CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jezulicka
13. říj 2010

@raduza2 a co myslíš ty?jaký máš ty pocit z toho?

jezulicka
13. říj 2010

@raduza2 a co máš dnes na oběd??

raduza2
13. říj 2010

@jezulicka já jakej mám pocit jsem naštvaná ,jelikož nevěřím že by jsme měli takový štěstí

raduza2
13. říj 2010

@jezulicka ja jsem si vcera uvařila rajskou

jezulicka
13. říj 2010

@raduza2 měla sis udělat test a věděla by jsi a mohla sis dát vínko a to by ti určitě rozjelo pokud bys tedas nebyla těhu...

jezulicka
13. říj 2010

@raduza2 hmm já mám dnes zelňačku od maminky...mnam...a zítra mi tchýně doveze kuře na paprice...tak se o mně pěkně starají no nevím...at zachvilku nejsem jak balonek... 😀 😀

raduza2
13. říj 2010

@jezulicka to jsem delala i minule a stejně nic takže prostě až dorzí tak dorazí 😀

jezulicka
13. říj 2010

@raduza2 nebo zkus ten prstýnek...na ten vlas...to by ti taky ukázalo... 😅

raduza2
13. říj 2010

@jezulicka tak to máš dobrý když ti uvaří 😵 ,to já si musím uvřit sama 😠

jezulicka
13. říj 2010

@raduza2 oni se ted jen o mě starají....jinak taky vařím sama nebo manžel ted hodně.... 😀 😀

raduza2
13. říj 2010

@jezulicka tak mě když se nechce tak uvaří za mě mladá 😀

jezulicka
13. říj 2010

@raduza2 tak vidíš taky to máš dobrý.... 😉 chtěla jsem jít dnes na procházku ale nevím je tam hnusně,zamračeno ráno mrholilo no hnus už je tu fakt ten škaredý podzim.,.,, ☹ 😨

jezulicka
13. říj 2010

@raduza2 a kolik má mladá roků?že už vaří???

raduza2
13. říj 2010

@jezulicka no tak jedna ma 20 ta už není doma a ta druhá má 17 a je na kuchař číšník 😅

raduza2
13. říj 2010

@jezulicka u nas se dere sluníčko ,tak třeba to dojde i k vam

bobbule09
13. říj 2010

Holky, promiňte, že vám sem tak vpadám, ale prstýnek na vlasu, to ukáže co? Ještě nikdy jsem o tom neslyšela a jsem baba zvědavá 😀 Jo a u nás svítí sluníčko a je krásně 😵

jezulicka
13. říj 2010

@raduza2 tak o tom pochybuji všude je vždycky hezky jen u nás ted škaredě...

jezulicka
13. říj 2010

@bobbule09 ahoojky.-no my zkoušíme prstýnek na vlas a pokud se začne hýbat nebo točit tak v sobě máš hcg nějaké a pokud se nic neděje tak nic v sobě nemáš.... 😀 😀 😀

jezulicka
13. říj 2010

@bobbule09 a tebe ještě neznám....jsi taky už v programu ivf??ted se někdy chystáš??

jezulicka
13. říj 2010

@raduza2 mně už ti tak bolí ten zadek že se ho nemůžu ani dotknout...hrůůůůza 😢

bobbule09
13. říj 2010

@jezulicka já už jsem po programu 😀 Nechystám se teď na nic, máme domácí snažení po neúspěšném ivf 😉
A nad co si ten prstýnek mám dát? Nad ruku nebo nad pupík 😀 😀

raduza2
13. říj 2010

@jezulicka tak jsem zkusila prsýnek a malinko se hybal na pravo a na levo ,ale nevim teda jestli s emi neklepaly spíš ruce 😀 😀 😀

raduza2
13. říj 2010

@jezulicka špatně se i sedí viď 😉

jezulicka
13. říj 2010

@bobbule09 já si ho dávám nad dlan ruky...ale nesmí se klepat ruka v klidu...takže máte jedno ivf za sebou... 😔

jezulicka
13. říj 2010

@raduza2 nesmí se ti klepat ruka v klidu...to cítíš takový tlak jak se ten prstýnek sám hýbe nebo točí...ty nic neděláš ale cítíš tu sílu... 😉

jezulicka
13. říj 2010

@raduza2 sedět to ještě celkem jde ale jak lehnu nebo se toho dotknu rukou děs,jako kdybych tam měla modřiny ve vnitř...

jezulicka
13. říj 2010

@bobbule09 a ty jsi byla v unice poprvé?a jaké si užívala léky na stimulku??

bobbule09
13. říj 2010

@jezulicka jé, tak to já budu asi těhu, mě to dělá pořádné kolečko 😀 😀 V Unice jsme byli poprvé a asi i naposledy, nemáme finance, řešíme teď bydlení a navíc jsem bez práce. Léky ani už nevím, asi tak jako všechny ostatní. Injekce, listovku a tak 😕 Už je to víc než rok a hlava mi neslouží 😀

jezulicka
13. říj 2010

@bobbule09 no vidíš...a kdy máš dostat ms?pokud už jsi blízko toho tak něco v sobě máš,,,tak zkus test...a jaký jste měli problém?taky u chlapa??

bobbule09
13. říj 2010

@jezulicka já beru duphaston, zítra mám poslední 2 tabletky a pak bych měla dostat ms, tak uvidím. U nás je problém v tom, že mám moc krátké cykly a navíc nemám ovulaci. Teda mám, ale jen někdy, jednou za sto let 😀 A navíc mám o 11 let staršího partnera, takže to tomu taky moc neprospěje, ale spermio bylo celkem v normě vzhledem k jeho věku. 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru