CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

boba245
8. črc 2016

@lnk ďakujeme 🙂

andela01
8. črc 2016

@lnk gratulujeme unicatkum k narozeninám. Paradne to oslavte 🙂

andela01
8. črc 2016

@boba245 to je krásný, tak ať vše dobře pokračuje celých devět měsíců 😉

boba245
8. črc 2016

@andela01 dakujem krasne a zelam pekny vikend 🙂

boba245
13. črc 2016

Ahojte dievčatá. My sme dnes prišli o malickych :(. Som ešte v nemocnici.

lnk
13. črc 2016

@boba245 ach nééé, to nééé!! co se stalo??? je mi to moc líto!

boba245
13. črc 2016

Si milá ďakujem. V pondelok sm začala špiniť hnedy výtok slabucky. Boli sme hneď na pohotovosti ale dr. má len kukol. ze krv tam nevidno na rukavici tak ma podľa domov. Ráno som išla k mojej dr. ta mi hneď predpisala utrogestan a ze mam byť v klude, že hnedé spinenie nemusi nič znamenat. No lieky zrejme nerihli zabrať alebo už bolo neskoro. V noci o 0:30 sme však boli na pohotovosti opäť lebo som už mala ružový výtok . Druhý dr. má pozrel dôkladnejšie aj s utz a všetko bolo este ok aj srdiečka bili tak mi pichol nejaku injekciu a ze ráno mám ísť k mojej dr. no to som už nestihla lebo o 5:45 som sa zobudila na to, že krvacam jasné červenu krv :(....krvacanie ešte nebolo veľmi silne i keď tam bol už aj chuchvalec zrazenej krvi. Na pohotovosti sa to však celé spustilo s krvacala som už poriadne hrudky zrazenín. Navyse sa menili zmeny tak ma stihli len vysetrit a hoc ma poslali na hospitalizaciu kým sa vymenili atd. čakali sme asi 40 min a asi aj to rozhodlo....akurat mi stihli dať len ľad na brucho že keď krvácanie polavi kuknu ma ultrazvukom ...no na ultrazvuku dr. skonštatoval už len potrat :(. Máme ešte dvoch mrazacikov tak snad z týchto budeme mať už len radosť

boba245
13. črc 2016

@lnk sorry za preklepy ešte som v nemocnici a pisem z mobilu.

andela01
13. črc 2016

@boba245 to neeeee, moc mě to mrzí ☹

lnk
13. črc 2016

@boba245 je mi to opravdu strašně strašně moc líto. stalo se mi toto u druhého těhotenství, že jsme nechali zavést jedno embryjko, které se nám rozdvojilo. začla jsem krvácet hned dva dny po pozitivním těhotenském testu. naštěstí u nás to dobře dopadlo a odešel jen jeden drobeček a druhý zůstal... proto bych si už dneska nenechávala zavést dvě embryjka, i když jsem na počátku dvakrát zkoušela dvojčátka... to riziko je opravdu obrovské, že to jeden vzdá a vezme sebou i druhého drobečka ☹
budu vám držet pěsti, aby to podruhé klaplo!

boba245
14. črc 2016

@andela01 ďakujem, si milá. Snad nabudúce to vyjde .

boba245
14. črc 2016

@lnk mrzí ma, že si to aj ty zažila. toto by nemala zažiť žiadna žena :(. asi som urobila chybu že som nechala zvyšné 2 embryjka zamraziť spolu. teraz by bolo lepšie ak by boli po jednom. no vtedy som verila že sa pri prvom ET uchyti aspon jedno alebo ak nie tak aspoň z druhého vkladu. N by stačilo aj jedno dieťatko . Proste toto človek nikdy nevykalkuluje lebo nikdy nevie ako to dopadne. Nevadi, verím že nabudúce to dopadne uz dobre 🙂

lnk
14. črc 2016

@boba245 určitě je potřeba myslet pozitivně! 🙂 u nás to dopadlo dobře. nechali jsme zavést jen jedno embryjko, protože dvojčátka už jsme nechtěli. že se to rozdělilo, s tím jsme moc nepočítali, takže naštěstí to dobře dopadlo.. ale je fakt, že jsem moc nevěřila, že to bude dobré.. dokonce jsem tenkrát i odmítla hospitalizaci, protože syn byl nemocný a nedokázala jsem ho doma nechat se čtyřicítkama horečkama a jít si lehnout do nemocnice, kde výsledek byl hodně nejistý... nakonec si to dceruška vybojovala, že to prostě zvládne, tak jsem za to ráda. je to naše sluníčko a přesně na ni jsme tu všichni tři čekali 🙂 přeji ti také takový krásný konec jako máme my 🙂 a podruhý to bude až do porodu! potom dej vědět, až se zase budete chystat na KET. budeme ti tu všichni držet pěsti! drž se!

boba245
15. črc 2016

@lnk ďakujem ti za povzbudivé slová 🙂 . pred KET sa ozvem 🙂

hanulkasa
19. črc 2016

Ahoj holky. Hlásím se po 1. screeningu. Ultrazvuk v pořádku, z výsledku krve jsem byla dnes celé odpoledne napnuta, měli volat pokud by byl problém, jinak vše ok a výsledky pošlou lékaři. Tak mi spadl kámen ze srdce. Podle ultrazvuku jsme 12+6, termín porodu 25.1. 😊
@boba245, je mi to líto. Nám to taky vyšlo až že zmrzlinek. Teď si odpocin, naber energii a uvidíš, že to vyjde!

andela01
19. črc 2016

@hanulkasa krásná zprávička, děkujeme za ni 😉

boba245
19. črc 2016

dievcata, dakujem za srdiecko 🙂

@hanulkasa dakujem, si mila 🙂. neostava nam nic ine, len ist dalej a verit, ze KET nam prinesie nase vytuzene stastie 🙂

lnk
22. črc 2016

@hanulkasa moc blahopřeji, jen tak dál 🙂
@boba245 neboj, určitě přinese. KET nám štěstí přinesl hned dvakrát. je to lepší než celá stimulace, je to mnohem rychlejší 🙂 tfuj tfuj tfuj... 🙂

boba245
22. črc 2016

@lnk dakujem 🙂 . mame len jeden pokus s KET aj ked mame 2 embryjka tak verim tomu, ze sa podari 🙂. uz mi odpisal pan primar tak v říjnu mame zavolat a dohodnut dalsi postup 🙂. tie 3 mesiace ubehnu raz dva, len nech je vsetko ok 🙂. zelam krasne leto 🙂

lnk
22. črc 2016

@boba245 super. říjen je absolutně nejlepší měsíc. v tomto měsíci jsme v Unice počali obě naše KEťátka 😀

boba245
22. črc 2016

@lnk jeeej, tak to je super 🙂 , tak to sa potom velmi tesim na říjen 😀

andela01
22. črc 2016

@lnk to moc ráda slyším, protože se Chystáme taky na KET v říjnu 😉
@boba245 aspoň v tom nebudeš sama 😉

lnk
23. črc 2016

@andela01 super. šup šup a máte letnátko 🙂

andela01
23. črc 2016

@lnk 😀 když já bych raději zimní, at využijeme věcičky 😉 ale co už, hlavně kdyby se povedlo 🙂

hanulkasa
23. črc 2016

Zimní nebo letní, hlavně že zdravé... no ne 😊😀👍👪

andela01
23. črc 2016

@hanulkasa jasná věc 😉

andela01
23. črc 2016

@hanulkasa a co ty? Jak se daří?

hanulkasa
23. črc 2016

@andela01 začínám se pěkně kulatit. 😊 Furt mě trápí nevolnosti, ale už min než dřív. První trimestr mám za sebou, tak snad už to bude ustupovat a budu si to více užívat.. ☺ 1.8. Jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá jestli už bude vidět co to bude.

andela01
23. črc 2016

@hanulkasa ty kráso, to tak letí . Uzivej, je to nádherný období 😉

lnk
23. črc 2016

@andela01 nádherný období? dej pokoj. pro mě byly těhotenství to nejhorší období v životě. jsem ráda, že už to nikdy nebude 🙂
@hanulkasa užívej, bude hůř... 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru