CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
8. srp 2010

@mufinka0 nadi ty jsi proste zlaticko 😀 😉

pampeliska36
8. srp 2010

@lukza dekuju moc za povzbuzeni!

raduza2
8. srp 2010

@vodni díky za odpověď,doufám že tě to moc neoptěžuje,ale jsem zvědavá.Já mám již dvě velké holky 17 a 20 které byli počaty bez problémů,tak jsem z toho trošku vyplašená.Nejsem už nejmladší (38)

teckovanaorchidej
8. srp 2010

@raduza2 no radúz, jsme na tom skoro stejně, je mi taky 38 a mám doma 13 a 14 puboše

raduza2
8. srp 2010

@teckovanaorchidej tak aspon vidím že nejsem sama kdo se na starší kolena zbláznil a zatoužil ještě po mimi 😀

raduza2
8. srp 2010

@teckovanaorchidej ¨dlouho jsme nad tím uvažovali

soni1
8. srp 2010

Baby, kedy by mi mal prísť menzes? Ja som vysadila všetky lieky vo štvrtok, ako náhle som sa dozvedela, že krv je negatívna. Ale menzes stále nič, ani nepociťujem, že by som ho mala dostať. Neviete poradiť?
A také niečo sa nemôže stať, že aj krv ukáže negatívny výsledok a protim je žena tehu?

teckovanaorchidej
8. srp 2010

@raduza2 no, já mám druhého manžela, takže jsme se rozhodli celkem jednoznačně
@soni1 ms bys myslím měla dostat do 10 dnů, ale jistá si nejsem, negativní krev by mohla být laboratorní chyba, není to pravděpodobné, ale vyloučit se to nedá.

raduza2
8. srp 2010

@teckovanaorchidej tak v tom to jsme na tom taky stejne ,já se teda rozvedla když té mladší bylo 2,5 roku a s manželem jsme spolu 12 let.
Bral dcery jako vlastní .

raduza2
8. srp 2010

@soni1 ahojky,já vysadila taky všechny léky a dr. mě řekl že ms by měli¨dorazit do týdne

blazenkaa
8. srp 2010

@pampeliska36 já tě pořád sleduji a držím palečky nestrácej hlavu musíš dousat že to pořád ještě víjde i když je test negativní tak krev bude poitivní uvidíš nestrácej nadějí

soni1
8. srp 2010

@mufinkao, @vodni baby vy ste mysleli na iného Jonáša ako ja. Vy ste mysleli na Josefa Jonáša z ČR a toto je Eugen Jonáš zo SR. Takže ide o úplne inú osobu.

vodni
8. srp 2010

@soni1 já dostala mrchu od vysazení asi za týden

vodni
8. srp 2010

@soni1 ne ne, jhá nemyslela na žádného Jonáše 😉 Já to brala tak njak obecně, že tomu prostě moc nevěřím, ať jde o kohokoliv

vodni
8. srp 2010

@raduza2 to je dobře, že se ptáš 😉 já mám 35, ale bohužel puboše nemám ☹Snažíme se už straaašně moc dlouho, ne že bychom to odkládali

teckovanaorchidej
8. srp 2010

@soni1 to máš fuk, Jonáš jako Jonáš, když ti to pomůže, jdi do toho, btw já tomu ale taky nevěřím

soni1
8. srp 2010

@teckovanaorchidej Lenže Eugen Jonáš, aspoň čo viem ja, neponúka žiadne bylinky a čaje, to podľa všetkého ten z ČR. Za pokus to stojí, aspoň sa nemusím kŕmiť žiadnymi hormonálnymi liekmi.

vodni
8. srp 2010

@soni1 jasně, že zkusit to můžeš, třeba se zadaří. Ale moje založení je prostě takové, že nevěřím tomu, že by astrologické vzorce sestavené podle vzájemného postavení Slunce a Měsíce v momentě narození mohly něco ovlivnit. Tedy že nějaký vzorec může platit nehledě na aktuální hmatatelné výsledky (folikulometrie, hormonální hladiny apod.). Ale pokud tomu někdo věří, tak proč ne...

pampeliska36
8. srp 2010

@blazenkaa dekuji 😉

raduza2
8. srp 2010

@vodni vpadla jsem sem tak nějak nezvaně a hned se začala vyptávat 😉 tak nevím,někomu by to mohlo vadit,ale jak jsem psala hned ze začátku chodila jsem sem celý měsíc co jsem stimulovala a nedalo mě to .Tkže jestli jsou někomu mé otázky nepříjemné tak se předem omlouvám

vodni
8. srp 2010

@raduza2 ne ne, nejsou nepříjemné, od toho přece koník je... A kdyby se někdo nechtěl bavit i s nově příchozími, tak by přece chodil do uzavřených témat 😉

raduza2
8. srp 2010

@vodni tak to máš pravdu a jsem ráda za tu podporu tady ,tak nějak se to líp snáší,bylo to zklamání

raduza2
8. srp 2010

@vodni sice máme za sebou teprve 1 pokus,tak se to nedá brát jako nezdar:Věřila jsem že se zadaří na po 1 😀

teckovanaorchidej
8. srp 2010

@soni1 hele, jestli tomu věříš, tak neváhej, a pusť se do toho, třeba tě to dostane do psychické pohody a fakt se zadaří. Budu ti držet palce a přeju ti, aby se podařilo 🙂 🙂 🙂

soni1
8. srp 2010

@teckovanaorchidej Ďakujem za podporu a povzbudenie.

teckovanaorchidej
8. srp 2010

@soni1 😅 😅

teckovanaorchidej
8. srp 2010

kde jste všechny??? je tu někdo???

raduza2
8. srp 2010

@teckovanaorchidej jestli ti budu stačit já 😀

raduza2
8. srp 2010

@teckovanaorchidej jak se dlouho snazis o mimise ??

teckovanaorchidej
8. srp 2010

@raduza2 se mnou je to složité, už jsem psala, mám udělanou sterilizaci pro zdr. obtíže, ty se pokrokem medicíny odstranily ale sterilizace zústala

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru