CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

natulaaa
15. čer 2010

Jo tááák,tak to jo,ale tak kolik potom stojí to oplodnění bez ICSI,kdybych měla hodně vajíček,jak píšete vy,

lucifirek
15. čer 2010

natulaaa tak to fakt nevím,kolik to stojí,možná,že je to i zdarma,ale to nechci kecat,to se budeš muset zeptat.

natulaaa
15. čer 2010

JJ děkuji,holky se loučím,dneska byl náročný den,nejsem zvyklá ujet 400km za den 😝 ,tak mě to trochu zmohlo 😵

lukza
15. čer 2010

@natulaaa jj tak sem to myslela jak píše Lucifirek a za oplodnění jen tak se myslím nic neplatí to hradí pojištovna.
My to měly jak Lucifirek platily jsme za oplodnění ICSI 12vajíček a to se cena pěkně nastřádala 😲

lucifirek
16. čer 2010

Dobré ránko. 🙂

luciiiie
16. čer 2010

Ahoj holky 🙂
Natulaaa když si necháte ICSI oplodnit těch 8 a zbytek necháte ať se pokusí sami, tak ten zbytek je zadarmo, my to tak aspoň měli 🙂
Jinak je dobře, že se ti tam líbilo 😉 Oni jsou tam fakt příjemní.

callex
16. čer 2010

ahojte bambulky. dakujem za vase odpovede.vidim ze ste spokojne.to ICSI sa doplaca aj u nas..nie je ukon ktory hradi poistovna.ani hatching ani predlzenu kultivaciu,ani zmrazovanie. nuz ked chceme mat all inclusive musime cvakat.

lucifirek
16. čer 2010

callex,tak tak,je to nadstandart,ale stojí za to si připlatit. 🙂

natulaaa
16. čer 2010

Holky co je to ten hatchinkg,to mi nějak uniklo,byli jsme tam dvě hodiny,dr furt mluvil a já ted pulku věcí nevím,ještě že tam byl manža,ale třen hatching taky neví co je 😵 😵 😵 ,dr nám to zaškrtnul, ale co to je? 😕 😵

luciiiie
16. čer 2010

Asistovaný hatching znamená, že naříznou obal toho embrya aby mohlo snadněji vyklouznout a uhnízdit se v děložní sliznici 😉

natulaaa
16. čer 2010

Ahaaa Lucííí jej tak to je bomba,kruci tak ted už přece není boha,že to neklapne 😵 😵 😵 ,ale já víííím 😵 😵

luciiiie
16. čer 2010

klapne! 🙂

lucifirek
16. čer 2010

Natulaaa,musíš věřit,že to klapne a ono klapne. 🙂

natulaaa
16. čer 2010

Já se už nemužu dočkat 😠 ,teprve dostanu MS,pak antiko a až 16 července začíná stimulka,no ono je to měsíc,ale na druhou stranu je to dlouhoooooo,já jsem strašně nedočkavá 😀 😀 😀
Holky moc děkuji za podporu a vy mi dodáváte sílu a vidím,že jste i těhulky,to je fakt super 🙂 🙂 🙂

lucifirek
16. čer 2010

natulaaaa můžeš být naprosto v klidu,protože stejný jsme to tady měli asi všechny před stimulací,nedočkavé a nejlépe,kdyby to šlo začít hned. Přesně si na to pamatuju 😀

luciiiie
16. čer 2010

Natulaaa - já ti dám až 16.července, to je za chvilku! Já se 17. vdávám a připadne mi, že se to blíží až nějak podezřele rychle 😀

lucifirek
16. čer 2010

Jo a já holky možná budu rodit v tom vašem termínu. 😀

natulaaa
16. čer 2010

J0j tak to tu bude veselo 😀 😀

luciiiie
16. čer 2010

😀 😀 😀 😀

lukza
16. čer 2010

@natulaaa přesně jak píše Lucifirek všechny jsme byly nedočkavé kdy už se začne takže tě uplně chápu ještě mám v živé paměti jak jsme tu bojovaly mi všicni ostaní a vzájemně se podporovaly a né jen v boji ,ale v ruzných neštastných životních situacích co nás za tu dobu potkaly,a všechny jsme to zdárně zvládly.
mě teda byly holky velkou oporou ve všem a to jim patří mé velké díky bez nich bych to asi všechno nezvládla.
A musím říct že uplně sem obdivovala Lucifirka protože ta to neměla už vubec jednoduché ale je hooodně silná a za pár zní bude maminka zasloužilá🙂))
@luciiiie ty jo utíká to už budeš mít za pár svatbu jééé já bych se znova hned vdávala v neděly to bude akorát rok co jsme měly svatbu a včera to byl rok co jsem poprvé viděla svuj poklad na UTZ🙂)))

lucifirek
16. čer 2010

Lukzy 😉 jsi hodná. Ty jsi to taky měla dost složité. A je vidět,že ten život je přece jenom aspon trošku spravedlivý a dostali jsme odměnu. 😉

mufinka0
16. čer 2010

@jimmy1 No jo, já jsem taková přehnaná citlivka asi...Ale chápeš, u nás v kanclu mají 3 malé miminka a když tady o nich nepřetržitě mluví, tak to mrzí.. ☹ Pořád se mi to tím připomíná a nemůžu z toho ven,..takovej zamotanej kolotoč 🙂 Třeba mi nějaká terapie pomůže a na druhý pokus už půjdu klidnější 🙂

mufinka0
16. čer 2010

@lukza Ano, uvažuji o Repromedě nebo Unice. Teď jsem byla na Obilňáku, ale tam se nevrátím.. Každopádně půjdeme na oba pohovory a pak se rozhodneme. Ikdybych si měla za pohovor zaplatit 🙂 Tak já jsem po neúspěchu ani naštvaná nebyla,..na to jsem jaksi neměla kapacitu. Hrozně jsem s tím počítala, že jsem byla spíš šíleně zklamaná. Doktorka která mě měla na starost, tak byla suprová a na ni jsem se zlobit nemohla, ikdyž třeba byla chyba tam.. Já nechci šířit drby, ale co se tak dozvídám o Obilňáku, tak tam prý jsou mladí doktoři, kteří se to tam naučí a pak přejdou na soukromé kliniky,..no asi něco na tom bude, protože jich je tam mladých nesčetně! Čas už nevrátím, tak se musím dívat dopředu a vybrat si dobře teď.

mufinka0
16. čer 2010

@luciiiie Gratuluju! No uvidíme... Taky bych raději možná i delší pauzu, ale manžel měl nějaké problémy zhruba před 2 lety, takže asi moc čekat nemůžem. Ale na druhou stranu, stejně už se miminka nemůžu dočkat 🙂 Pokud se budu cítit připravená, půjdem do toho asi v září..

lukza
16. čer 2010

@mufinka0 já když bojovala za mimi tak sem byla taky hodně citlivá každý mě říkám že je těhu a v práci se furt bavily o dětech no hruza byla sem s toho na dně ale nedala na sobě nic znám a po prvním neuspěchu jsem měla pocit že mě život trestá ,ale nevěděla sem za co furt sem jen plakala a návrat do práce mě zase rychle hodil no normálu a těšila se na další pokus a už byla připravená že se muže i nezadařit a taky se nezadařilo a na další transfer sem šla opět přesvětčená že se zadaří a opět nic a to mě opět složilo na kolena to už i manža na mě hodně poznal a nechtěl mě hned pustit do dalšího boje a pak se zadařilo přirozeně a já byla nesmírně štastná.

@lucifirek jj asi jsme si musely vyžrat to špatné aby jsme dostaly to krásné 🙂)))

mufinka0
16. čer 2010

@lukza Jejda, tak to se ani nedivím, že tě chtěl šetřit! Ty neúspěchy jistě byly podmíněny psychikou, myslím že ta v tomto případě dělá divy! Zřejmě ses na to moc upjala,..ale chápu tě! Já jsem stejná!!! Můj manžel je zlatíčko, je na mě moc hodnej a všechno prožívá semnou! Máme úžasný vztah a moc si mimi přejeme. Ale kdo ne, že jo.. Jsem moc vděčná za toto téma,..protože my všechny víme jak se tady každá cítíme a chápeme se. Ono, když to někdo nezažije na vlastní kůži,..nedokáže si to úplně představit! Vždycky každýmu kdo mi řekne "Já vím jaký to je, ikdyž jsem to nezažil,.." odpovídám "Ty si myslíš že to víš? Tak si představ, že je to ještě stokrát horší, než si myslíš!" Jenže vím a chápu že sebelítost jenom škodí, tak se snažím s tím bojovat a v případě že by mi měl pomoci psycholog, jdu do toho! 🙂

pampeliska36
16. čer 2010

ahojte holky... ted jsem tu dva dny nebyla, tak si vas jdu pekne docist 😀

natulaaa
16. čer 2010

Holky vy tady mluvite o psychologovi,tak já chodím,já začala choditk homeopatičce,ještě když jsem měla problémy s cystou a paní doktorka je zároven homeopatička-psycholožka,tak jsem ji dneska volala a tak tam jdu,řekla jsem jimže jdu teda na umělé a ona at teda příjdu,naštěstí psychologickou poradnu hradí pojištovna,tak jsem za to ráda,já tam chci totiž chodit,protože já co jsem měla furt ty gynekologické potíže a strach z výsledku,protože dr měl tehdy obavy,aby ten vaječník nebyl nějaký nádorový a tak mi brali furt krev na onkomarkery a tak jsem to psychicky moc nedávala,díky bohu je toto za mnou a histolka dopadla výborně,i přesto jsem si všimla,že jsem skoro ze všeho vyplašená a bojácná a nevím jak to popsat a tak jsem si řekla,že pár sezení u ní mi určitě neublíží a možná mi dokáže pomoct i kdyby mi první pokus přinejhorším nevyšel,Holky ale já strašně věřím,že to vyjde,ale nemužu se na to upnout,ale mám strach aby už nebylo pozdě a pak bude velké sklamání,manža je strašný optimista a taky věří,že to vyjde,ale já mám starch,že néééé

pampeliska36
16. čer 2010

@natulaaa no teda!!! ted jsem si docetla, ze jsi nadsena z navstevy na unice a u pana prof. maleho... tak to jsi na tom stejne jako jako ja... akorat ja jsem o mesic dopredu 😀 to budeme tehulky skoro ve stejnemo obdobi 😀 😀 😀 ja uz marvelon beru a na vysetreni delozniho cipku jdu pristi patek a to je zacatek stimulky 😉

natulaaa
16. čer 2010

Pampel budeme o měsíc 😵 😵 ,jestli ten nahoře dáá 😵 Já začínám marvelon za nějakých 13dní,zaleží jak dorazí MS a na čípek jdu 16 července 😵 ,ptala jsem se ho,jestli to bolí,tak mi řek,že pokud to fakt bolí a nejde to,tak že se to dělá v narkoze,tak nevím,ale psala jsem si s jednou kočkou a tu to nebolelo,tak se necháme překvapit 😵 😵 ,ale já se těším i na to,věříš mi? 😵 😵 ,mi to je jedno,já to vydržím,jen at se už něco děje

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru