CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

iveta11
14. lis 2009

Luci,
moc gratuluji k těhu, držela jsem Ti palce, úplně mě to dojalo. Teď jen přeji, ať se drží po celou dobu.

K Těm vycházkám: já měla po celou dobu těhu neomezené, ale neschopenku mi dr. vystavil na konci března. Pak mi řekl, že jsem měla štěstí, protože od dubna prý už neomezené vycházka psát nelze.
A na kontrole pozor!!! Kamošce nedávno přišli /je taky těhu/.

betys
14. lis 2009

Naši psi do baráku můžou.Ale nesmí na nábytek-sedačku,křesla.Kdyby měla tchýně ty kočky jen doma tak mi to možná nevadí.Jenže ony si courají venku i po lese a pak až se jim zachce tak jdou dovnitř.Kdoví co kde sežerou nebo v čem se vyválí a pak jsou chrnět na sedačku.Však jsem taky manžovi řekla že vedle mě je nechci vidět.Mají být na dvoře a hotovo.
Manžel má raději větší zadek.Když jem mu ukazovala fotky z mládí tak jsem se mu dzála dost hubená.Měla jsem něco přes 50 kg.Teď mám přes 70.No jo je vidět že se sním mám dobře 😀

lucifirek
14. lis 2009

Ivetko moc děkuji,taky si ted jen přeju,at je všechno i nadále v pořádku. 😉 Věřím,že bude. Jsou to bojovníci.
Betys tak tak,chlapi mají rádi ženský krev a mlíko. 😉 😵

jarkabilik
14. lis 2009

betys aby jsi se nedivila a právě to otěhotnění jí nešlo moc jednoduše když tak přemýšlí takový co spíše mimi nechtějí to mají jednoduché 😀

jarkabilik
14. lis 2009

lucifirek je fajn ze si mela maminku cim potesit 😉

iveta11
14. lis 2009

Holky,
včera bylo pátek 13. jak vyšité. Byla jsem na kontrole v porodnici, kde budu rodit a představte si, že mi zjistili, že se malá otočila hlavou nahoru. Přitom na posledním UTZ ve 33. týdnu byla dole a doktorka mi řekla, že už by se těžko měla přetočit, že už je dost velká. Že se to sice stává, ale jen výjmečně. No a já musím být opět ta vyjímka.
Takže závěr z kontroly byl takový, že vzhledem ke špatné poloze a velké váze mimi /kolem 4 kg/ mám v neděli přijet na příjem a v pondělí mi budou dělat císařský řez. Byla jsem jak opařená, vůbec jsem to nečekala.

Aby toho nebylo málo, tak v noci ve 3 hodiny mi začala odtékat plodovka. Jeli jsme hned do porodnice kde ale zjistili, že to plodovka nebyla, že to byl nějaký výtok. Ale podivovali se nad tím množstvím, co ze mne vyšlo a ještě teď trochu vychází. Poslali mě zpět domů a když se nic nového nebude dít, tak zítra nástup a v pondělí císařák.

Holky, mám strašný strach, aby bylo vše v pořádku. Já už bár co vydržím /bolesti atd./, ale hlavně malá ať je v pořádku. pořád na to myslím, nemůžu spát, jíst, prostě nervy.

jarkabilik
14. lis 2009

lucifirek a co zakrslý králík toho taky nemusíš 😀

jimmy1
14. lis 2009

Ivet, lepší císař jak rodit koncem pánevním jak pro maminku tak pro miminko 😉 Drž se holka, za chvíli už budeš mít ten voňavoučký uzlíček v náručí 🙂
A ten výtok... neodcházela ti třeba ta hlenová zátka??
Kde budeš rodit? Jestli to teda není tajné...

Na jednu stranu ti to závidím, už bych nejradši měla Martínka pěkně v postýlce, ale na druhou stranu, jen ať si tam ještě v bříšku mrňousek pobude aspoň 2 měsíce 🙂

betys
14. lis 2009

iveta11-Moje ségra rodila koncem pánevním.ale Andulka byla malá.Měla sotva 3 kg.Při velikosti 4 kg už by to bylasi problém.Kde budeš rodit?Určitě bude všechno v pohodě. 😉

lucifirek
14. lis 2009

Jary my máme akorát akvárium,to je takové nenáročné,akorát se s nima nepomazlíš 😀 😀 😀
Ivet,já moc na pátek 13.nedám. To že se maličká otočila zpátky mě mrzí,ale hlavně,že je zdravá a roste. Takhle to bude lepší jak pro tebe,tak pro ni a bude menší riziko,že by se malé při porodu něco stalo. O to víc se můžeš těšit,že za dva dny budeš mít berušku u sebe v náručí. A budeš naprosto štastná. My se těšíme na nějakou fotečku a info. 😉 Budu na tebe v pondělí myslet a držet pěsti.
Věřím,že to jsou nervy,ale myslí na berušku a že už ji za chvíli uvidíš a budete ji mít doma a radovat se z ní.
Ddžím moc moc pěstičky a přeji štěstíčko.

iveta11
14. lis 2009

Budu rodit U Milosrdných bratří Brno. Zjistila jsem, že tam pracuje i dr. Novotná z Unici. Ale na Unice jsem ji nikdy nezažila. Dnes v noci tam byl doktor, který byl děsně podobný Otevřelovi. Ale asi to on nebyl, nevím, na vizitku jsem mu neviděla.

Jimmy, na zátku se mi to nezdá. U dcery mi zátka odešla, byla krvavá táhlá a bylo to takové jednorázové. Toto bylo vodnaté, čiré až nažloutné a šlo to ze mne postupně, celou dobu do Brna /asi půl hodiny/, ještě i tam a dnes ráno trochu zase. Fakt nevím, co to je, oni taky nevěděli. Tak asi zase budu nějaká ta vyjímka.
Stahy taky nemám, jen v noci mírné, takové ty poslíčky, jak tomu říkají. Při prohlídce mi asistentka řekla, že jsem ještě zcela zavřená. Tak to na porodní bolesti nevypadá. Což jsem na jednu stranu ráda, že se to snad do pondělka nerozběhne a doktoři si snad s tím císařem poradí.
Přesto jsem fakt vynervovaná.

iveta11
14. lis 2009

Fotky do alba dám, ale teď mi nejde skener, chtěla bych tam dát vše od začátku - test, fotky z UTV a doufám, že i ty poslední, které snad nafotíme - naši Nelinku. Tak Luci vydrž, a jestli vše dobře dopadne, tak se budu snažit album vytvořit jak přijedu z porodnice.

lucifirek
14. lis 2009

Tak to bude super ivet. 😉

jarkabilik
14. lis 2009

iveta držím ti pěstičky at je vše v pořádku a mimi zdravé 😉

lukza
14. lis 2009

Ahojky holky
Ivet tak už za pár budeš vidět svoji princeznu, 🙂 přeji ti aby bylo vše v pořádku a šlo všechno hladce už se těšímna fotečky.hlavně at jste obě zdravé.
jinak všem přeji krásnou sobotu a všechny zdravím

lucifirek
14. lis 2009

Ahojky lukza,koukala jsem na fotečku pupíku. Rostete jak z vody. 😉

lukza
14. lis 2009

Ahoj Lucifirku jj pupír roste.a co ty jak se vede jak se cítíš a jak všechno zvládáš?furt ti držím pěstičky aby vše dobře dopadlo

elllenka
14. lis 2009

iveta11: to už za pár dní budeš maminkou 🙂
Snad bude všechno vpořádku, budeš mít manžílka u porodu? Ten můj nechce tak píchá injekce - nějak jsem ho musela zapojit 😀 .

U Milosrdných bratší rodila sestřenice a prý je to tam fajn, hlavně, aby byl personál k tobě milý

lucifirek
14. lis 2009

Lukza dneska jsem psala,že jsme testli a jsou tam // ,takže momentálně štastná jak blecha.Ale je nám jasné,že to nechceme zakřiknout a ještě není vyhráno. A jak se daří vám,určitě už dobře. 😉 😵
U nás je to takový ted na nervy a dost psych. náročný. Hlavně proto,že mamka doma umírá na rakovinu. Tak se o ní staráme a střídáme se u ní. Tak jí ta dnešní zprávička udělala radost. Všichni to snášíme tak nějak všelijak. Však to znáš,jak je to těžké. ☹ Držím pěstičky 😉 už vám to utíká.

prcekpet
14. lis 2009

ahoj holky,

krasnejsi zpravu jsem si Luci dnes nemohla precist 😀 diky za ni a drz se...!!! Mamince to urcite udela radost, drzime pesticky! Pak pisni, co na kontrole, kdy jdes na UTZ?

ja jsem v patek volala na Unicu, bohuzel ctvrtecni kontrola u dr. dopadla spatne. ☹ takze vidina prirozeneho otehotneni se uplne rozplynula ☹ ale nevzdame to a v unoru si pujdu pro svoje snehulacky 😉

ivet - to co, popisujes, tak to bylo u nas, kdyz mi rupla plodovka, moje dr. mi dala sadu na testovani uniku plodovky, je to takova slipova vlozka a kdyz to zmodra je to plodovka...neboj, brzo se dockas sveho prcka...drz se, myslime na Tebe vsechny... 🙂
jimmy - hlenovou zatku poznas, je to tak jak popisuje ivet, ale me odchazela dlouho a zrovna jsem byla na poradne a doktorka ji odebrala, teda ten zbytek co zbyl.

lucifirek
14. lis 2009

Peti,já ještě nevím,kdy bude utz, testovat mám až ve čtvrtek,tak asi ve čtvrtek budu volat na unicu. 😉 Tak pak dám určitě vědět. Určitě dám vědět. A děkuji moc za gratulaci.
Peti a jak to,že to dopadlo na ko špatně? Ale máte sněhuláčky,tak bych to neviděla tak tragicky.Ještě že tu ta možnost je. 😉

mrkvicka28
14. lis 2009

Luci tak moc gratuluji k testiku maminka bude mít určitě velikou radost tak bud na sebe opatrná a šetři se

lucifirek
14. lis 2009

Mrkvička děkuji a vy se musíte tedkom nakazit těma těhu bacilama a přidat se k nám 😉

lukza
14. lis 2009

Lucifirku já dneška ještě nečetla vaše příspěvky tak to je supr zprávička zatím potichounku gratuluji tfij tfij tfuj at je vše dobré a v pořádku.
O tvé mamace jsem tu četla jen sem se ti na to nechtěla přímo ptát je mi to moc líto vubec si to nedokážu představit jsi silná a opravdu si ty // zasloužíš moc a věřím že na testíku budou celých 9měsícu.
Prcekpet je mi líto že kontrola dopadla špatně a je to jisté že přirozeně to určitě nepujde?víš jak nikdy člověk neví,ale je supr že máš mrazáčky

mrkvicka28
14. lis 2009

Jo a k těm zvířátkum já mám doma kocoura a je to fakt mazel, taky sem si ho pořídila abych nebyla doma tak sama. Dokáže člověku zvednout náladu když mám splín. Taky máme doma ještě hada, ptáčky a pavouka,aůe s těma už se moc mazlit nedá. Psa máme taky venku doma by mi vadilo to že by chodil ven a domů.
Koucora máme jen doma je plyšouvočkej a krásně voní. Doma si to bez něj už ani nedokážu představit.Určitě si nějakého mazlíka pořid

lucifirek
14. lis 2009

Lukza vy jste si toho zlého taky zažili moc a moc. Ale jednou se všechny snad dočkáme toho štěstí i přez spoustu překážek. Nezbývá než bojovat a nevzdávat to. S mamkou se to bohužel asi nedá už zvrtátit ☹ ,ale zázrak se stát může,ty se občas stávají. Snažíme se s ní být co nejvíce a pomáhat jí.
Drž se a pořád koukám do albíčka,jak rostete. Máš tam hezký kočárek,ale ne ten bolder,ten druhý a kalhoty.
😉
Teda mrkvička hada bych snesla,na orientálních tancích jsem měla na sobě velkého hada a nevadil mi.Ale pavouka,tam bych nebydlela,to by mě asi kleplo. Strašně se jich bojím.

lucifirek
14. lis 2009

Hoky já musím za chvíli letět za mamkou.Tak na vás kouknu večer. papa 😉 To budu mít co číst.

mrkvicka28
14. lis 2009

LUci had je muj a pavouk mažela tak se mi ze začátku ježila chlupy jen co jsem ho viděla ,ale člověk si zvykne my ho hlavně z terarka nevytahujeme takže je to v phodě a říkám si že kdyby nám náhodou utekl tak by ho snad nmáš kcour chytil dřív než by se dostal ke mě. Máme ten nejmirnější druh ani nekouše, ale i tak, že..

lukza
14. lis 2009

Lucifirku děkuji za pochválení albička a kočárek bude ten druhý ten bolder to nebude už jsemse rozhodly 🙂

mrkvicka28
14. lis 2009

Lukze kočárek je mmoc pěkný taky jsem se po něm na netu koukala moc pěkná je ta barvička. Dneska je těch kořárků tolik že se v tom člověk uplně ztrácí. Tak nám pak nezapomeň napsat jak se s ním jezdí.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru