CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
7. dub 2010

a máš pravdu hodně kočárků je tmavých.

betys
7. dub 2010

luci-bereš magnesium?Určitě si ho nech napsat.Ty křeče budou čím dál horší

lucifirek
7. dub 2010

betys právě zatím nic neberu,musím si říct příští týden,až půjdu na poradnu.Nebo si požná zajdu zítra do lékárny a něco si koupím. Já ted dorazila z tanců a docela ti mi to pomohlo. Záda nebolí.

lucifirek
7. dub 2010

A kubíčkovi se to vlnění líbí.

mrkvicka28
7. dub 2010

luci magnesium je jen na předpis.

lucifirek
7. dub 2010

Mrkvička tak teda nevím,příští týden jdu ve čtvrtek na poradnu,zatím to není nějak akutní,že by mi tvrdlo břicho,jenom křeče v nohách a v noci,tak to asi zatím vydržím. Kdyby se to zhoršilo,tak si tam zavolám dřív.

lucifirek
7. dub 2010

Mrkvička a jak je tobě?
Já musím pořád myslet na Jeany.

mrkvicka28
7. dub 2010

Nám je zatím docela dobřa bereme magnesium 3x denně,ale večer už mě bříško pěkně tíží.Ale při předstevě že už mi zbývá jen 10 týdnů do hospitalizace mě docela děsí.

lucifirek
7. dub 2010

však uvidíš,to už do konce překlepete 😉 Hlavně,že nemáš žádné komplikace.

mrkvicka28
7. dub 2010

Luci zatím žádné komplikace nemám,ale stejně si mě v nemocnici od 30tt nechají. Když pominu kolik věci mí ještě chybí tak mi bude v nemocnici smutno po malém. Ted když jezdíme na kontroly co 14 dní tak to utíká.

lucifirek
7. dub 2010

Mrkvička ono to uteče. Může se to zlomit teda ze dne na den. Ale myslím,že zase tolik toho času pak v nemocnici nepobydeš,když si psala,kdy se rodí trojčátka. Akorát pak mrnousky budou muset trošku dopíct. Ale věřím,že dneska už to není problém,už je to všechno na vysoké úrovní.

mrkvicka28
7. dub 2010

jo já vím,ale moc bych si přála ,aby vydželi do toho 35tt aby nemuseli do inkubátoru na moc dlouho.

lucifirek
7. dub 2010

Tak možná proto si tě radši v té nemocnici nechají,aby měli jistotu,že budeš jenom odpočívat a měli tě pod kontrolou a v případě potřeby mohli hned zasáhnout. Fakt to utíká,uvidíš,za chvíli budeš mít prdelky na světě. Ten začátek bude asi složitější. A po malém se bude stýskat,ale dneska za tebou můžou chodit každý den,tak je to taky dobrý.
Já jdu v pondělí na první lekci předporodního kurzu. Ve středu k obvodní a ve čtvrtek na poradnu.

natalka28
7. dub 2010

Lucifirek, magnesium není jen na předpis. Dneska už můžeš v lékarně koupit různé druhy megnéska. Konec konců je to jen vitamín, takže všem dostupný! Většině těhulek dr.doporučují Magnesii Lactici, ale já neumím moc jíst prášky, takže jsem si koupila magnesium v šumivých tabletách. Být tebou, tak si nějaký magnesko koupím, ať máš klid od křečí, dr.Ti ho stejně doporučí!

lukza
7. dub 2010

Ahojky holky tak co jeany koukám jak na tom je a nemužu se nic dočíst bud sem to přehlédla nebo nedala ještě vědět.

Jimmy daří se dobře jen je lenoh pást koníky 😒 no a vážíme už 6 KG jsme macci no jo nám chutná papat 🙂))

Betys ty jo to utíká už za pár budeš mít prcka u sebe už se těším na fotečky a co už máš vše zbaleno doufám že jo a že nebudeš jak já a pojedeš rodit jen s papučema a oddacím listě v ruce 🙂))) a ještě k tomu jsme neměly vylněné jméno pro chlapečka v papírech no jo já měla furt čas.

mrkvicka28
7. dub 2010

Naty ty co jsou volně v prodeji nejsou pro těhulkx moc učinný je tam malá dávka magnesia je to jako bys pila jen hodně minerálek. Preparáty ve kterých je zvýšená dávka mygnesia jsou vázan na předpis nemužeš se jen tak pro nic zanic předávkovat magnesiem.

lukza
7. dub 2010

Mrkvičko už přemýšlíte nad jmény musímříct že nám dalo zabrat vybrat jedno jméno a matož když vy musíte rovnou tři?a jak se to dělá to si nápíšeš pořadí jak je pojmenují podle toho jak se budu rodit?

natalka28
7. dub 2010

mrkvička28, můýeš si koupt magnesium s různýma dávkama magnesia, ty tablety Magnesii Lactici obsahují 0,5g a je na tobě, kolik si jich vezmeš - ovšem je lepší a rozumnější se poradit s dr.

betys
7. dub 2010

mrkvicka-zrovna to co píše natalka to magnesii lactici je pro těhule a je volně prodejný.Dokonce to vyšlo levněji než na předpis.Já už ho beru dlouhou dobu 3x denně.Luci určitě se na to zeptej v lékárně.
lukza-už se mi to krátí,začínám být trošku nervózní .Ale říkám si že nemá cenu nad tím moc přemýšlet.Ono se to může zvrtnout úplně jinak než si namyslím,tak se nechám překvapit.
Už se mi otvírá pusa tak si dám sprchu a jdu chrnět.Mám teď zakázaný koupání-měla jsem ve stěru nějakou kvasinku.Ale ve sprše si tak neodpočnu.Tak dobrou noc 😉

lukza
7. dub 2010

Betys to věřím že jsi nervozní já bylav klidu protože jsem tak nějak počítala že prostě pujdu rodit jak mi to naplánovaly že 7.2nastpupím a 8.2 se ráno udělá císař ale když mě 27.1 v npci praskla voda tak jsem byla v šoku jak já tak manža prostě jsem furt počítala že to bude toho 8.2.a celou dobu jak mě přijaly tak až do rána jsem měla strach a ani mě nedpcházelo že ráno už budu mít Lukáška u sebe tuto myšlenku jsem jaksi potlačila strach byl větší ale jak ríno za mnou došel Mnaža jaksi ze mně vše spadlo ale jen do doby než mě měly píchat spinál do píáteře to jsem zase hcytla strach ale to jen skrz to že v tu dobu tam semnou nebyl manža ale jak došel na sál tak jsem byla v klidu ale opět jen do doby než do mně řízly a mě se udělalo hrozně zle a nemohla jsem dýchát moc mi spadnul tlak v tu chvíly jsem si řekla že umírám i manža byl vystrašený protože zrovna k tu dobu jim vypadl přístroj co kontroloval malého takže mnaža viděl že je bez srdeční akce to já naštěstí nevyděla ale hned to napojily spátky takže malí byl v pořáku a mě daly kyslím a tlak se začal zvedat.a jak malého vytáhly a slyšela jsem ten křik tak jsem začala plakat štěstím jaksi jsem uplně zapomněla že mám rozřezané břicho prostě ten pláč na to se nezapomene.
a uvidíš že ten strach přejde je to v pořádku že se bojíš přece jen je to něco nového a člověk neví co od toho čekat.já chtěla hrozně rodit normálně a furt doufala že se malí umoudří a přetočí ale nestalo se ale pak jsem si řekla že je jedno jak se dostane ven hlavně at je zdraví

mrkvicka28
8. dub 2010

Teda lukaz jak jsem si to přeščetla tak mi upně vběhly slzy do očí. je to tak jak píšeš člověk míní a život mění, Betys neboj všechno dobře dopadne a malého budeš mít u sebe a na všechno co bylo okolo poprodu hned zapomeneš. 🙂

lucifirek
8. dub 2010

ahojky holky.
Lukza o Janči nic moc určitého nevím. Jen jak jsem psala včera,že se jim zdál maličký. A včera na utz Janči řekli,že to není tak zlé.Dneska má jít ještě na nějaké vyšetření.Ale nic určitějšího nevím. Určitě vám dám vědět,až janča napíše.

bobbule09
8. dub 2010

Ahojky všem 🙂
Jdu se s váma podělit o svoje zdravotní radosti 😖
Minulý měsíc jsem měla ms strašně silnou, krvácela jsem jak z vodovodu,fuj 😠 A než jsem srovnala krevní ztrátu,tak mi po 20ti dnech přišla ms znovu. A zrovna na velikonoční pondělí. Bylo mi strašně zle,takže jsem si velikonoce fakt pořádně užila. A teď se tady motám, mám závratě, točí se mi hlava a je mi pořád zima,jsem unavená a pořád bych spala. Nějak to moje tělo nestíhá. Příští týden jdu na gyndu na kontrolu,tak jsem zvědavá, co mi řeknou. ☹
Tak si holky užívejte, že jste těhotné a nemáte takové problémy 🙂

lucifirek
8. dub 2010

¨Bobul,tedy to jsou trable,bude lepší,když se na tebe opravdu podívá doktor. Musí to být dost nepříjemné. Tak se drž.
🙂 🙂

luccatko
8. dub 2010

ahoj holky....tak zítra mě čeká screening,tak snad to bude v pohodě...nějak jsem se sem nedostala,tak vás jdu rychle dočíst 🙂

bobbule09
8. dub 2010

No luci,nic příjemného to není,ale snad to nebude trvat dlouho a tělo se s tím srovná 🙂 A třeba to byla poslední ms a příští už nepříjde 😀

natalka28
8. dub 2010

Bobbul - tvoje pozitivní myšlení se mi moc líbí🙂 Jen tak dál a určitě se zadaří!!!!

Luccatko - zítra na tebe budeme moc myslet!!!! Určitě to dobře dopadne!

Tak jsem si dneska fotila můj špek a v porovnání s fotkou z 5tt ŽÁDNÁ ZMĚNA!!!! 😲

lucifirek
8. dub 2010

Luccatko na zítra držím pěsti.
Natalka neboj, koukni na moje fotky,pořád nic a nic a najednou to z 18.tt na 20.tt vyskočilo o velký kus,za chvíli budeš mít taky pupíka.

betys
8. dub 2010

natalka-jen počkej za pár týdnů si neuvidíš ani na špičku bot 😀
bobule-to není moc dobrý takhle krvácet a být tak slabá,Snad to nic nebude
luccatko-přeji jen dobré zprávy 😉

bobbule09
8. dub 2010

betys,třeba mi doktor jen dá nějaké železo, já doufám,že to nic nebude. Ale dobře mi moc není ☹
Uvidím za týden na kontrole 🙂
Podle astroložky máme zrovna teď nejvhodnější dny na početí,ale já večer padám do postele úplně mrtvá. No snad se aspoň zítra vzmůžu a neusnu, to máme nejvyšší šanci podle měsíce 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru