CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jarkabilik
13. led 2010

mrkvicka doufám že UTZ jsem doplnila dobře protože jsem se nedočetla nikde datum jak jsem pročítala pozpátku co jsi psala 🙂

mrkvicka28
13. led 2010

jarkablik máš to správně na UTZ jdu v pondělí

lucifirek
13. led 2010

Ahoj Jary,ráda tě tu vidím,jsi ranní ptáče. Jary jenom prosím,mám termín porodu 22.7. děkuji.
Orsulka koukám,že jsi z Prievidze,mám kolegu z práce přímo od vás.
Jimmy tak at se tu ještě potkáme a nenechají si tě tam zatím. 😉
Ahoj Jani,ty jsi ted u dr,vid.Spíš už to máš za sebou. Já před osmou teprve vstávala,dneska mi je zase šoufl.Ale už to bývá lepší,díky těm lékům.
Včera jsem vůbec nic neudělala,dneska se chystám to napravit.

lnk
13. led 2010

ahoj Natálko,
tak snad dnes UTZ dobře dopadne. pokud by se ti rozjížděl OHSS, může i před punkcí, mně už to také pár dní před začínalo, nakonec jsem ani nedopíchala to co jsem měla, protože při prvním UTZ mi to hned stopli. Tak až na tebe dnes juknou, tak uvidíš, oni to poznají, jestli se zaplňuješ vodou nebo ne...
Držím pěstičky, a´t ti to dobře dopadne..

bobbule09
13. led 2010

Ahoj Luci,máš krásný termín porodu. Přesně v ten den se mi narodil syn 🙂 Letos už mu bude 11 let 😀
Jinak prsa bolí pořád stejně a ještě ke všemu mám od včerejška strašnou migrénu,je mi úplně špatně od žaludku. Ani ibalgin mi na to nezabírá ☹ Asi je to od počasí,já na migrény dost trpím,ale tentokrát je to mazec. Už dlouho mě to takle neskolilo 😠 Hormony žádný neberu, léky taky ne a pořád mám něco v nepořádku. Ale aspoň vím,že žiju 😀

lucifirek
13. led 2010

Bobul taky jsem zvědavá,kdy si prcek usmyslí přijít na svět. PRotože 17. má narozeniny tchán,tak uvidíme,jestli se trefíme. 😀 S těma prsama je to fakt divné,dělali ti nějaké testy? mě začala bolet hlava včera večer a i v noci jsem se vzbudila a hrůza. Asi jsem včera nějak blbě hnula krkem. Ted třídím skříně,tak aspon něco dělám a tolik na to nemyslím. Vzít si taky nic nemůžu. To je teda blbý,že ti ani ten Ibalgin nezabírá,nevím,co jiného by pomohlo. Lehnout si do šera,zapálit si třeba aromalampu,myslím grep,pomeranč,mandarinka je na bolesti hlavy a být v naprostém klidu.

mrkvicka28
13. led 2010

Ahojky tak jsem se právě vrátila z procházky s pejskem,ale je tam teda pěkné náledí fakt dávejte bacha ať neuklouznete.Luci tak to tvůj tchán má narozeniny jako já.
Natálko doufám,že ti UTZ dopadl dobře a že máš hodně folikulků.
Holky taky vás tak bolelý záda to je fakt děs stačí když chvíli stojím a kříže bolí jak čert. neznáte na o někdo co?

lucifirek
13. led 2010

mrkvička to mi s těma zádama povídej. já čekala,že mě budou bolet záda až ke konci. Ale včera jsem si připadala jak pako,byla jsem s kámoškou po obchodech a v lékárně a všude jsem si sedla. Jak stará bába. Ale jak je tam to vedro a ty záda boli,tak si nemůžu pomoct. A to jsme teprve na začátku. 😀 Musím začít doma používat balon,snad to pomůže.
Natalka,tak jsme zvědaví na info z utz.
Jeany,ty taky nějak dlouho nejdeš? Snad máš vše v pořádku a nechala sis napsat tu neschopenku.

bobbule09
13. led 2010

Luci,testy mi dělali naposled na podzim v unice,ale prolaktin jsem měla v pořádku. Mě ty prsa zlobí už delší dobu,ale nikdy mě tolik nebolely. Musím se objednat na gyndu,ale čekám až mi příjde ms a hned pak se objednám. Snad mi na to něco dají 😖
Já jsem měla termín porodu 17.7., pak mi to posunuli na 15.7. a rodila jsem 22.7. On si prcek sám vybere,kdy vykoukne na svět 🙂

jeany
13. led 2010

Ahoj holky, tak už jsem přišla od doktorky. Udělala jsem si slabou kávičku a jdu vám napsat. Takže neschopenku mám ode dneška a do příští kontroly za 14 dní nemám vycházky. Říkala jsem dr, že občas chci zajít do práce vypomoct, ale ona mi ty vycházky asi nedala schválně. Povídali jsme o tom, že to je u nás v práci stresující a tak. Takže první jsem byla naštvaná, ale pak jsem si říkala, že to udělal schválně, abych do té práce nechodila a byla v klidu. Takže to vyřešila za mně. Stejně do práce musím zítra zajet a dát neschopenku a budu pro ně dělat zatím z domu než to někdo po mně přebere a stejně musím zaučit tu jejich novou sílu za mě. Ta má přijít asi v pondělí.
Jinak na kontrole vše v pořádku. Konečně jsem byla i obvodní a příští týden jdu k zubařce. Moje obvodní mi moc gratulovala a říkala, že je ráda, že nám to vyšlo. Já jsem nebyla nemocná několik let, takže jsem se s ní dlouho neviděla, je to moc hodná paní doktorka.

Luci, takže tě zase bolí hlava. Pořád tě něco trápí, že. Já se naštěstí cítím dobře. Byla jsem se dnes podívat na postýlku a mají u nás pěkné bukové a stojí 1350, luxusní matrace do ní stojí 750 a antialergické peřiny stojí přes 500,-. Takže už se s tchýní domluvím, že jsem si vybrala a řeknu jí, že to může koupit. Ale raději tam ještě s ní zajdu, aby nevzala něco jiného. A dívala jsem se po celém obchodě na kočárky a další dětské věci a byla jsem jako v transu. Říkala jsem si, že už se na malého strašně těším až bude na světě. 🙂

Betys, ta už jsi byla u obvodní a u zubaře?

jeany
13. led 2010

Tak jsem přidala dnešní fotku bříška a už se mi bříško opravdu zakulacuje, už to jde víc vidět. 😀

Jimmi, tak ať ti ta kontrola dobře vyjde a ještě se za námi dnes vrátíš. 😉

ratatooy
13. led 2010

Ahoj všem.tak zítra už začínám s puregonem.to je fofr.dneska mě ráno při aplikaci injekce hrozně bolel vaječník je to možný aby na to tak rychle reagoval.jinak mi včera jedna paní vykládala karty a říkala že je dost možný že už na et ani nebudu muset.ale určo do roka prej budeme mít holčičku

lucifirek
13. led 2010

Jani tak to je dobře,že už budeš doma. Mě už je taky lépe,zaměstnala jsem se tou prací a trošku jsem to rozhýbala,ted jsem si dala polívečku a půjdu si chvíli odpočinout. Pak se pustím asi do odstrojování stromečku,i když bych ho tu ještě nechala,ale začíná už opadávat. Jééé tak už budete kupvoat postýlku,to já si na postýlku ještě počkám. Ale včera jsem byla v tom sekáči a koupila jsem tam pár věci,všechno bylo kolem 30kč,takže jak zadarmo.
Na kočárky chci jít taky mrknout. Ale dneska je tu nějak divně,tak nevím,jestli vůbec někam půjdu.
Abych pravdu řekla,tak jak jsem se strašně moc těšila,až budu těhulka,tak ted se taky těším na to,až bude prcek na světě a budeme s ním blbnout a chodit na procházky, mazlit se s ním.

jeany
13. led 2010

Luci, tak to je fajn, že už je ti líp. Už mám po obědě, dnes jsem dělala časnečku a hráškovou omáčku. Pochutnala jsem si. V práci jsem na oběd jedla jen pečivo se sýrem a doma jen něco narychlo. Takže teď už můžu vyvařovat. Ale budu vařit vždy na 2 dny, abych to nemusela denně absolvovat a jeden den mohla lenošit. 😀
Tak to jsi v tom sekači nakoupila dobře. Já se dívala v tom obchodě a co se mi líbilo, třeba takové malé kalhoty a k tomu bundička, tak to stálo 595. To bych za to nikdy nedala, to je strašně drahé. Už se těším až proberu věci, co přinesla sestra. Už mi i psala ať nic nekupuji, že mi všechno dá. Dnes jsem chtěla koupit v Rossmannu kartáč na vlasy s hřebínkem, mělo to být v akci, ale už to neměli.

mrkvicka28
13. led 2010

jeany taky vařím ne dva dny,ale pořád něco vymýšlet je hrozný .Ty ceny dětských věcí jsou hrozný a když si představíš že z toho za pár měsíců vyroste tak fakt děs. Tak je fajn že máme pokom dědit věcičky. Taky mám segru která nám dala spostu věcí pro prvního a i od švagrové po neteři takže máme spoustu věciček. Už se moc těším až se začnu prohrabávat věcma na půdě. Ty malé věcičky jsou tak roztomilé. A sekáče jsou taky super ještě nám jedna paní říkla,že když chceš mít jistotu tak je dobrý ty věci dát do pytlíku a dát je na dva dny do mražáku a pak vyprat.

jeany
13. led 2010

Mrkvičko, to jsem neslyšela o tom mražáku. To je dobré. 😀

Jo, jinak mi ještě dr říkala, že nepřibírám. Do dnešního dne jsem zatím přibrala 3 kg a to sjem dnes začala 22 tt. Od 13 tt, to je od 23.11 od poslední kontroly jsem nic nepřibrala. Mám pořád 65 kg. Naposled jsem se vážila na poslední kontrolu 23.12 a to jsem si myslela, že jsem fakt něco nabrala. To je asi tím, že pořád jsem chodila do práce a byl docela shon. Budu to muset nějak napravit. 😀

natalka28
13. led 2010

Tak jsem tu. Ink, Lusi, Mmrkvičko díky. UTZ dopadl dobře. O OHSS nikdo nic neříkal. Sliznice je 7mm ( snad to stačí ). Mám 17 folíků a velikosti jsou 13, 12, 12, 11, 11, 10, 10, 10, 10, 8, ... Dostala jsem Menopur na 3 dny, aby i ty malý folíky dorostly a ještě na ty tři dny Puregon, ale už jen 100 jednotek denně. Jsem u dr.Otevřela a ten řekl, že to vypadá dobře, že mám přijít na UTZ v sobotu a transfer by měl být v úterý nebo ve středu. Ale když mi dělal ten UTZ a počítal folíky, tak to pěkně bolelo☹

mrkvicka28
13. led 2010

Naty tak to je super zprávička folikulků máš dost uvidíš jak dorostou. Ty budeš mít ve středu punkci nebo už transfér?
Sliznice je taky dobrá a to ještě naroste.

betys
13. led 2010

natalka-tak to je z toho jak vaječníky pracujou a zvětšují se.OHSS by na UTZ viděli a hnde by Ti řekli
jeany-to já mám přibráno už 8 kilo ale Dr.dneska říkala že je to v normě.28.1. jdu na test na cukrovku a jaterní testy.Dostala jsem Magnesium a nějaký prášky na to brnění ruk a proti otokům.Jinak je všechno dobrý.
S těma oblečkama na děti-Taky chodím raději do sekáčů.V obchodech je to nehorázně drahý,leda že člověk narazí na výprodej.Ale teď jsem vyzásobená.Jedna mamina od nás co má dvojčátka tak mi po nich nosí všechny věci-je to rovnou v modré i růžové.Něco dostanu od kamarádek a něco si kupuju-taky si musím udělat radost 😀
Bolí mě z toh cestování hlava,jdu si vypít kafíčko a přečíst noviny.

lukza
13. led 2010

Ahojky holky
Naty to je krásný počet přeji at krásně rostou a sliznice taky ještě poskočí.
Jeany jakto že nepřibíráš tak šup do lednice a papat ,ale někdo to má že přibírá mín ono si stejnak mimi vezme samo co chce kdyžtak od tebe.
Betys to máš hezkou váhu holky však počkej ke konci se už ani vážít nebude chtít 😒.jo a je milíto že máš to brnění a otoky.
Lucifirku jak se daří tobě?
Mrkvičko a co ty máš se fajn doufám že je stále vše v pořádku.
Já dneska konečně vyprala první várku pro mimi at už přece jen něco mám
😉
Bobbule je mi líto že ty prsa furt tak bolí chtělo by to znovu udělat testy na prolaktin ten hormon se muže běhen chvíle změnit mě když tenkrát tak bolela a teklo mě s prsou tak mě gyndař hned poslal na prsní a byl to špatný prolaktin tak jsem dostala léky pak se to zpravilo a s prsou už nic neteklo a ani nebolela a jak mi dělalay test v unice tak byl stejnak zase špatný.
ostatní moc moc zdravím a přeji hezký den

mrkvicka28
13. led 2010

lukaz jo je mi dobře zatím vše v pořádku ,ale už se těším na pondělí na UTZ

lukza
13. led 2010

Mrkvičko to věřím že se už těšíš a pak se budeš těšit na každý další já ze začátku bych nejraději ležela na UTZ furt napojená 😀 i tedka někdy.a jsem ráda že je dobře 😉

jeany
13. led 2010

Natalko, super zpráva. Vypadá to dost dobře. Držím palce. 😉

Lukzo v čem jsi prala děstké věci? Používáš i nějakou dětskou aviváž?

betys
13. led 2010

jeany-já už mám doma pro mimčo Persil sensitiv.Měli ho před vánocema v akci tak jsem ho vzala.Kamarádka říkala že jí ten 6 kg pytel vydržel na hodně dlouho.Taková věc se nazkazí.
Manžel mi dělá před domem místo v tom zmrzlým sněhu na auto aby se mi líp parkovalo.Tak jsem mu za to slíbila dobrou večeři.Udělám kapsy z kuřecích prs plněný šunkou,hermelínem a nivou.Má to rád a dneska si to zaslouží.A já si taky pošmáknu 😀
natalka-mě taky měnily dávku léků kvůli malým folikům,pak to dohnaly.

lukza
13. led 2010

Jeany já jsem prala v lovele bez aviváže a až budou fleky od jídla tak pujdu do persilu sensitiv protože prý třeba mrkvičku už v lovele nebo Batoleti špatně vypereš.ale tedka mě stačí ta lovela měly jí v akci tak jsem jí brala
Betys dávej si bacha na ten hermelín a nivu jsou to přece jen zrající sýry.

jeany
13. led 2010

Holky díky za rady ohledně prášku. Taky se podívám co je nebo bude v akci. Ještě mám čas, tak si pohlídám slevy.

betys
13. led 2010

lukza-já si tam dám kousek tvrdýho sýru.Já hermelín nejím a nivu jo,ale odpustím si ji.To udělám pro ostatní.

ratatooy
13. led 2010

Ahoj holky to se máte že už perete pro miminka.už se taky na to těším ale ještě si chvilku počkám.sice mám hadriku doma dva pytle(nepřináší to smůlu?)ale už je tady skladuju dost dlouho.a jelikož pracuju v sekaci v takovým velkým skladu tak mám za pár korun luxusní věcicky.už abych to měla komu obléct.

lucifirek
13. led 2010

Natalko tak to jsou krásné folíky,dost velké,to je bezvadné. Nepříjemný ten utz je,ale stojí to za to,vydržet. 😉

Mrkvička tak vidíš,jak to rychle uteklo,pondělí je tu hnedle,ono to vždycky vypadá a pak to tu najednou je na to šup.

Lukza je mi přijatelně,ty prášky trošku pomáhají,že krom teda dneška už většinou nezvracím. A můžu normálně jíst. I když jako moc chutě nemám,maso vůbec ne. V poslední době mám chut jenom na rohlík s máslem nebo sýrem.
a ovoce.

Jani ségra všechno prala v té lovele a mají i aviváž,ale koukala jsem,je to docela drahé,já zatím peru v Persilu sensitiv,ale už jsem taky koukala na dětské prášky,ale byla jsem jen v DM a tam nic jiného než Lovelu neměli. Zkusím kouknout do klasické drogerky.
Betys já ho taky kupuju,ten 6kg mi vydržel tak čtvrt roku. Ted jsem vzala jenom 4kg. A může se i na dětské,ale asi jo.
Betys to zabiješ dvě mouchy jednou ranou,s tou véčou 😀 😀 😀 ,to bude dobrůtka.

lukza
13. led 2010

Lucifirkuto jsem ráda že je už líp a že aspon ten rohlík ti chutná 🙂)) a já tu lovelu právě kupovala v DM na ty pokázky pro těhotné co mi tam daly když mě viděly s břuchem🙂))
Betys tak to jo je pravda že člověk si hodně odpustí co by taky pro mimi neudělal že 🙂))
Ratatoo taky se dočkáš praní uvidíš i mi jsi na to musely počkat ,ale čekání přineslo ovoce nebo spíš miminko do bříška 🙂))

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru