CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
11. lis 2009

Jani,snažím se nepozorovat a takovým těm mírným bolestem nevěnuji pozornost,ale tohle je taková tupábolest na pravé straně a v tříšle,tak nevím,co to má být a at si sednu do jakékoliv polohy,tak to bolí. ☹ Píchání v bříšku si nevšímám,to není vůbec směrodatné. 😉 Vid. 😉

lucifirek
11. lis 2009

Jani ta to manža má polévky rád a špenát a borkolici také. Tak když ti ty polévky chutnají,tak si ji udělej pro sebe jenom do malého kastrůlku. 😉

lucifirek
11. lis 2009

Asi půjdu upéct nějakou buchtičku,mám chut na perník.

lucifirek
11. lis 2009

Dneska jsem si dala opravdu nezdravou véču,já jsem fakt hrozná,místo abych jedla zdravě. Dala jsem si dva malé utopence a pito. 😒

jeany
11. lis 2009

Luci, já jem včera pekla tvarohovou bábovku s rozinkami a čokoládou. Byla dobrá. Ale raději mám něco slaného, třeba pomazánky, saláty a topinky. Dnes jsem měla na véču sýrovou pomazánku, ale kupovanou. Zítra asi udělám ty topinky. Dělám to v topinkovači bez oleje, ale pak to ještě potřu máslem, aby to nebylo tak suché a na to miluju pěknou hromadu eidamu. To si zase dám. 😀

lucifirek
11. lis 2009

Já taky bych si dala spíš něco slaného. A na buchtu se mi nechce,tak zítra ráno. Asi si půjdu lehnout a číst si,třeba to v leže poleví. Topinky v topinkovači jsou moc dobré a nejsou tak těžké a my je děláme s česnekem a paštikou,nebo nějakou pomazánkou,volským okem. To si fakt dáte do nosu. 😀

betys
11. lis 2009

luci-tak utopence bych si dala taky.A na nealko pivo jsem měla nedávno taky chuť,tak mi manžel druhý den koupil a chuť už se nedostavil atak mám pivko schovaný 😀

lucifirek
11. lis 2009

betys tak to pivínko mi moc chutnalo. Utopenci byli jenom takoví ti malinký kupovaný. Ono se to pivko vždycky hodí,na vytrávení 😀 😵

jeany
12. lis 2009

Dobré ráno.
Říkám si, že ještě, že už je zítra pátek. Pak mám před sebou 4 dny volna, konečně. Už jen 3 dny a jedeme do Brna. 😀

betys
12. lis 2009

Dobré ráno.Já dneska začínám malou katastrofou.Dělala jsem si k snídani teplý kakao.Mikrovlnku máme asi ve výšce očí a samozřejmě jak jsem hrníček vyndávala dal se mi převrhl.To by člověk nevěřil co ta trocha mlíka dokáže udělat za bordel.Celá linka,lednička,pečivo,já všude samý mlíko.Aspoň mám program.Bude se gruntovat kuchyň.
Tak Vám přeju ať jste šikovnější 😀

lucifirek
12. lis 2009

Ahojky dobré ránko,já teprve vstávala,jdu si upéct perník a musím už fakt žehlit.
Ta bolest už ttošku polevila,zase se mi zdáli sny.
Jani a jak jste se domluvili,stihnete to všechno v pondělí? Nebo zítra utz u vás a v pondělí to Veveří,no vidíš,jak to uteklo. Mě to taky utíká. Příští čtvrtek budeme testit,teda možná už o víkendu.
Betys někdy se to kazí už od rána že? 😉 Tak hlavně,že jsi se neopařila,ostatní se dá uklidit. 😉

jeany
12. lis 2009

Betys, hlavně, že nejsi opařená. Já jsem nedávno musela uklidit a odmrazit ledničku. Mražák byl plný ledu a v ledničce jsem taky něco vylila. No aspoň byl důvod to pořádně vyčistit. 😀 Měla jsem to v plánu až před vánoci. To děláváme vždy větší úklid v kuchyni. To vyčistíme s dcerkou vždy všechny skříňky. Nezdá se to, ale i tam je dost nepořádku a prachu, že se kolikrát divím.
Luci, já dens budu taky žehlit. Včera jsem byla u holičky. Já jsem spokojená, ale manža říkal, že to mám krátké. Nechala jsem si to jen sestříhnout a nahoře jsem jí řekla, že víc, tak to vzala jseště jednou a mám světlý melír. Já bych se nejraději ostříhala na krátko, jednu dobu jsem to nosila na krátkko, ale manžovi se to prý vůbec nelíbilo, ale kámoškám jo.
Manža mi říkal že to všechno stihnem v pondělí, takže ten utz u nás nechám na pondělí. I jsem si říkala, že by to bylo dobré už zítra, ale prý se to stihne, když nebudeme čekat. Já tam k nám volala a vezmou mě první. Asi se mu zítra nechce. No už to vydržím, když už jsem to bez utz vydržela měsíc, tak ty 3 dny ještě přežiju. 😀
Luci a kdy by jsi testovala, už v sobotu nebo neděli? To bude kolikátý den v sobotu? Musím mrknout na tabulku.

jeany
12. lis 2009

Luci, už jsem to počítala v sobotu to máš 11 den. Já nevím, kdy se to může ukázat. Já vždy testovala až v daný termín, tak za 16 dní.

Ellenko, jak se cítíš? Co bříško?

Jimmy, jak pokračujete? Už máte hotovo?

Zdravím ostatní............

jeany
12. lis 2009

Betys, máš fotku z Utz z Brna? Mohla si ji dát do albíčka. Koukala jsem i jak to máš podobné se mnou s tím prvním utz. Fotku tam myslím dávají, že? Já ji sem pak taky hodím.

lucifirek
12. lis 2009

Ahoj Jani,jo,jo,já testovatnechci,říkala jsem možná v neděli,manža se ptá každý den. Akorát je zajímavý,proč na unice testujeme 16 dní po ET a jinde třeba 12 a 14. den s PK. To je jedno. myslím,že ten 12.den už by to tam mělo být. ALe uvidím. Mě to tříslo včera tak bolelo a i v noc když jsem se vzdbudila,takový divný tlak,ale už je to lepší.
Jak jsi spokojená s účesem? Jo už to čtu. Hlavně že jsi ty spokojená.

betys
12. lis 2009

jeany-taky už to pojmu jako předvánoční úklid.Jen na vrchní police nepolezu,to přenechám mamce.
Vypadá to že se počasí trochu umoudří,konečně neprší.Už mě to blatíčko nebaví. 😝

elllenka
12. lis 2009

Ahoj holky, nějak nemám sílu Vás dočítat.
Jsem strašně unavená. Stávala jsem s mým o pěti kvůli injekcím. Už nemám pero- to bylo super 🙂 vůbec jsem to necítila. Bříško mě bolí, vadí mi i guma od pižama :(, ale když ležím tak je to v pohodě. Hlavně, aby vajíčka dozrály.
Jsem zvědavá jak dopadne Lucince testování, doufám, že budou dvě čárky. V té době asi budu vědět jaké mám vajíčka 😀
Včera tam bylo strašně moc lidí, co mě docela mrzí, že se v Unice vždycky musí čekat :(, a Gogela měl včera nějakou divnou náladu ani mi nechtěl nic říct :( a na otázky odpovídal neochotně, ale údajně by mohlo být na každé straně osum vajíček 🙂

lucifirek
12. lis 2009

Ellenka to já jsem taky zvědavá a fakt se bojím. Dneska se mi zdál sen,že jsme měli pozitivní test,pro mě je to tak něco nepředstavitlenýho.
Na unice mi příijde,že je pořád hodně lidí. S gogelou moc zkušeností nemám. On ti neřekl,kolik vajíček. Mě to vždycky Frgala řekl a počítal to předemnou i velikosti mi říkal,akorát si to všechno člověk nepamatuje.

betys
12. lis 2009

ellenka-já jsem Gogelu zažila jen příjemnýho.Vajíčka vždycky spočítal,změřil.Většinu kontrol jsem měla u něj.Jen kvůli hyperst.syndromu jsem byla u Frgaly a punkci a ET mi dělat Otevřel.Se všema jsem byla spokojená

lucifirek
12. lis 2009

To je dobře Betys,každý má asi občas náladu pod psa.

lucifirek
12. lis 2009

tak buchta je v troubě. Dneska budu dělat guláš,mám na něj strašnou chut. Jenom s chlebem. 😅

ellajoy
12. lis 2009

Zdravím holky 😉

Jeany - přeju hodně štěstí v pondělí, ty se máš... 🙂

Luci - já zase s blastocystama měla testovat za 13 dní, tak nevím podle čeho to dělají, paní co byla se mnou zase řekli za 14 dní... 😕

Hanuli - přesně takhle uklízí můj syn doteď, no jo chlapi 😠 😀

Jaru - co noha, už je to lepší?

lucifirek
12. lis 2009

Ahoj Ellajoy.
taky dost nechápu,podle čeho to dělají a jsem z toho čím dál víc nervozní. Tkaže ani s blastocystama nemáme vyhráno. Achojo,kdyby byla nějaká jistota.

elllenka
12. lis 2009

Luci, máte velkou šanci a už za pár dní budeš vědět víc 🙂 už se to krátí 🙂

p.Gogela jen říkal počty, samé čísla a já ho nejdřív nechtěla vyrušovat, když počítal a diktoval sestřičce a to lítalo jako 26, 18, 14, 16,..................... bylo těch čísel hodně. A mě pak jen řekl že jich je hodně až moc a že jsou i dost velké. No co nadělám.

ellajoy
12. lis 2009

Luci - já je měla horší než ty, jednu časnou a jednu normální (ani exp., ani hatch.), OPU v sobotu, ET ve středu, takže možná o den kratší kultivaci než ty.

lucifirek
12. lis 2009

Ellenka neboj,určitě jich bude dost. Oni dorostou. To je uděl toho prvního ivf,oni neví,jak tělo zareaguje na léky.
Ale myslím,že jich máš dostatek.

lucifirek
12. lis 2009

Ellajoy,no jo,ale ani tak to není žádná záruka uspěchu,asi o troškchu větší šance,tak jak jsem byla na začátku nadšená,tak ted mám strach. Ale pořád jim věřím. Ted už se to stejně musí rozseknnout.

ellajoy
12. lis 2009

Jasně, ale všechno proběhlo jak mělo a teď už to neovlivníš, já jsem se uklidňovala, že tentokrát zbylo něco i do mražáku, minule nám taky nezbylo nic. Je to taková malá náplast a naděje, kdyby to náhodou nedopadlo. Já bych ti to opravdu ze srdce přála, když vidím v jakých nervech jsi teď s tou mamkou, tak by to vám všem určitě psychicky pomohlo.

lucifirek
12. lis 2009

Ellajoy,to máš pravdu,ti mrazáčci jsou taková malá náplast a naděje na příště. Když záruka žádná bohužel není,to bychom si přály všechny

jeany
12. lis 2009

Ellajoy, dík. Snad ty testy vyjdou dobře.

Ellenko, odpočívej. Musíš vydržet do punkce, pak už bude bříško splaskávat. A bude líp. 😉

Luci, zkus vydržet aspoň do neděle. To bude 12 den, tak snad to bude už vidět. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru