CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
30. zář 2011

Holkýýýý, nesu skvělé zprávy 😵
Všech 5 vajíček bylo vhodných k oplodnění a po metodě PCSI se oplodnilo všech 5 správně 😉
Jsem strašně šťastná, celá se tu ještě klepu a bulím štěstím jak želva 😅
Hrozně se mi ulevilo....vím, že to budou ještě nervičky, ale teď už tomu pomalu začínám věřit, že to bude dobrý!

betysek
30. zář 2011

@drndapetka Super! Jasně, že to bude dobrý. Určitě Ti zbyde i nějaké embryjko do mrazáku. Gratuluju!

lenceslava
30. zář 2011

@drndapetka no super.

lnk
30. zář 2011

vidím, že jsme tady na tom všichni stejně, také jsem vždycky chtěla mít do 30ti dvě dětičky. teď už mám po třicítce a dítko žádné, tak jsem si hranici posunula, že teda do 40ti bych to ráda stihla... 😀 😀

lenceslava
30. zář 2011

@lnk jj i já svoje plány posunula o deset let.

betysek
30. zář 2011

@lenceslava Já posunula hranici na 35, tak jsem zvědavá, jestli to stihneme, nebo budeme posouvat dál. 😉

drndapetka
30. zář 2011

@betysek do mražáčku být nemusí, budu šťastná za 2 krásné miminka 🙂

drndapetka
30. zář 2011

@lenceslava děkuju 🙂 nemůžu tomu ještě pořád uvěřit

ivetule
30. zář 2011

@drndapetka gratulace tak konečně je proč se radovat. 🙂

ivetule
30. zář 2011

Jinak já konečně se dočkala mrchy takže zítra první puregon. 🙂

bobecek79
30. zář 2011

@drndapetka gratulace veliká..... 🙂 🙂 . Ještě budeš mít z čeho vybírat,uvidíš!!!!!!!!!!!!!!! 😝

jimmy1
30. zář 2011

@drndapetka paráda 😵 😵 😵 jen tak dál 😉
@ivetule tak paráda, třeba bude na dlouho poslední 😉 k nám dneska taky pravděpodobně dorazí, už se hlásí... ale puregon mám až 8.10. holt dlouhý protokol je fakt dlouhý 😝

bobecek79
30. zář 2011

@jimmy1 je dlouhý... 🙂 to mi povídej,já ho měla od 18. srpna,a už budu končit. ještě 5 dní a dělám test.

bobecek79
30. zář 2011

@jimmy1 jak začneš píchat,to povalí,pak UTZ,punkce,ET............a test 🙂 🙂

lenceslava
30. zář 2011

@ivetule no super. Gratuluju. 🙂

bobecek79
30. zář 2011

@drndapetka to množství asi fakt není rozhodující,já měla 11 oocytů,jeden nezralý a 2 nevhodné k oplodnění. Tak jsem byla hned na 8. 😉

drndapetka
30. zář 2011

@ivetule gratulace k mrše 😵 jj, konečně mám dobré zprávy, doufám, že to tak bude dál a dál a dál 🙂

drndapetka
30. zář 2011

@bobecek79 měla jsem dnes ještě jeden telefonát z Unicy 😕 nejdřív hroznej šok, měla jsem knedlík v krku a myslela si, že je něco zle. Embryoložka mi říká, že prý proč jsem si dnes nevolala kvůli vývoji embryí a já, že volala, tak prý asi její kolegyńka si mě zapoměla v seznamu odškrtnout (prý to tak hlídají). Tak jsem se jí pro jistotu optala jestli ty informace z ráno jsou opravdu správné, tak mi to potvrdila, že ano, že po oplodnění ICSI je oplodněno všech 5 vajíček 😵 Tak jsem se jí ptala ještě na něco ohledně kvality embryí, chvilku jsme si povídaly, vše mi ochotně zodpověděla a řekla mi, že je to na dobré cestě 🙂 že prý tím, jak jsem měla minule hodně moc vajíček, tak mohly být nekvalitní, te´d ta kvalita jde znát. Ale samozřejmě to nemusí být pravidlo. Určitě nějaké odejde, s tím počítám. To by bylo hodně divné, kdyby to vydrželo všech 5....i když, zázraky tady už taky byly, tak jim budu věřit 🙂

drndapetka
30. zář 2011

Holky, co máte v plánu na víkend? Má být prý krásně, ještě víc jak dnes, tak přemýšlím, co s manželem vyvedeme, chci se nechat inspirovat 🙂

pampeliska36
30. zář 2011

ahojte krasky 🙂 tak se hlasim po dlouuuuuuuuuuhe dobe.... ze jdeme do druheho boje 😉 UF! pro ty, kdo me neznaji... jsem ze stejne skupinky bojovniku jako je @drndapetka 🙂 a @lenceslava 🙂 a @vodni 🙂
.... takze vsem kdo jsou ve fazi... cekarny nebo zahajeni a nebo cekaji na ET.... mooooooooooc fandim a preji, at to dojde do toho spravneho a stastneho konce! 😉

betysek
1. říj 2011

@drndapetka Víkend bude asi nic moc. Eli už se snad uzdravuje, ale za to přijel z práce pěkně nachcípaný. Dalo se to čekat. Je v kontaktu s mnoha lidmi a ke všemu ještě malá byla trochu nastydlá. Tak teď mám doma 2 marody. A to jsme měli spoustu plánů, co budeme vše dělat o víkendu na zahradě. 😒

lenceslava
1. říj 2011

@pampeliska36 ahojky ta tě ofiko vítám zase mezi námi 😉 @drndapetka my zase jedeme na víkend na ,,naši chalupu" potěšit manžovo tetu a bábí. já si gecnu na dvůr na lavku a budu háčkovat a slunit se.

pampeliska36
1. říj 2011

@lenceslava ahoj lenicko 😉 drzim palce na testovacku a co si budeme rikat... nejen na ty dve carky!!!!!!!!! 😉

lenceslava
1. říj 2011

@pampeliska36 díky beru. 😉

drndapetka
1. říj 2011

Dobré dopoledne 🙂
Nesu zprávičky z Unicy.
Drží se nám všech 5 embryjek.
Měli by být na 2.den kultivace podle tabulek ve 4-buněčném stavu, a my máme 1x 5ti buněčné - spurtuje dopředu, aby bylo co nejdřívě zpět v bříšku 😵 , 1x 4-buněčné (podle tabulek), 2x 3-buněčné a 1x 2-buněčné (ty jsou trochu pozadu, myslím , že to 2buněčné to zítra vzdá, ale ty 3-buněčný jsou prý pořád v pořádku).
No a prý to dotáhneme do 5tého dne kultivace-docela mě překvapilo, že už dnes mluvila o tom, že ET bude v úterý 4.10. , ale asi ví, co dělá a věří tomu, že 2 nejstatečnější embryjka do ET vydrží 🙂
Holky na to, jak to vypadalo hrozně, je to te´d super, takové parádní zprávy jsem ani nečekala. Jsem moc šťatsná 😵

@lenceslava užijte si to s miminkama na sluníčku, načerpej hodně energie, protože za 8 měsíců ji budeš hodně potřebovat 😉

drndapetka
1. říj 2011

@betysek vy se co nejdřív vykurýrujte, a´t si můžete ještě užít posledního sluníčka 😉 Posílám Eli pohlazení pro uzdravení 😵

teckovanaorchidej
1. říj 2011

@drndapetka no nádhera, Peti, to je krása, taková statečná miminka, gratuluji, ať vzorně rostou a dělí se 🙂 🙂

drndapetka
1. říj 2011

@teckovanaorchidej děkuji moc 🙂 snad už to aspoň jedno z nich vybojuje až do kočáru 😉

teckovanaorchidej
1. říj 2011

@drndapetka určitě jo, nebo dvě 😀 😀 😀

drndapetka
1. říj 2011

@teckovanaorchidej beru všechno 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru