CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lnk
2. dub 2012

@dazour ahoooj, nic nevzdávej!!! dokud tam pořád jsou //, tak je to v pořádku 🙂

lnk
2. dub 2012

@michzde jojo, letí to jak voda 🙂

durma
2. dub 2012

@dazour a kdy máš dělat test?Třeba to může být špatným testem 😉

dazour
2. dub 2012

@durma testovat mám 4.4. a dělám pokaždé stejný test mama test ten levnej dva proužky, 😒

durma
2. dub 2012

@dazour držím palec 😉 ,přeji aby vše bylo OK!Já bych zkusila jinou značku testu.

radule21
2. dub 2012

@dazour zatím tam dvě čárky jsou tak se hlavně nestresuj . Určitě to dobře dopadne. Kdyby jsi těhule nebyla tak je tam jedna pekně tlustá, jak jsem to měla já, před čtrnácti dny. Uvidíš zítra. Držím pěstičky. 🙂

dazour
4. dub 2012

Ahoj holky já těhotná nejsem,test je negativní ta čárka každým dnem mizela a dneska tam nic nebylo ☹ ,zítra jedem ještě na krev ,ale už to vidím bledě.tak se mějte hezky a bojujte dál pa 🙂

durma
4. dub 2012

@dazour uvidíš,co řekne krev 😉 Držím palec!

jimmy1
4. dub 2012

@dazour ahoj, to je mi líto... vypadá to, že to bylo jen biochemické těhu ☹ tak hodně síly!!!

radule21
4. dub 2012

@dazour Ahoj tak to je mě líto, čekala jsem , že to aspoň Tobě vyjde,ale dopadli jsme obě stejně.Ty už taky žádny mrazáčky nemáš viď? Půjdeš do mimi znova hned, nebo tomu dáš nějakej čas.Určitě se nám to povede.Držím pěsti 🙂

lnk
4. dub 2012

@dazour ahoj, tak to je mi moc líto, věřila jsem, že to bude dobrý a aspon jeden bojovníček to vydrží.. ☹

lnk
4. dub 2012

ahojte holky, tak jsem dneska byla na cukrovce, a je tam, mrcha jedna nenažraná, tak jsem z toho taková docela zdrblá... ☹ no jo no, přežily to jiný, přežiju i já, nedá se nic dělat... hlavně, aby prcek byl zdravej...

bobecek79
4. dub 2012

@lnk Ahojky Inečko.... 😀 To je hrozný,to je mi líto. Ty si teda opravdu ten jiný stav užíváš. Za týden jdu na screening,pak Ti napíšu do IP. Jinak na Tebe myslím,co jsi mi psala a dávám palec nahoru,že jsi měla pravdu. Celý den od rána do večera je mi zle a zvracím jako za celý život ne. Měj se pěkně a opatrujte se i s miminkem.

lnk
4. dub 2012

@bobecek79 😀 😀 neboj, bude hůř 😀 😀 taky na tebe myslím, hlavně, ať jste v pořádku, budu držet pěstičky, určitě se ozvi, jak jste dopadli 🙂 já měla velký nervičky v 13 tt i v tom 20 tt, ale dopadlo to dobře, tak ať to dopadne dobře i u tebe 🙂

jimmy1
5. dub 2012

@lnk tak cukrovka?? nic příjemného, ale přeju, ať je zvládnutá jen dietou a nemusí dojít na píchačku inzulínu... Mně se naštěstí vyhla i v tomto těhu, ale měla jsem z ní stracha...
@bobecek79 koukám, že si taky "užíváš" 🙂 vydrrrrž, ono to přejde!!! (nejpozději po porodu 🤐) a na screening moooc držím všechno co mám, ať je v pořádku 😵

lnk
5. dub 2012

@jimmy1 jojo, taky doufám, že to zvládnem bez inzulínu, uvidíme.. ale ani tak mě to nepotěšilo, žádný kokinko, žádný ovoce, ach jo ☹

ivetule
5. dub 2012

@lnk ahoj koukám,že jsme na tom stejně. Já jí mám bohužel taky a i s Mildou jsem jí měla. Naštěstí stačila dieta tak doufám,že to tak bude zase. 😉

ivetule
5. dub 2012

@bobecek79 držím moc palečky at jsou miminka v pořádku. 🙂

bobecek79
5. dub 2012

@jimmy1
@ivetule
holky díííky 🙂 ,budu Vás informovat,jak jsme dopadli. Mějte se a užívejte těhulkování...... 🙂 🙂

lnk
5. dub 2012

@ivetule 🙂 aspoň v tom nejsem sama 🙂 tak nasadíme dietku a snad nám to pomůže 🙂

dazour
5. dub 2012

Ahojky,tak holky máme smůlu krev byla 0,1. ☹ Tak se mějte hezky a všem držím palečky at se vám zadaří 🙂

michzde
5. dub 2012

@dazour Ahooj, to mě mrzí .. ☹ Hlavně to nevzdávej, příště to určitě vyjde 🙂

michzde
5. dub 2012

Holky, chtěla jsem se zeptat , měli jste první týdny těhotenství bolení v podbřišku ?? Někdy víc a někdy vůbec ??
Prsa mě taky jeden den bolí, druhý den nic .. ☹
Snad je vše v pořádku ...

lnk
5. dub 2012

@dazour ahoj, je mi to moc líto

lnk
5. dub 2012

@michzde já jsem měla bolesti v podbřišku docela často a dlouho

ivetule
5. dub 2012

@dazour je mi to moc líto. 😒

betysek
5. dub 2012

@dazour To je mi moc líto. ☹

betysek
5. dub 2012

@bobecek79 Moc držím pěsti, at screening dopadne na 1.

betysek
5. dub 2012

Dnes jsem byla na utz. Prcek byl zrovna v příčné poloze, tak doufám, že se ještě do porodu otočí. Jinak zase jsme velikostně týden až 2 napřed. Nosní kost máme, dle možností utz, viditelnou. Jinak se mě snažil doktor uklidnit, že kdyby měl prcek Downa, že by byly vidět typické rysy v obličeji, ale prý am nejsou, tak prý bude v pořádku. Vyfasovala jsem papír na jména do porodnice, tak začne boj s manželem. Chce případného kluka pojmenovat po sobě.......

bobecek79
5. dub 2012

@betysek já moooc děkují,ale bojím,bojím. A Tobě už se to krásně krátí,tak maminko hodně zdravíčka a ať to i s mimískem zvládnete na 1.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru