CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
8. říj 2011

@vodni některý lidi jsou opravdu sobecký hovada 😠 Fakt se to jinak nedalo říct 🤐 A´t Ti dají pokoj, máš teď jiný starosti, ne?

vodni
8. říj 2011

@drndapetka jj, je to tak, a nenaděláme nic.. Jen nechápu, že tyhlety hovada dokážou vždycky ostatní tak stáhnout k tomu věřit nějakým fakt na první pohled jasným lžím. No obulela jsem to, co bych lhala 😒

vodni
8. říj 2011

No nic, jdu se pokusit nachystat vaničku s lehátkem a ty všechny propriety, Vodníček už nějakou dobu spinká, tak až se začne za chvíli probouzet, tak abych jen napustila vodu a zkusila ho tam šupnout 😉

drndapetka
8. říj 2011

@vodni držím pěstičky na koupáníčko 🙂 A hlavu vzhůru! na ty hovada taky jednou dojde 😀

drndapetka
8. říj 2011

@betysek tak já te´d chytla pěknou křeč do pravého tříšla a kyčle, že se mi až zatočila hlava! Tohle mi dělávalo vždycky před mrchou. Tak jsem si hned vzpoměla na Tebe 🙂 A prý,že se hroší neozývají, ttsssss 😀

betysek
9. říj 2011

Čárka na testu sílí. 😉 Jen jsem zvědavá, jestli kulíšci vydrží to moje nachlazení. ☹ Rýma už je lepší, ale začalo mě škrábat v krku. Jen doufám, že zůstane jen u nachlazení. Ke všemu se nám ucpal odpad v kuchy, a to pořádně. Ani bio přípravky, ani chemie nezabrala. Starý domek - úzké trubky - děs, běs. Když se něco p......, tak to stojí za to. ☹

luciiiie
9. říj 2011

@betysek jéé moc Ti gratuluji! Přeju, ať vše pokračuje tak jak má 🙂

vodni
9. říj 2011

@betysek ti nevím, ale mám dojem, že jsem četla, že v začátku těhotenství taková nějaká rýma je běžná - myslím je to nějaký vliv hormonů na sliznice nebo co (měla jsem taky 😉 )

drndapetka
9. říj 2011

Baaaf 😀

@vodni jj, s tou rýmou je to pravda - ty hormony na to působí (prý Estrofen na sliznice), já jí mám od OPU taky - bílej sopel 😝

@betysek sem Ti říkala, že čárky nezmizí 😵 a nebuj, rýma miminku ublížit nemůže 😉

Mě od včerejška pobolívají záda, stehna a třísla jak před mrchou, asi se tam dole něco děje 😕 občas se mi zamotá hlava - že by venku špatnej tlak? 😝

bobecek79
9. říj 2011

tak dneska dorazila mrška. Už jsem se s naší prohrou trošku smířila,ale pořád se ptám proč se to nepovedlo??? ☹ Jsem odhodlaná to zkusit znovu,na Unice jsem domluvená,že jak bude MS v prosinci,mám přijít na krev a objednat se do indikační poradny. Tedˇ si říkám,jestli se nemám objednat už na prosinec před MS,abych mohla začít baštit marvelon a po novém roce se na to opět ze vší vervou vrhnout... 😒 ,docela intenzivně o tom přemýšlím,i když nevím jestli mi to na Unice dovolí......... 😒 😒

vodni
9. říj 2011

@bobecek79 zkus se domluvit s drF - taky jsem chtěla začít co nejdřív a vyšlo to (když koukneš do mého fotoblogu na data, máme to načasované podobně)

bobecek79
9. říj 2011

@vodni jj,právě jsem to u Tebe studovala 🙂 🙂 ,uvidím kdy dorazí v listopadu MS a zavolala bych mu a domluvím se.....(mám strach aby to nevyšlo na vánoce)

drndapetka
9. říj 2011

@bobecek79 určitě Ti to dovolí....oni přece ví, jaký je to záběr na psychiku, takže Ti vyjdou vstříc 😉
Taky bych zkontaktovala F. a naplánovala to s ním.....Budu držet pěstičky , ať máte ježíška do bříška jako Vodni 🙂

vodni
9. říj 2011

@bobecek79 taky jsem se bála - měla jsem et 21.12., takže to vyšlo tak tak... Oni by ti dali víc/míň tabletek marvelonu, kdyby to mělo nějak zasahovat do svátků, i když - mně třeba mrcha pak přišla vždy později než si naplánovali 😝

kac3nka
9. říj 2011

@betysek já jsem měla rýmu tento týden a to už jsem ji předtím dlouho neměla a pila jsem akorát čaje s citronem 🙂

kac3nka
9. říj 2011

@bobecek79 S Dr.F. se dá domluvit nejlíp a mě vždycky dokázal uklidnit a dodat pesimistovi optimismus. A taky se to může mezi IVF podařit přirozeně, co ty víš 😉

mrkvicka28
9. říj 2011

@bobecek79 my měli transfer taky 21.12 .2009 a máme doma tří ježíšky. Taky nám to vyšlo tak tak poslední den kdy na Unice pracovali . Takže ten prosinec bude fakt štasnej uvidíš. 🙂 🙂

lnk
9. říj 2011

@betysek moooc blahopřeji, držím pěstičky, věřím, že to úterý se určitě neztratí! 🙂

lnk
9. říj 2011

@lenceslava myslím na tebe, vydrž do úterý, třebas se to ještě ukáže 😉 já jsem nikdy nedokázala testovat dřív, neměla jsem na to odvahu... 🙂 tak uvidíš

lnk
9. říj 2011

@bobecek79 je dobře, že do toho chceš jít co nejdříve, nejdůležitější je neztratit odvahu 😉 držím pěstičky na další pokus 🙂

lenceslava
9. říj 2011

@lnk ahoj. No já taky ne,až ted jsem nějak zblbla,chtěla jsem vědět na čem jsme,no tak ted už to vím. ☹

pampeliska36
9. říj 2011

@lenceslava leni, myslím moc na tebe!!!!!!!!!

betysek
9. říj 2011

Dneska poslední injekce Agolutinu a zítra už Utrogestan. Jsem docela ráda, že jsem si o něj řekla, protože lítat ještě k doktorovi na píchnutí Agolutinu by mi asi při nachlazení moc nepřidalo. Tak snad přechod na Utrogestan zvládneme. Manžel odjel na služebku na týden, tak že máme doma babinec. 😉 Přemýšlím, že nedám Eli 2 dny do školky a budu se snažit v teple pěkně vykurýrovat.

bobecek79
9. říj 2011

@lenceslava dopadne to dobře,uvidíš!!!!!!!!!!!!!!

bobecek79
9. říj 2011

@drndapetka ahoojky,jakpak se daří???? Myslím na Tebe (jestli budeš v úterý testovat,tak atˇ máš //). A věř tomu,že se povede a budeš mít dvojnásobný dáreček,vlastně trojnásobný. K výročí svatby,k narozeninám a už i k vánocům. Já mám ted´ večer nějak smutnou náladu,přišlo mě to všechno líto. Už jsem se mohla radovat,že budu v očekávání,a nezadařilo se. Ale působí na mě tak to počasí,brzy tma a ke všemu taková zima bez sluníčka. Snad to přejde,uteče to o budu zase bojovat. nebo se zadaří samo.. 😒 Opatruj se,dávej pozor na hrošíky a v úterý držíííím palečky,atˇ jsi konečně štˇastnááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂

betysek
9. říj 2011

@lenceslava Počkej do úterý. Určitě to vyjde. 😉 Třeba se tu šťastnou novinu dozvíš až ve středu, po odběru krve.

lenceslava
9. říj 2011

@betysek já už jsem po tom všem realista.

pampeliska36
9. říj 2011

@lenceslava leni máš IP

pampeliska36
9. říj 2011

@bobecek79 ahoj.... určitě to těžké období brzo překlenete a bude zase líp 😉 a neboj! taky se dočkáš 🙂

pampeliska36
9. říj 2011

@ivetule ahoj... tak zítra moc držím pěstičky na další UTZ 😀 ať jsou tam krááááásní folíci 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru