CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
12. led 2010

teda boboul,s tím ti teda neumím poradit. Možná některá ze zkušenějších holek.

bobbule09
12. led 2010

Třeba jsou to ty moje rozdováděné hormony. Pořád se ve mě něco děje,asi bych potřebovala generální opravu 😀

jeany
12. led 2010

Jimmy, díky, jsi hodná. Ty máš opravdu přehled.
Takže ve středu začínám 22 tt a když pak přičtu 2 dny, takže v pátek začínám 6 měsíc. Já jsem v tom tápala. I když mi temín posunuli z 26.5. na 10. 5 tak dle tohoto nového termínu už bych byla týden v 6 měsíci. Vždyť já přesně nevím, kdy jsem otěhotněla. Vychází mi to asi na konec srpna nebo úplný začátek září.

Ahoj Luci. 🙂

jeany
12. led 2010

Ahoj Bobule, já taky nevím a neporadím. ☹ Zkus zajít k doktorce. 😉

lucifirek
12. led 2010

Teda Jani ty to s tím termínem taky máš nějaký divoký. v tom aby se čert vyznal.

jimmy1
12. led 2010

Bobbul, s tímhle taky nemám žádný zkušenosti.

Luci ono se to počítá buď na kalendářní měsíce, těch je v těhu 9 a je to podle tý tabulky co jsem psala, a nebo se to ještě může počítat na lunární měsíce, těch je v těhu 10 a to pak krásně vychází na 4 týdny na měsíc. Každej to počítá jináč.

Jeany, nejpřesnější určení stáří těhotenství je prý podle toho UTZ ve 12tt. A mně to teda kupodivu na den sedí s MS před KET 🙂

pampeliska36
12. led 2010

ahoj holky 😀
natalko a hanuli.... drzim mooooooooooooooooc pesti!!! 😉

hanulinecka
12. led 2010

lucifi mooc děkuji fakt se těším co bude když to vyjde je to takový zvláštní pocit jako mít druhé na jednu stranu si to neumímpředstavit,že bude další dítě jiný než Mareček 😀 a na druhou stranu jo tak se to nějak ve mě pere

pampeliško děkuji a jak ty jsi na tom??? 😵

jani a tobě táák moc posunuli termín????to je o hodně a ty nevíš kdy si otěhotněla,?

já teda taky podle et jsme měla termín 7.11 a podle utz ve 12tt na 4.11 a podle toho se řídili 😀

holky ketařka 😀 za jak dlouho se dělá test po ketu je to taky těch 16 až 17 dní??nebo dříve??

jeany
12. led 2010

Hanuli, já nevím kdy jsem otěhotněla. Jen vím, že jsem to zjistila až 3.10. a to už na testu byly 2 silné čárky. 😀

pampeliska36
12. led 2010

hanuli:

no ja jsem tedka vybrala na doporuceni doktora dve tablety dostinexu a zvysili mi davky leku na stitnou zlazu... zacatkem unora budou testovat krev na prolaktin (ktery jsem mela jen mirne zvyseny) a taky na hormony stitne zlazy, ktere by mely taky klesnout.

manzelovi dopichavam posledni mesic injekce pregnylu na zlepseni jeho spermio... pak mu daji asi nejake leky na snizeni testotestorenu (ktery prave zvysuje ten pregnyl) a uvidime, jestli se jeho spermio zlepsi... samozrejme u toho bere TUNU vitaminu!!!

takze cekam v podstate na zacatek unora a uvidime co bude.

pampeliska36
12. led 2010

jezisi mne se nejak ty pismenka u slova "testosteron" pomotala 😀

jimmy1
12. led 2010

Hanuli, já měla testovat 13. den po KET.

ratatooy
12. led 2010

Holky ještě mi řekněte asi je to blbej pocit když máte vlézt dobrovolně pod narkozu co?

ellajoy
12. led 2010

Zdravím všechny 🙂 😉

Já vůbec nevím, za jak dlouho po KETu se dělá test, ale ani po klasickém ET ho neordinují všem stejně, já jsem si ho měla dělat za 13 dní a co si pamatuju, tak někdo zde za 16-17, nevím podle čeho se řídí.
Jsem ráda, že je v Unice už pořádek, však si to tam v pátek zkontroluju 😀 Takže budeme testovat hezky po sobě Ink, já, Hanuli a Natálka...holky to jsem teda zvědavá...ale jestli to nedopadne dobře, tak si slibme, že nebudeme věšet hlavy ani jiné části těla 😀 a budeme bojovat dál 😉 Noó, trochu politovat se můžeme 🙂 😀

Bobbule - a ty užíváš nějaké hormony? Já vůbec nevím v jaké fázi snažení jsi, ale toto opravdu vypadá na zvýšený prolaktin, z čeho by to jinak bylo? Jedině, že by jsi byla v tom 😵 😵 😵

betys
12. led 2010

jeany-já vím přesně kdy jsem otěhotněla,24.8. byla punkce.A termín mám 18.5.Takže toho Tvýho 10.5. je dost brzo není?A to Ti posunuli na Veveří?

ellajoy
12. led 2010

Holky KET, píchaly jste si Pregnyl 5000 i.u. a kolikátý den KET cyklu podle rozpisu?

orsulka
12. led 2010

ahojte...prepračte že vam sem leziem, ale chcela by som sa spytať, ci je možne v Unice absolvovat IVF alebo nieco podobne aj ako Slovenka....po neuspesnych pokusoch tu u nas, hladam iny CAR...

jimmy1
12. led 2010

Elllajoy, já měla pregnyl 5000 IU do břicha 14. den cyklu a od 15. dne jsem pak píchala agolutin.
A pak po transferu ještě 3x pregnyl, po 3 dnech, ale už jen 1500 IU do zadku.

lucifirek
12. led 2010

Orsulka v unice mužeš absolvovat ivf.

jimmy1
12. led 2010

Orsulko, určitě můžeš, zahraniční klientelu určitě taky berou 😉

orsulka
12. led 2010

dakujem pekne......vy ste tam spokojne??? lekari, vybavenie????? ja som už aj tu na SK samoplatca, tak neviete kolko by to v Unice vyslo????? pripadne aky je cas od objednania po konzultacie????

jimmy1
12. led 2010

Já ceník bohužel nemám, stejně už by asi nebyl zrovna aktuální, to spíš holky, které jdou do pokusu teď čerstvě budou mít aktuální info.
Jinak spokojená jsem byla, nejvíc teda s Dr. Frgalou, to je úúúúplný zlatíčko 😉 A když jsem tam tehdy volala na objednání, tak snad do 14 dnů jsme šli na konzultaci.

orsulka
12. led 2010

jimmy.....dakujem krasne 🙂 ja skusim niečo pohladat na nete, možno tam bude aj cennik....odporucali mi este iny CAR v Brne....tak ja skusam kde by sa mi snad podarilo otehotnieť.....
sledujem, že aj tu je vela tehuliek..... 🙂 🙂 a ty to už más fakt za par....držim palceky 🙂

lnk
12. led 2010

ahoj Hanuli,
nee, my seděli dole u výttahu, když jsi odcházela... nahoře když jsme seděli a čekali na transfer, tak nikdo nešel nic platit...
No my se s manželem na trojčátka fakt necítíme, a bohužel bych nedokázala si pak jedno vzít, kdyby se ujaly všechny, takže jsem tři nechtěla a embryoložka mi říkala, že to je dobře, že ona by mi ty tři taky nedoporučovala..
Test po KET dělám 14. den. V pondělí jsem měla transfer a v pondělí za 14 dní testuju.
Ellajoy, pregnyl 5000 jsem píchala, ale kdy to máš v rozpisce. Já vím, že jsem ho píchala ve středu před transferem a od čtvrtka jsem začínala agolutin a v pondělí jsem měla transfer.

lnk
12. led 2010

Hanuli, volali mi vzdycky mezi 10-12 hodinou

lnk
12. led 2010

holky, dnes mám fakt den... blbě od rána, jsem tu ležela hodinu s mokrým hadrem na hlavě,už mi blbě není, ale zas mě příšerně začla bolet hlava.. ☹

lucifirek
12. led 2010

Ink to je trápení,vid,tak zkus paralen,třeba ti pomůže. Nebo jenom zkus usnout. Ty migrény jsou děsné.

jeany
12. led 2010

Betys, taky si myslím, že mi to posunula o dost. Tento druhý termín porodu mi vypočítala moje Dr dle pohybů a počítala to podle nějaké tabulky. Ono u mě je prý také větší riziko předčasného porodu a prý si mně bude muset v 7 měsíci více hlídat. Dcerka je narozena v 7 měsíci, tak proto.

Ink, já na bolesti hlavy netrpím, ale ze začátku těhu, tedy až jsem už věděla, že jsem těhu, tak mě hlava občas pěkně pobolívala. Já jsem na to nic nebrala a zanedlouho mě to přešlo. Jinak opravdu při tom nachlazení mi moje dr doporučila Paralen a ten mi zabíral. Ten si můžeš vzít. Tak, jestlis e ti neuleví třeba po spánku, tak si ho zkus vzít.

lnk
12. led 2010

holky dekuji za radu, zkusim ten paralen, je fakt, že ten mi zabírá úplně na všechno od teploty, po veškerý bolesti 🙂

lnk
12. led 2010

jeany, dívala jsem se na tvoje fotečky a fakt nechápu, kam jsi to miminko skkovala, já mám větší břuch než ty a to ani nejsu těhotná 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru