CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jimmy1
11. bře 2012

@lenjer u Martínka jsme zaváděli jedno embryjko, protože druhé to rozmražení nezvládlo a den před transferem se přestalo vyvíjet. A teď u Klárky jsme schválně dávali jen jedno embryjko 😉 (protože jsem po sekci) a ještě máme zamražené 2 embryjka, ale samostatně v pejetách.
Takže z jednoho embryjka se dá krááásně otěhotnět, neboj 🙂

lnk
11. bře 2012

@lenjer ahoj, neboj, já se taky těhu necítila, plánovala jsem dovolenou na první týden v červenci a nakonec první týden v červenci mám rodit... 😀 takže nevěš hlavu. čekáme taky z jednoho nanučka, taky z blastocystičky, takže šance je 🙂
držím pěstičky, aby to klaplo hned napoprvé 🙂

lnk
11. bře 2012

holky, chtěla bych od vás poradit. Kamarádka se zbavuje oblečků po dětech, že by mi je odprodala. Nevím, kolik čeho si tak mám koupit. Kolik ks v jakých velikostech, ať toho neberu zbytečně moc. Má to po dvou dětech..

betysek
11. bře 2012

@lnk Písla jsem Ti něco o oblečení do IP, ať tady není dlouhé story. 😉

lnk
12. bře 2012

@betysek jsi zlatíčková dík moc 🙂

lenjer
12. bře 2012

@betysek Ahooj, díky moc za uklidnění .. ale dnes mě nějak pobolívá pupek, jako by měla dorazit MS ☹
Sem tam mě tak divně píchne v podbřišku, tak se bojím, aby MS každým dnem nedorazila ☹
Nevíš jak to je ? jestli MS může přijít, nebo jestli díky užívání léků se dostaví až po jejich vysazení ??
Díky

lenjer
12. bře 2012

@jimmy1 Tak to je fajn, že Ti ti celkem rychle vyšlo .. když vás tady vidím, tak mě to dává naději, že se dřív nebo později snad zadaří .. teď mě nějak začalo bole břicho jak před MS, snad nedorazí ☹

lnk
12. bře 2012

@lenjer ahoj, neboooj, já to taky tak měla, pořád jsem se chodila dívat na záchod, jestli už nemám červenou na kalhotkách... 😉 a nebyla tam 🙂 tyto pocity jsem měla až do 3 měsíce těhu, je to prý tím, jak se napíná vazivo na děloze nebo co 🙂 každopádně MS by dorazit neměla dřív než vysadíš léky, ty léky jsou právě kvůli tomu, aby to podržely a daly šanci embrouškovi na zahnízdění...

jimmy1
12. bře 2012

@lenjer neboj, MS určitě nedorazí, agolutin jí to nedovolí 😝 a pocity jako na MS jsou vpodstatě jedny z prvních příznaků těhu 🙂 (ono ty příznaky těhu jsou v podstatě stejné jako před menstruací, pak aby se v tom čert vyznal 😎 )
kdy plánuješ testnout?? vydržíš až do termínu?? Já to nikdy nevydržela 🤐 vždycky jsem testovala tak 8. den po ET 🤐 tím tě rozhodně nechci navádět, jen jsem zvědavá 😉

lenjer
12. bře 2012

@lnk Ahooj, myslíš, že se MS opravdu nedostaví dřív, až po vysazení léků ??
Někde jsem četla, že i tak můžou měsíčky přijít .. ☹ A fakt mám pocit, jako bych je měla každým dnem dostat ☹

@jimmy1 Ahoj, pokud nedorazí dřív MS, tak to taky zkusím 8 den po ET .. to víš, že jsem zvědavá 🙂
Ale náladu mě kazí ta bolest jak při MS, vždycky to tak mám, když se blíží MS a obávám se, že teď je to samé .. ☹

betysek
12. bře 2012

@lenjer Jak už psala jimmy1, MS určitě nemůže přijít, dokud pícháš agolutin. To jak jsi četla, že může MS někdy přijít, to jsi asi četla něco o tom, že když otěhotníš přirozeně, tak klidně MS přijde a přitom jsi těhu. Jsou holčiny, které mají MS i několik měsíců těhu. Jak to psaly holky, příznaky těhu můžou být stejné jako před MS. Ale fakt pokud nevysadíš léky, tak MS nepřijde. Neboj, určitě to vyjde. 😉 Moc držím pěsti. 😉 Právě to píchání může být i známkou, že se embryjko zahnizďuje.

lenjer
12. bře 2012

@betysek Právě nějaké holky psaly, že dostaly MS i když píchali Agolutin, proto mě to zmátlo, víš ??
Na Unice jsem se na toto zapomněla zeptat ....
Kdyby MS došla až po vysazení Agolutinu opravdu, takbych byla teď kldinější ...

lnk
13. bře 2012

@lenjer neboj, MS opravdu přes Agouš nepřijde. já jsem měla krátké cykly, tak 17 dnů, a ani jednou se mi nestalo, že bych začla špinit během agolutinu, podrželo mi to krásně, takže neměj obavu

lenjer
13. bře 2012

Holky, tak dnes 6 ET a před chvilkou jsem zkoušela test a je bílej ☹

jimmy1
13. bře 2012

@lenjer ještě je brzy... já měla 8.den po ET jen ducha 🤐 takže vydrž!!!

lnk
13. bře 2012

@lenjer proto já to nikdy nezkoušela předem... čekala jsem až na testovací den

lenjer
13. bře 2012

@jimmy1 Myslíš ? Holky co byli zároveň semnou na ET, tak už mají dvě čárky .. já zatím nic ...
Ten 8 den po ET jsi zkoušela z ranní moči nebo během dne ??

@lnk Asi je to lepší, už jsem to ořvala ... jen vydržet je někdy dost těžký ☹

jimmy1
13. bře 2012

@lenjer ranní moč... a běhala jsem tady s papírkem proti bílé zdi a u okna, abych toho ducha vůbec viděla 😉 mám to v albíčku jak pak sílila
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/jimmy1/album... to jsou Martínkovy testy
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/jimmy1/album... tohle jsou Klárčiny testy (a to jsem si ještě píchala pregnyl, takže čárku malovala nejen Klárka, ale i pregnyl)
Být tebou, tak ještě minimálně 2 dny vydržím a pak testnu ráno a test nejlíp mamatest citlivost 10 😉 ty jsou nejlepší

radule21
13. bře 2012

Ahoj holky, jsem tady nová i když tyto stránky už čtu více než dva roky. Chtěla bych Vás touto cestou podržet. Jsem teď 8 den po KET takže také čekáme jestli se nám zadařilo.Určitě dřív netestuji,ale mám stejné příznaky jako lenjer jako kdybych měla dostat měsíčky.Tyto přízanky jsem měla i po druhém ET a máme z toho krásného dvouletého chlapečka.Tak neklesejte na mysli 🙂

lenjer
13. bře 2012

@jimmy1 Takže Ty jsi testila nejdřív 8 den po ET a to jsi tam měla toho ducha co jsi hledala na denním světle ?? 🙂 Ach jo, kééž by to tak bylo ... já jsem dnes teda nestestila z ranní moči, ale v poledne, ale je tam úplně bílo ... ☹

lenjer
13. bře 2012

@radule21 Dííky ...🙂
Kolik sis nechala zavést embryjek ??

jimmy1
13. bře 2012

@lenjer přesně tak... myslím si, že je fakt brzy.
@radule21 🙂 držím pěsti, ať má chlapeček sourozence na cestě 😵 to máme kluky skoro stejně starý, ne? 😉

radule21
13. bře 2012

lenjer já si nechala závíst 2 embryjka

radule21
13. bře 2012

radule21@jimmy1 chlapečkovi jsou také 2 roky a 1 měsíc takže je máme stejně staré

lenjer
13. bře 2012

@lenjer Tak já to za dva dny zkusím znovu z ranní moči, to už bude 8 po ET ...

@radule21 A při IVF jste si nechali také zavést dvě ??

radule21
13. bře 2012

@lenjer Jelikož jsme dítě neměli tak jsme si nechali zavíst 2 embryjka ,ale chytlo se nám pouze jednou.

lenjer
13. bře 2012

@radule21 To se nedivím, že sis nechala zavést dvě ... a teď sis nechala zavést dvě pro jistotu ?? 🙂
Kdybych měla jít teď do KET, tak si asi taky nechám dát dvě ... je to trošku větší jistota ...

radule21
13. bře 2012

@lenjer Teď jsem si pro jistotu nechala zavést taky dvě jak píšeš pro jistotu snad se chytne aspoň jedno.Ale byla by to sranda kdyby chom měli dvojčátka . Tři děti to já si nedokážu představit.Ale lepší dojčata než nic. 🙂

radule21
13. bře 2012

@lenjer Při KETu bych s dvěma embryjkama vůbec neváhala. A kolik jich máš v mrazáčku?

lenjer
13. bře 2012

@radule21 Právě dvě ... 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru