CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

misha83
30. čer 2011

@mufinka0 Přesně tak, taky si myslím, že to mají pěkně spočítané, jenže nám nezbývá nic jiného než v tom lítat s nima 🙂 .

mufinka0
30. čer 2011

@misha83 njn,..hlavně když nám to miminko nakonec "udělají".. 🙂 🙂

krataskovi
1. črc 2011

Holky od kdy jste sly pak marodit? Kdyz uz vam napsali prasky a dali injekce, nebo az tesne pred punkci?? resim to kvuli praci a prave vubec nevim...o tom asi rozhodne doktor,ze? Ja se ho na to nejak zapomela zeptat...

vodni
1. črc 2011

@krataskovi Ahoj, nárok na neschopenku máš od první kontroly folikulů myslím (nebo tak někdy, už si to nevybavuju - já ji totiž nevzala). No ukončuje se nebo neukončuje potom podle výsledku testu... Já jsem to zvládla s 2 týdenní dovolenou (byla jsem doma pár dní před punkcí a po ET až skoro do testu) a jinak jsem v práci ještě teď 😉

vodni
1. črc 2011

@krataskovi někde jsem si to psala, kdy začíná nárok na neschopenku, jestli chceš, můžu zkusit vyhrabat papíry 😉

krataskovi
1. črc 2011

vpoho..takze zhruba tyden pred punkci budu doma a pak do overeni tehotenstvi...to mi staci, dik holky 🙂 asi se doma unudim, nejsu zvykla nic nedelat...

misha83
1. črc 2011

@krataskovi Při vlastních vajíčkách po punkci při darovaných od ET. Po pozitivním testu mě v Unice uschopnit nechtěli, prý bychom se domluvili až na UTZ. Dále nevím, neb těhu skončilo.

andilek01
1. črc 2011

@krataskovi nárok na PN je na Unice od 2.Fm, ale jak ji kdo využije je na každém. Většinou se při POZ pg.převede na obvodního gyndr.a při neg. - auditu se ukončuje. Příp.se může ukončit i při poz.testu. Zálěží na okolnostech, a taky na tom, "jak se kdo cítí" 😉

durma
6. črc 2011

Ahoj holky,tak dnes jsem testovala na 2.KET a mám tam //.Uff 🙂 ,ještě ten ultrazvuk a pak tomu budu věřit.

misha83
6. črc 2011

@durma Už jsem Ti psala do IP, mám obrovskou radost!

andinecka
6. črc 2011

@andilek01
já si vzala na Unice neschopenku hned od ET (pracuji s dětma). A měla jsem ji až do května, než si mě převzala porodnice. Pravdou ale je, že jsem byla riziková pacoška hned od začátku.
@durma - gratuluji ke //

drndapetka
8. črc 2011

Ahojky holky 🙂 , došla jsem Vám jen říct, že po domluvě s manželem jdeme do 2.IVF dřív než bylo původně v plánu-měli jsme jít až říjen-listopad.Teď to vypadá tak, že v srpnu jak dostanu mrchu, tak nasadím antiko, takže ET už možná září, no uvidíme jak to bude s mrchou. Prvních 14dní v srpnu máme dovču, tak to si ještě užijeme klídečku a pak hurá do boje. Psychicky jsem už srovnaná, zhubla jsem 6kilo, jím zdravě, hodně te´d sportujeme,takže si myslím, že přípravu na další pokus mám dobrou, tak snad jsem tomu pomohla co nejvíc to šlo, a konečně to dopadne doufám dobře 😉 Však dám pak vědět, kdy se na to vrhneme, jak nám to vyjde. Mějte se krásně, užívejte léta 😵

misha83
9. črc 2011

@drndapetka To je super, úplně z tebe cítím spoustu odhodlání, paráda. Hrozně moc budu držet pěsti!!!

drndapetka
9. črc 2011

@misha83 Odhodlání sice jo, ale strach stejně mám a počítám se vším, takže asi tak 😉 A jakpak Ty, jak se daří?

misha83
9. črc 2011

@drndapetka Strach trochu být musí 🙂 . No já to mám přesně naopak, spíš další pokus oddaluju. Prostě mám tak nějak všeho dost a pořád přetrvává strach, že se to bude opakovat, což mi zatím Dr. spíš potvrdili než vyvrátili. Tak nevím, občas mě přepadne myšlenka na to, že bych se měla smiřovat se životem bez dětí, pak zase mám chuť bojovat atd. Ale teď spíš to nechci řešit a uvidíme co přinese čas.

nali1
10. črc 2011

@drndapetka ahoj, vidím ze jdeš do dalšího boje. Držím pesticky at je to tentokrat úspěšne.

vodni
10. črc 2011

@durma Jůůůů, gratuluji! Pár dní tu nejsem a už je tu dobrá zpráva! Moc držíme vše co jde na blikající srdíčko!

vodni
10. črc 2011

@drndapetka Ségra, tak tfuj, tfuj, tfuj! 😉 Je dobře, že k tomu tak přistupuješ, já si na tebe teď často vzpomenu, když vidím, kolik těch mimivěcí má hroší motiv 😀 Takže už se těším, jak ti nějaký hroší dáreček obstarám 😉

durma
10. črc 2011

@drndapetka ahoj,tak hodně štěstí v dalším pokusu 🙂 🙂 🙂

@vodni děkuji,snad už vše dobře dopadne.Raději na to zatím moc nemyslím.A co ty,ty už to máš za pár,co? 😉

bobecek79
10. črc 2011

ahooj,tak jsem tady mezi Vámi nová a řeším stejný problém jako vy. Vybrali jsme si s manželem CAR Unica,jen mi teď hlodá hlavou,zda jsme zvolili správně.....???? Může mi některá poradit???? Byli jsme na vstupní konzultaci a přišlo nám,že jsou vstřícní a milí i dr. Frgala nám vše vysvětlil. Peníze byly až na posledním místě. Máme do 22.července na rozmyšlenou. Potom 2 - 3 den odběr krve,Marvelon a dlouhý protokol.....Po vyšetření má problém manžel,nekvalitní spermie. Jsme rozhodnutí do toho jít,jen aby se to povedlo......

teckovanaorchidej
11. črc 2011

@bobecek79 držím palce, my máme z dlouhého protokolu děvčátko, drF je fajn i ti ostatní, vybrala jsi určitě dobře, my jsme byli spokojení 🙂 🙂

katysek77
11. črc 2011

Ahoj holky,všechny vás moc zdravím a přidávám se k vám,dneškem jsem na unice zahájila druhé kolo ivf...nafasovala zase nářadíčko a hurá do dalšího do boje.Tak já budu držet pěsti vám a vy je prosím držte mě🙂

katysek77
11. črc 2011

@bobecek79 vybrali jste dobře,my jsme moc spokojení,v prvním cyklu ivf jsem měla taky dlouhý protokol a manžel taky špatné spermie a zadařilo se napoprvé,bohužel skončilo to špatně kvůli mojí krevní mutaci o které jsem neměla ani tušení,zjistilo se to pak po revizi,unica mě poslala na vyšetření a ted už teda i budu píchat fraxiparin na ředění krve.Takže ti budu držet všechny palečky at ti unica přinese štěstí!..a modlit se,aby toho štěstí zbylo trochu i na mě🙂

vodni
11. črc 2011

@bobecek79 Ahoj, my jsme taky moc spokojení. Sice na třetí pokus, ale při naší situaci (velký problém na mé i manželové straně) je to opravdový zázrak, že jsem teď v 32tt 😉 Jinak můžeš mrknout na https://www.modrykonik.cz/fotoblog/carunicabrno/ kam jsme daly nějaké info 😉

misha83
11. črc 2011

@bobecek79 Ahoj, my jsme také moc spokojení. Sice máme za sebou tři pokusy, ale u nás je hodně problémů. Při posledním se zadařilo, bohužel jedno mimčo bylo mimoděložní a tak se to celé pos... Ale přístup doktorů byl vždy super, teď nás vůbec netlačí do dalšího pokusu, naopak, prostě opravdu moc fajn.
@katysek77 Určitě držím moc pěsti 🙂 .

bobecek79
11. črc 2011

@katysek77 moc děkuji za podporu,je to povzbudivé,když čtu tyto Vaše řádky,te´d čekám na menstr. a potom se do toho taky vrhneme.......budu postupně psát a dělit se s Vámi o své dojmy a zkušenosti. A držím palečky,ať se taky vyplní veliké přání - mít krásné a zdravé miminko......takže,hodně štěstíčka..... 🙂

bobecek79
11. črc 2011

@vodni tak to se miminko narodí už za chvilku......přeji hodně zdravíčka 🙂 Tobě a miminku,které nosiš pod srdíčkem ať se daří.. 😉 ....a děkuji za podporu..................Náš problém je,že manžel má špatný tvar spermií a u mě neprokazatelná ovulace,ale při první konzultaci byl proveden ultrazvuk a prý se zdá být vše v normě,tak doufám,že to vyjde,jen mám strach ze stimulace těch hormonů.........

bobecek79
11. črc 2011

@misha83 taky se to povede,uvidíš,budu držet pěstičky a myslet na Vás všechny co tady jste,nebo vlastně jsme...

bobecek79
11. črc 2011

@teckovanaorchidej děkuji za povzbudivá slova,přeji a´t se daří a holčička je zdravá a roste.... 😉

misha83
11. črc 2011

@bobecek79 Stimulace se neboj, až v tom koloběhu budeš, tak ti to ani nepřijde.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru