na to nepila. Ani jsem to nevěděla.

jarkabilik
26. říj 2009

lucifirek na kolik hod jedeš na tu punkci?

jeany
26. říj 2009

Luci, mrkla jsem na net a hledala něco o sliznici a našla jsem, že výška od 8 mm je dobrá pro uchycení mimi. No a já měla míň a říkali, že je to v pořádku, tak nevím.

jarkabilik
26. říj 2009

lukza no kdyby asi člověk neměl v těhu žádné loupání nevěděl by ani že je těhu 😀 ale kopání je příjemné co 😉 to bych ještě ráda zažila 😉

jarkabilik
26. říj 2009

jeany tak to je hezký sen škoda že ji neviděla co se narodilo 🙂

lucifirek
26. říj 2009

Já jdu koukat na Sama doma,to mě vždycky bavilo.
No tak to jsem v klidu,že to stačí.Asi by to řekli,kdyby byl problém. Budu si u toho čaje říkat,že to je kvůli mimi a tak to musím překousnout,zacpat nos a vypít. 😀 NO snad tím čajem nemůžu nic zkazit.
Jary máme tam být v 8.45,ale to kvůli spermiu a na pokoj mě vezmou tak kolem desáté,zatím jsem prý sama,tak se mnou možná bude manža.Ale ono se to ještě může naplnit. Uvidíme

jeany
26. říj 2009

Jary, to je škoda. Za to může manža, protože on natočil budík na mobilu dobře, ale nějak si zapoměl posunout čas, takže kdybych se vzbudila až o hodinku pozdíš, tak bych to věděla. 😀

lucifirek
26. říj 2009

Jani,ještě že se čas neměnil opačně,to byste zaspali. Tak takhle jste ještě poleželi a popovídali.
Včera jsme koukali na Želary,je to moc hezký film. S manžou jsme se smáli té hubaté holčičce. 😀

jarkabilik
26. říj 2009

jeany já kontryhelový pila taky před ketem a vím že byla spokojenost s mou sliznicí pdle reakce doktora tehdy 🙂

jarkabilik
26. říj 2009

lucifírek u mě je to s kg je horší mám přes 100 ☹ jinak bych tě mohla potkat na klinice... 😉

jarkabilik
26. říj 2009

jeany škoda mohla jsi to pak porovnat se skutečností 😀

jeany
26. říj 2009

Jary, ty jedeš ve čtvrtek na Uniku?

lucifirek
26. říj 2009

Jary ty tam jedeš ve čtvrtek? V kolik? To se klidně můžeme potkat. Bude se mnou manža,ale nevím,jestli nepojede ještě směr Olomouc.
S váhou si nelam hlavu,manžel tě má rád takovou,jaká jsi a ostatní ti můžou víš co 😀 😀 Já na to teď dlabu,kdybych teď držela diety,tak bych tomu možná uškodila. Ale i tak jsem dostala pochvalu,že jsem zhubla aspoň něco.

betys
26. říj 2009

jimmy1-jsem z Kubšic u Moravského Krumlova
Lukza-zrajíí sýry nejím ani normálně,takže teď mi opravdu nechybí.Paštiky jím jen s mírou.
A s tím kolikátý jsem týden.Tady se to ptá na poslední mrchu-což já si přesně nepamatuju.A moje Dr. mi minulé pondělí řekla 10+1,takže dneska je to o týden víc ne? 😉
Dneska jsem ukázala ty stránky s těh.tričkama manželovi a ségře,takže určitě nějaké dostanu.Výběr jsem nechala na nich.
A s váhou je to u mě asi tak-vždycky jsem měla tak 60-65 kg.Co jsem poznala svého manžela tak jsem začala přibírat a po svabtě taky.Teď mám 77 kg.Manželovi to neva,jen občas prohodí poznámku-že na sebe nadávám ale dobrotky si kupuju.No jo,mám slabou vůli.Mám hrůzu z toho kolik přiberu v těhu,ale zatím si jídlo nemůžu moc vybírat. ☹

betys
26. říj 2009

Dneska mi přišlo DVD cvičení pro těhotné,tak snad se začnu trochu hýbat,ale jak se znám.... 😀

jeany
26. říj 2009

Betys, tak pak mi řekneš jaké to dvd je. Třeba bych si to taky koupila. I když te´d si vzpomínám, že u Metalky v těhu dávají dvd s Monikou Žídkovou zdarma po předložení těhu průkazky. Musím se mrknout na webovky Metalky.
Já jím teď míň a místo dřívějšího mlsání brambůrek a podobně si dávám buď ovoce, jablka a tak nebo si dělám zeleninové saláty. Taky bych nechtěla přibrat třeba 20 kg. Prý tak 10 - 12 kg je normální, tak snad to tak udržím. 😉

lucifirek
26. říj 2009

Betys manža taky nemá rád,když nadávám,že jsem tlustá a pak si něco dám,ale teď mi nic na neříká,protože se nepřecpává a dobrot taky moc nejí a přestala jsem si stěžovat na váhu. A hlavně on má teď pocit,že by měl shodit. Protože mu každou chvilku někdo utrousí poznámku,že se spravil. 😉

lucifirek
26. říj 2009

Jani ty jsi u Metalky,jak ti platili ty pokusy,protže když já přišla na Unicu,tak mi řekli,že s Metalkou jsou komplikace at se přeholásím k všeobecné. Tak nevím. JInak jsem byla u mentalky celý život.
Holky já se jedu podívat za mamkou navečer na vás kouknu. 😉

jarkabilik
26. říj 2009

jeany a co ty ted si nevzpomenu jestli jsi to tu psala už jsi doma na neschop.nebo vyčkáváš? 🙂

jeany
26. říj 2009

Luci, mně taky říkali, že první jim musím přinést svolení od Metalky. No a já jsem tam s dcerkou už léta a nechtělo se mi to měnit. Tak jsem volala přímo na ředitelství Metalky a sjednala si to. Říkali mi, že je určitý limit, ale já jsem jim řekla, že pokud mi to svolení nedají do druhého dne, tak celou rodinu od nich odhlásím a přejdu jinde. Pak mi slibovali, že to do týden pošlou a já jsem řekla, že to musím mít do druhého dne. No a druhý den mi přišlo svolení emailem. Kdyby mi to neposlali, taky bych se nechala přepsat. Stejně mi to připadne divné, abychom si ještě zajišťovali svolení od pojišťovny, když si zdravotní pojištění hradíme. Bylo mi řečeno, že i když oni si překročí limit, tak ještě můžou dodatečně další svolení schválit. No víš a já mám vyřídilku, tak jsem si to zařídila. 😀

jeany
26. říj 2009

Jary jsem pořád v práci, počkám až po testech a pak si nechám napsat neschopenku. Počítám, že buď začátkem prosince nebo tak v půlce, dle okolností tady v práci, ale v první řadě myslím hlavně na sebe. V práci mě to nezajímá, stejně jsem chtěla odejít. Už jsem měla domluvenou jinou práci a teď mi z toho asi sejde. Uvidím, třeba bych to dělala z domu. To ukáže čas.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru