CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

luccatko
10. únor 2010

ahoj holky 😀 tak hcg máme 1386,sestřička říkala,že je to vysoké,že by to mohli být i dvě 😉 no tak ted 24.2.mě čeká ten utz..toho se fakt trošku bojím,ale jinak vééélká radost 😀

mrkvicka28
10. únor 2010

pehu špinění většíïnou vyděsí ,ale jen málo kdy znamená něco špatného,ale dokážu si představit tvůj strach. Taky bych šílela ,ale snad tě dr trochu uklidnil. Co ti řekl?

lucifirek
10. únor 2010

luccatko a kolikátý jsi den? Já měla taky nějak kolem 14OO.

luccatko
10. únor 2010

já nevím jak se to přesně počítá,ale jsem 16dní po et

lucifirek
10. únor 2010

Tak to jsme měli tak nějak podobrý.Já testovala 16. den po ET. A šla si pro prášky a vzali mi hned krev. A měla jsem teda nějak kolem 1400

luccatko
10. únor 2010

no uvidí..vždyt jedno nebo dvě..hlavně že to bude a hlavně v pořádku 😀

lucifirek
10. únor 2010

tak tak. Je to jedno. Ale vypadá to dobře. 😉

jeany
10. únor 2010

Pehu, tak ať máš vše v pořádku. Do Uniky jdeš dnes? Pak dej vědět. To bude dobré. 😉

Luccatko, taky si myslím, že to bude jedno. Já měla daleko vyšší hcg - 6852 a taky mi dr říkala, že by to mohly být dvojčátka a bylo jen jedno. Hlavně ať je miminko zdravé. 😉

Luci a jak je tobě? Už ti nebývá špatně? Co jsi dnes vařila?

mrkvicka28
10. únor 2010

Luccato podle hladny HC to fakt nepoznáš ten rozptyl je obrovský jestli je jedno nebo dvě se dozvíš až v Unice na utz . Musíš vydžet. Já vím ,že to čekání je hrozný,ale neboj nakonec to uteče.

mrkvicka28
10. únor 2010

Tady máš tabulku hladiny HCG v Krvi
Od početí Od PM (mIU/ml)
7 dní (1. týden) 3 týdny 0 - 5
14 dní 28 dní (4 týdny) 3 - 426
21 dní 35 dní (5 týdnů) 18 - 7,340
28 dní 42 dní (6t) 1080 - 56,500
35 - 42 dní 49 - 56 dní (7-8t) 7,650 - 229,000
43 - 64 dní 57 - 78 dní (8-11t) 25,700 - 288,000

natalka28
10. únor 2010

Ahojky, tak už já jsem doma. Krev na HCG mi nevzali, jen se dr.kouknul ultrazvukem a měla jsem tam krásný několikamilimetrový váček🙂 Mám veeelkou radost!!!!
Luccatko - na kolikátou jsi objednaná na toho 24.? Já jdu na 8:30, tak se třeba uvidíme.
Mrvičko - ty jsi taky byla na UTZ hned po ofic.testován, že? A byl vidět jeden váček nebo už 2?
Holky, když jste byly na UTZ na potvrzení těhu na Unice, za jak dlouho jste měli jít ke svým dr.? Já to mám na objednání a bude mít v březni dovolenou, tak abych cca věděla🙂
Pehu - gratulace obrovská!!!!

mrkvicka28
10. únor 2010

Natálko když jsme byla na UTz u svého dr, v 5tt tak viděl jen jeden,ale říkal že můžou být i dva. A měl pravdu jsou dva. Můžou být totiž překryté a to pak tak brzo nerozpoznáš. V unice ti řeknou at si zajdeš k lékaři co nejdřív pro léky nesmíš je přetat brát.

pehu
10. únor 2010

Holky, doktor mě uklidnil. Říkal, že to může být i z injekcí fraxiparine, které beru na srážlivost a žádná sraženina v děloze nebyla.Takže jsem se dnes v klidu vyspala 🙂. Na utz do unici jedu 25.2. Kolikátý je to asi týden těhu?

jarkabilik
10. únor 2010

ahojky všem 😉

elllenka
10. únor 2010

Holy blahopřeji k miminkám a k těhotenství u mě se to asi ještě odkládá, nedostavila se mi MS tak to beru jako znamení, že s edo dalšího nemám pouštět

elllenka
10. únor 2010

Omlouvám se, vypadlo mi písmenko, mělo to být holky 🙂

Jinak Vám všem držím palce, aby vše všem dobře dopadlo

luccatko
10. únor 2010

holky mě je jasné,že vše se ukáže až na utz,jen jsem řekla,co mi říkala sestřička 😉 🙂 a určitě budu štastná i za jedno 🙂 natalka my dvě se tam potkáme,sestřička mě dala hned po tobě 😀

mrkvicka28
10. únor 2010

pehu na UTZ na Unicu se chodí tak v 7tt

ratatooy
10. únor 2010

Holky potřebuju radu taky se vám po agolutinu v místě vpichu udělá taková zatvrdla boule manza říkal že už mu tam ta látka ani moc nejde že už to musí tlačit hodně silou dnes mám 14dávku

mrkvicka28
10. únor 2010

raatoy jo občas se to udělá kup si heparinocou mast a namaž si to pomáhá to jinak hodně po vpichu masírovat,ale je to normální neboj. A kdy budeš testovat?

ratatooy
10. únor 2010

Mi masírujem ale asi málo.no přiznám se že už sem to nevydržela a zkusila test a už tam na mě koukala slabá čárka ale oficiálně mám až 17.2 no ale ještě se bojím že se ta čárka může ztratit.tak říkáš heparinovou mast?

elllenka
10. únor 2010

ratatooy : Mě se také trochu tvořili tak to manža píchal vedle, píchal mi to strašně pomalu- sice jsem hodně trpěla, ale pak se mi bulka nevytvořila, ale nevím jestli to je tím.

betys
10. únor 2010

ratatooy-heparinovou nebo Ibu hepa mast.taky mi to dělalo.Manža vpichy posunoval,na jedný půlce jsem měla kolečko a na druhý čtvereček z teček od vpichů.Ale nemůže se zase moc uhýbat aby to vyšlo do toho nejměkčího.Ale mě ta mast pomohla.

betys
11. únor 2010

Dobré ráno.Tak jsem ve 4 hodiny ráno vypravila manžela směr Praha.Pěkně jsem to obrečela.Někdy po obědě ho budou operovat,pakse prospí.Možná se stihne ještě v noci vrátit ale já bych byla raději kdyby tam zůstal přes noc.Sice mi bude smutno ale raději ať si pořádně odpočne.
Snažím se moc nenervovat ať netrpí prcek.Tak si jdu najít nějakou činnost ať zaměstnám hlavu něčím jiným.
Pro změnu u nás hustě sněží 😉

lucifirek
11. únor 2010

Ahoj betys,tak držím manžovi pěsti. Ale to by bylo lepší,kdyby ho tam nechali přez noc.Nebo bude řídit po narkoze? To je nebezpečné. Nebo jel vlakem,nebo autobusem.

luccatko
11. únor 2010

dobré ráno 🙂 betys neboj,vše bude dobrý.....

betys
11. únor 2010

luci-jel vlakem,ale mě se nelíbí ani to nastupování a přebíhání někde po nádraží.Přece jen to bude mít čerstvě zašitý.Řekli mu že stačí tam ležet 6 hodin po operaci takže by ho navečer pustili.Do Brna přijede někdy o půlnoci a pka ještě půl hoďky domů.To ať se tam raději vyspí a přijede až zítra na oběd.Sice tam noc stojí 1200 kč ale to už je proti celkové částce pakatel.
Jinak mi cčera Dr.řekla že mi trochu změkl děložní čípek,že se mám šetřit.Máte s tím někdo zkušenost?

natalka28
11. únor 2010

Betys - taky si myslím, že by bylo lepší, kdyby tam zůstal přes noc. On to nějak vymyslí, je přeci šikulka, ne?🙂
Holky, já se ráno vzbudila s bolestí v krku. Co na to pomůže? Můžu si tam stříknout Jox nebo nemůžu vůbec nic???

weny
11. únor 2010

dobré ráno, mě se zase udělal na rtu pěknej opar ☹ , nevíte jestli na to můžu s teatre oil? Berete některá kyselinu listovou? Dřív mě ji automaticky nasadili a teď ne.

betys
11. únor 2010

natalka-určitě můřeš Bioparox-to je bolně prodejný antibiotikum.Během chřipek jsme ho tady užívali snad všechny.V mojí chytré knížce Jox nedoporučují-může ovlivnit štítnou žlázu Tvoji nebo plodu.
Můžeš-Septisan,Septofort pastilky,heřmánkový kloktadlo
Nemůžeš-Strepsils,Orofar,Septolete,Jox,šalvěj
Snad se v tom vyznáš
weny-tea tree určitě můžeš-taky můžeš všechny volně peodejný mastičky a píšou tady že na podporu léčby oparů je dobrý vit.B-B-komplex,Riboflavin

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru