CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

mrkvicka28
27. pro 2009

Ellenko já to mám jednodušší v tom že už jedno dítě mám takže na tom nelpím tak jako ty. Já si zatím pořád myslím,že to dopadne dopře mě bříško už skoro nebolí jen sem tam píchně vaječník. Jo a zítra si pojedem pro štěnátko takže budu mít o zábavu postáráno a myšlenky ma testík mě přejdou už teď se na něj moc těším. Ještě se musíme zítra stavit koupit pro něj nějaké věcičky budeme mít doma veselo hlavně jsem zgvědavá co bude říkat náš kocour. Je zvyklej na svuj klidek.

mrkvicka28
27. pro 2009

elelnko řekni mu že ibalgin a iboprufen jsou stejné léky jen jiný výrobce

lucifirek
27. pro 2009

Ahojky, já si šla po obědě asi před ruhou lehnout a vytuhla jsem až do půl páté. ☹ Tak bych měla jít něco dělat,manža odjel do Pardubic na hokej a vypadá to,že pojedou zas domů,protože prý nemají lístky a to jich je prý šest tisíc. Tak to mě docela překvapilo

jeany
27. pro 2009

Ahoj holky, tak vás po odmlce jdu zase pozdravit. Až teď mám trošku klidu a možnost sednout si k pc. Svátky byly nádherné, pěkně jsme si to užili, i když mi ještě úplně dobře nebylo, ale každým dnem je mi líp a líp. Manža už se také cítí dobře, jde už zítra i do práce a já se zítra pustím konečně do nějaké činnosti. Poležela jsem si hezkých pár dnů.
Jinak doufám, že jste všechny prožili také krásné vánoce.
Jimmy, to už máš za chciličku, už jen 3 týdny a drobečka máš u sebe.
Mrkvičko, věř, že se ti to povedlo. Zkus myslet pozitivně. Držím palce. Mě u 2 neúsopěšných pokusů bříško pobolívalo a najdenou jsme byla v tom, nic jsem nepoznala a byla jsem už asi v 6 tt. Takže pokaždé je to jinak, takže se raději moc nepozoruj, tím fakt nic nepoznáš. Moc ti přeji, aby ti to vyšlo. Uvidíš, vyjde. 😉
Ellenko, uvidíš, že další pokus bude také úspěšný. Nehaž flintu do žita. Podívej, já pořád šla za svým cílem a šla bych i do 4 pokusu a nebylo potřeba. Holky nezoufejte, uvidíte, že ten příští rok bude lepší a úspěšný. 😉

jeany
27. pro 2009

Betys, tak na zítřek držím pěsti, i když je jasné, že všechno bude v pořádku. A pěkně si to užij. Já musím zítra volat taky na Veveří a ještě se také objednat na utz na 21 tt. Betys a vem si fotečku, už byl krásně vidět i obličejíček a mrzí mě, že jsem na fotku úplně zapoměla, jak půjdu příště určitě si ji vezmu. Nabízí 3D fotku za 200,- Už jsem si na to schovala penízky bokem.
Jinak naše miminko už dostalo dárečky. Ani jsem to nepočítala. Od jedné sestry krásné ponožečky, od druhé sadu osušku s žínkou, manža koupil plyšového medvídka. Já sama jsem koupila ve výprodeji kabátek a jedny dupačky. Takže už něco málo nového také mám. Zkusím brzo nafotit a hodím do albíčka.

Luci, doufám, že už je ti také líp, písnu do IP.

elllenka
27. pro 2009

mrkvicka28 : To jsem se mu snažila vysvětlit, ale on chce jen ibuprofen, tak má smůlu. Dala jsem mu k posteli ibalgin a když bude mít velké bolesti tak si to vezme. Má hold smůlu.

lucifirek
27. pro 2009

Betys taky držím pěsti na zítra,uplně jsem na to zapomněla.
Jani je mi lépe. Ráno pořád zvracím a bývá mi špatně,ale je to lepší. Musím si dávat pozor,co jím.

jeany
27. pro 2009

Ellenko, já si také myslím, že Ibuprofen a Ibalgin je to samé. 🙂

mrkvicka28
27. pro 2009

jeany u mě to bylo u prvního podobné jeden den jsem zvracela a bolely mě klouby tak jsem si říkala asi nějaká střevní chřipka za dva dny mi bylo dobře a za čtrnáct dnu jesm zjistila, že jsem těhotná. Celý těhotenství jsem nezvracela takže je to fakt u každy jinak chodila jsem do práce až do sedmého měsíce žádne problémy jsem neměla jen trochu unava.
Pořád pevně věřím v to že to vyjde i trochu proto,že už mě nebolí bříško jako před menses je tam ted příjemny klid a uvolnění což je určitě dobrá známka.A já se cítím taky tak nějak uvolněně a v pohodě tak nějak to ze mně během dněška spadlo

betys
27. pro 2009

jeany-zítra vyrážím v 9 vlakem.Mám to až na 11.30 ale raději jedu dřív-známe Český dráhy 😠
Manžel neví jestli bude moct prchnout z práce.Asi si nechám udělat i DVD.Obětuju penízky.Už se moc těším.
Teď jsme se vrátili z kina.Byli jsme na Avataru a bylo to celkem dobrý.Ukápla mi i slza.Už mě ty tehotenský hormony štvou.Bulím skoro u všeho.Naplnila jsem si pupík a půjdu ležet.Budu trošku nervozní z toho zítřka ale snad bude všechno v pořádku 😉
Zítra písnu.

bobbule09
28. pro 2009

Dobré ráno děvčata. Celé vánoce jsem se sem vůbec nedostala,syn okupoval celou dobu počítač a nestihla jsem vám popřát krásné vánoce. Tak vám všem aspoň přeju do Nového roku co nejvíc zdravíčka,štěstíčka,budoucím maminkám pohodové těhotenství a nám ostatním snažilkám co nejdřív kulíška do bříška 🙂

jimmy1
28. pro 2009

Dobré ráno 🙂
Betys, ty hormony jsou děs, to znám mooooc dobře, bulela bych pořád, teď se snažím kvůli tomu tlaku radši vyhýbat takovým "bulícím" situacím, protože mi to slzení moooc zvedá tlak ☹
Užij si krásně ten UTZ, je to parádička i to DVD je super. Akorát si pamatuju, jak jsem tam musela asi 20 minut pochodovat po chodbě, aby se Martínek uráčil se otočit, aby tam vůbec bylo něco vidět.

Já už zase očekávám příjezd manžílka, už se těším na ty 3 dny co budeme spolu a taky, že se mnou pojede ve středu na ten Obilňák na kontrolu a osvěží si, kde to tam všechno je, aby tam pak kdyžtak nebloudil až budeme rodit 🙂

Mějte všechny příjemný den 🙂

lukza
28. pro 2009

Ahojky holky doufám že jste všechny měly hezké vánoce a svátky
Jimmy ty si to užiješ až tedka s manžílkem že.
Betys at je dneska vše v pořádku.
Lucifirku je mi líto že je ti furt špatně ale ještě chvíly a ustane to ,ale co by jsme pro mimi nevydržely že.
jinak ostatní moc moc zdravím jo holky v Unice mají tedka mezi svátky normálně otevření nebo jsou aspon na telefonu?díky moc
všem přeji krásný den

lucifirek
28. pro 2009

Betys tak at to dobře dopadne už budeš skoro na řadě. Avatar dobrý? My na to chtěli jet do Jihlavy,kde to dávají 3D,ale je tam všude tak našlápnuto,že se nevejdeme. Tak je to docela škoda. Manža se na to těšil.
Bobul tobě taky štastný nový rok a zdravíčko,štěstíčko a to vytoužené mimčo.
Jimmy tak to ted si budete muset jeden druhého užít. Ted jsem si uvědomila,že tam pracuje dcera od jedé kolegyně. Jmenuje se Sobotková,dělá myslím na porodním. Je to mladá holka.
Luzka jak píšeš,musíme to vydržet. 😉 Ale už je to lepší,nechci to zakřiknout,ale dva dny jsem nezvracela,sice mi některá jídla nedělají dobře,ale ono je to dobře. Aspon se nepřejídám. A prostě si člověk dá pozor na to,co jí.
Tobě už to taky utíká. Máš už všechno zařízené,nakoupené a nachystanou tašku? 😉 Já už se na to nakupování těším,nechceme nějaké vymoženosti a drahé věci,ale i tak,když jsem s to sesumírovala,tak to je hromada věcí.

bobbule09
28. pro 2009

Luci,moc děkuji 🙂 To je dobře,že je ti líp. Teď je špatně zase mě 😒 Už několik dnů je mi zle od žaludku,včera večer to bylo nejhorší. Bylo mi úplně na omdlení a dneska mi není o moc líp. Nemůžu ani nic jíst,ale aspoň zhubnu. Asi mám nějakou virozu nebo co to je. Snad mi bude aspoň na silvestra líp,ikdyž stejně budeme doma.

bobbule09
28. pro 2009

No tak už je mi líp,ale žaludek se pořád trochu houpe. Asi je to tím,že nejsem zvyklá moc jíst a všechno to vánoční hodování tomu mýmu žaludku dalo pořádně zabrat. 😀

mrkvicka28
28. pro 2009

bobule to znám taky mi bylo ne šzědrý den dopoledne tak nějak zle a houpal se mi žaludek člověk se přeplácá a pak se díví.
Luci doufám že už je to dobrý.
Jimy ty si pěkně užij manžilka.
Bety doufám že je vše v pořádku a brzo se pochlubíš novou fotečkou.
Lukaz na telefonu asi budou ,ale jinak tam dělají tu rekonstrukci laboratoře takže asi budou mít zavřeno
Jinak taky všem přeji krásný Slivestr a Nový rok

jarkabilik
28. pro 2009

ahojky 🙂 zdravím všechny
pampeliška blbě se neptáš, ten poslední pokus jak jsi četla v tabulce moc dobře nedopadl a já byla 2x po sobě v nemocnici a byla potřeba kontrola po půl roce a taky moje zaměstnání tomu nějak nepomáhá aby se do dalšího pokusu šlo a taky nedostatek peněz na další pokus

lukza
28. pro 2009

mrkvičko děkuji no jde jen o ten jestli budou na telefonu a 4.1už tam jsou normálně ptám jse skrz kámošku.
Lucifirku ještě vše nemám chybí mi vanička lehátko do vaničky a věci po porodky ty taky ještě nemám a kabelu zatím nebalím ani nemám všechny věci do ní 🙂)).jo a ještě nemám nic vypravé vše mám zatím v krabici jen postýlka je provizorně nachystané ale to se musí taky ještě vyprat já mám ještě čas.
je dobře že už je líp uno to bude pomalu ustávat
Jarkobil a co dcera bude na silvestra někde mimi nebo sváma asi spíš někde mimi že?

jeany
28. pro 2009

Ahoj holky 😉
Tak už je mi zase líp, to je paráda.
Betys, tak čekám na zprávičky, ale určo to bude v pohodě. Mě mrzí, že jsme si zapoměla vzít fotku 3d, ale už jsem dnes ráno volala na Veveří a jsem na utz objednaná ještě na 15.1. a to si tu fotklu určitě vezmu.
Luci, to je fajn, že je ti líp. To já jsem to měla dobré, špatně mi nějak nebývalo, ale u každého to právě probíhá jinak.
Ahoj Jary, jaké byly svátky.
Ahoj Bobule, také přeji do nového roku hodně štěstíčka, zdravíčka a miminko do bříška a nejen tobě, ale i všem ostatním snažilkám.
Lukza, mě se v 33 týdnu narodila dcerka, také sjem neměla ještě všechno nachystáno. Teď si říkám, že začnu vše chystat radši už dřív.
Jdu holky nafotit dárečky co dostalo naše miminko a hodím do albíčka.

Zdravím i ostatní....

lukza
28. pro 2009

jeany nestraš ještě jen at tam drobek je.i když i kámoška rodila v 32t.naštěstí kdyby náhodou něco tak než bych přišla s porodky tak by mi mamča ty věci vyprala je doma tak by to nebyl problém.
holky když koukám na ty vaše týdky tak žasnu jak to utíká u mě mi to ani nepříjde ale u vás když čučím kolikáty už jste.a to je dobře že to tak pěkně přibývá 🙂)))

mrkvicka28
28. pro 2009

lukaz od tam už určitě budou normálně

mrkvicka28
28. pro 2009

tak znova od 4 tam určitě budou

jeany
28. pro 2009

Lukzo, nechci tě v žádném případě strašit, jen píšu jak to bylo u mě. To neznamená, že se to může stát některé z vás. Jen ať tvůj dorbeček ještě vydrží, ještě má čas. 😉
Už jsem přidala fotku dárečků pro mimi.

lucifirek
28. pro 2009

Bobul aby se z té vyrozy nevyklubalo něco jiného 😉 😵

bobbule09
28. pro 2009

Luci,to by byla ta nejkrásnější viroza na světě,ale bohužel mám ms,takže z toho nic nebude 😠

lukza
28. pro 2009

jeany jj já vím a je pravda že porodit mužu kdykoliv to je věc kterou neovlivním pokud se prcek rozhodne přijít na svět dřív tak ho tam neudrí nic 🙂))
máš krásné věcičky na mimi
mrkvičko děkuji za info

betys
28. pro 2009

Ahoj holky.Už jsem doma a šťastná jako blecha.Všechno je v pořádku.Srdíčko v pořádku,máme 2 ručičky,nožičky,uši,ledniny a 1 pindíka.Budeme kluk-Matěj.Tak jsem chodila 20 minut pochodbě než se otočil a pochlubil se.DVD je super ale obličejíček moc neukázal.Celá rodina je nadšená.Hned jsem si koupila pár modrých oblečků.manžel byl se mnou tka jsme si to pěkně užili.
Děkuji za podporu 😉

elllenka
28. pro 2009

betys : To je perfektní zpráva. Už i ouška jsou vidět? Teda to musel být zážitek 🙂

betys
28. pro 2009

ellenka-jo všechno ukazoval Dr.Vlašin postupně.I žaludek,močák,ledviny.Jen ten obličejík.No celej stydlín po tatínkovi 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru