CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lnk
21. srp 2016

@dajanna tak ty nás teda držíš napnutý jak na špagátku 😀 tak tfuj tfuj tfuj, hooooodně štěstíčka ti posílám 🙂

hanulkasa
21. srp 2016

@dajanna tak držím palečky, myslíme na tebe 😉

dajanna
21. srp 2016

I sama sebe a manžela taky.Tak ten jeden den se to uz nezblazni sem si řekla.Stejně dí Unici bych volala az zítra,tak sem si řekla,ze si ho taky zítra udělám.Holky děkuji moc moc moc moc za podporu.Moc si toho vážím.

andela01
21. srp 2016

@dajanna tfuj tfuj tfuj a zítra se těším na krásný zprávičky 😉

dajanna
21. srp 2016

Taky v to doufám.Děkuji.☺

dajanna
22. srp 2016

😢😢tak jsem si dělala test a je negativní.😢😢😢😢.Kde je chyba???proč se neuchytnou? ???

hanulkasa
22. srp 2016

Ahoj @dajanna. Je mi to moc líto. 😔 Ale ještě vydrz, až budeš mít výsledky krve, naděje malá ještě je. Kde je chyba, to se pak zeptej doktorů...

andela01
22. srp 2016

@dajanna to je mi líto 😞 ale co si skočit na krev? To je jistější

dajanna
22. srp 2016

Jj. Zítra jedu na krev.ale dnes je to 17den.Tak si myslím ue by se to uz ukázalo.😢

dendinka
22. srp 2016

@dajanna to je mi moc líto, od jaké značky a jak citlivý jsi měla test?

hanulkasa
22. srp 2016

@dajanna na krev nemusíš do caru, můžeš i ke svému lékaři...

dajanna
22. srp 2016

Clearblue citlivost 25.ten 11 den jsem si dělala úplně obyčejný citlivost 10

lnk
22. srp 2016

@dajanna tak to je mi opravdu moc líto ☹ ona ta šance přes IVF také není kdovíjak závratná, takže se nedá spoléhat, že to prostě vyjde napoprvé. tak se drž a hodně sil do dalšího kola...

dajanna
22. srp 2016

To uz byl druhej IVF pokus a první KET.Teď jen zas nasetrit korunky a můžeme na to znova.

hanulkasa
22. srp 2016

Přeji hodně sil, @dajanna.

dajanna
22. srp 2016

Děkuji moc

lnk
22. srp 2016

@dajanna hmmm ☹ škoda, že už nemáte mrazáčky... ☹ kolik jsi měla odebraných vajíček při každém pokusu?

dajanna
22. srp 2016

Při prvním pokusu jen tři a zůstalo jen jedno.a při druhém 27 z toho oplodnili 14 a zůstaly taky jen tri

dendinka
22. srp 2016

@dajanna ty jo 27 je super úroda a řekli vám proč vám jich nakonec zůstalo tak málo?

andela01
22. srp 2016

@dajanna mrzi mě to a přeji hodně síly do dalšího boje 😉

lnk
23. srp 2016

@dajanna tak to si myslím, že je dost málo z 27 jen tři. zkusila bych se zeptat, proč, případně jít do genetiky, to vypadá, že by tam mohl být ještě i nějaký jiný problém.. já měla 24 a zůstalo 15... držím palec!

hanulkasa
23. srp 2016

Souhlasím s @ink, že je to málo. Taky bych chtela další vyšetření. My měli 23 folikulu, 19 oplodneno a zůstalo 8. Někde jsem četla že běžné je, že zůstane 1/3. Hlavně když to bude vaše 3.IVF, tak bych chtěla další vyšetření před, kde je problém. @dajanna

dajanna
23. srp 2016

Z těch 27 ale oplodnili jen 14.no a ty v PK se postupně přestali vyvíjet.Dnes jedu na tu krev a pak po výsledcích si domluvíme schůzku a budeme řešit co a jak dal.

hanulkasa
23. srp 2016

@dendinka někdy je hodně folikulu spíše na škodu, jsou na množství, ale ne na kvalitu, to mi říkal doktor. Já jsem v tomto směru taky nosnice, mám jich hodně. Ale je fakt, že v porovnání kdy holky mají málo nebo i nic, je to furt lepší varianta. 😉

dendinka
23. srp 2016

@hanulkasa já vím proto mám teď před stimulací antikoncepci a pak dávku 125 jednotek na den, mám PCO a ve vaječnících dohromady nachystáno 50 pídí folikulů a 1 co má 11mm a tak prý ta antikoncepce předem by mohla snížit reakci aby mi jich nenarostlo všech těch 51 a neměla jsem OHSS

hanulkasa
23. srp 2016

@dendinka, tak to držím palečky ať vše dobře dopadne. Já se osobně přesvědčila, že oni vědí co dělají.. 🙂

dendinka
23. srp 2016

@hanulkasa díky snad nám to vyjde také, asi dáme na 1.IVF rovnou všechny vylepšovadla, jestli bude dost vajíček ICSI, PICSI, PK, AH, ES i ISMT

lnk
23. srp 2016

@dendinka mám stejný problém jako ty. bohužel se mi OHSS nevyhnul. tak držím palec, abys ho minula... 🙂 vidím, že neponecháte nic náhodě 🙂 jako, když už do toho člověk jde, tak ať to má radši posichrované, že jo? 🙂 držím palec!

dendinka
23. srp 2016

@lnk chceme zkusit napoprvé dát do toho všechno, na kolik asi tak vyjde doplatek léků?
Pak ještě vím že při odběru to trvá cca max 20minut v uspání a pak se prý 2 hodiny musí ležet, jak to probíhá při ET? taky se uspává? taky se potom nějakou dobu leží?

andela01
23. srp 2016

@dendinka Ano, při punkci je to max 20min narkoza (ale já po ní mohla hned tančit, bylo mi dobře 😉 ), pak si tak dvě hoďky odpočineš a při ET se neuspává, není to bolestivé. Já musela ležet na sálku asi 15-20 minut po ET a pak jsme odjížděli domů. Ceny léků už si bohužel nevzpomínám, tak to neporadím 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru