CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

hribek
19. zář 2017

@dendinka
@marenka244 diky holky, uz mi ho manzel vyzvedl, tak se po 7 letech budu zas ladovat antikoncepci ☹ ale tak snad to aspon k tomu mimcu pomuze...

A @dendinka gratulace k testu!!!

dendinka
19. zář 2017

@hribek to je aby ti uspali vaječníky, aby pak poslouchaly stimulaci a nepletly se jim tolik do toho a taky aby se náhodou neudělala na nich cysta, kvůli které byste nemohli začít

Děkuji test je začátek, snad to tentokrát dopadne.

lnk
19. zář 2017

@dendinka moc na tebe myslím a držím vše co mám!

dendinka
19. zář 2017

@lnk děkuji

hribek
19. zář 2017

@dendinka diky za vysvetleni, porad v tom tapu 🙂

dendinka
19. zář 2017

@hribek není vůbec zač, člověka to v ordinaci často nenapadne, jen se ptej klidně dál

hanulkasa
19. zář 2017

@hribek ahoj. Ptej se na cokoliv, když budeme vědět poradíme. Jinak já i komunikace s dr mailem, když mě něco zajímalo, případně mi i zavolal a z odpověděl dotazy.

hanulkasa
19. zář 2017

@dendinka jen tak dál! Musí to vyjit..

dendinka
20. zář 2017

Srovnávací, dnes jsem 12.den po KET 🙏🙏🙏

hanulkasa
20. zář 2017

@dendinka super! Půjdeš na krev něho počkat do utz?

hribek
20. zář 2017

@hanulkasa diky, my byli vlastne jen na jedne konzultaci, vzali mi krev na imunologii a mela sem se objednat dal, ted mi volal v pondeli ze vysledky imunologie jsou v poradku a ze by mi nabidli ivf. kyvls jdrm ns to, protoze vsechna vysetreni co jsem podstoupila za posledni rok vysla v poradku a dle toho jsem kompletne zdrava a neni zadny problem. jedine co mi nasli pri hysteroskopii byl val v deloze, u kteryho ale zakrok provadejici doktorka nedoporucovala resekci, takze mi to tam zustane tak jak je.
tak doufam ze aspon to ivf vyjde. otehotnet mi problem nedelalo ale donosit to mimco jo, 3x zamlklo v 13tt a 2x hned na zacatku. tak snad doktori vyberou geneticky vhodny embryo....

marenka244
21. zář 2017

@hanulkasa krásné 😍 snad už to bude do krásného konce 😉

marenka244
21. zář 2017

Tak jsme di dali PICSI,ICSI,PK a AH a ted je od tohoto října ještě o 1590Kč levnější 🙂 dostala jsem Puregon 900.
Chtěli mi dát i Prednison,ale , , odmítla" jsem ho,hrozně se po něm přibírá a já ho nemůžu v kombinaci s lékama na střeva.
Holky,vy jste ho brali??
Paradoxně se teď ,,těším" na menses,abych už začala se stimulací 🙂

marenka244
21. zář 2017

@dendinka krásné 😍 už aby to konečně dopadlo perfektně😉

marenka244
21. zář 2017

@hanulkasa to mělo být @dendinka 😊

dendinka
21. zář 2017

@marenka244 jo mám ho, je to preventivně, když máš udělanou imunologii a nenašli ti tam nic tak ho vůbec mít nemusíš

dendinka
21. zář 2017

@hanulkasa
@marenka244
Včera jsem byla na krvi, HCG bylo 431.

marenka244
21. zář 2017

@dendinka na imunologii jsme byli loni v lednu a jsme oba v poho 🙂
A jsem ráda za tvé Hcg ;) už aby to dopadlo výborně 😉

hanulkasa
21. zář 2017

@marenka244 Já ho taky brala, nám imunologii nedělali. Asi nebyl důvod.

@marenka244 super, jen tak dal!

hribek
22. zář 2017

Ahojky, vcera jsem si vyzvedla vysledky po hysteroskopii a zaver - dysfunkcni smisene endometrium. Mate s tim nekdo zkusenost?

lnk
22. zář 2017

@dendinka ahojky, tak co? jak je? stále ještě testíš? 🙂 myslím na tebe a moc ti přeju, aby to tentokrát bylo až do kočárku 🙂

dendinka
22. zář 2017

@lnk testim dál a dneska jsem byla znovu na krvi a hcg 1011, takže povyrostlo ob den víc než 2x jak má, snad to konečně vyjde

lnk
23. zář 2017

@dendinka tak to je nádherné!! ❤👏 drž se kočko a at je všechno v pořádku!!!

hanulkasa
23. zář 2017

@dendinka taky na tebe myslím. Kdy jedete na ultrazvuk?

dendinka
23. zář 2017

@hanulkasa až 9.10.

crazy_girl3
23. zář 2017

holky, dá se u unici dobře zaparkovat na tom jejich parkovišti nebo je to tam boj?

hanulkasa
23. zář 2017

@crazy_girl3 my jsme vždy zaparkovali.

dendinka
23. zář 2017

@crazy_girl3 dá se zaparkovat kdyžtak i naproti kolem silnice u radiokomunikací a je tam hodně ulic kolem hned kde se vždy něco najde, ale tak z 90% se zaparkuje přímo před

marenka244
23. zář 2017

@dendinka to jsem ráda,že se hcg dostává na čísla jak má 😉 myslím na vás 😘

marenka244
23. zář 2017

@hribek ikdyž jsem googlila,tak jsem nic normálního nenašla,takže ani nevím co to znamená 😕 já mívám nizkou sliznici kolem 4 mm,což je taky problem,ale da se rict,ze od dubna cvicim podle L.Mojzisove a sliznice je o 100% lepsi,ale ted mam antinu,tak mam cely spodek ,,zasekly" 🙂 ale jinak budu cvicit co to pujde 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru