CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vladis
2. bře 2010

weny neházej flintu do žita já mám davídka z darovanýho vajíčka a ted jsem těhotná přirozeně teda ještě to nemám potvrzený,ale testy snad nelžou už jich mám asi osm 🙂

vladis
2. bře 2010

a jinak mrkvička gratuluju k trojčátkům 🙂

caki1
2. bře 2010

mrkvicka, tysi teda pri 3 mimiskach necitila zadna nevolnosti , az nekdy v 9tt?

mrkvicka28
2. bře 2010

tak už mi taky volali vyšlo nám to dobře u všech tří miminke 1:34 000 takže na kontrolu pujdem ve 20tt

mrkvicka28
2. bře 2010

caki ne ani jsem nezvracela jen mi občas bylo špatně žaludek jako na vodě. Bolestí vazů jsou taková tupá bolest v podbříšku na pravé či levé straně při pohybu hlevně když třeba stoupám. Já to mám hlaně na té pravé straně.

weny
2. bře 2010

caki ze začátku mě bolily prsa a pak čim dál míň. Během minulého týdne jsem měla žaludek jak na vodě, bylo i divně. Ale asi proto že bylo něco špatně, že tam něco nepatřilo.

lucifirek
2. bře 2010

Weny je mi to moc líto,ale nevzdávej to. Příště to určitě vyjde. Frgala je opravdu zlatíčko,myslím,že je to ten pravý,co ti měl udělat ten zákrok. Je hodně citlivý a člověk má hned lepší pocit. Držím pěstičky.Vidíš tu,že zázraky se dějí a dost často. 😉 Ted se musíš dát hlavně dohromady zdravotně i psychicky a pak budeš mít náladu znovu bojovat. 😉

Mrkvička teda já zírámm 😉 ,člověk tu půl dne není a co se tu neděje. 😀 Hlavně se drž a šetři. Moc gratuluji.To se ti nedivím,že to musíte s manželem vstřebat,není to žádná sranda. čtyři kluky doma a k tomu manžela. Na trojčátka už budeš potřebovat od někoho pomoc. Pokud chceš něco poradit,zkus se skontaktovat s holčinou. Jmenuje se smilers. Najdu ti odkaz,na jakou chodí diskuzi,mají trojčátka holčičky. 😉

lucifirek
2. bře 2010

pro mrkvičku kontakt,kam chodí smilers
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

caki1
2. bře 2010

mrkvicka, s tema vazama se mne to taky stava, bala jsem se, ze to je neco se slepakem nebo co..
Jak rikas- pri prudkemu vstanuti , obcas pri prudkem smrkani nebo pri kychnuti.., mas to taky tak?

mrkvicka28
2. bře 2010

díky luci už jsem si psala pro info

jimmy1
2. bře 2010

Ahoj holky,
nakukuju a nestíhám se divit 😲
Mrkvicko, týýýýývado, to je fakt mazec 😀 jsem z toho pěkně vykulená, to budete najednou veeeeliká rodina 🙂
hlavně ať jste všichni v pořádku.
Do rizikové poradny budeš chodit v Ivančicích? Já myslela, že to je jen v Brně. A kde plánuješ rodit? Bohunice nebo Obilňák? v Ivančicích to asi trojčátka nevím... tam rodí až po 36tt a to by bylo u trojčátek docela zázrak 😕 i když by to bylo super.

My tady máme ode dneška do čtvrtka tátu 😵 to je super. Dneska jsme byli v poradně zase přelepit pupík skrz tu kýlu a už je to prý dobrý, že lepíme naposled 🙂 a váží nám mrňousek 3980g, začíná se smát, vyplazuje jazyk a brouká si, je to paráda s miminečkem 😵 😵 😵

Všechny vás moc zdravím, držte se těhulky a opatrujte mimíska v bříškách 😵 a netěhulkám hodně sil do dalších bojů 😉

natalka28
2. bře 2010

Mrkvička28 - no to je fakt MAZEC! Tak ať je vše v pořádku a všichni jste OK!

Weny - to je mi moc líto. Myslela jsem na tebe! Jsem ráda, že to celkem zvládáš. Jsi statečná holka!

Holky, já jsem pěkně v pr.... z toho mýho hematomu. Taky si myslím, že to je to druhé odcházející embryjko jak má Nali23.... No uvidíme jak to dopadne!

lucifirek
2. bře 2010

Mrkvička určtiě ti něco poradí,aby sis udělala nějakou přestavu. Určitě to nebude procházka růžovým sadem.ALe i přesto je to zázrak. 😉 A budeš jim to volat do Unicy,možná bys mohla,určitě to není běžné a budou mít obrovskou radost. 😉 Já bych jim to asi zavolala.
Jimmy to je dobře,že Martínek takhle hezky prospívá.

mrkvicka28
2. bře 2010

Luci už jsme jim volala řekli mi to v prenatalu at jim to zavolám kvůli statistiky měli radost. Ted začínáme řešit kočárek nebo spíš kočárky

luccatko
2. bře 2010

Weny je mi to líto,bohužel jsem si tím taky prošla,ale buď statečná....příště už to vyjde 😉 🙂

jeany
2. bře 2010

Weny, taky jsem na tebe myslela. Škoda, že ti to nevyšlo, ale uvidíš to přejde a začneš znovu a ono se to povede. A zázraky se tu dějí, takže by to mohlo vyjít i přirozeně. 😉

Jimmy, malý Martínek ti už pěkně přibírá. Já už radši taky chystám tašku do porodnice. Už jsem si nachystala věci i župan, ale ještě to chci oprat. Taky se moc těším až to naše miminko budu mít doma. 🙂

lucifirek
3. bře 2010

Mkrvička určitě to nebude jednoduché.Budeš potřebovat pomoc a podporu celé rodiny. Ale určitě to zvládnete.S tím kočárkem to bude složité,protože moc velký výběr asi nemají. Ale Smilers ti určitě poradí a předá zkušenosti.
A co říkali na Unice? To museli být překvapeni,co.

luccatko
3. bře 2010

Dobré ráánko všem 😉 🙂 snad dnes bude hezky..mám běhání po městě.Natálko ty jdeš zítra k tomu doktorovi?

betys
3. bře 2010

Dobré ráno.U nás je opět krásně ale trochu zima.Hned jdu vyslíct peřiny a dám to prát.Chtěla jsem namalovat jarní obrázky do oken ale nemůžu najít vhodnou předlohu.Budu muset koupit nějaký časopis.
Holky nemáte některá neboněkdo z Vašeho okolí zkušenost s olejíčkem na masáž hráze?Objevila jsem ho v DM,stál asi 120 Kč.Prý se zvýší elasticita a nemusí se natříhávat.Díky za radu 😉

lucifirek
3. bře 2010

Betys u nás je taky nádherně. Ségra si hráz masírovala(olejíčkem od Salusu),ale brzy skončila,nebylo ji to příjemné. Ale její kamarádka ji masírovala poctivě každý den a při porodu ji nemusel nastřihávat,sama je droboučká a mimčo mělo cca 3.2kg. Ale ségře teda dr.říkala,že je to dobrá věc,ale jistota toho,že tě nebudou muset nastříhávat a šít to rozhodně není. 🙂

lucifirek
3. bře 2010

Já dneska asi vyklidím linku. A k obídku budu dělat zeleninové rizotko.

bobbule09
3. bře 2010

Dobré ráno 🙂
Tak si to tu dočítám ze včerejška a nestačím se divit. Mrkvičko,obrovská gratulace k trojčátkům 🙂 To je teda opravdu překvápko 😀
Weny,moc mě mrzí,jak jsi dopadla. Co k tomu říct? Vydrž holka. Skoro všechny holky jsou tu těhule,tak snad dojdem na řadu i my. Já mám endometriozu a anovulační cykly a partner už není nejmladší,ale pořád věřím tomu,že se zadaří přirozeně. Několik zázraků se tu už stalo,tak proč ne my? 🙂
A v sobotu posbírám co nejvíc bacilů a určitě budu hned taky těhulka 😀

weny
3. bře 2010

ahoj holky, mrkvicka úplně jsem ti zapoměla pogratulovat. To je mazec a teprve bude.

lucifirek
3. bře 2010

holky kde jste kdoooo? Tady je nějako mrtvo.

betys
3. bře 2010

luci-vyklízím pokoj kam se budu stěhovat s malým.Je tady šíleně krámů.Pomáhá mi neteř-Andulka 5 let.Mají prázdniny takže si dovedeš představit jak mi to asi jde s takovou pomocnicí 😀
Dneska jsem se konečně nahlásila do porodnice na kurz.Je to 25.3. a půjde se se mnou podívat i manžel.Odpoledne možná vyrazím za kamoškou která na podzim rodila v Ivančicíchna válečnou poradu co a jak.

lucifirek
3. bře 2010

Betys tak to si dovedu živě představit. 😀 Já se teda ještě vůbec nepídila po kurzu,šla bych se podívat.Ale určitě ani já ani manža nepůjdeme na takový ten kurz,jak tam ženský hekají a dýchají s chlapama. 😀

betys
3. bře 2010

luci-tohle není ono,je to spíš prohlídka porodnice a sálů,řeknou co a jak,je to taky kydyby chtěl chlap k porodu tak kde bude stát a tak.
Musím si dát pauzu.Bolí mě záda a cítím že i pupíkovi se to už moc nelíbí.Některý věci musí dodělat manža,protože pod skříň už se fakt neohnu 😀

ratatooy
3. bře 2010

Ahoj holky jak se vám vede.dnes jsme byli na potvrzení srdíčka.tak je vše ok.možná jsme trošku malinkati ale ani by mi to nevadilo kdyby jsme neměli obra.

natalka28
3. bře 2010

Ratatooy - gratuluju!!!

ratatooy
3. bře 2010

Natalka děkuji.byla jsem u gogely a jak holky s ním nebyli spokojene tak já jo.celkem byl i milej.a to že se máme radovat až to bude v kočárku tak to říká každému a má pravdu protože dokud nerodime tak se může stát cokoliv a kdykoliv.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru