CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
27. říj 2009

Koupila jsem si kvetoucí čaj,je to ochucený bílý nebo zelený a je to taková kulička a když to zalejete,tak rozkvete a vevnitř jsou různé květy. Znáte to?

elllenka
27. říj 2009

lucifirek : O tom čaji jsem slyšela a měla jsem možnost si ho koupit, ale u nás piji čaj jen já, tak jsem si to nakonec nekoupila, ale může to být krásné 🙂

Injekci ve 23hodin? Tak to mám půlnoc, to mě jen tak něco neprobudí 😅 to bude zajímavé jak se budeme s manžou budit, ale na to si ještě počkáme 😅 Mě to čeká jen pár týdnů po tobě 😀 jsem ráda, že mi injekce píchá manžel já jsem se ještě neodvážila se podívat jak do mě píchá :( ještě pořád zavírám oči, ale ať z toho také něco má.
Když jsi šla na první ultrazvuk tak sis injekce píchla klasicky ráno nebo až v Unice, vím, že říkali, že si mám vzít sebou injekce, ale nejsem si teď jistá jestli neříkali, že injekce se píchnou až tam- no budu jim muset zavolat, teď mám obavu, jestli vůbec dostanu MS to by bylo asi docela blbý, kdyby měla zpoždění :(

žehlení také nesnáším, včera jsem se zbavila kupy co se mi kupila 14náct dní 😠

jarkabilik
27. říj 2009

lucifirek tak o takovém čaji jsem ještě neslyšela a je dobrý?Moje dcera je hodně čajíčková a já si taky dám ráda čaj.

betys
27. říj 2009

Mě zrovna manža uvařil čajík-jahody se šampaňským.Sice v tom necítím anijahody a ni šampáňo ale je dobrý.
Nákupy dneska v Třebíči nic moc.Ve většině obchodů je takový vedro nebo tak hnusný vzduch že jsem odsud musela utýct.1 svetřík jsem si koupila.Zašli jsme na oběd-kterýho jsem samozřejmě půlku nechala manželovi.
Jinak s tou naší ZOO-moc času to nezabere.Většinu krmení mi nachystají tak to jen rozdám.Nejvíc času mi vždycky zabere přivítat se s psiskama.Hlavně skoro roční Bella-ta vždycky vyvádí.Naštěstí má ze mě respekt a neskočí na mě.
Bolí mě hlava-měly jsme u nás v obci schůzi zastupitelstva a trošku jsme se pohádali.Snad to ten čajíček vylepší 😉

lucifirek
27. říj 2009

Čaj jsem vyzkoušela a super.
No holky já to nechápu,ale normálně mě za tu chvílku venku,jen co jsem přešla,mám to pět minut,začalo bolet v krku,tak jsem si ho zavázala a stříkla bioparox a cucám stroužek česneku,nesmí být narušený povrch,prý to pomáha,poradila mi to holčina z jiné diskuze. Myslíte,že může být člověk tak náchylný po tom prednisonu?Normálně tak náchylná nejsem a kapu si ty kapky na imunitu.
jary je to zelený čaj různě ochucený,,což moc nemusím,mám ráda čisté čaje,darjeling,neboyunnan,nebo jiné. Ale vypadá to krásně,jak se to začne rozvíjet.
Betys ten manža je pozorný. Ten můj jel spravovat auto a prý to asi nestihne na tu injekci ☹ tak si ji musím píchnout sama. No v těch obchodech je to náročný normáýlně,natož v těhu. Mě z toho vzduch nebo z klimatizace,nebo nevím z čeho většinou bolí hlava.
Tak hlavně,že jsi pořídila

jeany
27. říj 2009

Tak nakukuji až teď.
Ellenko a jak jste měnili obývák? Malovali jste nebo kupovali nový nábytek? Takže ty už taky pícháš injekce. To tu pak budete těhulkovat skoro všechny, co.
Luci o takovém čaji jsem nikdy neslyšela. To musí být pěkné. Tu injekci budeš muset dnes zvládnout sama? Tu v těch 23 hod.?
Betys, tak aspoň, že jsi si koupila ten svetřík. Bude potřeba. Ten tvůj čaj jahody se šampaňským to jsem taky nikde nikdy neviděla. Budu se muset po čajích víc dívat. Já jsem naposled koupila Teekane maliny a ten je taky výborný.
Jary, já žehlení taky nemám ráda, ale zase se mi lepší spí ve flanelu. Mám i krepové, ale flanel je hebčí.

Jinak jak jsem dorazila domů, uvařila ten bramborový guláš a přišla tchýně a pak jsme chvilku povídali a pak jsem si pustila dvd Prázdniny v Ŕímě, moc pěkný starý film. Dnes mám stejně nějakou melancholickou náladu. Málem jsem u toho filmu i brečela. Tak holky dobrou, jdu zalehnout. 😔

lucifirek
27. říj 2009

Jani a elenka,taky bych zase zařizovala,baví mě to a zase bych to zařídila jinak.
http://www.oxalis.cz/he-jia-huan-lerodinne-stes... takhle ten čajík vypadá,je to taková suchá kulička a tak se rozkvete ve vodě.

lucifirek
27. říj 2009

A injekci určitě zvládnu,co mi také jiného zbyde. Snad mě přesane bolet v tom krku.
Bramborový guláš je super,máme ho rádi. Jdi si odpočinout.

elllenka
27. říj 2009

Koupili jsme novou sedačku, starou jsme dali pryč- teda zatím je přestěhovaná v průjezdu a manža teď vymýšlí, že si ji dá do dílny ... no nevím, jednou to bude dětský pokoj, tak se mi to tam nechce dávat, teď tam má na sezení starou postel.
No a ještě jsme do obyváku dali sedačku z chodby- jen mě mrzí, že ani jedna není rozkládací, ta původní byla, ale potřebovala přečelounit a mýmu se nelíbila tak musela jít pryč a v rámci úspor jsme koupili nerozkládací pohovku.

no a ráda bych měla vymalováno, jenže .... to nehrozí :( barák je starý a omítka už opadává, chce to oškrabat a znovu nahodit, jenže sama to dělat nemíním a manža při práci ještě dálkově studuje a ještě se mu do toho nechce ... blbá kombinace :(

Navíc chce měnit poskytovatele internetu O2- tak se kvůli tomu hádáme :( a já bych chtěla ještě nový stolek na počítač, sám si pořídil krásný velký a já mám jen nouzovku- malý stoleček u kterýho se děsně hrbím :( tak bych to chtěla změnit, jenže kde sehnat něco, aby se nám to hodilo do obýváku a nebylo to moc drahý :(

betys
27. říj 2009

jeany-to je sypaný čaj-zelený ochucený.Manžel má čaje hidně rád takjich máme spoustu.Mě stačí nějaký Teekanne-třeba malinový.
Jdu chrnět.Jsem z toho výletu zmordovaná.Manža čučí na DVD Pán prstenů-jeho oblíbené.Zítra jdou u nás všichni do práce-kromě tatíka a ten má někde domluvenou fušku,takže tady budu sama.Chystám se že si vytáhnu vyšívání.No uvidím...Dobrou noc holky.
Ještě dotaz-zjišťují na Veveří zkrve i pohlaví mimča?Docela by mě to zajímalo

elllenka
27. říj 2009

Teď nás v Unice dost vyždímaly tak se pak špatně zařizuje :( no a kdyby byli dvojčátka to by byla sranda, s oblečením by jsme nemuseli mít až takový problém v rodině máme hodně dětiček tak určitě něco podědíme, ale 2sedačky do auta a všechno 2x .... ale brala bych dvojčátka ideálně holku akluka, ale ono je to jedno, klidně bych brala i 3 😀 hlavně, aby byli zdraví - já se už nemůžu dočkat jak to dopadne.

Slyšela jsem, že se bude snižovat nemocenská a mateřská od příštího, tak se nás to asi dotkne, ale hlavně když se nám podaří splnit náš sen- byla bych doma asi i zadarmo, ale můj by to asi nerozdýchal :(

elllenka
27. říj 2009

betys: Ty chceš vědět pohlaví dopředu? Já bych se nechala překvapit už jsem o tom přemýšlela dávno a myslím, že to může být pěkné překvápko 🙂 v dnešní době už holky a kluci nosí skoro to samé tak ani barvy nijak neřeším, nejradši bych brala všechno bílé 😀 Musím přestat, už zase jsem myšlenkami hodně vpředu

lucifirek
27. říj 2009

Elenka já bych taky ráda dvojčátka,ale ty náklady na ně jsou děsné,když máš dvě po sobě,tak spoustu věcí podědí,ale dvojčátka musí mít všechno dvakrát. Ale jak bych za ně byla vděčná.
Nemocenská stojí za prd už teď,natož po novém roce a o mateřské ani nemluvím. Já ani nevím,jestli bych chtěla vědět pohlaví.

betys
27. říj 2009

ellenka-já bych to ráda věděla.Ikdyž ne třeba takhle brzo ale až z pozdějšího UTZ.Jen mě to tak zajímá.Včera o tom mluvili v televizi.Ráda se dívám na STV na Dámský magazím-je to obdoba Sama doma,ale zdají se mi tam vtipnější a není to takový formální.Ikdyž je pravda že občas se musím zamyslet nad některými slovenskými slovy. 😀

jimmy1
28. říj 2009

Dobré ráno 🙂

Betys s tím pohlavím miminka... na Veveří to z krve nedělají, myslím, my jsme se to dozvěděli až v den odběru plodové vody, to na nás prvně Martínek pořádně roztáhnul nožky a ukázal se v celé své kráse 🙂 do té doby jsem byla na 99,9% přesvědčená, že budeme mít holčičku 😀 a přesvědčila jsem o tom i celé své okolí, tak to potom byl pěknej šok 😅 ale ono je úúúúplně jedno, jestli je to holčička nebo chlapeček, hlavně, když je to mimčo zdravé 😵 😵 😵
Ale holčičku bych ještě taky chtěla, tak pokud další mimi bude zase kluk, zkusíme i do třetice 😀 manža už se s tím začíná smiřovat 😀 To jsem optimista, že? 😀 ještě nemám v náručí ani toho prvního mrňouska a už plánuju třetí 😀 😀 😀

Lucifirek, jak šel pregnyl? Jsme už skorodoktorky s tím vším injekcováním, že? 🙂

Přeju všem krásný sváteční den 🙂

lucifirek
28. říj 2009

Ahojky přeju krásné ránko. Dneska jsem se báječně vyspala a navícvstávám takhle brzo.
Jé a Jimmy vstávala taky bzro. Jimmy injekce byla v pohodě,jen jsem si to asi tak desetkrát kontrolovala,jestli mám z těch ampule složeny ty jednotky,co potřebuju 😀 A zítra hurá do Brna. Já už bych prosím taky chtěla takový pupíček jako ty?
Dneska se my zdál zase sen o práci a nebyl nic moc. Fuj tajbl. 😖

jimmy1
28. říj 2009

Luci, já už nemám pupíček 😀 😀 😀 já už mám mega břuch 😀 😀 😀 dneska stáhnu z foťáku nový portrét a to pak něco uvidíte 😀 vypadám, že bych mohla jít rodit hned a ne až za 3 měsíce 😀 kam až porosteme....

lucifirek
28. říj 2009

Jinak v krku mě už přestalo bolet,ale šálu si ještě radši nechám,a lečit ještě budu,at si to posichruju.
Jdu si uvařit asi vajca na hniličku,už jsem je neměla sto let. A dneska budu dělat rajskou s kolínkama.Tu mám moooc ráda.Není to sice moc sváteční jídlo,ale my si na ty svátky a neděle moc nehrajeme. Vaříme,na co máme chuť. Manža chtěl uvařit fazole 😀

lucifirek
28. říj 2009

Jimmy tak já už se na fotečku těším. Nevadí,aspoň je poznat,že jsi těhule,na některý holkách to není,ani když jsou před porodem. NO a kdybys viděla ten můj,jak teď vypadám a jakou mám pneumošku,taky jak v pátým 😀

lucifirek
28. říj 2009

asi budu muset hodit taky nějakou fotku 😀

jimmy1
28. říj 2009

Tak je to tam 😅
Možná dneska budu fotit věci, který už máme pro Martínka, je toho tady hromada, tak to potřebuju trochu přebrat, abych měla přehled, co ještě potřebujeme 🙂 Včera jsme v Ivančicích koupili zimní kombinézku, byla slevněná na necelý tři stovky, super kup 🙂 většinu oblečků máme buď poděděný anebo koupený na mimibazaru, nových věciček jen pár, ale on z toho prcek stejně tak rychle vyroste... 🙂

lucifirek
28. říj 2009

Je Jimmy určitě foť ráda se pokochám věcičkama. Máte termín porodu před mými narozeninami. 🙂 Tak to kombinézka nebyla drahá. Tak tak,ségra taky kupovala v bazárcích a různě dostala od známých,však to ty děti vezmou párkrát a vyrostou z toho.

lucifirek
28. říj 2009

Jimmy máš hezké bříško. 😉 🙂

jimmy1
28. říj 2009

Díky, ale fakt už je to břuch 😀
Chtěla jsem začít fotit ty věcičky, ale musím nejdřív nabít foťák, nějak má málo šťávy, tak to nechám na odpolko...

jeany
28. říj 2009

Holky, tak už jsem tu taky.
Luci, to tě obdivuji i Jimmy, že se vám chtělo vstávat. Mně tedy vůbec a přišla jsem do práce o půl hodinky později, říkala jsem si je svátek, tak se tu snad nikdo nezblázní.
Jimmy, už du mrknout na bříško. Já bych se měla taky vyfotit, abych si pak pamatovala jaké bříško mám. Manža už mi párkrát řekl, že to jde na mě z boku vidět a tak do práce nosím volnější věci a nikdo nic nepozoruje a neříká.

lucifirek
28. říj 2009

jimmi ok,pak mrknu.
Jo vlastně ty jsi Jani v práci. To víš,že se nikdo nezblázní. Ale ty jsi hubeňourek. 🙂

vladis
28. říj 2009

čau holky ja myslela že takhle brzo nikdo nevstává já už jsem vzhůru od pul šesty
luci zitra držím pěsti na punkci
jani a jak je tobě těhulko?

jeany
28. říj 2009

Jimmy, mrkla jsem na fotečku a fakt máš už pěkné bříško, aspoň jde vidět, že jsi těhu. To já, když jsem čekala dcerku a byla v 7 měsíci, tak jsem šla zrovna z kontroly z utz a potkala jsem známou a ona, že mě je to blbé, ale chci se tě něco zeptat. Já jí říkám, tak se zeptej a ona, že jestli jsem potratila. No představ si a já v 7 měsíci.😀 Já jsem tenkrát nosila leginy a hodně volná trička a moc velké bříško jsem fakt neměla. I když jsem šla rodit, tak moje dr říkala, panebože, kde to máš, no a dcerka se naštěstí narodila zdravá,, ale v 33 tt a vážila 1450 g a měřila 46 cm. Takže i teď ta moje dr říkala, že si mě skrz toto bude muset víc hlídat.

Holky, dnes toho v práci asi moc neudělám, stejně nemám co vyřizovat, jinde v podnicích mají také volno. Takže dnes udělám jen nějaké papírové vyřizování.

jarkabilik
28. říj 2009

ahojky přeji hezký den všem holky 😉

jarkabilik
28. říj 2009

jeany ty jsi v práci? 😕

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru