CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jimmy1
7. říj 2011

@drndapetka no my jsme dneska odpo byli na představení Františkovo čarování s Majdou (Kouzelná školka, kterou sledujeme v telce) a Martínek byl unešenej a pak volal "Mája - Fanina - konilo" (rozuměj Majda, František, skončilo). Super, tančili jsme i pod pódiem a dostal obrázek, no paráda 😵
A teď už pomažem do postele, tak všem dobrou a zase příště 😉

drndapetka
7. říj 2011

@jimmy1 krásný sny a ranní píchání 😵 😵

mufinka0
7. říj 2011

@lenceslava Ahoj Leni, přišla jsem dneska na "návštěvu",...no dobře,..hlavně jsem byla zvědavá na tebe, ale.. Já nenapíšu, že je mi to líto, protože zatím mi to opravdu líto není !!! Zatím máš pořád ještě čas a řekla bych že i velikou šanci !!! Jen pro případ, v naší diskuzi je s náma holčina, která měla v ofiko den testovačku negativní a krev jí vyšla pozitivně a každou chvilku bude rodit !!! 😀 Nechci ti dávat falešný naděje,..ale pokud nekrvácíš, tak je vážně pořád velká šance !!! Z vašich léků asi krvácet ani nezačnete,..to jsem napsala blbě, ale zkus ještě doufat do pondělka !!! A dokonce znám osobně holku, která přišla na to, že je těhotná až 2 dny po testovačce, protože se jí hormony z ničeho nic začaly zvyšovat strašně pomalu, přitom první těhotenství měla přirozeně a úplně normální. Víš, ono ne nadarmo se říká, že Zázraky se dějí a Hlavně mít trpělivost !!! Nevzdávej to !! Na to je pořád času dost !

pampeliska36
7. říj 2011

@ivetule no ja mam zahajeni za 14 dni..... ted dlabu antiko 🙂

drndapetka
7. říj 2011

@pampeliska36 za 9 dní...nepřídávej si 😀

betysek
8. říj 2011

@drndapetka My jsme si pořídili štěňátko, když byl Elišce 1 rok. Přestěhovali jsme se od rodičů do domku po babičce a jelikož manžel opravuje náš domek, tak tu býváme o víkendu samy. Je fakt, že ze začátku to bylo děsné. Brita na Eli pořád skákala, když si stoupla na zadní, tak byla za chvíli vyšší než Eli. Jelikož Eli ještě pořádně nechodila, tak ji Brita několikrát shodila na zem. Eli z toho měla legraci, já byla hotová, protože jsem měla strach, aby nespadla na něco hlavou. Teď jsou nerozlučná dvojka. Dokážou si spolu hrát hodinu. Někdy úplně žasnu, co si Brita nechá všechno líbit - tahání a pod. Když byla Eli menší, tak si dokonce na ležící Britu sedla a hopsala. Brita se ani nehla. Teď už to má zakázané. Eli má už 20 kg, tak že chudák Brita. Tak že můžu pejska k dítěti doporučit, jen si myslím, že je lepší si pořídit pejska současně s mimčem nebo později, aby pejsek nežárlil.

betysek
8. říj 2011

@lenceslava Určitě v úterý uvidíš // čárky na testu. Moc držím pěsti.

betysek
8. říj 2011

Už jsem to dnes nevydržela a udělala test. Dnes je to 10.den. A máme //. Celkem dost silné. Trochu jsem se uklidnila (už jsem byla celkem dost nervozní, žádné píchání, žádné pobolívání, prostě nic), i když je pravda, že teď to ve mně hlodá, jestli tam budou obě i ve středu. Po ET jsem si říkala, že udělám test až v termínu, ale po 5 dnech už nervozita pěkně stoupala a už jsem si tak jistá nebyla. Tak jsem si říkala, že mě to aspoň trochu uklidní. Je fakt, že když jsem byla těhotná s Eli, tak mě taky nic nebolelo ani nepíchalo. Já totiž nemám bolesti ani před mrchou, ty se rozjedou, až mrcha začne a pak to stojí za to.

jimmy1
8. říj 2011

@betysek potichoučku gratuluju 😵 😵 😵

drndapetka
8. říj 2011

@betysek jůůůů 😵 Určitě nezmizí, nebuuuj 😉 A ukážeš...fotečku 😀
Já jsem teď vstala a pořád mě taky nic nebolí, už jsem z toho ne nervy 😠 jen nateklá prsa, když ležím na boku, tak mě trochu tlačí (je vinou Estrofenu) a občas zabolí bradavky, když zavadím (je na vině Agolutin)😅 Večer bříško trochu tlačilo,ale to bylo spíš tím, jak je ta děloha prokrvená....bolesti žádné nemám. Jsem nervozní celou dobu, dnes TEPRVE 4.den po ET a už jsem tu zbyla na testování poslední, tak jsem nervozní ještě víc 🙄

drndapetka
8. říj 2011

@betysek Ty jsi měla transferovanou jednu kompaktní morulku a časnou blastocystu, že? celou dobu jsi vůbec nic necítila? Prsa Tě taky bolí, že jo? 😀

kac3nka
8. říj 2011

@betysek Taky potichu gratuluji, ať je tam čárka už pořád!!! 🙂

ivetule
8. říj 2011

@betysek taky potichoučku gratulujeme. 🙂

ivetule
8. říj 2011

@pampeliska36 tak tady bude další bojovnice. Dneska dobrá zpráva tak musí být i další. 🙂

pampeliska36
8. říj 2011

@betysek ticha gratulka 😀 😀 😀 😀

betysek
8. říj 2011

@drndapetka Jo,jo,kompaktní morulu a časnou blastocystu. Pobolívalo mě břicho jen asi první 3-4 dny po ET. Pak už to přestalo úplně. Je fakt, že asi 4.den po ET jsem měla slabé křeče do stehen jako při porodu (při porodu byly teda příšerné). Tak jsem si říkala, že je to v háji, že z toho nic nebude.... Tak abych řekla pravdu, tak jsem se i divila, že tam // čárky jsou. Tak že tomu do středy stejně nebudu dávat velkou váhu, nebo spíše dokud nepůjdu na UTZ.

betysek
8. říj 2011

@drndapetka Prsa už mě včera bolet přestala.....

drndapetka
8. říj 2011

@betysek víš co mě ještě dělá? bolí mě žaludek, jakobych byla strašně moc přežraná 🤐 jak když se přejím na oslavě a je mi pak z toho zle ....taková ta těžkost....a to se nepřejídám , jím normálně 😒

bobecek79
8. říj 2011

@betysek v sobotu po ráno příjemné zprávičky,tak blahopřeji a atˇ to dotáhneš do zdárného konce a vykouknou na Tebe zdravá krásná miminka.... 😲 😲

bobecek79
8. říj 2011

ani nevíte jakou mám chutˇ to zkusit znovu..............vyrovnávám se s nezdarem,ale nevzdávám to. Jsem rozhodnutá bojovat,abych taky v náručí svírala uzlíček štěstí.

drndapetka
8. říj 2011

Tak já zaúkolovala manžela, aby mi dnes koupil v lékárně těhu testy. Mám pocit, že když je budu mít doma, že budu klidnější 😝 On mě od toho nejdřív odrazoval, měl původně koupit jen dezinfekční čtverečky na píchání (včera mi došly), tak jsem zvědavá jestli je donese nebo ne.Stejně když mě popadne ta touha, tak si poletím do lékárny sama 😅 Chtěla bych zatestovat ten 7.den po ET na to naše výročí svatby. Už mě ta nevědomost úplně ničí 😔 Potřebuji vědět, co bude dál, jak se mám zařídit, jestli chystat návrat do práce, shánět to štěňátko, hledat dovolenou na zimu atd.

pampeliska36
8. říj 2011

@drndapetka peti.... jeste je caaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas 😀

drndapetka
8. říj 2011

@pampeliska36 tak manžílek mi stejně ty testíky nekoupil ☹ Prý nemám hrochy ještě otravovat 😀
Začíná mi pěkně hrabat 😝 Mám dneska jakejsi ubulenej den 🙄 Všechno mi přijde líto 😢

teckovanaorchidej
8. říj 2011

@betysek jéééééééééééééééééé, potichoučku gratulka 🙂 🙂 🙂 🙂

vodni
8. říj 2011

@drndapetka ségra, co to čtu? To nee, dneska mám bulící den já! Jsem nas..ná ze včerejška, lidi jsou neuvěřitelně sprostý ☹
Anebo vlastně, no jooo, ty máš to "jiné" bulení 😎 to jsem měla zkraje ledna taky 😎 - u reklam, u zpráv, v obchodě, u pohledu na starýho člověka, ... 😉 No nic, ještě, že manžel má víc rozumu než ty a testy nekoupil 😉

vodni
8. říj 2011

@betysek taky se přidávám, ale zatím pssst 😵 😵 😵

vodni
8. říj 2011

@lenceslava chybí mi tu smajlík s pohlazením ☹

drndapetka
8. říj 2011

@vodni já obulela i to, že mi ty testy nekoupil ☹ Se asi zbláááááázníííííím 😝

drndapetka
8. říj 2011

@vodni a kdopak je na tebe sprostý? jak si to vůbec může dovolit? 😠 Dostane ode mě do nosu 😀

vodni
8. říj 2011

@drndapetka ále viz fotoblog

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru